Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 18:10, vegost napisał:

Chyba kpisz misq. W nocy żaden sklep nie był otwarty, oprócz tych gdzie była nocna premiera.
Reszta gier powinna znajdować się na stanie w sklepach nie objętych nocną premierą. Ale
nie ma nigdzie gry do kupienia !!! Dlatego CDP dał ciała a nie ja. Za mało kopii wysłali
do sklepów.



Z tego co czytałem w newsach nie tylko u nas zabrakło gier, znajomy który mieszka w UK też musiał się ze swoich peryferiów do Londynu pofatygować bo u nich zabrakło lokalnie egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:10, vegost napisał:

Chyba kpisz misq.


W nocy, znaczy "nad ranem" dla niektórych. ;]
Ludzie byli już w kolejkach przed otwarciem Empiku czy innych sklepów.
Dzwoniłem do kilku sklepów z rana i jedyni niezorientowani w sytuacji byli sprzedawcy w ME. Jacyś z kosmosu ludzie. W innych albo rozkupione albo na wykończeniu.
Dlatego dziś zamówiłem sobie spokojnie na gramie i już do mnie jedzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:12, Pietro87 napisał:

Z tego co czytałem w newsach nie tylko u nas zabrakło gier, znajomy który mieszka w UK
też musiał się ze swoich peryferiów do Londynu pofatygować bo u nich zabrakło lokalnie
egzemplarzy.


Ale to i tak słabiutko :) Znów oczywiście będzie stara śpiewka typu " My nie wiedzieliśmy, że będzie takie zainteresowanie" :) Tak samo blizzard może się tłumaczyć, że serwery im padły i nie wiedzieli, że tyle ludzi będzie grać. Trochę to żałosne :) Brak jakiekolwiek przygotowania na masy ludzi :)

HumanGhost Ahh nie ważne. Poczekam aż w Empiku będzie kolejna pula. Tak czy siak jestem zawiedziony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:11, Pietro87 napisał:

Jeszcze tak z technicznych rzeczy.. tak patrze i jizas jaki ten D3 ma ping o.0
Mam latency na poziomie 200-250... to nawet w crapiaszczym TORze nie wbiłem się nigdy
wyżej 75-80...
U was tez takie "osiągi" ?


Mam 70 - 100 na necie 2mb/s - niesłychany wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie widze tutaj winy niczyjej poza twoja :) Jak bys chcial na prawde gre to bys kupil preorder. Ja nie jestem fanatykiem i gram malo kiedy, ale jak przeczytalem sobie na onecie o D3 wpadlem na gram.pl i zamowilem EK w marcu. Sam nie majac pojecia czy bede mial w dniu premiery na nia fundusze, bo niestety rodzina i corka wazniejsze od gry.

Dzisiaj idac sobie po sniadanie w okolicach 10-11 wstapilem do Zlotych Tarasow i moglem sobie kupic kilkanascie sztuk jak bym bardzo tego chcial ;) Tak samo na gram.pl byly dzisiaj przez moment dostepne wersje zwykle i EK.

Natomiast co do dostepnosci w innych sklepach do CD Project zapewne wyslal do sklepw tyle ile zamowili. Jak by mial wieksze zamowienia zapewne nie zrezygnowal by z wiekszej ilosci bo to dla nich czysta kasa.

Dlatego dziwi mnie takie podejscie - niestety jak sie siedzi na tylku to samo sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Proszę o odpowiedź czy to całe Battle.net jest bezpieczne, czy też będzie mi szpiegować komputer jak Origin od EA?
Po drugie mam do oddania klucz do wersji próbnej Diablo 3, więc jak ktoś chętny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:21, tplewa napisał:

Niestety ja nie widze tutaj winy niczyjej poza twoja :) Jak bys chcial na prawde gre
to bys kupil preorder. Ja nie jestem fanatykiem i gram malo kiedy, ale jak przeczytalem
sobie na onecie o D3 wpadlem na gram.pl i zamowilem EK w marcu. Sam nie majac pojecia
czy bede mial w dniu premiery na nia fundusze, bo niestety rodzina i corka wazniejsze
od gry.


Tzn, że mało wiesz o tym co się dzieje na rynku gier, więc nie gadaj takich rzeczy bo przykro mi się robi jak to czytam naprawdę... Chciałem grę, wczoraj nie było możliwości jej kupic na nocnej premierze. Było tam tak mało sztuk, do kupienia, ze nie było szans.

Dnia 15.05.2012 o 18:21, tplewa napisał:

Natomiast co do dostepnosci w innych sklepach do CD Project zapewne wyslal do sklepw
tyle ile zamowili. Jak by mial wieksze zamowienia zapewne nie zrezygnowal by z wiekszej
ilosci bo to dla nich czysta kasa.

Dlatego dziwi mnie takie podejscie - niestety jak sie siedzi na tylku to samo sie nie
zrobi.


Niestety to kłamstwo. Dzisiaj pan w Saturnie powiedział mi, że chcieli zamówić 2 tys. sztuk Diablo 3. Niestety dostali bardzo mało. Czego efektem jest to, że znów są pustki. Ale nie tylko tak, ale w całym Szczecinie. Więc nie gadaj, że każdy mógł zamówić ile chciał bo to nie prawda. Każdy sklep ma ograniczoną ilość sztuk, które dostaję od dystrybutora. Jak by iść twoim tokiem myślenia to sam Media Markt mógł by wykupić pół nakładu na cały Szczecin. Tak siedzisz na tyłku i gówno wiesz o tym co się dzieje, ale nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:27, vegost napisał:

Tzn, że mało wiesz o tym co się dzieje na rynku gier, więc nie gadaj takich rzeczy bo
przykro mi się robi jak to czytam naprawdę... Chciałem grę, wczoraj nie było możliwości
jej kupic na nocnej premierze. Było tam tak mało sztuk, do kupienia, ze nie było szans.



No wlasnie malo wiem, dlatego widocznie nie stalem w kolejce - ot poszedlem sobie na premiere pod Zlote Tarasy zerknac co sie dzieje... dzisiaj w Saturnie bylem po pierdoly i moglem kupic. Goscie mieli nawet caly koszyk gier - zapewne na Allegro. A jakos mimo tego ze sie nie orientuje - wlasnie instaluje mi sie D3 i stoi na biurku super hiper trudno dostepna wersja kolekcjonerska.

Natomiast tak obeznana osoba w sprawie gier siedzi i placze bo przypomniala sobie z lenistwa/ignorancji lub innego powodu w ostatniej chwili.

Praktycznie mam ladna kolekcje gier i jeszcze nie mialem problemow z zakupem jakiejkolwiek ktora chcialem.

Wiec nie zwalaj winy na caly swiat - tylko lepiej wez sie za siebie i na przyszlosc lepiej organizuj sobie zakupy.

Zreszta na battle.net jak ktos ma parcie na szklo moze sobie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:24, Magok napisał:

Jak masz klucz to ja poproszę i dziękuje.

Nie ma sprawy, tylko jeszcze jakby tu wysłać do Ciebie wiadomość na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzeni ludzie kupujący na allegro za 200 zł wcale mnie nie dziwią...

Nie mogłem być na nocnej premierze w moim empiku, ale....

o 9 rano pojechałem do miasta... empik zamknięty... w media expert o grze nawet nie słyszeli... w tesco dostałem info, że dostawa o 15... pojechałem na uczelnie.. o 17 wróciłem... w media dalej zero, w empiku nic nie było już, a w tesco dostali 45 sztuk na krzyż i zeszło im to w 2 godziny... po prostu super :/ Najbliższa dostawa gdziekolwiek najwcześniej pod koniec tygodnia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:27, HumanGhost napisał:

Blizz to nie EA a battle.net to nie Origin. Dzięki Bogu.
Poza Ubisoftem nikt nie robi z gier takich szopek, wiec spokojnie. Graj. :-)

Dziękuję Ci za odpowiedź..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:38, Kapas napisał:

Wkurzeni ludzie kupujący na allegro za 200 zł wcale mnie nie dziwią...


Mnie dziwią. Wola kupić drożej u pośredników niż taniej u źródła. Paranoja według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być mail -
dinopo@interia.pl Z góry jeszcze raz dziękuje.

Wkurzeni ludzie kupujący na allegro za 200 zł wcale mnie nie dziwią...
Ja takich ludzi nie rozumiem, już można się było przejść do empiku czy innego sklepu i kupić na normalną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:13, Isildur napisał:

Ja mam w granicach 45-50 ;)


No w mordę =.=
Ja niżej 190 nie spadam...
Centrum polski, net 50MB/s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się