Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 18:38, Kapas napisał:

Wkurzeni ludzie kupujący na allegro za 200 zł wcale mnie nie dziwią...

A mnie bardzo dziwią. Wystarczyło ruszyć zadek do najbliższego MM/Saturna/Tesco, i dostać grę za normalną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie error 37 przy próbie zalogowania w Europie? Standardowo miałem wybraną Amerykę i tam też stworzyłem postacie, potem zmieniłem na Europę i zaczęły się problemy z logowaniem. Nie chcę mieć postaci i grać w Ameryce, o ile na razie gram solo i jest ok, to potem przy większej ilości graczy mogę chyba doświadczyć lagów, nie? :< Da się jakoś przenieść postacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam, że rozdałem moje GP także możecie zdjąć mnie z listy :) BTW również macie teraz problem z zalogowaniem na europe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieładnie blizz... dziś zagrałem cały akt pierwszy od rana i początek drugiego. Patrze a tu nagle przy ikonce achivmenty 50, a powinno być ponad 300... No to relog. Nic. Sprawdzam forum i jaja jak berety. Niektórym nie nalicza, niektórym znikają... a teraz jeszcze nie mogę się zalogować przez 75 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:42, Magok napisał:

Może być mail -
dinopo@interia.pl Z góry jeszcze raz dziękuje.

Wkurzeni ludzie kupujący na allegro za 200 zł wcale mnie nie dziwią...
Ja takich ludzi nie rozumiem, już można się było przejść do empiku czy innego sklepu
i kupić na normalną cenę.

Poszło:) dobrej zabawy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:33, Kafar napisał:

Wersja PL jest MISTRZOWSKA! tyle powiem.


no nie wiem, słyszę: bezimiennego z Risena, słysze złodzieja z Asterix w Brytanii, słysze kaczora dogersa... ta sama mafia ciągle. Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze error 37 :) a już chciałem sobie pograć, mam nadzieję, że szybko ustąpi po growe podniecenie sięgnęło zenitu.
@EDIT 1
teraz pora na uwierzytelnianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no masakra ten blizzard to jakieś dno :/ na siłę chcę żeby gracz był na stałe połączony z netem (po cholere nie mam pojęcia) a teraz sobie nie radzą z ilością graczy i w rezultacie połowa z nich nie ma możliwości sie zalogować. żenada.. to się nazywa dobrze wydane prawie 200zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tym ciągłym połączeniem to przesada ale nie ma co dramatyzować, parę dni i będzie ok. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja kolekcjonerska wbrew zapowiedziom jest w całości po polsku poza artbookiem.

EDIT: Jak uzyskać potwierdzenie (paragon) odbioru gry? W Sferisie powiedzieli, że to się dostaje coś na email ale nie mam nic takiego. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he to samo :) Gra sie zainstalowala, ale podlaczyc sie nie da... no nic trzeba chyba isc sobie na jakies piwo i przeczekac problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mam jeszcze jedno pytanie..gdzie na tym battle.net jest możliwość ściągnięcia angielskiej wersji językowej do mojego Diablo?
Moderator w przyklejonym poście napisał że będzie taka możliwość, ale ja pierwszy raz korzystam z battle.net i potrzebuję pomocy bardziej doświadczonych kolegów/koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarządzaj grami => Z rozwijanej listy wybierasz pobierz klienty gry => zmieniasz język => pobierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w opcje, zmień język gry na angielski. Restart i gra sama pobierze wszystko, co jej do działania potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się