Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Największy ból jest przy awansie na wyższy level - o wszystkim decyduje automat, a ja mogę jedynie odblokować

Dnia 17.05.2012 o 09:21, Lordpilot napisał:

jeden skill z drzewka talentów... S


ale pozniej odblokowuje sie wiecej niz jedna rzecz na poziom bo np pozniej odblokowujesz rune plus skilla a z runa czarek zmienia sie niekiedy nie do poznania to jakby nowy skill pozniej sa nawet po 3 wiec nie jest zle

a nawiazujac do diablo 2 to tam ja zawsze uzywalem 1 lub 2 skill i tylko tyle a tu wbrew pozorom mozesz uzywac az 6 naraz 2 pod myszka i cztery dodatkowe to ci daje suzo kombinacji i miom zdanie jest tego duzo wiecej niz wczesniej

a co do atrybutow to w d2 nigdy nie przykladalem wagi do tego szybko 5 punktow rozdysponowalem nawet nie patrzylem ile tylko pierwszy poziom 5 do zycia pozniej 5 do sily itd czekalem tylko na skille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:24, Mohair napisał:

Jak czytam o tym, jak Wy wszyscy jesteście już na Nightmare, to aż coś mnie trafia ;)

Ja dopiero wczoraj zacząłem grę, grałem ~2h... Miłość do Diablo jest zdecydowanie trudną
miłością, zbyt ciężko znaleźć na nią wolny czas niestety :p



mam tak jak ty gram po 3 godziny dziennie i od wtorku jeszcze tkwie w Akcie I:) ale ja gram bardzo dokladnie wiesz gadam ze wszystkim wszystko zbieram wszystko odkrywam i wszystko zwiedzam ja poprstu sie delektuje d3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:24, Mohair napisał:

/ciach/


To co ja mam powiedzieć? We wtorek grałem ze 30 minut, a wczoraj 15 :)
I do tej pory, mój Barb awansował na.... 3 level ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:33, Phobos_s napisał:

> /ciach/

To co ja mam powiedzieć? We wtorek grałem ze 30 minut, a wczoraj 15 :)
I do tej pory, mój Barb awansował na.... 3 level ;D



heh to ciekawe czy rozgrzales chociaz troche topor temu barbarzyncy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:40, Assassin3 napisał:

to diablo 3 zapowiada sie krotkie cos xd 3 dni gram po 3 h dzienie po pracy i juz jestem
w 2 akcie xD a wam jak idzie ;>? :P


zalezy jak kto patrzy i jak kto gra:)

ja gram w swoim stylu czyli spokojnie i robie wszystko co sie da i pierszy akt 9 godz to moim zdaniem jest dobrz czyli calosc moze byc na okolo 30 godz a nie oszukujmy sie w przypadku H&S dluga gra raczej by znuzyla niz zachwycila

a d2 jest na 21 godzin jakos jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:35, davis87 napisał:

heh to ciekawe czy rozgrzales chociaz troche topor temu barbarzyncy:)


Chyba na osełce ;)
Do tej pory nie skończyłem nawet misji z zabiciem Wretched Queen, choć wytłukłem Wretched Mothers :)

A przy okazji pytanie. Czy te barwniki z EK są jednorazowe? Bo nie wiem czy korzystać z nich już na początku czy poczekać trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:40, Assassin3 napisał:

to diablo 3 zapowiada sie krotkie cos xd 3 dni gram po 3 h dzienie po pracy i juz jestem
w 2 akcie xD a wam jak idzie ;>? :P


To się nie samowicie wleczesz. ;) W 9h ukończyłem wszystkie akty na normalu. Samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:49, Undertaker napisał:

To się nie samowicie wleczesz. ;) W 9h ukończyłem wszystkie akty na normalu. Samemu.


bo nie mam czasu duzo ;p a jak ci gra chodzi ;P? ja w sumie na gtx560 ti na maxie gram wszystko i git chodzi czasem lekko podetnie przy wiekszej zadymie ale rzadko gram w rodzialce 1920 ciekawe jak bd smigac za micha na gtx 680 xd ;p nie bd wgl spadac z 60 fps pewnie xd bo teraz akutalnie to mam 50-60 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 09:49, Undertaker napisał:


To się nie samowicie wleczesz. ;) W 9h ukończyłem wszystkie akty na normalu. Samemu.



ja da sie przejsc w 9 godz?
to chyba nic nie czytasz, malo zbierasz rzeczy i prosto do celu. Nie odkrywasz calych krain i innych rzeczy no bo jak inaczejn nawet w fabule chyba na szybko

ja pierwszy akt w 9 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:57, davis87 napisał:

to chyba nic nie czytasz, malo zbierasz rzeczy i prosto do celu. Nie odkrywasz calych
krain i innych rzeczy no bo jak inaczejn nawet w fabule chyba na szybko

ja pierwszy akt w 9 godzin


bo nie umiesz grac hehe ;p ja wszystko czytam ;p i duzo zbieram i jakos jestem w polowie drugiego ;p a gram sb o tak na luzie xd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 08:50, Undertaker napisał:

Eeee, co? Jak to sprawdzić?


Opcje gry w menu głównym i zakładka ostatnia zakładka. Z tego co czytałem to możliwe, że nawet połowa graczy nieświadomie gra na złym serwerze. Moje 5 h grania chyba dzisiaj pójdzie w pi... i zrobię postać od nowa na eu bo na blizza nie ma co liczyć. Żałosne, że mając polską wersję automatycznie był ustawiony serwer us. Powinni przynajmniej zrobić opcje wyboru przy instalacji.

Edit: I działa to w obie strony bo z tego co czytałem mnóstwo graczy z Kanady jest na serwerach eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 18:06, CiRi0 napisał:

Nie grałem w żadną poprzednią część diablo, więc dla mnie III nie jest niczym szczególnym.
Założę się, że każdy, kto wcześniej nie miał styczności z poprzednimi częściami myśli
podobnie.

Niekoniecznie. Diablo III jest moją pierwszą grą z tej serii. Zagrałem raz, godziny leciały bardzo szybko, zagrałem drugi raz, leciały jeszcze szybciej. Dla mnie to już znak, że spędzę przy takiej grze setki godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:09, Nightdew napisał:

> Eeee, co? Jak to sprawdzić?

Opcje gry w menu głównym i zakładka ostatnia zakładka. Z tego co czytałem to możliwe,
że nawet połowa graczy nieświadomie gra na złym serwerze. Moje 5 h grania chyba dzisiaj
pójdzie w pi... i zrobię postać od nowa na eu bo na blizza nie ma co liczyć. Żałosne,
że mając polską wersję automatycznie był ustawiony serwer us. Powinni przynajmniej zrobić
opcje wyboru przy instalacji.

Edit: I działa to w obie strony bo z tego co czytałem mnóstwo graczy z Kanady jest na
serwerach eu.


a co to ma zanaczenie czy serwer usa czy euro? ja tam odrazu bylem na euro xd bo sprawdzalem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heya, mam takie kompa:

Intel CoreQuad Q9450 3,7GHz
8GB DDR2
ASUS P5Q PRO
700W zasilacz OCZ
GeForce 460GTX 1GB
Windows 7 64bit

Najnowsze drivery do NVIDII.

Gra mi rwie, haczy na każdych ustawieniach graficznych, ze nie ma 100% przyjemności z gry. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie rzeczy tak na szybko:

1) polonizacja jest rewelacyjna (szkoda, że sama gra "nie tak do końca"). Nie wiem czy składać gratulacje CDP czy Blizzardowi, ale należą się - nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby dociągąć/przełączać na angielskie głosy. Ostatni raz miałem tak przy BC2 (gdzie po świetnym angielskim udźwiękowieniu częsci pierwszej zarzekałem się,że w dwójkę nie będę grał po polsku, ale kiedy usłyszałem Pazurę, to ang. głosów w ogóle nie właczyłem). Gratulacje za znajomość popkultury, "mięsny jeż" wymiata ;-)

2) Koreańczycy, którzy przeszli w 4-5 godzin na bank grali na jakimś speedzie. Właśnie się zbliżam do tego czasu i nadal jestem w pierwszym akcie, także gra nie zapowiada się na super krótką.

@davis87,

Odblokowuje już runy - nadal twierdzę, że ten system jest słabszy niż ten z dwójki. Nie ma się co czarować - chodziło o to, żeby pograć mogli też ci, którzy nie wiedzą ile jest 2+2, bo zwyczajnie nie ma teraz możliwości spieprzenia postaci. Rozumiem to, przyjmuje do wiadomości, to jest mainstreamowy produkt w końcu. Nie godzę się jedynie i nie będę godził na zwyczajne wciskanie kitu, że "to nie jest uproszczenie". Jest i to ewidentne i mnie trochę przeszkadza, ja lubiłem w Diablo 2 kombinować i eksperymentować, nawet jeśli później było mi ciężko przez nie do końca trafiony build ;-). Różnorodność przynajmniej była spora i człowiek uczył się na błędach. Tutaj żadnego błędu popełnić się nie da (podkreślam - dla mnie miało to swoj urok), grę zrobiono po prostu tak żeby nie frustrowała tych którzy nie lubią kombinować, tylko chcą mieć wszystko podane na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz wczesniej pisales ze w 9 godzi przeszedles wszystkie akty i do tego nawiazalem a teraz piszesz ze jestes w polowie drugiego cos jest nie tak....

raczej slabo zeby wszyskto robic i cala gre przejsc w 9 godzin i uwierz mi nie jestem taki slaby....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:24, davis87 napisał:

ale zaraz wczesniej pisales ze w 9 godzi przeszedles wszystkie akty i do tego nawiazalem
a teraz piszesz ze jestes w polowie drugiego cos jest nie tak....

raczej slabo zeby wszyskto robic i cala gre przejsc w 9 godzin i uwierz mi nie jestem
taki slaby....;p

czytaj dokladniej pisalem ze gram po 3h dzienie od wtorku i jestem w drugim akcie hahah ;D nie umiesz czytac ze zrozumieniem ziomus ;> hahaha xd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 10:20, Lordpilot napisał:


@davis87,

Odblokowuje już runy - nadal twierdzę, że ten system jest słabszy niż ten z dwójki.
Nie ma się co czarować - chodziło o to, żeby pograć mogli też ci, którzy nie wiedzą ile
jest 2+2, bo zwyczajnie nie ma teraz możliwości spieprzenia postaci. Rozumiem to, przyjmuje
do wiadomości, to jest mainstreamowy produkt w końcu. Nie godzę się jedynie i nie będę
godził na zwyczajne wciskanie kitu, że "to nie jest uproszczenie". Jest i to ewidentne
i mnie trochę przeszkadza.


a mi sie wydaje ze nie chcieli uproscic tylko zrobic motyw efekciarski.... chcieli zrobic aby kazda umiejetnosc byla super efekciarska no wiesz dodasz rune i masz jakies ekstara rozwiniecie umiejetnoscii i im to wyszlo i ja jestem ja najbardziej za a w diablo mialem np kule ognia i ja ulepszalem i tam kolejny poziom dawal z 5% procent do damga i roznicy nie bylo widac dopiero po kilku poziomach

tak jak mowie teraz mozna 6 umiejetnosci naraz uzywac i np gram szamanaem puszczam te pieski dodatkowa jakas klatwa plus spowolnienie i jeszccze strzalki jest cos ekstra w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:18, Pupu2 napisał:

Heya, mam takie kompa:

Intel CoreQuad Q9450 3,7GHz
8GB DDR2
ASUS P5Q PRO
700W zasilacz OCZ
GeForce 460GTX 1GB
Windows 7 64bit

Najnowsze drivery do NVIDII.

Gra mi rwie, haczy na każdych ustawieniach graficznych, ze nie ma 100% przyjemności z
gry. HELP


bo masz zloma ;D w sumie mi tez czasem leciutko przyrwie na gtx560 xd zeby chodzilo idealnie na fulla to trzeba miec grafe za 1500zl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się