Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 10:52, Assassin3 napisał:

a co net cos ma do wydajnosci gry? chyba nie ?


Jak mi rwie, to może byc coś z łączem, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:52, Darkstar181 napisał:

Na UPS 25 Mb to powinno hulać niczym huragan Katrina. Swoją drogą jesteś pewna że to
latency ? Bo ja miałem wczoraj coś około 260-360 (czyli mniej więcej taki przedział jak
twój) i grało się bez ścinek.


Nie wiem czego to wina. FPS mam 60 i mi rwie do 50-55, ale strasznie jest to odczuwalne. Są lokacje gdzie mam stałe 30 i tez jest rwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:07, Pupu2 napisał:

Jak mi rwie, to może byc coś z łączem, nie?

mozliwe hehe bo mnie tez zdziwilo ze czasem leko mi przywie ;p bo z zadna gra tak jeszcze nie mialem ;p na tym sprzecie co masz powinno chulac bez zacinek zadnych ;p zreszta diablo 3 nie ma jakiegos wymagajacego silnika ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:10, Assassin3 napisał:

ja osobiscie tak nie mam czasem leciutko przyrwie przy silnej zadymie ale to minimalnie
;p a mam 60-50 fps;p


moze to wynika z tego o ktorej godzinie sie gra jesli wieczorem to pewnie duzo ludzi siedzi i gra zwalnia moj brat gra rano i pinga ma w granicach ponizej 100 ja juz gram popoludniami i mam 200, ale nie scina plynnie

a jaki masz komp? lepszy niz moj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się użeram z downloaderem, który działa wolno (bynajmniej nie chodzi o prędkość pobierania danych bo ta waha się od 2,5 do 4 MB /s). Widać ten typ tak ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:20, Lordpilot napisał:

Odblokowuje już runy - nadal twierdzę, że ten system jest słabszy niż ten z dwójki.
Nie ma się co czarować - chodziło o to, żeby pograć mogli też ci, którzy nie wiedzą ile
jest 2+2, bo zwyczajnie nie ma teraz możliwości spieprzenia postaci. Rozumiem to, przyjmuje
do wiadomości, to jest mainstreamowy produkt w końcu. Nie godzę się jedynie i nie będę
godził na zwyczajne wciskanie kitu, że "to nie jest uproszczenie". Jest i to ewidentne
i mnie trochę przeszkadza, ja lubiłem w Diablo 2 kombinować i eksperymentować, nawet
jeśli później było mi ciężko przez nie do końca trafiony build ;-). Różnorodność przynajmniej
była spora i człowiek uczył się na błędach. Tutaj żadnego błędu popełnić się nie da (podkreślam
- dla mnie miało to swoj urok), grę zrobiono po prostu tak żeby nie frustrowała
tych którzy nie lubią kombinować, tylko chcą mieć wszystko podane na tacy.


W diablo 2 nie uczyłeś się na błędach tylko miałeś jeden słuszny bulid. Jak rozdałeś źle, to google i potem trzymałeś się rozpiski aby nie odstawać. Tutaj już mam trzy - jeden na mobki, jeden na solo bossow, jeden na bossow w coopie :)

opinia po przegraniu 33 poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja pinga na 200 mam bo tak najlepiej mi dziala hmm mam i5 3.3ghz 8gb ramu i gf 560ti lecz grafe wymieniam za miecha na gf 680gtx ;p jak ktos zainteresowany asusem 560 ti pol racznym to tanio sprzeda hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 10:57, Lordpilot napisał:

Stary, ale pozwól, że to jednak je będe decydował co jest dla mnie a co nie ok ?


Ale co ty się tak unosisz? Ty napisałeś swoje, ja swoje, masz z tym jakiś problem? Tak samo ja mogę napisać, że atakujesz mój pogląd, skroś taki delikatny.

Dnia 17.05.2012 o 10:57, Lordpilot napisał:

Po premierze
trójki zapanowała jakaś dziwna moda wśród fanbojów Blizzarda, żeby teraz koniecznie hejtować
cześć drugą i "udowadniać" jaka to ona kiepska była i źle zbalansowana.


To chyba u ciebie na podwórku, bo ja nic takiego nie twierdzę. D2 było inne, a wprowadzone w D3 "ułatwienia" faktycznie eliminują tępe wkładanie statystyk i o wiele mniej wnoszące modyfikacje talentów.

Dnia 17.05.2012 o 10:57, Lordpilot napisał:

Tutaj mały link - zalecam lekturę posta nr 55 i następnych tego samego autora. Ja zapamiętałem
to dokładnie tak samo:

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=12085658&N=1


Kazioo napisał jednego posta, chyba coś ci się z tego zdenerwowania pomerdało.

Dnia 17.05.2012 o 10:57, Lordpilot napisał:

Zalecam też trochę przystopować z tą "obroną Częstochowy" - mnie się Diablo 3 podoba,
świetnie się przy nim bawię i pewnie jeszcze długo bawił będę.


Słuchaj, D3 broni się samo, co widać jasno, nikt nie musi tej grze pomagać, jednak wypadałoby chyba uświadomić bredzących coś o mniejszej różnorodności, bo widać gołym okiem po przejściu pierwszego aktu, że kombinacji spelli i sposobów na rozgrywkę jest w tej grze MASA. Jeżeli tego nie widzisz, to nie jesteś po prostu obiektywny. Rrozwijane drzewka talentów i dobór umiejętności niczym nie różni się od aktualnie zaproponowanego systemu, a przy okazji dostaliśmy o wiele więcej różnych spelli.

Dnia 17.05.2012 o 10:57, Lordpilot napisał:

Są jednak rzeczy, które
mi do końca nie podeszły, a nie mam w zwyczaju udawać, że ich nie widzę. Z tymi uproszczeniami
da się żyć, ale nie widzę powodu, żebym miał łykać marketingowy bełkot i nazywać uproszczenia
ósmym cudem świata.


Pograj może trochę, to sam się przekonasz, że ten system generuje większą różnorodność niż te twoje talenty. Chodzi o sam fakt różnorodności, kumasz?

Dnia 17.05.2012 o 10:57, Lordpilot napisał:

Nie wiem po co
te ataki, to w końcu jest tylko gra - no chyba, że jesteś jednym z tych "zahajpowanych
bezkrytycznych", to przepraszam w takim układzie, ale dalsza wymiana poglądów nie ma
sensu, skoro już na samym początku próbujesz mnie ustawiać, co jest grą dla mnie, a co
nie jest - LOL :).


Ataki? To już nie można z tobą podjąć dyskusji, bo od razu ataki?

Nie widzisz rzeczy oczywistych, ty musisz mieć rozdzielanie statów i drzewko, żeby mieć swoją iluzję różnorodności, możliwości rozwoju, które i tak kończyły się na kilku schematach przy KAŻDEJ postaci. Oczywiście, można było włożyć talent tam lub tam, ale to były doprawdy marginalne różnice i NICZYM nie różnią się teraz od wyboru na pasek tej umiejętności i tej runy, wspartych odpowiednią umiejętnością pasywną. Kombinacji jest bez liku, generują one bardzo różne schematy rozgrywki i NIE KUMAM ZA NIC, czemu ty tego nie widzisz.

Wielu starych graczy D1 i D2 chwalą obecny system i w ogóle nie czują braku jakichś punkcików i drzewek. Dlatego gra jednak broni się sama i nie potrzeba do tego marketingowego bełkotu, który usiłujesz komuś wmówić.

Dlaczego w ogóle nie wspominasz D1? Nie grałeś? Przecież tam mieliśmy minimalny wpływ na rozwój postaci, a gra była przednia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:30, InfiX napisał:

Czy usunięto już problemy ze znikającymi osiągnięciami?


nie, i ciągle nie nalicza jak trzeba. Brakuje mi sporo z pierwszego aktu. Dziś po skończeniu normala chciałem je nadrobić, ale gra nie nalicza wszystkich... i teraz nie wiem czy mogę alta tworzyć, bo jak też mają się bugować to wolę poczekać.

co najgorsze, żadnych nowych informacji w tej sprawie, co za dobrze nie wrozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:37, EmperorKaligula napisał:

co najgorsze, żadnych nowych informacji w tej sprawie, co za dobrze nie wrozy...


ale mi normalnie nalicza zdobylem to co bylo do zdobycia wiec to musi od czegos innego zalezec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:38, davis87 napisał:

ale mi normalnie nalicza zdobylem to co bylo do zdobycia wiec to musi od czegos innego
zalezec....


czyli loteria. Miałem niezliczone 2 ostatnie questy z aktu pierwszego, nieodkryte dwie lokacje pod koniec aktu pierwszego i bossa aktu pierwszego. Przebiegłem się, zrobiłem questy, zwiedziłem lokacje, zabiłem bossa. Zaliczyło tylko bossa (który to achivment dziwnie mi zniknał pod koniec 2giego aktu)

PYTANIE:

czy konto z guest passa, można ulepszyć do pełnego kluczem z pudełka ? Czy może blizz się sprytnie zabezpieczył i upgrade jest tylko jak kupimy przez stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 11:42, EmperorKaligula napisał:

czyli loteria. Miałem niezliczone 2 ostatnie questy z aktu pierwszego, nieodkryte dwie
lokacje pod koniec aktu pierwszego i bossa aktu pierwszego. Przebiegłem się, zrobiłem
questy, zwiedziłem lokacje, zabiłem bossa. Zaliczyło tylko bossa (który to achivment
dziwnie mi zniknał pod koniec 2giego aktu)


to kijowo czlowiek chce a nie ma..... a nie powiem fajnie to wyglada jak wybija osiagniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:42, EmperorKaligula napisał:

czy konto z guest passa, można ulepszyć do pełnego kluczem z pudełka ?

Można. Wszysto zostaje co zdobyłeś i grasz normalnie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 11:47, InfiX napisał:

Mnie wczoraj naliczyło 5 achivów i dziś nadal są.


Pierwszego dnia: mi też fajnie naliczało w pierwszym akcie, potem w połowie drugiego z 350 punktów, zrobiło się 50. Drugiego dnia 50 magicznie stało się 150 po relogu i potem naliczało w miarę wszystko, ale olałem sprawę, grałem dalej i nie skupiałem się na achivkach. Najwyżej altami jak naprawią będę je zdobywał jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się