Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 12:00, EmperorKaligula napisał:

Blizzard oferuje polskojęzyczny support ?

https://eu.battle.net/support/pl/ticket/submit

czy to tylko wygląd strony przetłumaczony ? Nigdy z niego nie korzystałem, jedyna moja
styczność z ticketami to ingame w wowie, który logicznie było po angielsku.

pytam z ciekawości i na przyszłość :)

W SC2 można pisać tickety po polsku więc tu też nie powinno być problemu. Nawet czas oczekiwania żadko przekracza 1dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty legendarne wypadają kompletnie losowo czy sa jakieś miejsca itp gdzie są większe szanse na znalezienie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Gram czarownicą, jestem w Akcie I i mam takie pytanie...Mimo że jestem na 11 poziomie mój poziom energii jest stale na 100 punktach ( a zdrowie przy każdym nowym levelu mi wzrasta). Czy to jakoś dalej w grze się podniesie ( jestem po zadaniu ratowania Deckarda) czy muszę liczyć tylko na magiczne przedmioty i kamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 12:16, a_g_a napisał:

Cześć
Gram czarownicą, jestem w Akcie I i mam takie pytanie...Mimo że jestem na 11 poziomie
mój poziom energii jest stale na 100 punktach ( a zdrowie przy każdym nowym levelu mi
wzrasta). Czy to jakoś dalej w grze się podniesie ( jestem po zadaniu ratowania Deckarda)
czy muszę liczyć tylko na magiczne przedmioty i kamienie?

Niektóre umiejętności podniosą energię o parę punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że taki komputer to zabytek, ale gra na minimalnej konfiguracji? Posiadam Cored2Duo 2,13 ghz, GeForce 7950gt 512mb i 3 gb RAM. Chciałbym w grę pograć, ale jeśli mają to być tylko cierpienia, z powodu małej ilości fps, to zrezygnuję. Wie ktoś kiedy demo będzie dostępne dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujące, naiwne pytanie.
Jak wygląda w D3 dołączanie do gry innych graczy, gdy gram samotnie? Pojawia się jakiś komunikat, że ktoś do mojej gry chce dołączyć, czy też muszę najpierw w ustawieniach coś zaznaczyć, że w ogóle się zgadzam? Czy też trzeba od początku zaczynać w kilka osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w grę pograć, ale jeśli mają to

Dnia 17.05.2012 o 12:50, damlon napisał:

być tylko cierpienia, z powodu małej ilości fps, to zrezygnuję.


Teoretycznie powinno Ci działać (chociaż procek masz chyba ciut poniżej minimalnych ?), ale trzeba brać poprawkę, że Blizzard zastrzega sobie możliwość podniesienia wymagań minimalnych w przyszłości (stosowne info jest na pudełku).


Wie ktoś kiedy demo będzie

Dnia 17.05.2012 o 12:50, damlon napisał:

dostępne dla wszystkich?


Za miesiąc. Ale jeśli chcesz to po pracy wyślę Ci "guest passa" na demko, zostaw tutaj tylko swojego maila, to około 15.00 będziesz miał kluczyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy problem z Demon Hunterem, tarczą i Templariuszem (wylogowywanie z Battle.net''a) już załatany, czy jeszcze nie? Jest jakieś nowe info?

P.S. Będzie jakieś małe wsparcie dla noobków, hehehe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 12:54, KrzychW napisał:

A ja mam następujące, naiwne pytanie.
Jak wygląda w D3 dołączanie do gry innych graczy, gdy gram samotnie? Pojawia się jakiś
komunikat, że ktoś do mojej gry chce dołączyć, czy też muszę najpierw w ustawieniach
coś zaznaczyć, że w ogóle się zgadzam? Czy też trzeba od początku zaczynać w kilka osób?


Gry dzielą się na własne i publiczne. Publiczne to wiadomo. A do własnych mogą dołączyć tylko przyjaciele, chyba, że zaznaczysz w opcjach, że ma to być zablokowane - w każdej chwili możesz odblokować.

W każdej chwili ktos może dołączyć - gra dynamicznie dostosowuje ilość i "poziom" mobków do ilości graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 09:49, Undertaker napisał:

To się nie samowicie wleczesz. ;) W 9h ukończyłem wszystkie akty na normalu. Samemu.

Ale niektórzy nie idą po omacku przemierzając każdą mapę tak aby iść przed siebie i przed siebie :)
Wielu ludzi zwiedza krainy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:01, EmperorKaligula napisał:

W każdej chwili ktos może dołączyć - gra dynamicznie dostosowuje ilość i "poziom" mobków
do ilości graczy.


I wtedy dostaję jakiś komunmikat, że gracz Jakiśtam pragnie razem grać? Tak?
A jak wyglada sprawa leveli dołączających? Jestem np na 15 i może dołączyć się każdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej, można Ciebie dodać do znajomych w grze? W ogóle, jeśli ktoś mnie chce dodać, to

Dnia 17.05.2012 o 12:59, Janek_Izdebski napisał:

"feel free to send invitation". :) Pozdrawiam.


Można, można. Mój battletag jest w przypiętym poście - pozycja 84.

@Adihipcio,

Mam 2 guest passy, więc jeszcze się załapiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się bardzo przyjemnie, ale kompletnie nie czuję żadnego rozwoju postaci, ponieważ... go kompletnie nie ma.
Wszystkie skille i runy same grzecznie odblokowują się na kolejnych poziomach.
Nie mam pojęcia czemu Blizz porzucił pomysł, aby runy umiejętności występowały jako przedmioty, gdzie każdy rodzaj miałby kilka poziomów zaawansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się