Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 17:50, Braveheart napisał:

> No to CD Projekt i Blizzard dały ciała.... :(
Trzeba było zamówić pre0order na empiku w odpowiednim czasie i mieć spokój :P

Mnie to nie dotyczy. Grę zamówiłem na początku kwietnia. Odebrałem po 3.00 w Ultimie. :) Po prostu stwierdzam fakt, CD Projekt i Blizzard dały ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jakis zart jest na Nightmare. Zero dropu ze Skieletonkinga, zero dropu za Bossa 1 Aktu

Spoiler

Butchera

, zero archivmentow, jak dzialaly na normal, tak nie dzialaja w ogole na Koszmarze. Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:44, InfiX napisał:

Został mi jeszcze 1 GP do diablo 3 i 1 do WOW. Także jeżeli osoba dotychczas zainteresowana
nie będzie chciała to przekażę komuś innemu by mógł się z grą zapoznać :)



InfiX jeżeli masz jeszcze GP do Diablo3 too poprosiłbym bardzo.. juz 3 raz prosze o GP ale może w końcu ktoś pomoże ;)) Dzięki z góry ;)) meil foture_goku@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając Blizzard taki obrót sprawy mógł być całkiem celowy, w końcu jak już ktoś wspomniał u nich w dystrybucji elektronicznej gra znajdzie się zawsze, oczywiście po odpowiednio wyższej cenie ;)

Oczywiście śmiać się chce widząc aukcje skoro grę można nabyć prosto od producenta za ~195 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:54, Cykada85 napisał:

Nie no to jakis zart jest na Nightmare. Zero dropu ze Skieletonkinga, zero dropu za Bossa
1 Aktu

Spoiler

Butchera

, zero archivmentow, jak dzialaly na normal, tak nie dzialaja w
ogole na Koszmarze. Porazka.


dlatego juz bawie sie altami, zamiast marnować achivki na koszmarze :) czekam na patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne bo mi z przeliczenia wychodziło nieco ponad 250 zł z euro na złotówki bo inaczej nie chciało mi sprzedać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:05, Hacket napisał:

Hmm dziwne bo mi z przeliczenia wychodziło nieco ponad 250 zł z euro na złotówki bo inaczej
nie chciało mi sprzedać....


~245 PLN, tak to jest jak się przelicza na szybko nie zmieniając waluty. Inna sprawa, że jeśli już kupować w takiej cenie, to tylko bezpośrednio od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem drop ze Skeletona. Tak samo nie wiem co Wy macie z achevami, u mnie od wtorku wieczorem wpadają normalnie, nie mam tylko tych z 1 aktu normal. Jedyne co mnie denerwuje to lagi, ale nie jestem do końca pewien czy to ich serwery czy mój net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a tak wracając do samej gry zacząłem początkowo grać czarodziejką ale jakoś po tych 3 godzinach nieco zaczyna mnie nużyć gra nią.
Stworzyłem mniszkę i o dziwo gra mi się nią lepiej ale fakt, że leczy innych jakoś mnie nie rajcuje bo pewnie ta klasa wspiera w późniejszych etapach. I tu zagwozdka czym dalej grać i jaka klasa daje więcej frajdy w late gamingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:54, Cykada85 napisał:

Nie no to jakis zart jest na Nightmare. Zero dropu ze Skieletonkinga, zero dropu za Bossa
1 Aktu

Spoiler

Butchera

, zero archivmentow, jak dzialaly na normal, tak nie dzialaja w
ogole na Koszmarze. Porazka.

Raz drop jest a raz go nie ma :D
Co do Achivów.... tutaj problemów nie mam :)... ale nie jestem pewien czy zaliczyło mi jak wbiłem lvlv 20
Sam już nie pamiętam czy wyskoczyło czy nie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem normal barbażyńcą - zabrało mi to dokładnie 19 godzin i 30 minut. Nie lecąc na łeb na szyję, ale też nie zaglądając pod każdy kamień.
Ostatni boss padł za pierwszym podejściem, choć sama walka była dość ciekawa i satysfakcjonująca, za to stary znajomy z IV aktu zabił mnie chyba z 8 razy, nim go powaliłem. Nie ma to jak boss z zamrażaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 17:46, Meketh napisał:

Nie każdy z różnych przyczyn mógł złożyć preorder, a można wiedzieć skąd to info CDProjekt
czy Blizz?


Złożyć w sumie mógł każdy, nie każdy musi potwierdzać :) Info jest nieoficjalne, dlatego nie publikujemy go w newsie - może się coś zmienić. Generalnie, to moje zdanie, Blizzardowi zależy po prostu na zakupie gry na ich stronie - najchętniej w ogóle nie wydawaliby pudełkowych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2012 o 18:33, Laid_back napisał:

Złożyć w sumie mógł każdy, nie każdy musi potwierdzać :) Info jest nieoficjalne, dlatego
nie publikujemy go w newsie - może się coś zmienić. Generalnie, to moje zdanie, Blizzardowi
zależy po prostu na zakupie gry na ich stronie - najchętniej w ogóle nie wydawaliby pudełkowych
wersji.


To że Blizzowi zależy na sprzedaży kluczy w ich sklepie to akurat łatwo się domyśleć, trudno poczekam na kolejną pudełkową dostawę, nie jestem aż tak zdesperowany żeby przepłacać za klucz, u Blizza czy gdziekolwiek indziej. Dziękuję za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:35, Alkohochlik napisał:

Jeśli ktoś w Warszawie wie, gdzie dostać diablo to proszę o kontakt. :P

To w stolicy tez nie ma sklepu gdzie można by było dorwać Diablo III ??
Wiem głupie pytanie ale przewaliłeś całą stolicę ? :D
Jeśli tak i nie ma to bez kitu coś się dzieje.. Żeby w największym mieście w naszym kraju nie było Diabelstwa trzeciego hmmmmm. Hah Nieźle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam trzy pytania. Przepraszam, jeśli gdzieś już się pojawiło to w informacja od Blizzarda, ale ja nie znalazłem.

1. Zauważyłem, że mapa się kasuje. Czy Blizz to jakoś komentował, planuje jakieś zmienay czy to celowe i pozostanie? jest to szczerze mówiąc dla mnie mały minus.
2. Zauważyłem, że przedmioty niebieskie są z góry zidentyfikowane, więc jak rozumiem nie ma czegoś takiego jak zwoje identyfikacji. A co z przenosinami do miasta? Przenosi mnie do miasta, czy tam gdzie posyawie tą moją flagę? I gdzie kupić dostać takie zwoje teleportu? Dodam, że dopiero zacząlem grę. Uwolniłem Caina i mam teraz iść za jakieś wrota zachodnie.
3. Czy da się jak w D2 grać po LANie? Wpisuje IP i jest? Zauważyłem, że podczas gry jest jakaś jakby podobna opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się