Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Własnie ukonczylem Akt I na 100% szamanem tzn:

- wszystkie lokacje ktore mialem to zbadalem
- zebralem wszystkie przedmioty
- odbylem wszystki rozmowy
- zniszczylem wszystko co sie dalo
- dokladnie przegladalem te lepsze przedmioty
- gralem normalnie delektujac sie wszystkim:)

i jesli ktos jest ciekawy to zajelo mi to rowniotko jak w zegarku 10 godz (no dokladnie to 10 godzin i 2 minuty:))

czyli pierwszy akt jak ktos chce go zrobic dokladnie to wlasnie tyle zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:53, Vaksinar napisał:

1. Zauważyłem, że mapa się kasuje. Czy Blizz to jakoś komentował, planuje jakieś zmienay
czy to celowe i pozostanie? jest to szczerze mówiąc dla mnie mały minus.


Mapa sie restartuje tylko i wylacznie wtedy jak wyjdziesz z gry i od nowa wejdziesz. Dzieje sie tak dlatego, ze podziemia sa na nowo generowane i sa inne niz wcześniej

Dnia 17.05.2012 o 18:53, Vaksinar napisał:

2. Zauważyłem, że przedmioty niebieskie są z góry zidentyfikowane, więc jak rozumiem
nie ma czegoś takiego jak zwoje identyfikacji. A co z przenosinami do miasta? Przenosi
mnie do miasta, czy tam gdzie posyawie tą moją flagę?


Teleport będzie jako nagroda za jeden z questów. Zwojów identyfikacji nie ma. Sztandar służy do tego, żeby po pierwsze ładnie wyglądał, a po drugie, żeby teleportował do Ciebie znajomych jak dołączą do Twojej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz dziwne jest to ze nie wszystko wystepuje np mialem dziennik Lei tylko czesci pierwsza a pozostalych nie bylo tak samo z innymi dziennikami zdobylem 2 czesci z 4 itp troche bez sensu to co zagram jeszcze raz i trafie na dziennikk czesc 4 a nie bede mial np czesci 3? to jest urwanie z kontekstu w przypadku dziennikow wszystko powinno byc od razu

tak samo z rozmowkami np z kowalem nie mialem dwoch z pierwszego aktu oczywiscie

bo rozumiem te z lokacjami loasowo sa wiec nastepnym razem moge je trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 18:53, Vaksinar napisał:

1. Zauważyłem, że mapa się kasuje. Czy Blizz to jakoś komentował, planuje jakieś zmienay
czy to celowe i pozostanie? jest to szczerze mówiąc dla mnie mały minus.

Takie coś jest nawet w Diablo 2 grając po BN. Mapy się kasują bo za każdym razem są wybierane losow. Tak jak i różnego rodzaju eventy/lokacje/jaskinie/piwnice. Za pierwszym razem nie zdobędziesz wszyskich eventów i nie zwiedzisz wszystkich dostępnych lokacji. Nawet na normie. Login = reset mapy.

Dnia 17.05.2012 o 18:53, Vaksinar napisał:

2. Zauważyłem, że przedmioty niebieskie są z góry zidentyfikowane, więc jak rozumiem
nie ma czegoś takiego jak zwoje identyfikacji. A co z przenosinami do miasta? Przenosi
mnie do miasta, czy tam gdzie posyawie tą moją flagę? I gdzie kupić dostać takie zwoje
teleportu? Dodam, że dopiero zacząlem grę. Uwolniłem Caina i mam teraz iść za jakieś
wrota zachodnie.

Nie ma czegoś takiego jak scrolle portalu i identu. Portal zdobędziesz jak skończysz Questa któego teraz masz czyli

Spoiler

"Rozbitą Koronę"

. Umiejętnośc teleportowania się będzie na stałe pod literką "T" To co trzeba identyfikować to przedmioty chociażby rare. Ale je identyfikujesz klikając na nie PPM :)
Co do tych sztandarów. Jest to nowy typ "teleportu" Wchodzisz do np jakiejś rozgrywki. Nie musisz się prosić o tp by się znaleźć w lokacji. Najeżdżasz kurosem na sztandary i patrzysz kto gdzie jest. Jeśli wszyscy są w tym samym miejscy wystarczy na niego kliknąć a z miejsca znajdziesz się tam gdzie drużyna.. To taki "Nieustannie chodzący portal" :P

Dnia 17.05.2012 o 18:53, Vaksinar napisał:

3. Czy da się jak w D2 grać po LANie? Wpisuje IP i jest? Zauważyłem, że podczas gry jest
jakaś jakby podobna opcja..

Raczej nie. Grając w D3 musisz się logować kontem BN i postaci są zapisywanie na ich serwerach :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie:
Opłaca się ładować całą kasę w ulepszanie kowala, czy oszczędzać coś? Bo póki co robie tak, że jak tylko uzbieram na nastepne ulepszenie, to to robie i zbieram złoto od nowa. Nie odbije mi się to czkawką w późniejszej fazie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 19:03, Kazak napisał:

Jeszcze jedno pytanie:
Opłaca się ładować całą kasę w ulepszanie kowala, czy oszczędzać coś? Bo póki co robie
tak, że jak tylko uzbieram na nastepne ulepszenie, to to robie i zbieram złoto od nowa.
Nie odbije mi się to czkawką w późniejszej fazie gry?

Raczej nie :D.... Ale wiadomo gold to gold tutaj jest on potrzebny nie to co w D2 :)
A i golda też trzeba bulić na uleprszenie skrytki 10k golda to kolejne 14 kratek.... po takim chyba piątym wydaniu 10k golda na 14 kratek potem powiększenie skrytki kosztować będzie 100k :D
A ulepszać jeszcze trzeba jubilera :)
Twoja kasa Twoja gra... Ty nią "rzońdź" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy ukończyli normal: zauważyliście jakieś zmiany w sztandarze? Wydaje mi się, że Blizz zapowiadał jakiś zmieniający się postument, czy coś w tym stylu po ukończeniu poziomu trudności. Miały też chyba wrócić tytuły postaci z D2, a ja nie zauważyłem ani 1 ani 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 19:03, Kazak napisał:

Jeszcze jedno pytanie:
Opłaca się ładować całą kasę w ulepszanie kowala, czy oszczędzać coś? Bo póki co robie
tak, że jak tylko uzbieram na nastepne ulepszenie, to to robie i zbieram złoto od nowa.
Nie odbije mi się to czkawką w późniejszej fazie gry?


tak w handel. Do 33 byłem goły, ciągle kupowałem i sprzedawałem. A dlaczego ? Bo przedmioty które Ci wypadają są na dużo niższy poziom niż masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 5-10 minutach gry pojawia mi się błąd 3007 "Usunięto Cię z gry" i zostaję wylogowany, za każdym razem. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 20:17, damlon napisał:

Po 5-10 minutach gry pojawia mi się błąd 3007 "Usunięto Cię z gry" i zostaję wylogowany,
za każdym razem. Jest na to jakaś rada?


Mam to samo tyle, że mi wywala błąd 3006 i zalogować się nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 20:39, Isildur napisał:

> Po 5-10 minutach gry pojawia mi się błąd 3007 "Usunięto Cię z gry" i zostaję wylogowany,

> za każdym razem. Jest na to jakaś rada?

Mam to samo tyle, że mi wywala błąd 3006 i zalogować się nie mogę...


Mi aktualizator plików do końca nie chce dojść :/ i nawet 10min nie mogę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 20:39, Isildur napisał:

Mam to samo tyle, że mi wywala błąd 3006 i zalogować się nie mogę...

Może to problemy związane z przeciążeniem serwerów... Znane są już jakieś liczby dot. sprzedaży, liczby grających, tworzonych postaci, etc.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś w połowie, może 2/3 drugiego aktu i muszę przyznać, że gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Do tej pory ganiałem z niebieską kuszą (jako DH) z dmg na poziomie 23 z hakiem. Tymczasem znalazłem białą kuszę z dmg 30+, która, w porównaniu z poprzednią, po prostu wymiata. Wrzucenie zwykłych przedmiotów z tak wysokimi obrażeniami, to naprawdę świetny pomysł. W końcu przestaną być ignorowane, bo do tej pory, zarówno w D1/D2, jak i innych tytułach, zwykłe, niemagiczne przedmioty równie dobrze mogły nie istnieć.

Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie Czarownika. W statystykach jest dmg, prawda? A którego skilla on dotyczy? Jeśli, jako Czarownik, mam na lewym przycisku myszy magiczny pocisk a na prawym promień zimna to dmg określony w okienku obok wyposażenia postaci co określa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 21:32, Czarek188 napisał:

> Oddam pierwszej chętnej osobie Guest Passa do D3:)
Ja chce! :D


Wygrałeś:) Podaj maila

Wysłany. Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się