Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Nawet jeśli na normalu, gra się w miarę przyjemnie, bez większych problemów to ja się pytam co
w tym złego? Widzę ja niektorzy lamentują, że łatwo, że bez wysilku i takie tam. Mi się wdaję, że
po to są 4 poziomy, żeby ten pierwszy był własnie taki jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 18:32, Lechu21 napisał:

> Są jeszcze chętni na GuestPass? Myślałem że rozdam po rodzinie ale cwaniaki kupiły
pełną
> wersję ^^.

Ja bym bardzo pięknie prosił :) mail: L3chu21@gmail.com

Wysłałem kod, sorka że dopiero dzisiaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 09:05, Dark_elves napisał:

Nawet jeśli na normalu, gra się w miarę przyjemnie, bez większych problemów to ja się
pytam co
w tym złego? Widzę ja niektorzy lamentują, że łatwo, że bez wysilku i takie tam. Mi się
wdaję, że
po to są 4 poziomy, żeby ten pierwszy był własnie taki jaki jest.

Chyba zbyt wielu hardcore''ów czekało na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 09:32, kot_szatana napisał:

Ja mam :) daj maila.Jeśli ktoś jeszcze by chciał niech da znać.

Ja bardzo chętnie! wraaagh@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2012 o 02:46, Skuner napisał:

Goscie 4 dni po premierze niedługo będa diablo cisnac. Juz sa w Akcie 4. Ja sam juz koncze Akt 3 na hellu.


Taaak, pewnie... :) A widziałeś, przepraszam, w jaki sposób oni grają? Bo z tego, co ja się orientuję, to ich ''sposób'' na przechodzenie Inferno polega na tym, że nie ubijają po kolei mobów, tylko biegną przez każdą planszę (ginąc przy tym po 20-30 razy) i wskrzeszają siebie na wzajem, póki nie dojdą do wyjścia. I tak cały czas...

Jeśli to się kwalifikuje do tego, żeby nazwać Diablo 3 łatwym, bo oni grają w taki sposób i jakoś udaje im się to przechodzić, to sorry, ale chyba mamy zupełnie inną definicję rozrywki i grania w hack n'' slashe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 09:16, akwyx napisał:

Chyba zbyt wielu hardcore''ów czekało na tą grę.

Od 4 lat, od dnia ogłoszenia Diablo 3, dzień w dzień śledziłem informacje na temat Diablo 3. I mi się ta gra podoba, Normal jest taki jaki powinien być. Jak ktoś będzie probował wmówić mi, że Normal w Diablo 2 był super trudny to go wyśmieje. Grając w singla z "/players 8" można było poczuć jakieś wyzwanie, ale i tak to nie było nic niezwykłego.

Większość osób marudzi po to żeby marudzić. Albo są fanatycznymi wyznawcami Diablo 2, którzy nienawidzą Blizzarda za to, że Diablo 3 to nie Diablo 2,5.

Oczywiście, że Diablo 3 ma problemy. Jak każda gra kiedykolwiek stworzona. Osobiście uważam, że byłoby lepiej, gdybyśmy mogli wybierać, które runy chcemy odblokować na danych poziomach; dom aukcyjny mógłby być lepiej zaprojektowany; interfejs wyboru umiejętności jest kiepski; kanały do czatów mogłyby być większe (acz kolwiek równie dobrze mogło by wogóle ich nie być).

Ale jeżeli chodzi o fundament serii Diablo jakim jest "zabijanie piekielnych legionów i zdobywanie masy przedmiotów" to moim zdaniem Diablo 3 robi to lepiej od poprzednich gier. Grając barbarzyńcą czuje się to, że się gra barbarzyńcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne problemy na 8800GT. Jakieś dziwne artefakty, czarne screeny na które pomagał tylko hard reset. Zainstalowałem starsze sterowniki, dokładnie 295.73 i zmniejszyłem liczbę maksymalnych klatek na sekundę do 60. Nie wiem która z tych rzeczy pomogła o ile to którakolwiek pomogła. W każdym bądź razie póki co diabełek mi już nie crashuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się