Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Czy ktoś wie gdzie jest kwestia kowala w akcie 1 "Znużony kowal" ? Całe diablo przeszedłem i tylko tej kwestii mi brakowało. Zacząłem szukać i.. nie mogę jej znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakimś cudem, ktoś jest jeszcze w posiadaniu Guest Pass''a i nie ma pojęcia co z nim zrobić - byłbym wdzięczny za przesłanie :P kostek126@gmail.com

A co do D3 - beta nie powaliła mnie na kolana, jednak mam zamiar nadal kupić. Niestety nie myślałem że 2 dni po premierze zniknie zapas na całą Polske ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam ogromną prośbę do kogoś, kto posiada Guest Pass''a. Jeśli ktoś ma ochotę oddać go w dobre rączki wiernej fanki Diablo, byłabym baaardzo wdzięczna, gdyż nie mogę dostać już gry w W-wie, a też chciałabym się pobawić :P
Mój mail to mala_bajka@interia.pl
Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 17:15, Niwgnip napisał:

Jeżeli jakimś cudem, ktoś jest jeszcze w posiadaniu Guest Pass''a i nie ma pojęcia co
z nim zrobić - byłbym wdzięczny za przesłanie :P kostek126@gmail.com

A co do D3 - beta nie powaliła mnie na kolana, jednak mam zamiar nadal kupić. Niestety
nie myślałem że 2 dni po premierze zniknie zapas na całą Polske ;p

Jesteś tego świadomy iż guest pass oferuje to samo o beta z wyłączeniem AH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze posiada klucz Guest Pass, ja również bardzo poproszę o wysłanie na pm.
Zastanawiam się nad kupnem, ale wole najpierw przetestować grę samemu :)
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 17:50, DarkWolf_PL napisał:

> Jeżeli jakimś cudem, ktoś jest jeszcze w posiadaniu Guest Pass''a i nie ma pojęcia
co
> z nim zrobić - byłbym wdzięczny za przesłanie :P kostek126@gmail.com
>
> A co do D3 - beta nie powaliła mnie na kolana, jednak mam zamiar nadal kupić. Niestety

> nie myślałem że 2 dni po premierze zniknie zapas na całą Polske ;p
Jesteś tego świadomy iż guest pass oferuje to samo o beta z wyłączeniem AH?


Wiem ;) Ale zawsze już można troszkę pograć, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dh na koszmarze, polecam następujący bulid (musi być włączony tryb wybóru skilli).
LPM - nienasycona strzała z runą przebijająca strzała
PPM - strzała żywiołów z runą strzała mrozu
1 - Zasłona dymna z runą uporczywa mgła
2 - przygotowanie z runą wojenne blizny
3 - piętno śmierci z runą dolina śmierci
4 - deszt zemsty bez run
Pasywne : Pewny strzał, Łucznictwo, Perfekcjonista
Koszmar nie stanowi na single żadnego problemu z tym ustawieniem (dla mnie), oczywiście trzeba też pamiętać żeby mieć gear w miare na swój lvl (głownie + do wit i zręcz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst można uzyskać idąc do miejsca, w którym stoi kowal przed rozpoczęciem zadania ze znalezieniem korony. Zanim weźmiesz to zadanie można już pójść do zachodniej częsci miasta i tam pogadać z kowalem, zamiast iść z nim będzie właśnie ten dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam, ale nie mogę edytować postu.
Jeżeli ktoś jeszcze posiada klucz Guest Pass, ja również bardzo poproszę o wysłanie gg: 4707619.
Zastanawiam się nad kupnem, ale wole najpierw przetestować grę samemu :)
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 18:36, RadeXMaster napisał:

ee mam problem...ktos wie jak zaradzic ? :( 2i raz instaluje i error


Źle pobrało grę, pewnie czegoś brakuje, musisz pobrać raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:04, Isildur napisał:

> ee mam problem...ktos wie jak zaradzic ? :( 2i raz instaluje i error

Źle pobrało grę, pewnie czegoś brakuje, musisz pobrać raz jeszcze.

ech matko xD
piekielna gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:07, RadeXMaster napisał:

ech matko xD
piekielna gra :P

Nie przejmuj się ja też drugi raz pobierałem :D
A tak przy okazji to moja Łowczyni Demonów :)

20120519190933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę jesteś w drugim akcie, ja w pierwszym, ale muszę coś dopowiedzieć.

Do Koszmaru trzeba się imo delikatnie przygotować i posiadać już relatywnie dokładną wiedzę na temat umiejętności swojej postaci (również gram Łowczynią) i atrybutów, które potrzebuje. Ja latam z takimi umiejętnościami:

LPM - Nienasycona strzała z runą Zapalająca strzała
PPM - Strzała żywiołów z runą Piorun kulisty (to cacko niszczy absolutnie wszystko na swojej drodze)
1 - Kolczatka z runą Droga przez mękę (Demon Hunterowy standard)
2 - Nietoperz (!) (uzupełnia Hatred, dzięki czemu nigdy mi tego nie brakuje)
3 - Wachlarz ostrzy z runą Odwet (zapchaj-dziura, jeszcze nie wykombinowałem co tu sensownego wstawić)
4 - Deszcz zemsty z runą Czarne chmury (na duże chmary wrogów, mało kto wychodzi z tej ulewy cały)
+ dobre eq i na Koszmarze każdego przeciwnika mam na 1, góra 2 hity (poza tymi lepszymi, rzecz jasna).

Aż z ciekawości sprawdziłem jakie masz dmg i dex - zadziwiająco niskie (ja na chwile obecną zadaje 1000+ obrażeń). Szczerze radzę zainwestować w dobrą broń i ekwipunek, gdyż za daleko tak nie uciągniesz.
Edit: No i po co Ci ten Wartownik? Toż to prze-słaba umiejętność jest :-).

Prawdą jest, iż DH jest na tym etapie mało wytrzymały, co sam zresztą zaobserwowałem, gdy padłem 3 razy kiedy grałem w trzy osoby. Co ciekawe, solo jeszcze na Koszmarze nie zginąłem (kończę 1 akt).

Polecam przemyśleć całą kwestię, zmienić co trzeba i kosić potworki dalej. Bo dopóki DH nie zostanie przygwożdżony (jak ja dzisiaj, na szczęście udało mi się zwiać) to jest to istna maszyna do zabijania :3.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuje te umiejętności :)
A co do lepszego sprzętu to chce sam znaleźć nie chce kupować na AH, jak popatrzałem na ceny to się prawie przewróciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ceny właśnie są dosć niskie przez co nie opłaca się w ogóle brać za kowalstwo albo rzemyślnictwo. Ja bez problemu co jakieś 5-10 leveli spokojnie wymieniam połowę rzeczy na AH. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:12, Isildur napisał:

Wypróbuje te umiejętności :)
A co do lepszego sprzętu to chce sam znaleźć nie chce kupować na AH, jak popatrzałem
na ceny to się prawie przewróciłem :D

Nigdy jeszcze nie kupiłem nic na AH.
Jedynie kuszę, którą aktualnie dzierżę dostałem od znajomego z drugiego aktu na koszu. Cała reszta to drop, który jest tak wysoki, że zacząłem utylizować wszystkie żółte itemy, bo mi miejsca w plecaku i skrzynce brakowało... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się