Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2012 o 21:21, Wojman napisał:

A ja mam pytanie: co Ty robisz w grze Diablo III? ;) (patrz screen) Na drugim obrazku
jest przykład na to, że warto zaglądać do skrzyń i rozbijać pnie, bo coś albo kogoś można
znaleźć. W tym przypadku demona. :)


Może jakiś konkurs u Blizzarda wygrałem ;) ale fajnie że zawsze w tym samym miejscu jestem ;) przy okazji tego samego questa. Robiłem to miejsce 4 razy i 4 razy był ten Kafar.. tzn. JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zaczyna Piekło? Jestem na początku 1 aktu i z chęcią przyjmę towarzysza czy dwóch. :D
W kupie zawsze raźniej jak to mówią.

ps. Chcę kto się wymienić legendary paskiem dla Berka na jakiś legendary dla WD lub pinionżki?

Nie ważne czy do coopa czy po item, dodawać -> Rzeznikdrzew#2820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starczy tego grania :D całą noc naparzałem. z Isildurem Nieźle. Jest w końcu się los uśmiechnął i znalazłem ciekawą rare broń któa dałą mi niezłego kopa do dmgu oraz jeszcze ma soketa :)
Po chwili lepszy pasek który znów dał kopa do dmgu :)
Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 09:50, kryst90 napisał:

Drugi odcinek, zagrajmy w diablo 3: http://www.youtube.com/watch?v=uz615Hc5r3A

ogladalem twoj pierwszy filmik tego nie widzialem ale moge ci podpowiedziec ze da sie przyblizyc kamere klawiszem "z"(bo tam cos mowiles ze sie nie da)

i nie trzeba tak ciagle kilkac myszka jak szalony wystarczy prztrzymac i wszystko sie dzieje:)

czy we frapsie mozna za darmo nagrywac niz 20sek filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 10:46, davis87 napisał:




Tak, wiem. Odkryłem to przybliżenie sam. Dzięki za info z tym klikaniem. Niestety nie można, trzeba kupić oryginalnego frapsa żeby nagrywać dłuższe niż 20s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. jak to jest z tym domem aukcyjnym od kilku dni nie mialem tam nic dzisiaj wchodze i sie okazalo ze jest jakis towar jaki? a no same buty ludzie sprzedaja i nic wiecej czemu buty? aha i o co w tym chodzi jak chce cos wystawic to pisze ze jakies 15% pobieraja od sprzedaz ale od tych przedmiotow co za prawdziwa gotowke? czy jak?

2. chcialem zapytac jesli ktos gra szamaanem jak zdobyc tego achievmenta z przywolaniem 3 psow zombie?
tam jest napisane ze trzeba je przywolac bez puszczania tej umiejetnosci, wiec wziolem odpowiednie umiejetnosci pasywne i przywolalo mi az 4 i nic potem z ofiary tez udalo mi sie wskrzesi 3 i achievment nie wpadl czyli jak to ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 11:01, davis87 napisał:

2.

Mi ten achievement wpadł w momencie, jak wpadłem w wielką chmarę i wybiłem całą jednym uderzeniem, wtedy akurat z 3 wstały pieski i pojawiło się osiągnięcie.

Notabene - czy ktoś też miał bug''a przy

Spoiler

Diablo, gdzie podczas walki w cieniach, Diablo łapie nas w klatkę i w tym samym momencie ginie? Ja jak to otrzymałem, to wróciłem do normalnego świata ze stunem, który nie schodził. I się potem spaliłem z 2k hp do zera, po 70hp na sekundę, bo Diablo był zajęty minionami i mnie nie atakował

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 09:50, kryst90 napisał:

Drugi odcinek, zagrajmy w diablo 3: http://www.youtube.com/watch?v=uz615Hc5r3A

Mój battle tag: Cr1stian#2150 proszę dodać mnie do tej listy.

Od razu zaznaczam, że chce tylko pomóc :D Popraw polszczyznę, bo jest straszna. Naprawdę, będzie się milej oglądać. Po drugie, jak ''ujęcia'' CI nie wychodzą, to je powtórz, bo to głupio wygląda. Np. to na początku z ''nazywam się(ups)... Witam was bardzo serdecznie...'' :D

PS. Podziwiam za granie na polskiej wersji, ja bym nie chciał się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. AH czasami jest zbugowane, poprostu probuj dalej. a co do oplaty to odciagane jest od golda np sprzedajesz za 10000 zlota to po odciagnieciu dostajesz 8500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 03:20, Kamil2142 napisał:

Ktoś zaczyna Piekło? Jestem na początku 1 aktu i z chęcią przyjmę towarzysza czy dwóch.
:D
W kupie zawsze raźniej jak to mówią.

ps. Chcę kto się wymienić legendary paskiem dla Berka na jakiś legendary dla WD lub pinionżki?

Nie ważne czy do coopa czy po item, dodawać -> Rzeznikdrzew#2820


Ja próbuje grać na hellu ;) z mniejszym lub większym skutkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rozwianie wątpliwości:

"Każdy poziom trudności jest odblokowywany po ukończeniu wcześniejszego np. Normalny --> Koszmar --> Piekło --> Inferno" - czy da się przejść np. szamanem normal, a potem zacząć od razu na poziomie Koszmar barbarzyńcą? Czy jednak każdy poziom trzeba odblokowywać poszczególną klasą indywidualnie?
(przypuszczam, że nie ale wolę się upewnić)


Jeśli zamówiłem wersję pudełkową (oczywiście zabrakło), czyli pewnie polską wersję gry, to przy instalacji będę mógł wybrać wersje ang., czy żeby zainstalować ang. wersję będę musiał ściągać całego klienta gry ze strony?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Tak przy okazji - wysłanie mniejszej ilości kopii gry do sklepów, to świetny sposób z poradzeniem sobie z obciążeniem serwerów ;) (potem część ludzi się znudzi, bo już przeszli co mieli przejść, zostaną zagorzali fani na serwerach multi i jakoś to będzie bez zbytnich wydatków hehe cwana strategia). Moje zamówienie jest przedpremierowe, więc za 179zł, ale coraz bardziej się zastanawiam czy jednak kupować tę grę po tym co ostatnio o niej czytam (najbardziej denerwuje zbyt łatwy poziom normal), poza tym BARDZO POZYTYWNIE zaskoczył mnie Max Pain 3, nie wiem czy jak sklep jeszcze raz poprosi o przedłużenie realizacji zamówienia to się nie wycofam z kupna, tym bardziej, że prawdopodobnie Blizzard odpowiadając na już dość ostrą krytykę wyda spore rozszerzenie za jakieś pół roku/rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 11:35, Daronn_Darker napisał:

PS. Podziwiam za granie na polskiej wersji, ja bym nie chciał się tak męczyć.


Polska wersja językowa jest na pewno jedną z lepszych ostatnich lat. Bardziej mi to przypomniało czasy gdy CDP jeszcze dobre wersje językowe robił (oczywiście tu CDP nie robił ale chodzi o pewien klimat i dokładność). A przedmioty w D3 zawsze były tłumaczone losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 12:35, verbum napisał:

(przypuszczam, że nie ale wolę się upewnić)


Każdy poziom trudności odblokowuje się tylko dla jednej postaci. Robisz nową, zaczynasz znowu na Normalu itd.

Dnia 20.05.2012 o 12:35, verbum napisał:


pewnie polską wersję gry, to przy instalacji będę mógł wybrać wersje ang.


Po zainstalowaniu gry, w jej opcjach, będziesz mógł zmienić język. Gra wtedy ściągnie brakujące pliki językowe. Od nowa klienta pobierać nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:35, verbum napisał:

"Każdy poziom trudności jest odblokowywany po ukończeniu wcześniejszego np. Normalny
--> Koszmar --> Piekło --> Inferno" - czy da się przejść np. szamanem normal,
a potem zacząć od razu na poziomie Koszmar barbarzyńcą? Czy jednak każdy poziom trzeba
odblokowywać poszczególną klasą indywidualnie?

(przypuszczam, że nie ale wolę się upewnić)


Nie, nie da się tak. ;)

Dnia 20.05.2012 o 12:35, verbum napisał:

Jeśli zamówiłem wersję pudełkową (oczywiście zabrakło), czyli pewnie polską wersję gry,
to przy instalacji będę mógł wybrać wersje ang., czy żeby zainstalować ang. wersję będę
musiał ściągać całego klienta gry ze strony?


Nie, będziesz mógł zmienić język w opcjach konta w grze, a potem gra tylko zassa dodatkowe 2,5 bodajże gigabajta. I voila. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się