Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

k```wa usunelo mi wszystkie osiagniecia:(

wystapil blad z pobieraniem osiagniec i nie mam zadnego

czy one wroca czy nie? czy usunelo je na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:04, Undertaker napisał:

Właśnie zabiłem Skeleton Kinga na Hellu. Jest wyraźnie ciężej. 10 minut się go lało w
3 osoby.

na hellu to z belialem byly ostre jaja ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:51, tosz napisał:

gdzie znajdę posiadłość Leoryka ?


jak by to powiedziec.. cisnij caly czas do przodu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 5min to ja lałem go na inferno w 3jke, DW+2x wiz ale ja miałem beznadziejny dps więc praktycznie 2,5 :P
kupicie sprzęt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:07, davis87 napisał:

k```wa usunelo mi wszystkie osiagniecia:(

wystapil blad z pobieraniem osiagniec i nie mam zadnego

czy one wroca czy nie? czy usunelo je na amen


edit

i teraz jeszcze co minute wyskakuje komunikat ze wystapil blad z pobieraniem osiagniec ehhh i ja tu grac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:07, davis87 napisał:

k```wa usunelo mi wszystkie osiagniecia:(

wystapil blad z pobieraniem osiagniec i nie mam zadnego

czy one wroca czy nie? czy usunelo je na amen


Ja miałem problemy podczas premiery - wcięło permamentnie, teraz 0 osiągnięć i po chwili komunikat błędu pobierania osiągnięć więc jest nadzieja. Póki co jeszcze nie mam nawet swoich postaci więc olewam całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 13:27, Malevyn napisał:

2 dni temu ah nie dzialal, wczoraj podzialal a dzisiaj znowu nie. super


Właśnie z tym AH, ja również mam problem. Ostatnimi czasy, nie działa wogóle. A już wcześniej narzekałem że przedmioty z wyszukiwarki długo się ładowały. Może jest to spowodowane tym że już wkrótce odpalą AH za prawdziwe pieniążki, no i całkiem możliwe że jest to z czymś powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilkunastu minut Error 37 i Servers are busy at this time. To by było na tyle, jeśli idzie o fanbojowski kit o tym, że na początku każdemu mogą zdarzyć się wtopy, ale już jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:35, verbum napisał:

Proszę o rozwianie wątpliwości:

"Każdy poziom trudności jest odblokowywany po ukończeniu wcześniejszego np. Normalny
--> Koszmar --> Piekło --> Inferno" - czy da się przejść np. szamanem normal,
a potem zacząć od razu na poziomie Koszmar barbarzyńcą? Czy jednak każdy poziom trzeba
odblokowywać poszczególną klasą indywidualnie?

(przypuszczam, że nie ale wolę się upewnić)

Indywidualnie. Ale w praktyce prosisz kogoś kto ma wysoki level żeby cię zabrał na Diablo, zabija go w kilka chwil (ale ty padniesz z 5-10 razy, uprzedzam)...Gratulacje, odblokowałeś wyższy poziom trudności. Tym niemniej na Nightmare żeby w ogóle móc go włączyć to minimum jest 25 level, na Hell bodajże 40. A i tak na tych poziomach to nie dasz rady bossom chyba że cały gear na AH kupisz ^_^

Dnia 20.05.2012 o 12:35, verbum napisał:

Z góry dzięki za odpowiedzi. Tak przy okazji - wysłanie mniejszej ilości kopii gry do
sklepów, to świetny sposób z poradzeniem sobie z obciążeniem serwerów ;)

Ich nie było mniej. A tyle samo co innych hitów pokroju CoD-a itp. Po prostu D3 okazało się najlepiej sprzedającą grą w historii Polski...i nie tylko.

Dnia 20.05.2012 o 12:35, verbum napisał:

(potem część ludzi się znudzi, bo już przeszli co mieli przejść, zostaną zagorzali fani na serwerach
multi i jakoś to będzie bez zbytnich wydatków hehe cwana strategia). Moje zamówienie
jest przedpremierowe, więc za 179zł, ale coraz bardziej się zastanawiam czy jednak kupować
tę grę po tym co ostatnio o niej czytam (najbardziej denerwuje zbyt łatwy poziom normal),
poza tym BARDZO POZYTYWNIE zaskoczył mnie Max Pain 3, nie wiem czy jak sklep jeszcze
raz poprosi o przedłużenie realizacji zamówienia to się nie wycofam z kupna, tym bardziej,
że prawdopodobnie Blizzard odpowiadając na już dość ostrą krytykę wyda spore rozszerzenie
za jakieś pół roku/rok.


No to tak:
- Normal rzeczywiście jest prosty. Sporo tutaj zależy od postaci prawdę mówiąc...no i oczywiście itemów. Niektórymi rzeczywiście można facerollować i stać bossowi na głowie. Ale próbowanie tego np. magiem z pasywem Glass Cannon (zadajesz 15% więcej obrażeń ale otrzymujesz też o dodatkowe kilkanaście % więcej) który za dużo żywotności nie ma może się skończyć nieciekawie (finałowy boss drugiego aktu mnie skosił ze dwa razy ^_^).

Ale bądźmy szczerzy, ten poziom trudności MIAŁ być prosty. Pograj nieco dłużej, dojdź do Nightmare, Hell czy Inferno i nagle okaże się że sielanka się skończyła. I głupia fruwająca ważka na Nightmare jak ci wpakuje pełne combo to tracisz 60% hp. A boss drugiego aktu bije za 6.5k jak się ma z 5-10k hp (a cooldown na potka, który leczy za ledwo 4.5 tysiaka to bodaj 30 sekund :D). Ba, trzeba będzie nawet rozsądniej itemy czy skille dobierać żeby przeżyć.

No i tak prawdę mówiąc - nikt mi chyba nie wmówi że normal w D2 był wymagający... Hmmm...Baal i jego horda minionów pod koniec, może Diablo z lighting inferno. I tyle. A poza tym to najlepszym sposobem na wygrywanie było: bijemy->zostajemy ranni->portal->tony potów->wracamy->powtórzyć punkt pierwszy 15 razy... jak się temu przyjrzeć to wydaje się głupie, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:00, Ring5 napisał:

Od kilkunastu minut Error 37 i Servers are busy at this time. To by było na tyle, jeśli
idzie o fanbojowski kit o tym, że na początku każdemu mogą zdarzyć się wtopy, ale już
jest dobrze...

Nie kupiłem SC II za 200 zł bo stwierdziłem że chyba poprzewracało im się we łbie od swojej zajebistości.
Kupiłem DIII okazyjnie za 160 bo myślałem że im nieco przeszło.
Myliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 14:03, Darkstar181 napisał:

Myliłem się.


Dokładnie. Zamiast naprawdę się postarać o odciążenie serwerów (pierwszy weekend gry, jak rany, czego się spodziewali?!), sprawa została olana i pozostawiona samej sobie, na zasadzie "minie trochę czasu, to problem się sam rozwiąże". Tymczasem najpierw nie mogłem się zalogować, a teraz od około 5 minut wiszę na Retrieving hero list. Super. Wszystko po to, by móc pograć samemu, do jasnej cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to Error 37 w weekend. Przebolałbym go we wtorek, bo to całkiem zrozumiałe że nie można grać. Ale teraz? Chciałem sobie jeszcze partyjkę strzelić, zanim pójdę na nocną zmianę .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się