Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 16:40, lis_23 napisał:

To jak?, mogę komuś te klucze dać, czy nadal jest kolejka?

jezeli chcesz oddac to chetnie przyjme, znajomy chce zagrac :p
gg 3740460
mail ;matix_44@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:39, Renzov napisał:

Myślę więc, że kwestie należy rozważniej przemyśleć, nie porywać się z motyką na słońce.

Spróbuj buildu jakiego używał mój brat na DH - 2200 damage, 5k hp. Jego walka z Belialem na nightmare była EPICKA XD Dosłownie padał na jednego hita ^_^ W końcu się poddał i zrobił w coopie (swoją drogą, mówcie sobie co chcecie ale uważam ten tryb za boski w stosunku do D2 - dołączasz w dowolnym momencie do znajomego czy jakichś randomów, w dowolnej chwili można też wyjść, nie trzeba żadnych portali by się do sojusznika dostać, można też robić już wykonane zadania itp...Ba, nawet można trollować znajomych - w 2-3 osoby trzeba uzgodnić że wbijecie do kogoś w tej samej chwili... voilla, wszyscy przeciwnicy mają nagle 3x tyle hp, genialne w samym środku walki z elitą xD).

Dnia 20.05.2012 o 16:39, Renzov napisał:

Swoją drogą ciekawym niezmiernie jak to będzie wyglądać na Inferno. Już się nie mogę
doczekać… :-)

Skeleton King ma bodaj 3 mln hp a jak za długo go bijesz (np. jeśli uznałeś że full vitality build to taki dobry pomysł :D) to zaczyna przyzywać 3x tyle szkieletów co normalnie ^_^ A taki Belial bije za 40k.

@ Mohair
A to nie wiedziałem...No to dobra, to trzeba by z 50x zrobić każdego bossa, kombinacje elit i obszarów w normalnym trybie żeby w ogóle w hardcore próbować na wyższych poziomach trudności xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witch Doctor potrzebuje buffa imo.

Soul harvest, czyli buff do dps kompletnie się nie skaluje i na ~początku Hellu wzwyż jest useless (coś tam daje, ale w porównaniu z buffem jaki dawał w normalu/nightmarze to też śmiech), a to jedyny skill, który pozwalał WD nadążać z dmg za innymi klasami. Teraz jedynie z runką pod heal przydaje się przy ratowaniu dupy.

Przyzywania? Czekaj bo zabije śmiechem. WSZYSTKO pada na strzała od bele białego stworka. Nawet ten niby tank ( gargantuan ). Na inferno pada jak mucha.

Jedyny sposób na przejście czegokolwiek to ciągły kite. Musiałem kompletnie zmienić swój build żeby przeżyć ( co jest dobre, bo zaczynało być to nużące ) i nie jest źle, ale czuję, że za długo się nie nacieszę nie-ginięciem na bele śmieciach. Jeszcze jak słyszę, że barba/monk napieprzają wszystko zbytnio nie przejmując się hp to mnie szlag trafia. Wiadomo, mag to mag i nie może przyjmować wszystkiego na klatę, ale to niech przynajmniej zadaje jakiś pożądny dmg. Nie próbowałem jeszcze co prawda zombie bears/spirit barrage na dłuższą metę, może pozytywnie mnie zaskoczą i poprzednie zdanie okaże się być głupotą, ale jak narazie takie jest moje zdanie.
Co do buildu to teraz zacznę używać tego, ciekawe jak się sprawdzi. :)
http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#gZURjX!VUf!ZaZZbZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja solo mf wizką właśnie przechodzę hell i musiałem zmienić build bo już nie dawało się zdezintegrować wszystkiego. Championy muszę kiting''ować bo walą nieziemsko i mają 3 zdolności wraz z nową- niewrażliwe miniony:/ Myślałem też, że ze 103% mf jakieś legendarne dla mojego grupowego barba wypadną a tu nic. Mój raczej nudny, ale skuteczny build http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#acXOSj!YXU!YaZbZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo tanio na AH kupiłem sobie przebranie które daje mi 66% MF. Czasem coś więcej wypadnie ale na razie szału niema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:51, ziptofaf napisał:

Spróbuj buildu jakiego używał mój brat na DH - 2200 damage, 5k hp. Jego walka z Belialem
na nightmare była EPICKA XD Dosłownie padał na jednego hita ^_^

Skąd Wy ludzie macie takie geary ._. ja się z Belialem męczyłem na nightmare z trzy godziny, mając 800dpsu i 7k hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:51, ziptofaf napisał:

Ba, nawet można trollować znajomych - w 2-3 osoby trzeba uzgodnić że wbijecie do kogoś w tej samej chwili...
voilla, wszyscy przeciwnicy mają nagle 3x tyle hp, genialne w samym środku walki z elitą xD).


Coś takiego można akurat zablokować w opcjach gry, wtedy bez Twojej aprobaty nikt nie dołączy się do gry, którą stworzyłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:04, Kryhuu napisał:

> Spróbuj buildu jakiego używał mój brat na DH - 2200 damage, 5k hp. Jego walka z
Belialem
> na nightmare była EPICKA XD Dosłownie padał na jednego hita ^_^
Skąd Wy ludzie macie takie geary ._. ja się z Belialem męczyłem na nightmare z trzy godziny,
mając 800dpsu i 7k hp.


Odpowiedni dobór ciuszków i ewentualnie klejnotów ;) (łączyć klejnoty też;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:04, Kryhuu napisał:

Skąd Wy ludzie macie takie geary ._. ja się z Belialem męczyłem na nightmare z trzy godziny,
mając 800dpsu i 7k hp.


Chyba nie zrozumiałeś: Na jednego hita to padał, ale ten DH, a nie Belial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:06, Mohair napisał:

Chyba nie zrozumiałeś: Na jednego hita to padał, ale ten DH, a nie Belial ;)

Nie jestem kretynem, chodziło mi bardziej o to, że na tym samym momencie gry gość miał 2200dmg i 5khp gdy ja miałem 800dmg i 7 czy 8k hp.

@Selv
Aaaa, takie buty. Mnie to w ogóle nie kręci, wolę jakoś biegać w rzeczach które sam wydropię czy wytrejduję ze znajomymi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego będziesz ginał, i tu nie ma nic do kręcenia czy nie AH to nie laska. Kupujesz co Ci potrzebne tak jak u npca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 17:10, Kryhuu napisał:

Aaaa, takie buty. Mnie to w ogóle nie kręci, wolę jakoś biegać w rzeczach które sam wydropię
czy wytrejduję ze znajomymi :p


No to będziesz musiał powtarzać akty żeby wydropić jakieś dobre itemki i ruszyć dalej
(na wysokich poziomach trudności.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadły wam jakieś schematy do kowala? D: Mam chyba 6 lvl kowalstwa, mogę robić całkiem przyjemne itemy (które daje znajomym bądź sam zakładam) ale brakuje mi schematu na unikat - kostur :P.

Na dodatek kowalstwo pochłania wręcz fundusze. Tragedia D:
Ja jadę na resztkach 5-9k, a słyszę że inni mają po 150k ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:15, DoMiNo1992 napisał:

Te prace techniczne kiedyś się skończą? Ktoś dysponuje może jakimś info?

Coś słyszałem , że ok 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się