Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 17:39, Bralo napisał:

> Ma ktoś może jeszcze podarować guest passa? jeśli tak to będę wdzięczny
> gemgreg@o2.pl
e-maila sprawdź :P. Wysyłać , czy kolega wyżej podał ?


wysłał. Wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:59, Arcling napisał:

No i póki co kowal wydaje mi się bezużyteczny. Zrobiłem już trochę drogich przedmiotów
a przez tą losowość statów powstały same niepotrzebne. Gram Witch Doctorem a otrzymuję
staty jak dla Barbarzyńcy albo DH.


no ja mam w planach każda klasą przejść więc jak coś fajnego wyleci dla jakiejkolwiek to gromadzę w skrzynce :)
a prawda i tak jest taka ze podczas levelowania czy bedziesz miał 20 inteligencji wiecej czy mniej duzej różnicy nie zrobi :P w pvp to sie bedzie dopiero liczyc


@Jagged
przeczytaj info po prawej od miejsca gdzie wpisujesz hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy achievementy mozna przegladac tylko z poziomu gry, czy tez ze strony battle net?? Jeżeli mozna na stornie, to gdzie dokladnie wejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:11, Pupu2 napisał:

Czy achievementy mozna przegladac tylko z poziomu gry, czy tez ze strony battle net??
Jeżeli mozna na stornie, to gdzie dokladnie wejsc?


Ze 2-3 strony temu podane było że na razie można przeglądać tylko w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:52, Szalony_Max napisał:

Poza tym crafting w przeciwieństwie do hazadru wymaga od gracza nieco wiekszego zaangarzowania,
bo nie ma tak że ciułasz kase i kupujesz przedmiot "tajemniczy przedmiot". W zamian zbierasz
przedmioty magiczne pozyskujesz z nich składniki, szukasz schamatów / kart kowalstwa,


Jeżeli salvagujesz jakiekolwiek przedmioty, już przegrałeś. Popatrz na ich cenę u vendora, popatrz na ceny składników na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:59, Arcling napisał:

Jak już przy rzemieślnikach jesteśmy to co myślicie o Mysticu? Czy ta postać ma jeszcze
szansę powrócić w dodatku?


Z tej samej wypowiedzi, którą zacytował Ziptofaf, wyciągnęłam coś takiego:

Now, if we feel down the road that the item game needs some new flair, we''ll absolutely consider additional customization features (such as enchanting or socketing). But we have to make sure they''re designed in such a way that the game is enriched through the added complexity, without creating a convoluted item system that detracts from the initial excitement you feel when you get an epic new weapon or piece of gear.

A więc Mystic była w planach, ale z niej zrezygnowali tak, jak z dodawania socketów, przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jestem nowiutki w uniwersum Diablo, to mam do Was pytanie, mianowicie, czy da się jakoś grać omijając sławny błąd 33 (prace techniczne) bo się męczę i męczę - czy jedyne wyjście to czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę, uważajcie na oszustów. x_x

Tutaj aukcja gdzie mamy w tytule "DIABLO III - Kup online, zagraj już dziś! / 24h", cena 159,99zł czyli sugeruje że to klucz do pełnej wersji D3. Tyle tylko, że małą czcionką w opisie aukcji jest "Pozwala na osągnięcie 13 levelu postaci i grę do momentu zabicia króla szkieletów. " czyli to Guest Pass. Jak uważacie - zgłosić tą aukcję do Allegro?

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:16, DoMiNo1992 napisał:

Jako iż jestem nowiutki w uniwersum Diablo, to mam do Was pytanie, mianowicie, czy da
się jakoś grać omijając sławny błąd 33 (prace techniczne) bo się męczę i męczę - czy
jedyne wyjście to czekać?


Zmień serwery na us, wtedy będziesz mógł grać :)
Ja chyba na czas przerwy technicznej sobie odpalę na us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:18, Isildur napisał:

Ja chyba na czas przerwy technicznej sobie odpalę na us.


Ja odpaliłem ale tam po 600ms mam tak że dałem sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legalność: Kod pochodzi z legalnego źródła, przeznaczony jest do przetestowania gry. Kod aktywuje konto starter na battle.net. Pozwala na osągnięcie 13 levelu postaci i grę do momentu zabicia króla szkieletów. W celu dalszej gry konieczne jest nabycie kodu pełnej wersji gry. Nie przyjmujemy zwrotu sprzedanego towaru.


wszystko jest napisane w opisie aukcji nie widze w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:18, Assassin3 napisał:

dziala wam juz diablo 3?


Nie bo europejskie serwery są offline, na Amerykańskich można grać, ale wysoki ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:20, Maurycy_69 napisał:

Legalność: Kod pochodzi z legalnego źródła, przeznaczony jest do przetestowania gry.
Kod aktywuje konto starter na battle.net. Pozwala na osągnięcie 13 levelu postaci i grę
do momentu zabicia króla szkieletów. W celu dalszej gry konieczne jest nabycie kodu pełnej
wersji gry. Nie przyjmujemy zwrotu sprzedanego towaru.


wszystko jest napisane w opisie aukcji nie widze w czym problem


160zł za Guest Pass i brak informacji w tytule aukcji o Guest Passie to nie oszustwo wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:19, Kamil2142 napisał:

>Jak uważacie - zgłosić tą aukcję do Allegro?

No jasne. Jawne oszustwo, dobrze, że nikt nie kupił.

Gdzie niby to oszustwo..? napisane jak wół że to guest pass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w opisie aukcji jest wszystko wyjaśnione. A jeśli ktoś podejmuje decyzję o zakupie czegokolwiek tylko na podstawie tytułu to tylko pogratulować. Jak się ktoś nadzieję to tylko z własne głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Diablo maniaków :)
Dwa kody na test Diablo III czekają na GG: 8059329

Pytanko, czy też macie takiego farta że co 2 lokacje dropi żółte itemy? Dopiero zacząłem II Akt, a nie mam gdzie tego upychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się