Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 18:22, JackXPPL napisał:

160zł za Guest Pass i brak informacji w tytule aukcji o Guest Passie to nie oszustwo
wg Ciebie?

no jak ktos kupuje cos na podstawie tylko tytułu aukcji to pogratulować. od tego jest opis żeby tam zamieścić więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla oczekujących post niebieskiego z forum blizza :"At this time we are unable to provide an ETA on when these issues will be resolved. We will continue to update you with information as it comes to light." Post dodany okolo 10 minut temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że jest przerwa techniczna. W końcu mogę nadrobić zaległości na youtube, obejrzeć zaległe odcinki seriali, pograć trochę w Tribes Ascend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było nie jest to fajne, że kupujesz grę i nie możesz grać tak często w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:52, Szalony_Max napisał:

Ps. Na oficjalnej stronie jest napisane iż jubiler może robić dziurki w przedmiotach
w celu obsadzenia klejnotów, nich zatem ktoś mi podpowie jak on to ma robić skoro są
dostępne tylko 3 zakładki - stwórz klejnot, wyciagniej klejnot z przedmiotu i podnieś
poziom.

Jeżeli jest tak jak mówisz to logiczne jedyne wyjaśnienie to, takie, że za jakiś czas przy wyższym jego lvlowaniu dojdzie nowa zakładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:41, Essau napisał:

Jakby nie było nie jest to fajne, że kupujesz grę i nie możesz grać tak często w tak
krótkim czasie.


W ciągu sześciu dni serwery nie działały tylko w dniu premiery przez 2-3 godziny i dzisiaj tych kilka. Wydaje mi się, że to nie tak dużo, biorąc pod uwagę, jak wielkim przedsięwzięciem było uruchomienie Diablo III dla takiej masy ludzi. :P

A może to ja jestem zbyt wyrozumiała dla nich? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 16:15, Shinigami napisał:

Spoiler

Diablo

na inferno został zabity przez maga, proponuje skasować tą klasę ;)

To co już maniacy w 5 dni przeszli całe Diablo ?... Nawet Inferno... dobrze gdzieś to wyczytałeś?
Poza tym w tam tym poście gdzie Ring5 pisał o tym, ze jest na Inferno...... pisał co innego myślał co innego. Sam sie później poprawił, że chodziło mu o Nightmare ale to tylko taki BTW ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:15, Arande napisał:

A więc Mystic była w planach, ale z niej zrezygnowali tak, jak z dodawania socketów,
przynajmniej na razie.

Ano, aczkolwiek mogli ją zostawić nie jako funkcjonalnego rzemieślnika, ale zachować chociaż tamte questy. Widać zresztą to dobrze w mieście z 2 aktu, że zostało po jej stoisku puste miejsce :D


Co do cwaniaczków sprzedających guest passy to jest to zdaje się nawet nielegalne, bo nie można handlować takimi materiałami promocyjnymi. Tylko na Allegro przechodzą takie rzeczy jak zabronione handlowanie złotem z WoWa, więc pewnie i z tym niestety nic nie zrobią. Oczywiście pod aukcją wstawiają specjalną notkę na dole, ale i tak widać, że liczą na to kiedy ktoś się nabierze i pomyli to z pełną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:47, Arande napisał:

A może to ja jestem zbyt wyrozumiała dla nich? ;)


Nie tylko Ty :)
Niech naprawiają, poza tym jest ładna pogoda i jest okazja do korzystania z niej a tak to człowiek by siedział i grał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:20, Isildur napisał:

Nie bo europejskie serwery są offline, na Amerykańskich można grać, ale wysoki ping.


Na us trzeba robić nowe postacie? Bo u nas nie pobrało listy poprzednich postaci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:49, Braveheart napisał:

>

Spoiler

Diablo

na inferno został zabity przez maga, proponuje skasować tą klasę ;)

To co już maniacy w 5 dni przeszli całe Diablo ?... Nawet Inferno... dobrze gdzieś to
wyczytałeś?
Poza tym w tam tym poście gdzie Ring5 pisał o tym, ze jest na Inferno...... pisał
co innego myślał co innego. Sam sie później poprawił, że chodziło mu o Nightmare ale
to tylko taki BTW ;-)

Przeszli chyba wczoraj albo przedwczoraj. Tylko, że oni omijali rare mobki i walczyli tylko z takimi którymi musieli by popchnąć fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:52, Ash napisał:

Na us trzeba robić nowe postacie? Bo u nas nie pobrało listy poprzednich postaci :(


Tak, serwery amerykańskie są całkowicie niezależne od europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:53, Arande napisał:

Tak, serwery amerykańskie są całkowicie niezależne od europejskich.



Dzięki za info. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:06, conan8 napisał:

super, weekend a przed pół dnia serwery nie działają.


Możesz pograć na globalnych, ale zaczynasz nową postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:12, Lucas01 napisał:

> Czy achievementy mozna przegladac tylko z poziomu gry, czy tez ze strony battle
net??
> Jeżeli mozna na stornie, to gdzie dokladnie wejsc?

Ze 2-3 strony temu podane było że na razie można przeglądać tylko w grze



O, dzięki. Sorry, nie czytam całego tematu. :) Za mało czasu i chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się