Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 16:00, Ring5 napisał:

Spoiler

Dokładnie tak. Naprawdę ciekawie zaprojektowany boss. W porównaniu z knypkami z dwójki,
Belial robi wrażenie. I chyba jako jedyny boss w całej grze podniósł mi ciśnienie - bardzo
dosłownie. Serducho mi ostro waliło, jak skończyłem z nim walkę. Może to brzmi śmiesznie,
ale dawno już tak nie przeżywałem żadnej potyczki w jakiejkolwiek grze.


Spoiler

Hehe , nie martw się. Mi tez nie raz podniósł ciśnienie. Momenty gdy robi te swoje "niuki" a on ma już 1/2 lifea.... i zastanawiasz się czy przeżyjesz kolejną falę ataków! IMO bieganie przy krawędzi bo to jedyny sposób na ich uniknięcie Trochę już chyba nawet nabrałem w tym wprawy. Bieganie po całym możliwym terenie zawsze się skończy dedem nie ma sensu Ja swoją Wizardką mam o tyle też dobrze, że na wyższym poziomie "Diamentowa Skóra" ma dłuższy czas działania a ona wciąga praktycznie 100% dmgu więc w chwili krytycznej ją szybko załączam. A co do emocji o których wspomniałeś. HA śmieszne to nie jest, przynajmniej czujesz, że żyjesz. Przed monitorem jak i w monitorze ;-) to chyba dobrze co ? :>


>
Spoiler

Mnie najbardziej rozwalił filmik przed Aktem IV, w którym Diablo, po potyczce z Imperiusem,

Dnia 20.05.2012 o 16:00, Ring5 napisał:

idzie w kierunku Diamentowej Bramy (czy jak to tam na polski przetłumaczyli). Moment,
w którym Diablo przeszedł przed "kamerą" kręcąc tyłkiem - bezcenny

.

HA! a to dobre. Na to akurat nie zwróciłem jakoś uwagi :P ale z ciekawości z pewnością odpalę ten filmik. Jednak bardziej mi się w oczy rzuciły to jego nogi. Dosłownie: kobiece - zarys/wygląd jak i umięśnienie typowo kobiece [W szczególności łydy widać to jak na dłoni] ;/
>

Spoiler

Ok, ja rozumiem,

Dnia 20.05.2012 o 16:00, Ring5 napisał:

że tym razem nosicielem była kobieta, ale, jak rany, gdy nosicielem był wątły Albrecht,
Diablo nadal by kawałem nieźle przypakowanego sk%*#$syna.


Spoiler

No widzisz tutaj chyba jednak przesadzili. Mogli pozostać przy np wyglądzie "Bulk" no bo przecież to Diablo, wiadomo moc w nim potężna itp itd etc i delikatnie co nieco z tej kobiety dać. Wciąż nie mogę tego przełknąć ;/

Dnia 20.05.2012 o 16:00, Ring5 napisał:

Nawet jeden barb to już coś. Tyle tylko, że chyba tak nie powinno być. Każda postać powinna
mieć równe szanse na pokonanie każdego bossa, a tymczasem z tego, co widzę na różnych
forach, barb może stać w miejscu, brać "na klatę" obłędne ilości dmgu, tłukąc przy tym
bossów ile wlezie i wygrać! Dla mnie to lekkie przegięcie. Ja rozumiem, że teoretycznie
ta klasa to tank, ale, jak rany, bez przesady. DH musi się nabiegać jak głupia, żeby
choćby trochę zdrowia uszczknąć, a ten po prostu olewa ciosy przeciwników i ich masakruje.
Mam nadzieję, że trochę to zmienią w jakimś patchu.

Spoiler

Pamiętaj również o Monku on tez za "tanka" robić może. Wiesz ja swoją Wizką tez biegać muszę wiadomo: dystansowcy to dystansowcy jednak z dystansowców to właśnie bardziej mi Wizard podszedł. Róznego ordzaju efektywne skille a jak mi do Meteoru doszła runa "Deszcz Meteorytów" to już całkiem sieje spustoszenie aż się ekran trzęsie :D. Sam meteor był słaby ale to, to obrażenia daje wręcz potężne + często wyświetlane są criticale dosyć spore. Duzy masowy atak + np tak Porażenie prądem z runą wiązką błyskawic gdzie atakuje tyle ile jest ludzi. Przeszywająca na wylot Dezintegracja z wiązkami chaosu.... w razie awarii/problemów Diamentowa skóra co basporbój dmg a od czasu do czasu odpale Final forma "Arhonta" co ma niewyczerpywalny zasób energii. Całkiem niedawno doszła runa gdzie final form trwa zdecydowanie dłużej. :) Z defensywnych to Tarcza lodu czy jak to się tam zwało. Ktoś mnie trafi z miejsca zamarza na te 2 sekundy :).
A co do barbów i ich stania w miejscu. Jak się ma itemy które regenerują lifea.. Tez takie mam. Chyba ze 3 albo nawet 4 + broń co wykrada life [nic nowego w D2 też life tap był] To się nie dziw, że oni sa bezpieczni i bez problemów takie coś bałamucą. Z resztą normal to normal. :) Jest w miarę prosty. Schodki się już na Koszmarze zaczynają :). Sielankowo nie jest.

Dnia 20.05.2012 o 16:00, Ring5 napisał:

Ta... tak to jest, jak się myśli o jednym, a pisze co innego. Nightmare, oczywiście.
NIGHTMARE, nie Inferno :/

:). Też dobrze.

Dnia 20.05.2012 o 16:00, Ring5 napisał:

Nie mam pojęcia, skąd mi się Inferno wzięło, pewnie to typowy
przykład "głodnemu chleb na myśli".

Głodny głodnemu wypomina ;-)

Dnia 20.05.2012 o 16:00, Ring5 napisał:

A na marginesie dodam jeszcze, że przejście Normalu
zajęło mi jakieś 40 godzin. Ok, z tego może 2-3 komp idle''ował, bo akurat miałem parę
rzeczy do zrobienia, powiedzmy więc, dla równego rachunku, że 35. Całkiem nieźle. A najlepsze
w tym wszystkim jest to, że chcę jeszcze!

A widzisz.. Ja też mam typowe "more" Smitha z Matrixa Reaktywacji ;-)
Wcale nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na D3...! Ty chyba coś czuję tez :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam z blizza pisał, że ukończenie inferno zajmie miesiące, ale zapomnieli o tym, że gracze mogą się podnosić podczas walki z bossem. Bez tego pewnie tamta grupa ultra hardcorów by tak "łatwo" nie miała. Należy też nadmienić, że mieli za sobą innych, których farmili dla nich pewną skrzynkę w akcie II:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:06, Shinigami napisał:

Spoiler

Nieźle.... chłopacy jadą z tematem. Chyba mete to oni uszami wciągają. :le ... jak można tak lamić Wizardem... Jeden skill WTF ;/. Diablo praktycznie na nim nie ksupia uwagi.. Nawet tych hydr które ma nie stawia. Nie mówiąc już o np. Jakiejś dezintegracji. ehh
Ale bić go trochę bili w sumie ~75kkk lifea .. jest co zabijać


Pozdrawiam.

Edit:
@SmokeY

Dobrze prawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:15, SmokeY napisał:

Ktoś tam z blizza pisał, że ukończenie inferno zajmie miesiące, ale zapomnieli o tym,
że gracze mogą się podnosić podczas walki z bossem. Bez tego pewnie tamta grupa ultra
hardcorów by tak "łatwo" nie miała. Należy też nadmienić, że mieli za sobą innych, których
farmili dla nich pewną skrzynkę w akcie II:p

ANO :) Panowie z 2GD na czele w pocie czoła farmili ją:) A tak btw gdzie ta skrzynka jest dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizard skopał sprawę z poziomem trudności - gra nie powinna być trudna tylko niemożliwa do ukończenia - wtedy faktycznie, zajęło by to graczom kilka tygodni :P

Dla tych którzy zapomnieli - diablo 2 też się dawało bez problemu skończyć samemu na najwyższym poziomie trudności, który został podniesiony dopiero patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:15, SmokeY napisał:

Ktoś tam z blizza pisał, że ukończenie inferno zajmie miesiące, ale zapomnieli o tym,
że gracze mogą się podnosić podczas walki z bossem. Bez tego pewnie tamta grupa ultra
hardcorów by tak "łatwo" nie miała. Należy też nadmienić, że mieli za sobą innych, których
farmili dla nich pewną skrzynkę w akcie II:p


Prfff:
http://www.diablofans.com/topic/42866-i-beat-diablo-inferno-solo/
Solo też się da jak widać.

http://i.imgur.com/fmyl9.jpg?1 - swoją drogą, 190 vitality na 60 levelu Inferno...wychodzi na to że tam jest tak niewiarygodnie trudno że nawet nie ma sensu pakować w hp bo i tak się padnie na hita, niezależnie od tego ile go mamy xD
Notabene, jaka skrzynka i co w niej jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 18:47, Arande napisał:



W ciągu sześciu dni serwery nie działały tylko w dniu premiery przez 2-3 godziny i dzisiaj
tych kilka. Wydaje mi się, że to nie tak dużo, biorąc pod uwagę, jak wielkim przedsięwzięciem
było uruchomienie Diablo III dla takiej masy ludzi. :P


Okej, ale nie mówimy o firmie CDPR, tylko o legendarnym Blizzardzie. Co ich tutaj zaskoczyło? Ilość fanów? Gra nie kosztowała 5 zł i rozumiem głosy ludzi, którzy czują się rozgoryczeni tym,że nie moga grać wtedy, kiedy chcą.
Zdecydowanie jesteś zbyt wyrozumiała ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy w Diablo, hydry w użyciu ale na granicy pola widzenia - jak widać więcej nie potrzeba. Zdecydowanie większe wyzwanie stanowią losowe moby na poszczególnych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 19:27, ziptofaf napisał:

Notabene, jaka skrzynka i co w niej jest? :D

Wszystko. Zależy od szczęścia. Tylko, że oni w momencie otwierania zmienili ciuszki i mieli 200% MF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jezeli jeszcze ktos posiada guest pass i zechcialby sie podzielic to prosze o podeslanie na qnio00@gmail.com .
Kolega mial mi wyslac, ale cos nie wyszlo, a ja juz chcialbym grac;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:15, SmokeY napisał:

Ktoś tam z blizza pisał, że ukończenie inferno zajmie miesiące, ale zapomnieli o tym,
że gracze mogą się podnosić podczas walki z bossem. Bez tego pewnie tamta grupa ultra
hardcorów by tak "łatwo" nie miała.

Miesiące dla normalnych graczy. Jay Wilson powiedział, że dawał najlepszym graczom tydzień na ukończenie Inferno. Pomylił się o dwa dni. Poza tym dali hotfixa (czy na dniach dadzą) gdzie rezowanie będzie przerywane gdy gracz otrzyma obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:31, Mange napisał:

Wszystko. Zależy od szczęścia. Tylko, że oni w momencie otwierania zmienili ciuszki i
mieli 200% MF :)


No w to że "wszystko" to nie wątpię. Tylko zastanawiam się czemu TA konkretna skrzynka, jakiś absurdalny drop ma? No i gdzie ona w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:29, Essau napisał:

Zdecydowanie jesteś zbyt wyrozumiała ; )


Pewnie dlatego, że jestem realistką i pamiętam, że w legendarnym Blizzardzie też pracują ludzie, którzy w swoich szacunkach mogą się pomylić. ;d A poza tym pięć dni od premiery to nie jest tak dużo i problemy ze stabilnością serwerów w takim okresie nie są czymś niezwykłym, ZWŁASZCZA w tytule o tak olbrzymiej popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja uparcie wklejałem raz za razem hasło i w koncu nie wywaliło błędu 37 i sie zalogowałem po kilkudziesięciu próbach ;) i widze ze moi znajomi tez grają wiec jak ktoś jest cierpliwi to radze próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:34, Kryhuu napisał:

Chodzi o te klucze do wersji próbnej, co się je ma po dwa w pudełku?


Zgadza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 19:34, ziptofaf napisał:

No w to że "wszystko" to nie wątpię. Tylko zastanawiam się czemu TA konkretna skrzynka,
jakiś absurdalny drop ma? No i gdzie ona w ogóle jest?


Daj spokój taką skrzynkę farmić przez godziny... Jak blizz tego jeszcze nie naprawił to pewnie na redit czy innych stronach jest o tym info. Mi tam to wisi bo chcę się przy tej grze dobrze bawić a nie pracować. Dobre dla azjatów i ich mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 19:35, Maurycy_69 napisał:

No ja uparcie wklejałem raz za razem hasło i w koncu nie wywaliło błędu 37 i sie zalogowałem
po kilkudziesięciu próbach ;) i widze ze moi znajomi tez grają wiec jak ktoś jest cierpliwi
to radze próbować ;)

Spróbowałem, ale ilekroć nie wywalało błędu 37 to oskarżało mnie bezczelnie o złe dane logowania, więc w moim przypadku to chyba nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się