Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 19:43, Kryhuu napisał:

Już wysyłam w takim razie


Dziekowac, juz mnichem zabilem Leoryka:) Jutro kolokwium, dobrze ze mam ograniczenie bo nic bym sie nie pouczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ubiłem

Spoiler

Beliala

na Nightmare i co dostałem? Dwa magiczne itemy...

Tak więc loot jest dość nierówno zrobiony. Z trzech ulepszonych upadłych może wylecieć rzadki przedmiot podczas gdy z bossa, do którego podchodziłem sześć razy wypada kilka bardzo słabych magicznych.

Również uważam, iż przynajmniej za pierwszym razem powinno wypaść coś mocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 22:08, Ring5 napisał:

ale nie ukrywam, że lekko się zirytowałem tą sytuacją,
bo liczyłem na coś Legendarnego.


Chyba żartujesz. Legendary loot to Legendary loot. Jakby miał padać z każdego bossa tylko dlatego, że robisz go pierwszy raz to marnie widzę unikalność takiego przedmiotu. Zobacz sobie zresztą loot z Diablo na Inferno. Co wypadło? Zgadnij. ;)
Ciągle dropią mi niebieskie z bosów. Niekiedy jakimś cudem wyleci złoto, ale to też rzadkość. Za to w 4 akcie na koszu biłem sobie stworki i patrzę... Legendar. :D
Random to random, nie ma o czym mówić.
Zresztą z bossów leci i tak więcej niż z trashy, więc nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teorię, że z bossowie specjalnie zostali osłabieni, przez co wypada z nich sam złom, żeby w poszukiwaniu lepszych przedmiotów tłuc elitarne moby i czempionów, których co druga grupa na wyższych poziomach trudności jest mocniejsza od szefów i często zostawiają coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co do 3 aktu koszmaru bossowie byli łatwiejsi od grup minibossów, które bywają ciężkie jak maja niekorzystne połączenia umiejętności (np. przyciąganie i zamrażanie lub ogłuszenie). Ze sprzętem sytuacja jest tak nierówna jak tutaj jest to opisywane. Z takich silniejszych mobów potrafi mi wylecieć dobry żółty przedmiot do ekwipunku a z bossów lecą mi praktycznie same niebieskie, które od razu idą do vendora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jedyny legendary jaki wypadł jak do tej pory, to ze zwykłego moba na normalu w 2 akcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 22:37, Feno napisał:

Mi jedyny legendary jaki wypadł jak do tej pory, to ze zwykłego moba na normalu w 2 akcie
:)


A mi jeszcze żaden Legendary nie wypadł. Na szczęście są dobrzy koledzy Moderatorzy i jak jednemu z nich wypadła legendarna bron dla mojej postaci to mi dali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 22:47, Wojman napisał:

A mi jeszcze żaden Legendary nie wypadł. Na szczęście są dobrzy koledzy Moderatorzy i
jak jednemu z nich wypadła legendarna bron dla mojej postaci to mi dali. :)


A jaką postacią grasz ? Jak masz barba to mogę oddać legendarny pas. Wypadł mi wczoraj bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 23:05, vegost napisał:

A jaką postacią grasz ? Jak masz barba to mogę oddać legendarny pas. Wypadł mi wczoraj
bodajże.


Mnichem, a raczej mniszką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 23:10, Wojman napisał:

Mnichem, a raczej mniszką. :)


Oj ja też. Mniszki rządzą :) Trzeba się umówić na co-opa to będziemy mieć mnich team :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 20:59, Arande napisał:

Bardziej dlatego, że nie podałeś żadnych argumentów, które można by obalić. ;p Tylko
"bo tak i już".


Bo faktów się nie udowadnia,tylko przedstawia ewentualnie twierdzenia na ich temat.
Oczywiście, można mówić tak jak Ty, że Blizzard nie zrobił nic złego, jest fajnie podczas wyłączonych serwerów i w ogóle to ludzkie-zdarza się, lalala.
Można tez patrzeć obiektywnie i twierdzić, że tak być nie powinno, że jest to olbrzymi minus i należą im się karne genitalia za obsługę pierwszego tygodnia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się zakładanie gry, ubijanie bossa i exit, i tak w kołko.
99% obszarów gry za to jest do levelowania, TYLKO. Blizz zrobił to akurat dobrze :)

Teraz się zwiedza mapki szukając bosików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 23:23, Essau napisał:

Bo faktów się nie udowadnia,tylko przedstawia ewentualnie twierdzenia na ich temat.
Oczywiście, można mówić tak jak Ty, że Blizzard nie zrobił nic złego, jest fajnie podczas
wyłączonych serwerów i w ogóle to ludzkie-zdarza się, lalala.
Można tez patrzeć obiektywnie i twierdzić, że tak być nie powinno, że jest to olbrzymi
minus i należą im się karne genitalia za obsługę pierwszego tygodnia gry.


Pozwolisz, że wczuję się w Twój styl: wcale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 22:08, Ring5 napisał:

Ok, ja rozumiem, że to wszystko jest losowe, rozumiem, że wprowadzono również system
zabezpieczający przed boss-runami (ograniczając dropy), ale jeśli robię jakiegoś bossa
czy mini-bossa w danym akcie po raz pierwszy, to chyba mam prawo oczekiwać porządnego
lootu, prawda?

Tylko po raz pierwszy w normalu. Nie wiem czemu zrezygnowali z bonusów w first killi w następnych poziomach trudności, ale na 60 dostajesz nephalem valor, który zwiększa magic find po ubiciu championów i dodatkowo zestackowany zmienia end bossów w piniaty z lootem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo mnich team moja mniszka też by się dołączyła ale póki co tkwię w 3 akcie. Beka bo chcąc zrobić jak największą masakrę zasysam do siebie za dużo mobkow po czym padam. Dziś 2 razy podniosłem swój rekord z 34 do 53 i teraz mam 74 zabitych pod rząd^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu pomimo problemów z netem Diablo padł ( i to od sztyletu dzierżonego przez barba)
Wywawliłem na grę 180zł więc jeszcze dam jej szansę ale na chwilę obecną mogę tak krótko podsumować:
grafika - słaba ( niby nie jest ważna ale gdyby była dobra to by się wszyscy zachwycali i mówili jak dobrze podkreśla klimat gry)
muzyka - słaba (jak wyżej)
fabuła - słaba ( niby wielka wojna i potężne armie, a tu 5 żołnierzy na krzyż, bezsensowne opisy relacji, których nie ma{np.teksty templariusza o kłotniach z szelmą}, niesatysfakcjonujące zakończenie)
mechanika gry - słaba (rozbudowa jest za wolna i po prostu nudna, plus może przegapiłem ale brakowało mi szybkiego przejścia z podstawowej potężnej umiejętnośći na np. obszarową)
ekonomia - bez sensu (pojedyncze sztuki złota za białe przedmioty sprawiają, że drewnianą pałkę sprzedajemy za tyle samo co starożytną stalową tarczę)
bosowie - popierdółki bez ikry (wiem wiem to tylko normal ale bossowie, bosi?:) z 2 biją ich na głowę)
długość gry - żenada( pierwsze dwa akty jeszcze tragiczne nie były ale 3 już był krótki, a 4 to zabawa na godzinkę może półtora)
Plus irytujące teksty towarzyszy.
O braku trybu offline nawet nie wspominam.
Proszę nie hejtować, to w końcu tylko moja opinia:)
Naprawdę nie sądzę by 3 przetrwała upływ czasu tak dobrze jak 2, brakuje mi tu czegoś co zachęcałoby mnie do wielokrotnego powtarzania gry nawet tą samą klasą postaci.

20120521020014

20120521020118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy bawiłem się w sprzedawanie przedmiotów na Action House. Za 7 przedmiotów dostałem w sumie 16999 golda, więc chyba nieźle jak na pierwszy raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się