Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

No tak ale tu czasem mówisz coś "pińcet" razy a nikt nie zwraca uwagi [nie, że mam pretensję akurat do kolegi Kryhuu bo akurat on o konkretną rzecz pytał, ot tak ogólnie pije do zadawania 100X tych samych pytań ale z tej drugiej kategorii czyli tych głupich.]


Z reszta dziwi mnie, że nikt po ogłoszeniu faktu istnienia takiej opcji jak AH nie zaskoczył, że D3 będzie gra dla farmerów właśnie.
Przecież gdzieś trzeba było wcisnąć swoich WoW playerów owym mmo już znudzonych [a trzymać ich trzeba blisko bo przecież smaży się teraz nowe mmo TITAN, nie ma to jak jechać taktyką "in blizzard we trust" :)]

Nie mniej - nie ma przymusu, kto lubi hard grind i hard loot, ten się w grze odnajdzie i bez AH, a sam AH nie jest taki zły, ot zajefajna sprawa w szukaniu np brakującego kawałka jakiegoś swojego zestawu [sam na AH zawsze kupuje to czego mi brak do kompletu na dany poziom, raz, że nie wyglądam jak posklejany cudak, dwa gra mi się przyjemnie i zbieram kasę na kowala :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:02, Shinigami napisał:

/.../

Jeżeli jest to celowy zabieg to jest bezsensowny. Elity fakt faktem są trudniejsze, ale w ten denerwujacy sposób, czyli jeżeli nie masz geara z inferno to złoży Cię w sekunde bo nie da się uniknąć żadnego z ich ataków. W efekcie walka z nimi sprowadza się do kite''owania po całej mapie przez pięć minut, czy nawet lurowania pod resp i ginięcia kilka razy, bo przecież im się hp nie regeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:01, Kryhuu napisał:

@Arande
Informacja zasłyszana, czy potwierdzona czymś?


Potwierdzona jedynie doświadczeniem moim i kilku kolegów, z którymi grywam i gadam o grze, ale wydaje mi się, że to dobre potwierdzenie. :P Zwróć też uwagę, o ile trudniej jest pokonać czempionów, aniżeli bossów powiązanych z fabułą. Większa trudność = wyższe dropy imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mamy za dobre postacie, nasze cienie nas zabijają:D"
udało mie się pokonać go solo:) Wieczorem go ubijemy w teamie, teraz muszę trochę ogarnąć naukę bo sesja nadchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:15, Kryhuu napisał:

> /.../
Jeżeli jest to celowy zabieg to jest bezsensowny.


Przestanie być bezsensowny w momencie gdy zacznie działać AH za realną kasę.
Od każdej transakcji Blizz będzie pobierał 15% dla siebie, czujesz już o co biega czy jeszcze nie specjalnie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solo a co-op, dwie bajki.
W co opie się moby inaczej skalują.
Na solo można stać jak słup i walić bossa radośnie nawet nie specjalnie patrząc na pasek życia jesli tylko dbało sie o posiadanie przedmiotów na swój poziom [czyt nie nosiło się przedmiotów 30lv na 60tym :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 12:27, Arhoz napisał:

Pytanie - jaka oferta mobilny internet z modemem pozwoliłaby mi pograć w Diablo 3? Grając
kilka godzin dziennie 4-5 jaki miałbym wybrać limit transferu danych na miesiąc ? Przykładowo
dają 8-12 GB

Godzina gry multi w party 2 - 4 osobowym to ok. 12mb downloadu i i jakieś 0,5mb uploadu. W single ciut mniej (ok. 9mb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:22, Pietro87 napisał:

Od każdej transakcji Blizz będzie pobierał 15% dla siebie, czujesz już o co biega czy
jeszcze nie specjalnie :) ?

Czytał ty o RMAH czy tak se wali z głupa cyframi ?
Za każdy sprzedany przedmiot typu broń/zbroja/amulet/etc. Blizzard pobiera 1 Euro. Jak zdecydujesz się wrzucić kasę na konto b.net to tyle jeżeli chodzi o prowizje. Jeżeli natomiast zdecydujesz, że chcesz żeby te piniądze były wypłacone to PayPal (nie Blizzard) pobierze jeszcze 15%.
15% od ceny sprzedaży Blizzard będzie pobierał w wypadku sprzedawania stackowalnych itemów jak gemy/złoto/materiały do craftowania.

Dnia 21.05.2012 o 15:22, Pietro87 napisał:

Z reszta dziwi mnie, że nikt po ogłoszeniu faktu istnienia takiej opcji jak AH nie zaskoczył, że D3 będzie gra dla farmerów właśnie.

Tak, bo w idealnym Diablo 2 farmowania nie było. I siedzenia po kilka godzin na trade chacie żeby coś sprzedać. I do tego tradowałeś głównie z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2012 o 15:56, Jeggred napisał:

Czytał ty o RMAH czy tak se wali z głupa cyframi ?


A niech pobierają sobie i pół dolara za te podstawowe transakcje, tak czy siak sens konstruowania gry w ten specyficzny sposób pozostaje jasny.

Ale szkoda sobie język strzępić, widzę już zbierają się fanboye z klapkami na oczach [widać to ta godzina powrotów ze szkoły itp] którzy nawet rysy na swoich "kryształowych" grach nie dostrzegają...

Co ja bym dał za taką opcję na forum jak automatyczny "nerd/fanboy filtering"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem się zastanawiać czy by czegoś w coopie nie zrobić na koszu, II akt już był ciężki solo. Jestem po zadaniu z katapultami w III akcie, a na liście gier mogę wybierać max II akt więc nie wiem jak to mam grać. Swoją drogą pierwszy legendary, akt III kosz zwykła skrzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znalazł by się ktoś kto mógł by podzielić sie gest passem to był bym bardzo wdzięczny, w tym momencie w Łodzi nie można nigdzie dostać D3 a z miłą chęcią bym pograł choćby do 13 lvl i nabił sobie kowala itp z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 16:10, Pietro87 napisał:

Ale szkoda sobie język strzępić, widzę już zbierają się fanboye z klapkami na oczach
[widać to ta godzina powrotów ze szkoły itp] którzy nawet rysy na swoich "kryształowych"
grach nie dostrzegają...

Łofkors. Ktoś pokazał, że się mylisz więc z automatu jest fanboiem. Siur.
Ide lekcje odrabiać bo mamusia mnie skrzyczy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2012 o 16:24, Jeggred napisał:

Łofkors. Ktoś pokazał, że się mylisz więc z automatu jest fanboiem. Siur.


U widzę komuś się spięły pośladki... czytanie ze zrozumieniem się kłania, nie pisałem o tobie personalnie, ale skoro identyfikujesz się z ową grupą no to cóż, uderz w stół to nożyce się odezwą...

Dnia 21.05.2012 o 16:24, Jeggred napisał:

Ide lekcje odrabiać bo mamusia mnie skrzyczy później.


Zwłaszcza te z czytania ze zrozumieniem, tu trzeba by się najbardziej przyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 16:27, Pietro87 napisał:

U widzę komuś się spięły pośladki... czytanie ze zrozumieniem się kłania, nie pisałem
o tobie personalnie, ale skoro identyfikujesz się z ową grupą no to cóż, uderz w stół
to nożyce się odezwą...

Tak, tak. Siur, siur.
Wracam do lekcji zanim mama zobaczy, że siedze przy kompie. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem wlasnie Diablo na normalu... i szczerze? Jestem MEGA zawiedziony. Twobuttons game, slepy bez rak by to przeszedl. Totalnie 0 wyzwania. Bossy? Wystarczy stac, rapid fire (DH) az hatred zniknie, wtedy shift i lpm, healpoty na srodkowy guzik myszki i po 30s boss nie zyje.. w00t o.O. A "wyzwanie" jakim byl sam

Spoiler

Diablo

to az smiech... no nic, mam nadzieje, ze nightmare bedzie tak z 10 razy trudniejszy. Gdybym zaplacil za gre- zalowalbym (Annual Pass).

Jak na razie- 5/10. Fajna grafika, mega dobre udzwiekowienie. Fabula tez wciaga (jedyne co mnie pchalo do przodu). A grywalnosc, przez poziom trudnosci, lezy i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 17:26, Ichvander napisał:

Ukonczylem wlasnie Diablo na normalu... i szczerze? Jestem MEGA zawiedziony. Twobuttons
game, slepy bez rak by to przeszedl. Totalnie 0 wyzwania. Bossy? Wystarczy stac, rapid
fire (DH) az hatred zniknie, wtedy shift i lpm, healpoty na srodkowy guzik myszki i po
30s boss nie zyje.. w00t o.O. A "wyzwanie" jakim byl sam

Spoiler

Diablo

to az smiech...
no nic, mam nadzieje, ze nightmare bedzie tak z 10 razy trudniejszy.

Będzie, o to się nie martw:D A inferno tak z 500 razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 17:33, erwins napisał:

Wie ktoś czy można gdzieś jeszcze dostać Trzecie Diabolo w okolicach Malborka?...



ja przyłączam poniekąd się do pytanie tylko czy może ktoś wie gdzie w Warszawie :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się