Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

witam właśnie skończyłem mniszką normal solo ;D
mógby ktos pobieżnie przedstawić coopa?
jak wygląda zaliczanie zadan i aktów? np. jak dobijam do losowej gry coś w podobie do D2?
czy towarzyszy mam od początku? czy zachowują itemy z norma?
czy można zaliczyć wyzwania np. konwersacji po zaliczeniu danego aktu?
co i jak potrzebne do sekretnego levelu i czy jest sens wydawać kase zzeby tam wbić (jakieś ciekawe itemki do zdobycia ;D?) czy można wbić na sekretny lvl na normie np. w połowie kosza jak się poprawi sytuacja finansowa?
dlaczego umiejętności dla zaklinaczki mam dopiero od 15 poziomu a templarusza iszelmy od 5?
i powtórze pytanie czy ktoś wie o co kaman z jaskinią pełną kurczaków ;D (spotkałem coś takiego na pustyni)
z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 15:26, Mohair napisał:

Każda opcja przywrócenia którejś z klas Diablo II byłaby dziwnym pomysłem na pierwszy
dodatek, bo elementy Druida/Necro/Amazonki/Assy/Pala są już obecne w WD/DH/Monk i tworzenie
klas tak do siebie podobnych w rozszerzeniu raczej nie byłoby ciepło przyjęte przez graczy.

Z wyżej wymienionych moim zdaniem druid miał by szansę powrócić, jeśli by go odpowiednio zróżnicowali. Nie ma w końcu zmiennokształtnej klasy, która by na stałe walczyła w danej formie zależnie od preferowanego stylu walki/zestawu umiejętności. Tutaj jest potencjał i mógłby on mieć jako główny współczynnik siłę (ewentualnie zależne od formy, np. do formy niedźwiedzia by pasowała). Witch Doctor nie ma zwykłych szkieletów, zombie i golemów, które przywołuje na stałe - gdyby to miał Nekromanta to może by jeszcze udało im się stworzyć klasę bardziej unikalną, ale byśmy już mieli aż 3 klasy z inteligencją jako głównym współczynnikiem, więc to raczej odpada. Amazonka myślę, że bezwzględnie odpada, bo w D3 mamy tylko klasy, którymi mogą być obie płcie. Generalnie sporo zależy jakby te "stare" klasy zostały przerobione na nowy system walki. Być może coś by jeszcze unikalnego z tego dało by się sklecić, ale myślę, że po tych 5 klasach co już są będzie naprawdę ciężko.

A zupełnie nowa klasa Priest byłaby dobrym rozwiązaniem. Zapewne pojawiłoby się sporo Natanków na serwerach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć ile średnio transferu zjada D3? Interesuje mnie zarówno czysto solo jak i coop.

Internet mobilny, więc trzeba się pilnować z transferami :F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra trudna, na koszmarze padam co 5 sekund nie idzie za chiny tego przejść ;/, wie ktoś o co chodzi ? Może gram z złym bulidem, czy coś ? każdy tak ma ? Rozumiem, żeby gra była trudna ale bez przesady, to wręcz uniemożliwa rozgrywkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 20:10, Pawlikj napisał:

Ale ta gra trudna, na koszmarze padam co 5 sekund nie idzie za chiny tego przejść ;/,
wie ktoś o co chodzi ? Może gram z złym bulidem, czy coś ? każdy tak ma ?

Maybe, daj screeny statystyk postaci, oraz podaj swój skill build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Myślałem, że za solo są osobne achi a tu się okazuje, że wszystko to samo. Nie wiem po co się tyle męczyłem. Od połowy III aktu na koszu zagrałem dzisiaj z 2 znajomymi, ja monkiem a oni wd i barbarzyńcą. Co co robił barbarian to normalnie szok, grę na koszu skończyliśmy w moment.
2. Czemu zawsze w grach publicznych można dołączać do zadań, które już się zrobiło a nie da się do aktualnych?
3. Ja usunąć ludzi z listy znajomych z którymi się zagrało w grze publicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 20:16, DarkWolf_PL napisał:

> Ale ta gra trudna, na koszmarze padam co 5 sekund nie idzie za chiny tego przejść
;/,
> wie ktoś o co chodzi ? Może gram z złym bulidem, czy coś ? każdy tak ma ?
Maybe, daj screeny statystyk postaci, oraz podaj swój skill build.


proszę

20120522201955

20120522201959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę jednak, że blizzard nie podołał...
Jednak są tacy, co w grze bez buildów jednak szukają buildów :)

Doczekałem jednak epickich chwil...


Ale tak bardziej na temat - wie ktoś jak się zowie Kostur Nathanka w wersji eng ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 20:20, Pawlikj napisał:

proszę


Obrażenia 500 na 40 poziomie? Powinno być co najmniej trzy razy tyle. Zmień broń (jakim cudem biegasz z niebieską?) na coś porządnego, najlepiej:
- + siła
- przynajmniej jedno gniazdo z klejnotem (im lepszej jakości, tym większy DMG)
- + life regeneration
Podobne statsy powinny mieć pozostałe części Twojego ekwipunku. Tam, gdzie się da, wrzucaj klejnoty +siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 18:47, Wojman napisał:

Tzn. te schematy sa znajdowane po zniszczeniu przedmiotow czy razem z podniesionym przedmiotem
dostaję jakiś schemat?


Schematy są normalnymi przedmiotami, moga wypaść nawet z beczki, albo ze zwykłego mobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 21:03, Kapas napisał:

Schematy są normalnymi przedmiotami, moga wypaść nawet z beczki, albo ze zwykłego mobka.


Masz na mysli page of jewelcrafting (karty jubilerstwa) oraz page of blacksmithing (karty kowalstwa)? Bo jesli tak to faktycznie wypada ich sporo. Ja zrozumialem w ten sposob, ze dzieki bialym przedmiotom wypadaja schematy na jakieś nowe bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AH, szkoda kasy na kowala chyba, że ktoś się upiera na "poradze sobie sam".
Nie zapomnij wybrać maksymalnej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 21:14, Nightdew napisał:

A jeszcze dwa pytania. Jakiś dobry build dla monka na piekło polecacie? Lepiej ulepszać
kowala czy brać itemy z ah?

Do standardowej walki przeciwko grupom używam tego build''u http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/monk#aeXijS!XYd!cZbZZb , opcjonalnie zmieniam Mystic Ally na Serenity lub Blinding Flash. Ogólnie spisuje się obecnie dość dobrze zobaczymy jak będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 21:05, Magwisienka napisał:

Dziwny balans - będąc w

Spoiler

ruinach z krwią Kulla

zginęłam z 10 razy, a do tego momentu
może ze 2. Mówię o koszmarze. Coś tu nie pasi.


Ja na Hellu odwiedziłem jedną jaskinię a tam grupa elit która zabiła mnie więcej razy niż ogólnie do tej pory przez cały normal+nightmare razem wzięty... Ta gra się robi szalona na wyższych poziomach trudności zwłaszcza jak dobierze jakieś wyjątkowo upierdliwe kombinacje atrybutów dla elit. Czasem można przez 4 godziny bez zgonu lecieć a czasem zacznie się padać jak mucha co chwila więc lepiej się przyzwyczajać i być przygotowanym na to że w jednej chwili będzie sielanka a w drugiej napotkamy EKSTREMALNYCH przeciwników a samo miejsce nie ma znaczenia w sumie ^_^

PS Horda + Moździerz + Nieśmiertelni słudzy (Immortal minions)...to jest po prostu nie fair ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się