Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

http://www.youtube.com/watch?v=lHcEDgPCrdc
175 godzin poszło się kochać... Też mam w planach HC postać ale to za jakiś czas. Na razie szkoda by mi było tracić postać :)
Gość miał naprawdę nieźle rozwiniętego Barbe. Dobre itemki i wszystko przepadło, ot uroki HC xD Szkoda tylko, że zginął w taki głupi sposób. Alt tab, myślał, że ma pauzę, a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak są liczone obrażenia z używania dwóch broni?
Używałem broni dwuręcznej, ale za wolno barbarzyńca bił. Kupiłem 2 bronie jednoręczne. Problem w tym, że zadaję mniej obrażeń, gdy noszę te 2 bronie niż jakbym nosił jedną + tarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:16, Abi_Dalzim napisał:

/.../ > A wracając do tematu, to Diablo 3 trochę mnie zawiodło. Niby fajnie się gra, niby klimat
jest, ale do kompa nie jest w stanie przyciągać mnie tak jak Diablo 2 czy 1. /.../

Wiesz, chyba masz rację.
Pierwszy raz, na normalu, przeszedłem w miarę gładko, ale zawsze muszą być jakieś mankamenty. Jak utłukłem wiedźmę (Mahdi, czy jakoś tam), to wypadły mi dwa przedmioty, które akurat swietnie mi pasowały. Natychmiast je zidentyfikowałem i założyłem. Po czym połaczenie sie zerwało i przedmioty znikły. Oczywiście powtórzyłem zadanie, ale już zamiast złotych wypadły jakieś kiepskie niebieskie. To mnie boli do dzisiaj. Boli też to, ze już kilkanaście (jeśli nie wiecej) razy nie mogłem grać wtedy, kiedy chciałem, bo z serwerami był jakiś problem.
Jak nie mogłem grać w Diablo 3, to zainstalowałem sobie Diablo 1. No mi teraz mam problem, w co gra się lepiej. Grafika w Diablo 1 wcale nie jest rażąca, radocha z grania jest, i tak sobie myślę, czy warto grać w Diablo 3 na koszmarze, czy też wrócić do Diablo 1 i 2? Pewnie skończę koszmar, ale czy przejdę Diablo 3 na kolejnych poziomach, tego już nie jestem taki pewny. Brakuje mi w Diablo 3 większej ilości etapów, takich, gdzie są do wykonania jakieś zadania, bo mamy w zasadzie dwa etapy, po czym trzeci i czwarty, to "idzie bohater i siecze", nic wiecej. To mnie zawiodło najbardziej. A już najbardziej wnerwia mnie to, ze to ja płacę za rozwój złotnika i kowala. Czy to ja jestem ich nauczycielem? Jak tak, to po co o0ni są? Sam powinienem to zrobić, co oni nrobia mza pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na żywo ;]

Bardzo podoba mi się reakcja tego gościa. Postać, którą grał 175 godzin zginęła w tak bezsensowny sposób, a on po prostu się śmieje. Wspomniany wcześniej Athene pewnie wyrywał by sobie swoje lśniące włosy krzycząc i usprawiedliwiając się w jakiś głupi sposób (tak - nie lubię gościa, może i zbiera pieniądze na szczytny cel, ale ma bardzo irytujący sposób bycia ;] ). Swoją drogą Kungen (ten barbarzyńca) gra właśnie monkiem z Athene (barb) na hc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosząc dwie bronie dostajesz 15% bonusu do prędkości ataku, ale uderzasz na zmianę: raz jedną raz drugą bronią.
Dual wielding nie ma większego sensu, jeżeli nie masz dwóch broni o porównywalnym dps''ie.
Jeżeli nosisz dwie bronie: dobrą i słabszą to dodatkowa szybkość ataku jest niwelowana przez fakt, że co drugi atak czerpie obrażenia ze słabszej broni.
Oczywiście są wyjątki. Jeżeli druga broń ma niższy dps, ale np. dodaje sporo siły to obrażenia mogą wzrosnąć, dlatego najlepiej założyć i porównać nową konfigurację z poprzednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Właśnie sobie oglądam ich poczynania. Przed chwilą zginął jeden z ich kumpli na 12 lvl XDD Ubili bosa i grają akt 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja niestety nie mam jeszcze swojej kopii D3 (ale to chyba lepiej bo za dwa tygodnia sesja :P ), więc jedyne co mogę robić to oglądać streamy w wolnym czasie (szczerze mówiąc to oglądanie jak dobry gracz gra w coś, w co sam nie mogę bywa ciekawsze niż granie samemu :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 22:19, Korek92 napisał:

Heh, ja niestety nie mam jeszcze swojej kopii D3 (ale to chyba lepiej bo za dwa tygodnia
sesja :P ), więc jedyne co mogę robić to oglądać streamy w wolnym czasie (szczerze mówiąc
to oglądanie jak dobry gracz gra w coś, w co sam nie mogę bywa ciekawsze niż granie samemu
:P ).

Ja mam tak w przypadku SC2. Sam bardzo lubię grać ale streamy lubię oglądać jeszcze bardziej :) Jak jest jakiś dobry turniej to mogę i cały dzień oglądać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to, znowu AH się sypie, znowy z gry wywala (dzisiejszy odcinek sponsorują cyferki 3005 i 3007). I cóz z tego, że gameplay jest zajebisty, jak grać i tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Właśnie szedłem po złotą skrzynię z 5krotnym Nephalem Buffem i co? You have been excluded from the game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:04, Malevyn napisał:

za same diablo 3 do teraz sprzedane jakby policzyc zgarneli juz poltora miliarda zlotych

Tyle, ze wersje pudełkowe gry kosztują. Produkcja. marża za marżą, podatki ipt, itd ;-)
Mimo iż z tego zarabiają to i tak więcej ciągną na wersji cyfrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 03:18, Cykada85 napisał:

Braveheart Ty wiesz wszystko...kiedy wlacza serwery? :P

Gdybym wszystko wiedział nie było by mnie tutaj ;-)
A tak poważniej
Serwy wyłączyli ale podczas grania widziałem info o jakimś uptade. Więc podejrzewam, że możemy liczyć na kolejny patch. w Zakładce "Breaking News" nic nie piszą odnośnie kiedy bają być znów online!

Dnia 02.06.2012 o 03:18, Cykada85 napisał:

Tylko mi nie pisz ze jest ta wiadomosc w przypietym poscie ;)))

O przypiętym poście należy pamiętać bo za brak jego czytania można się narazić na gniew Moderatorów :P
I to nie tylko tutaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 03:24, Braveheart napisał:

Serwy wyłączyli ale podczas grania widziałem info o jakimś uptade. Więc podejrzewam,
że możemy liczyć na kolejny patch. w Zakładce "Breaking News" nic nie piszą odnośnie
kiedy bają być znów online!


Te ich updaty...wczoraj siedzialem cala noc bo sie zagadalem i co chwile sledzilem D3. Bylo tak najpierw info ze wylacza o 3am i wlacza o 4am. Kiedy servy padly przed 1 rano, pojawilo sie info ze od 1 do 3, pozniej o 3 ze do 5, a o 5 ze do 6...pozniej uslyszalem ze ptaki na dworze spiewaja i stwierdzilem ze troche przegialem i czas isc spac. 7 godzin czekania, a gra patchowala sie mi 2 sekudny, no to zaaplikowali patcha nie ma co! A jak to standardowo u Zamieci bywa po patchu gra dzialala jeszcze gorzej...przynajmniej u mnie. Oni chyba ten dialy mainstance dla sciemy robia ze niby codziennie ostro pracuja, a tam pewnie siedzi jeden ziomek na part time i wylancza servy, czeka kilka godzin i wlacza spowrotem ;)

Dnia 02.06.2012 o 03:24, Braveheart napisał:

O przypiętym poście należy pamiętać bo za brak jego czytania można się narazić na gniew
Moderatorów :P
I to nie tylko tutaj ;-)


Wiem..wiem :( az strach sie bac! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:14, KrzysztofMarek napisał:

Oczywiście powtórzyłem zadanie, ale już zamiast złotych wypadły jakieś kiepskie niebieskie.

To nie są złote itemy tylko żółte - rare - rzadkie.
Złotymi lub pomarańczowymi [jak kto woli] są Legendarne przedmioty. Są to odpowiedniki unikatów w D2... W D3 po prostu zwą się Legendarnymi, nic poza tym :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 03:29, Cykada85 napisał:

A jak to standardowo u Zamieci bywa po patchu gra dzialala jeszcze gorzej...przynajmniej u
mnie. Oni chyba ten dialy mainstance dla sciemy robia ze niby codziennie ostro pracuja,
a tam pewnie siedzi jeden ziomek na part time i wylancza servy, czeka kilka godzin i
wlacza spowrotem ;)

hehe nie wiem. Ja mam error 33 w tym momencie :-) to chyba lepiej niz 37. Choć jak lookam na status serwerów to jest strzałka w dół.

Dnia 02.06.2012 o 03:29, Cykada85 napisał:

Wiem..wiem :( az strach sie bac! :(

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 03:52, Braveheart napisał:

Ziomus działa gra... :D
Zalogowało mnie... hmmm dzwine.. Serwery niby są offline


Nie wiem czy podejme to ryzyko :P nie kus nie kus...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 04:18, Cykada85 napisał:

Nie wiem czy podejme to ryzyko :P nie kus nie kus...:(

ja gram normalnie :D
Właśnie sobie zrobiłem runa na Oblubienicę Azmodana! :)
No i w końcu!!! Po wielu dropach i ubitych pomiotach piekielnych, udało mi się wydropić pierwszy legendarny item.
Nie pożałowało dropem :)

20120602042629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 04:26, Braveheart napisał:

> Nie wiem czy podejme to ryzyko :P nie kus nie kus...:(
ja gram normalnie :D
Właśnie sobie zrobiłem runa na Oblubienicę Azmodana! :)
No i w końcu!!! Po wielu dropach i ubitych pomiotach piekielnych, udało mi się wydropić
pierwszy legendarny item.
Nie pożałowało dropem :)


To ide grac :P Walne sobie raz runa na

Spoiler

Butchera

na Inferno moze tez cos poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się