Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2012 o 02:27, Jagged napisał:

> że z 5 klas tylko 2 do
Tzn. które klasy ?

DH i Wizz. WD też ''działa'', jeżeli lubisz poświęcać ~3 razy więcej czasu na to samo.

Mnie osobiście też nie pasuje obecny styl gry. Bycie tankiem to jedno, jakoś w WoWie to działa na tyle sprawnie, że jest to (zazwyczaj) najbardziej szanowana rola w grze. W Diablo jest za to zredukowany do przynęty! Sorry, ale nie po to gearuję sobie melee postać, żeby biegać w kółko płaczącz wniebogłosy, by ''dobry wujek'' DH czy Wiz mógł sobie strzelać bez ruchu. Nie mówiąc o solo, gdy cały ten defensywny gear niszczy twój dps, a potem i tak musisz kitować elity pomiędzy defensywymi cd. Już lepiej rollnąć klasę ranged, która może i ginie na jeden hit, ale zabije je 2-3 razy szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 08:59, Pupu2 napisał:

Widziałam achievement polegający na zrobieniu 2 witch doctorów na 60lvl. Jaki jest tego
sens?

Od kiedy achivmenty mają i/lub muszą mieć jakikolwiek sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 08:59, Pupu2 napisał:

Widziałam achievement polegający na zrobieniu 2 witch doctorów na 60lvl. Jaki jest tego
sens?

Male and Female, Softcore/Hardcore, 10 slotów na 2x5 klas itp. "Idealne" konto według Blizzowskich osiągnięć to 5 klas sc i 5 klas hc na 60, i chociaż raz osiągnięty Inferno Diablo na sc i hc. Oczywiście w obecnym stanie nie jest możliwe zrobienie czegokolwiek na hc powyżej Aktu 1, ale tak się dzieje jak Blizz robi sobie jaja i zamiast balansować poziom trudności podkręca numerki by wszystko Cię oneshotowało (i tak, sami przyznali się że tego nie testowali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, znalazłem wczoraj ciekawy build dla monka pod drugi akt więc pewnie się nim pobawię (zwłaszcza, że 2 miliony za legendary buty z 39 lev wpadły). Co monkowie grający na inferno o nim sądzą: https://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4211087360?page=1 ? as 2.0 i broń +600 życie przy każdym ataku minimum. Do as już doszedłem, teraz tylko broń znaleźć.


Edit: Te ah dziwna sprawa, moje legendary buty z lepszymi statami siedziały za 1 mln, ja wystawiłem swoje za 2 mln i ktoś po 10 s kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowałem. Działa na trashu. Działa na elitach, które i tak rozwalałem jak chciałem. Nic nie zmieniło się przy elitach których miałem problemy. A miałem broń z 800 life on hit. LoH fajnie uzupełnia braki na białych mobach, ale molten przy 600 resistach nadal zjada takiego monka, a packi z shielding to pewna śmierć.

Jeżeli miałeś problemy na akcie II, nadal je będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpieniony trochę ciągłymi zgonami, uzbierałem trochę kasy i poszedłem na zakupy do AH. Mocno namieszałem w swoich statsach, dzięki czemu teraz mam (lvl 57, Akt II, Hell):
- 6600 dmg (było 7300)
- 26351 HP (było ok. 17k)
- 440 HP reg/sec (było ok. 150)
- 44% magic find (było 8)
Muszę przyznać, że różnica w "przeżywalności" jest ogromna. Mimo teoretycznie mniejszego dmg, znacznie łatwiej teraz walczy mi się z elitami. Miałem przed chwilką shielded/mortar/zwiększone HP i nawet specjalnie się nie zmęczyłem walką. Wcześniej pewnie ze 2-3 razy bym zszedł podczas walki z takimi przeciwnikami...

A tak swoją drogą, dwa pytanka:
- wiadomo, czy naprawili już Templara? Można mu bezpiecznie dawać przedmioty, czy nadal jest ryzyko zablokowania sobie dostępu do b-netu? Obecnie biegam ze Scounderelem, ale jednak wolałbym Templara z racji jego zdolności leczących...
-

Spoiler

czy jest jakiś minimalny poziom, od którego zaczynają wypadać plany dla Blacksmitha? Miałem nadzieję coś już do tej pory znaleźć, a tu pustki... Wiem, że plany są białe i teoretycznie można je przeoczyć, ale marnuję czas na podnoszenie WSZYSTKICH białych przedmiotów, jakie znajdę i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żart jest z tym ah... czasem zastanawiam się czy ludzie nie używają botów. Pojawiła się broń, która warta jest około 9-10 mln a ktoś wystawił ją za 200k. Nawet nie zdążyłem kliknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie na czym dokladnie polega tankowanie?

czyli jak gram mnichem to lepiej skupic sie na ladowaniu dropow w zycie niz w atak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 06:19, Braveheart napisał:

Ja z tym problemów nie miałem :D Zaliczyło mi bez problemu :P


A ja miałem problemy nie wiem dlaczego nie chciało zaliczyć, ale w końcu się udało ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 12:55, Nightdew napisał:

Pojawiła się broń, która warta jest około 9-10 mln a ktoś wystawił ją za 200k. Nawet nie zdążyłem
kliknąć...


Bierz poprawkę na to, że ludzie wolą od razu sprzedać broń za mniej, niż czekać, aż ktoś raczy kupić za więcej. Ja z AH nie mam problemów. Nigdy nie sprzedaję za więcej, niż 50k (a większość w okolicach 5-10k), przez co nie mam problemów z wystawianiem przedmiotów - praktycznie wszystko schodzi jak ciepłe bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 12:50, Ring5 napisał:

- wiadomo, czy naprawili już Templara? Można mu bezpiecznie dawać przedmioty (...)

Jest już dobrze.

Dnia 03.06.2012 o 12:50, Ring5 napisał:

-

Spoiler

czy jest jakiś minimalny poziom, od którego zaczynają wypadać plany dla Blacksmitha?


Spoiler

Jeśli się nie mylę to dopiero po przejściu normala możesz na nie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2012 o 13:15, Ring5 napisał:

Bierz poprawkę na to, że ludzie wolą od razu sprzedać broń za mniej, niż czekać, aż ktoś
raczy kupić za więcej. Ja z AH nie mam problemów. Nigdy nie sprzedaję za więcej, niż
50k (a większość w okolicach 5-10k), przez co nie mam problemów z wystawianiem przedmiotów
- praktycznie wszystko schodzi jak ciepłe bułeczki :)


Tylko, że broń o której napisałem zeszła by jak ciepła bułeczka nawet za 5 mln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:17, ChrisBgnr napisał:

Jest już dobrze.


Dzięki. Czas najwyższy wrzucić mu cały sprzęt, jaki dla niego szykowałem :)

Dnia 03.06.2012 o 13:17, ChrisBgnr napisał:

Spoiler

Jeśli się nie mylę to dopiero po przejściu normala możesz na nie liczyć.



Dziwne... Jestem na Hell i ani jednego nie widziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:15, Ring5 napisał:

Bierz poprawkę na to, że ludzie wolą od razu sprzedać broń za mniej, niż czekać, aż ktoś
raczy kupić za więcej. Ja z AH nie mam problemów. Nigdy nie sprzedaję za więcej, niż
50k (a większość w okolicach 5-10k), przez co nie mam problemów z wystawianiem przedmiotów
- praktycznie wszystko schodzi jak ciepłe bułeczki :)



U mnie jest na odwrot, praktycznie tych za 5-10 k nie wystawiam bo szkoda mi miejsca, wiekszosc jest od 100k do 1 mln, nie powiedzial bym ze az tak dlugo czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:15, Ring5 napisał:

Bierz poprawkę na to, że ludzie wolą od razu sprzedać broń za mniej, niż czekać, aż ktoś
raczy kupić za więcej. Ja z AH nie mam problemów. Nigdy nie sprzedaję za więcej, niż
50k (a większość w okolicach 5-10k), przez co nie mam problemów z wystawianiem przedmiotów
- praktycznie wszystko schodzi jak ciepłe bułeczki :)


Ja zazwyczaj kupuję przedmioty za 10-80k i sprzedaję za 200-600k. Od tygodnia ani razu nie dobiłem do limitu 10 aukcji bo za szybko schodzi ^_^ Gracze nie doceniają kasy jaką mogą szastać 60 levelowcy i jakie staty są tak naprawdę najważniejsze, czasem item który dropniesz na 50 poziomie może się okazać warty z milion złota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:35, Cykada85 napisał:

U mnie jest na odwrot, praktycznie tych za 5-10 k nie wystawiam bo szkoda mi miejsca,
wiekszosc jest od 100k do 1 mln, nie powiedzial bym ze az tak dlugo czekam.

Pojawiłeś sięw świecie sanktuarium i nagle zniknąłeś a ja myślałem, że znów na

Spoiler

"Świeże Mięsko"

polecimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:38, ziptofaf napisał:

Ja zazwyczaj kupuję przedmioty za 10-80k i sprzedaję za 200-600k. Od tygodnia ani razu
nie dobiłem do limitu 10 aukcji bo za szybko schodzi ^_^

Ty, to masz chyba bez kitu jakieś szczęście bo ja podobnych aukcji szukam i nie mogę takich dorwać :C
200-600k XD no nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na 54lvl podobnie poszłam do AH i wydajac ponad 200k poprawiłam:

Max HP z 20k do 27k
HP regeneration z 49hp/s do 450hp/s
DPS z 4600 do 5600
bonus to health globes z 960 do 4101
Armor z 1233 do 2100

Naprawili templara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:41, Braveheart napisał:

Ty, to masz chyba bez kitu jakieś szczęście bo ja podobnych aukcji szukam i nie mogę
takich dorwać :C
200-600k XD no nieźle.


Nie tyle szczęście co wiem dokładnie jakiego typu aukcji szukać i jakie staty mnie interesują. Za jednym zamachem idzie kupić od 1 do 5 przedmiotów takiego typu, powtarzać co godzinę aż nazbiera się kasa na kolejne legendarne itki dla swojej postaci.

Notabene, jest jakiś ładnie wyglądający legendary head dla wizza? Miałem wcześniej The Helm of Command (niby średni dla maga ale zdobyłem taki który dawał ze 150 inta) ale wygląda to średnio...obecnie mam Dark Mage''s Shade który daje mi jeszcze więcej dps-a (przekroczyłem próg 40k mimo beznadziejnej broni bo porządna to wydatek z 30 milionów a byle chłamu który trzeba będzie potem zmienić to nie chcę)...ale wygląda to JESZCZE gorzej.

Czy nie można w tej grze dostać dobrze wyglądającego legendarnego hełmu ;( Aha - Vanishing Dye odpada bo nie działa na legendarne przedmioty, ich się nie da "zniknąć" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się