Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ma ktoś jakąs wiedzę kiedy druga dostawa. Zaklepałem sobie kopie ale musze wyjechać i nie wiem czy zonce dadza odebrac...W sklepie rozłożyli łapy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 02:28, ziptofaf napisał:

Innymi słowy (i po przeczytaniu dokładniej wątku w którym o tym mówiono) Blizzard dostarczy
tylko środki dzięki którym fani będą mogli zrobić sobie własne Armory na stronkach fanowskich.


With the release of Diablo 3, we are working hard to make career and hero profiles available to the community. With career and hero profiles, we are excited to also release a set of API resources specific to Diablo 3 for community fansites and developers to consume.

Armory jak najbardziej będzie. Rozmowy dot. API służą informowania programistów, jak z niej wyczytać informacje, by np. stworzyć sygnaturkę, wczytać postać do symulatora, lub dać bardziej zaawansowane info od tego co da Blizz (jak wow-heroes). Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 14:27, Modest-Vermin napisał:

A może zrobią World Of Diablo :) lub na wzór WoWa jako MMORPG :))

He mi by się podobało, albo RTS. Coś ala odbudowa Tristram i iinnych lokacji. W 2 było zadanie gdzie uwalniano zołnierzy, a przed tym filmik gdzie oblęzono miasto siłami zła. Mogło by być ciekawie. Oczywiście nadal w tym klimacie, dzwiekami czy muzyką. No i multi obowiązkowo. Trochę szaleje bo nie moge sie doczekac swojej kopi i tylko ogladam materialy dostepne w sieci, ale tez martwia mnie wiesci odnosnie serwrerów.

MMORPG bylo y wspaniale, o ile nie sprzeprza tego jak Tiberium alliance. Boże mam tyle pomysłów na Diablo. Czemu nie wybrałem się na informatykę. Kurcze gdybym był o 10 lat młodszy......

He he he może jakąs petycje zlożymy do Bliza....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 07:37, Pietro87 napisał:

Korekta - gra na inferno we WSZYSTKICH aktach sprowadza się do jednej słusznej taktyki
xD

I zgadzam się - ten poziom jest nudny i kaszaniasty, robimy ciągle to samo, do usranej
śmierci [naszej lub wroga].
Do tego powodzenie danego podejścia do konkretnego aktu w 100% zależy od zwykłego farta
[wylosuj 3-5 zestawów elit z laserami + teleportem + immunity shieldem i opcjonalnie
stunem/sealem i dupa zbita, a czasem są takie miejsca gdzie nie da się ich minąć ani
zlurować].

Jak moja rozgrywka ma polegać na kilkukrotnym restartowaniu mapy i sępieniu na dobry
rozstaw mobów + graniu na jedną zagrywkę [kite wokół turreta + freezey + nuke kiedy owy
freeze trzyma] to ja dziękuje, postoję.
Wolę już na hellu znajomym pomagać w farmieniu/zaliczaniu bossów.


Uważam dokładnie tak samo - mam 2x60 --- Barb - którym nie da się praktycznie solo grać na inferno (bzdura totalna) oraz Maga - którym 1 akt - można w miarę spokojnie grać , ale ! Gra sprowadza się do jednego - po zabiciu Diablo na piekle - Ah - trzeba kupić min. broń z dużym dmg. bo tym co wypada na helu to męczarnia - później już tylko nudna rozgrywka w stylu - hydra - blizzard - bieganie - itd. jak trudne elity (speed, itd.) reset mapy i tak w koło - drop itemów w 1 akcie dupy nie urywa więc - albo farmisz w koło, albo AH i wiadomo co ludzie wybiorą ! AH, teraz kłopot to gold bo trzeba farmić, jak wejdzie rmah to już będzie łatwiej dla większości osób bo nie oszukujmy, ale będą ubierać się za $$.
Gra mi się osobiście podoba, ale poprzestaję na poziomie piekło - wbije sobie wszystkie postacie i ... no i konieć z diabełkiem do dodatku, chyba, że to jakoś poprawią zbalansują bo za real kasę nie mam zamiaru się ubierać.
Poziom inferno niech będzie trudny, ale zbalansowany pod wszystkie klasy, i chyba jednak jak by to bossy były bardziej wymagające taktycznie wyszło by lepiej tej grze. Dla mnie resetowanie map dla elit, farma goblina i takie tam nie bawią więc podziękuję.
A crafting w tej grze to największa kupa jaką widziałem - zapowiadał się fajnę, ale ma się nijak do rzeczywistość na wyższym poziomie. Niby obiecali to oprawić w patchu (ceny za craft) ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem inferno i póki co nie jest tak źle:) Gram raczej sam, mam prawie 19 k Dps, 25k hp i doszedłem
do Leorica, ginąc oczywiście z 5-6 razy, ale tragedii nie ma. Gram łowczynią demonów. Z ciekawostek
przez cały hell, nie znalazłem żadnego legndarngo przedmiotu. Na koszmarze i normalu wypadło po jdnym. A co do przedmiotów z zestawu to jest w ogóle możliwość ich znalezienia przed inferno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz wszystkiego tak personalnie. Zwróciłem tylko uwagę, że właśnie ludzie pracujący, zarabiający sporą kasę i nie mający czas na grę a chcący czerpać satysfakcje z noszenia topowych itemów będą korzystać z tych aukcji. Nie przesadzajmy też, że nagle wszystkie przedmioty będą wystawiane za gotówkę. Prawdopodobnie na początku tak będzie później sytuacja się unormuje. Wszystko zależy od popytu na takie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, grasz DH, który ma Smoke Screena jako god mode x3 + x3 za prep (+ więcej jak dostaniesz proc runy). Po drugie, masz tyle hp, że pewnie niektóre małe mobki mają Cię na 2-hity.

Akt II to zupełnie inna bajka, gdy moby zadają podwójny damage od tego z Aktu I, i jako ranged możesz jedynie wszystko kitować, a ta czerwona kulka to nie hp ale ''one life'' jak w zręcznościówkach. Ba, nie nazwałbym I jeszcze Inferno, to bardziej przedłużenie Hellu IV z mniej upierdliwymi typami mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 09:04, Nivrax napisał:

Akt II to zupełnie inna bajka, gdy moby zadają podwójny damage od tego z Aktu I, i jako
ranged możesz jedynie wszystko kitować, a ta czerwona kulka to nie hp ale ''one life''
jak w zręcznościówkach. Ba, nie nazwałbym I jeszcze Inferno, to bardziej przedłużenie
Hellu IV z mniej upierdliwymi typami mobów.


Dokładnie, pierwszy akt inferno można zrobić każdą klasą. ja zrobiłem barbarzyńczą z kumplem mnichem, II akt przepaść.... i teraz na zmianę pogdywam na piekle w coopie albo leveluję czarodzieja.

A jak wejdzie RMAH to pewnie reszta inferno będzie dla mnie zamknięta, bo za prawdziwy szuwajs przedmiotów kupował nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam tylko 11k dmg swoim monkiem, a już 2 akty zrobione na inferno. Kwestia dobrego buildu, opanowania rotacji skilli do perfekcji i omijania wszystkich one shoot spelli. Z

Spoiler

Belialem

to naprawdę epic walka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 11:50, Malevyn napisał:

nie sztuka jest ominac wszystkie elity/championow i zabijac tylko main bossow ktorzy
sa od nich latwiejsi.


Jeżeli dla ciebie omijane one shoot spelli = omijanie elit to gratulacje... Tak się składa, że non stop latam z 5 stackami i bije 90 % elit. A padam raz na 20 min średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 11:50, Malevyn napisał:

nie sztuka jest ominac wszystkie elity/championow i zabijac tylko main bossow ktorzy
sa od nich latwiejsi.

A i jeżeli mówisz mi, że belial jest łatwiejszy od elit w 2 akcie na inferno z moimi 25 k hp to chyba grasz w inną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 12:05, Nightdew napisał:

A i jeżeli mówisz mi, że belial jest łatwiejszy od elit w 2 akcie na inferno z moimi
25 k hp to chyba grasz w inną grę...


Najlepiej mieć 220k dmg i wtedy będzie pikuś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 12:08, KrzysztofT napisał:

To Blizz pojechał z AH dzisiaj ostro. I co biedne "rolniki" teraz będą robić, jak "ni
ma" po co farmić. Hehehehe. :)

To się utrzymuje od jakiegoś tygodnia już. "Tymczasowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kilka pytan do osiagniec:

1. Kiedy wystepuja nastepujace rozmowy:
a) Akt I - znuzony kowal
b) akt II - kaldeum po wizycie beliala (kowal), Archiwum (Lea), Misja Adrii, Magia, Spetanie belala (Adria), czarny kamien dusz (Shen)
c) Akt III - Stracona szansa, wina (Tyrael)

2. o co chodzi w osiagnieciu "kolo bez fortuny" w Akcie II i kiedy wystepuje?

3. Gdzie znajde:
a) handlarzy - vendel platnerz, larra, radger alchemik, adena, zaven halmin
b) wszystkie duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 12:21, davis87 napisał:

1. Kiedy wystepuja nastepujace rozmowy:
a) Akt I - znuzony kowal
b) akt II - kaldeum po wizycie beliala (kowal), Archiwum (Lea), Misja Adrii, Magia, Spetanie
belala (Adria), czarny kamien dusz (Shen)
c) Akt III - Stracona szansa, wina (Tyrael)


http://soe.hubpages.com/hub/Conversations-Achievements-Guide-Diablo-3 To powinno Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 10:02, Nightdew napisał:

Ja tam mam tylko 11k dmg swoim monkiem, a już 2 akty zrobione na inferno. Kwestia dobrego
buildu, opanowania rotacji skilli do perfekcji i omijania wszystkich one shoot spelli.
Z

Spoiler

Belialem

to naprawdę epic walka jest.

Czy mogę poznać sekret jak pobić elitki typu zniewolenie plus beszczeszczyciel monkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się