Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

tak chodzi o bronie,

2h - dwuręczna, DW - dual wield czyli dwie bronie. Ja od piekła mniej wiecej gram 2H i jak na razie mam szybkośc ataku 1.86 wiec jest wystarczająca. pierścienie, amulet + do szybkości ataku, broń, rękawiczki i można spokojnie uzyskać pożądaną wartość.

W opcjah gry masz coś takiego jak elective mode, chyba ostatnia pozycja. Nie pamietam jak to się po polskiemu nazywało. Zaznaczasz to i możesz każdą umiejetność ustawić gdzie chcesz.

7k obrażeń jak na poczatek piekla to całkiem dobry wynik, ja na koniec piekła miałem ~ 11k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 56 i 80k :D. Musiałem wydać całe 50k na sprzęt, bo ten na 36lvl przestał być wystarczający. W wuj kasy poszło właśnie na kowala, bo kto spodziewał się że składniki będą droższe od itemu który tworzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2012 o 13:41, Szymon666 napisał:


W opcjah gry masz coś takiego jak elective mode, chyba ostatnia pozycja. Nie pamietam
jak to się po polskiemu nazywało. Zaznaczasz to i możesz każdą umiejetność ustawić gdzie
chcesz.

Opcje/rozgrywka/TRYB WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 20:59, Ring5 napisał:

Ale Magic Find leży i kwiczy, jak widzę :P



Eee tam bo do MFa to ja mam oddzielny sprzęt =P
Crapiaszczy w statystykach ale idealny do farmienia skrzynek.
Poza tym - do MFa to jest NV :)


@Malevyn

To jest ruby [+do dmg]
Wymiennie używam go z Amethystem [life on hit]

@davis87

Tworzysz konto na last pass, potem przed odpaleniem diablo 3 zwyczajnie swoje zapisane tam hasło do BNu kopiujesz i wklejasz już w oknie odpalonej gry - proste jak drut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preview patcha 1.0.3: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5055288/Informacje_o_pracach_nad_aktualizacj%C4%85_103-06_06_2012#blog

Dla leniwych podsumowanie posta w punktach (po angielsku): http://www.diablofans.com/news/1235-patch-103-preview/

Co o tym myślicie? Mi się podobają te zmiany, zwłaszcza gwarantowany rare na pięciu stackach NV i dramatycznie obniżone ceny na ulepszaniu słabszych kamieni. Zbieram je jak szalona i do tej pory kupę kasy kosztowało mnie ich upgrade''owanie. :P Ale te ceny napraw... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerf AS :(

A tak przyzwyczaiłem się do mojego maszynowego łuku lolol

Po prostu dokupię łuk z bonusowym AS chyba....kiedyś na niego zarobie.

EDIT: W sumie, te obniżone ceny przy ulepszaniu kamieni mocno mi się przydadzą. Sporo ostatnio zebrałem tych kamieni i po tym patchu chyba spędzę z 10 minut na raz na ulepszaniu samym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo samo dobro, zmieniają praktycznie wszystko na co dotychczas narzekałem. Fajnie że dają dodatkowy rare z elit, ale też smutne, że z bossów będzie dropić mniej. W końcu o to chodzi, że robić godzinny run po lochach, by w końcu zabić wielkiego złego i niech on sra na lewo i prawo żółtymi. Na dobrą sprawę chyba teraz nie będzie się nawet opłacało bić bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 16:50, Isildur napisał:

Braveheart --> to przez Ciebie :D

To nie moja wina.... było późno :P i ja Ci powiedziałem co ja z takimi robię bo IMHO ja już takich nie podnoszę.
Na Hellu a przede wszyskim na inferno dropią sześcienne kamienie i nieskazitelne sześcienne a Ty mi wczoraj pokazywałeś że masz po 30 tych jeszcze o 2 lvle niżej :P
Ja już takiego czegoś nie chomikuję :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa teraz zwalasz winę na moją skromną osobę :D
A tak poważnie to te ciuszki co dałeś mi dla mojej czarownicy są super o 1200 podniosły mi atak poza tym ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale te ceny napraw...

To mnie najbardziej boli. :/
Skąd oni w ogóle wzięli tą podwyżkę???
Już teraz naprawy były dotkliwe, a tak czy tak max ile ginąłem to 3 razy pod rząd. Przecież teraz jak będzie się normalnie grać ( czyli ginąc raz od czasu przez swój błąd lub kilka razy przy elitkach ) to już w ogóle nie będzie się opłacało ich bić wiedząc że nie ściągnie się ich na hita bo przy śmierci będziemy tracić więcej niż zdołaliśmy nazbierać z mobków/sprzedając niebieskie itemy albo się to wyrówna. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEST! Wreszcie mój mag nie będzie ginąć jak szmata! :) Byłu mi bardzo smutno grając ze znajomym gdy on tankował bez problemu wszystko co sie da, a ja musiałem biegać jak głupi przed każdym trash mobkiem...

Jeszcze lekkie odpicowanie kowalstwa i było by bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 20:05, Mohair napisał:

Zdolność do uważnej obserwacji i wyciągania z niej wniosków wśród społeczeństwa spada
z zatrważającym tempem ;)


Patrząc na tamten screen to jednak wcale nie jest w 100% pewne że to DH a tylko 99.99%. Mógł w końcu nim mieć 500 hours played a Azmodana ubić Monkiem xD


Ale żeby za bardzo nie spamować - te zmiany jakie mają zajść w kolejnym patchu wydają się całkiem fajne. Tylko te sześciokrotnie wyższe ceny za naprawę...już teraz jak rozwali mi się ekwipunek na maksa to muszę płacić po 6k... więc 36k po patchu zaczyna brzmieć całkiem fajnie XD Choć jeśli zmniejszą choć trochę nuke u mobów to też się będzie dużo rzadziej padało więc może i na jedno wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 18:36, Akoss-94 napisał:

JEEEST! Wreszcie mój mag nie będzie ginąć jak szmata! :)

Nareszcie! Teraz trash moby będą mnie overkillowały za 10k zamiast 30!

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 19:27, Karharot napisał:

Czy na AH kupno i sprzedaż przepisów zostały naumyślnie wyłączone czy coś się sypnęło?


Wyłączyli i gemy, i przepisy, i barwniki. Nie wiadomo kiedy przywrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 19:29, piecia997 napisał:

Wyłączyli i gemy, i przepisy, i barwniki. Nie wiadomo kiedy przywrócą.

Buuuu! :(
Dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się