Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2012 o 19:30, Karharot napisał:

> /.../> Buuuu! :( /.../

Ponieważ czasami bywam cholerykiem, to dla uspokojenia, jak tylko coś dzieje się z serwerami Blizzarda, gram w Diablo 1. No i okazuje się, ze nadal w Diablo 1 mozna grać! Mnie co prawda nieco przynudza, bo tyle razy je przeszedłem, ze głowa mała, ale tylko nieco przynudza. Za to na pewno tyle razy Diablo 3 nie przejdę - gram zaledwie na koszmarze (tylko solo), ale już widzę, że moze kiedyś raz przejdę na piekle i to bedzie koniec mojego spotkania z Diablo 3. a być moze i z Diablo 4, o ile takowe kiedyś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 19:42, KrzysztofMarek napisał:

Ponieważ czasami bywam cholerykiem, to dla uspokojenia, jak tylko coś dzieje się z serwerami Blizzarda, gram w Diablo 1.

Oczy sobie na tych pikselach zepsujesz ;) Diablo I było niesamowitą grą ale teraz już raczej nie chciałoby mi się w nie grać.

Dnia 06.06.2012 o 19:42, KrzysztofMarek napisał:

No i okazuje się, ze nadal w Diablo 1 mozna grać! Mnie co prawda nieco przynudza, bo tyle razy je przeszedłem, ze głowa mała, ale tylko nieco przynudza. Za to na pewno tyle razy Diablo 3 nie przejdę - gram zaledwie na koszmarze (tylko solo), ale już widzę, że moze kiedyś raz przejdę na piekle i to bedzie koniec mojego spotkania z Diablo 3. a być moze i z Diablo 4, o ile takowe kiedyś będzie.

Póki co przy DIII bawię się całkiem nieźle, denerwuje mnie co prawda cała lista dokuczliwych dupereli ale liczę na to że zostaną one z czasem poprawione w patchach (albo że wyjdą fanowskie mody korygujące to co twórcy olali, choć nie wiem czy zrobienie takowych będzie łatwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 19:53, Malevyn napisał:

to kiedy dokladnie ma wyjsc ten patch balansujacy trudnosc pozniejszych aktow inferno
?

Nie podali daty wydania tej poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monsters will not longer have bonus damage per additional player in coop games.

Ok zgadzam sie.. ale tylko dla poziomu inferno powinno takie ułatwienie być wprowadzone.
Teraz piekło i koszmar staną się dziecinne łatwe grając w co-opie.
Podobnie poronionym pomysłem jest zwiększanie kosztów naprawy...są lepsze metody balansowania taktyki typu "graveyard zerging", zwiększanie kosztów naprawy to jest imho kolejny patent na zapędzanie nas jak bydła do AH [więcej farmy->więcej sprzedawanych gratów na ah celem uzupełniania braków w goldzie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 19:13, Mordant napisał:

> JEEEST! Wreszcie mój mag nie będzie ginąć jak szmata! :)
Nareszcie! Teraz trash moby będą mnie overkillowały za 10k zamiast 30!

:(


Jak się ma build totalnej porażki bo się jechało na exploicie związanym z energy armorem to tak się kończy.
Mam znajomych DH i Wizzów, 30-50k dmg ale 12-18k hp.
Ja mimo znacznie niższego DMG [18k niecałe] ale normalnej defensywy jestem w stanie sobie radzić z elitami i najczęściej zostaję z grupy jako last man standing :)
A starczy, żebym zmienił swój wand obecny na taki z 860dmg i mój dps skoczy do równych 28k [już takowy mierzyłem, starcza w nim miec jeszcze tylko 80 inta i wio :)] - pytanie - i kto tu lepiej wypadnie ?
Oni ze swoim gozu dmg 50k czy ja ze swoim 30 i defensywa dzięki której nie "ginę jak szmata" ?

Reasumując - trzeba więcej kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 19:39, KrzysztofT napisał:

I jak tu nie korzystać z AH, skoro na iferno dropi takie cuda (ten legendarny przedmiot
- dla niekumatych):


To chyba item dla osób, które chcą mieć maximum mf''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 20:21, Arande napisał:

To chyba item dla osób, które chcą mieć maximum mf''a. ;)


I tu dochodzimy do kolejnej rzeczy, której Diabełkowi brakuje - szybkiego zmieniania broni. To jest coś, co obecnie jest chyba standardem w grach MMO/action-RPG - dwa sloty na broń, między którymi możemy przełączać jednym klawiszem. Pytanie - czemu tego w D3 nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli już najprawdopodobniej po patchu dłuuuuugo na inferno zagram jak obecnie miej więcej 1/3- 1/2 moich zarobków idzie na potion''y i naprawy to teraz z golda zostanie mi z 20-30% czyli kompletnie to się nie opyla więcej zarobie na normal''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję najlepszego, sprawdzonego build dla Barb Tank na poziom Inferno ? Szukałem, ale głównie znajdowałem jakieś wypociony na polskich forach Blizzard''a. Czy ktoś dysponuję linkiem do czegoś konkretnego ?

Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 20:40, 4ny4 napisał:

Witam,

poszukuję najlepszego, sprawdzonego build dla Barb Tank na poziom Inferno ? Szukałem,
ale głównie znajdowałem jakieś wypociony na polskich forach Blizzard''a. Czy ktoś dysponuję
linkiem do czegoś konkretnego ?

Z góry dziękuję!

Ja dołożę jeszcze to. http://www.twitch.tv/kungentv
Nie jest to poradnik, tylko stream gościa który wie jak się w Diablo gra :) Teraz gra drugi raz BarbaHC na inferno. Podpatrz sobie jakich skilli używa, jakie ma itemy i jak gra :) Dla mnie oglądanie kogoś jak gra jest lepsze niż czytanie poradników, więcej się nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2012 o 20:36, Ring5 napisał:

Pytanie - czemu tego w D3 nie ma?



Bo jest w Torchlight 2 xD [w jedynce z resztą tez.. nota bene torche robi więcej osób od oryginalnego D1 i D2 niż było w blizzie ludzi przy D3]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:00, Paweuu napisał:

diablo na inferno zabity :)) po jakichś 2 godzinach próby, wreszcie się udalo :D


Wow. :O Wielkie gratulacje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:00, Paweuu napisał:

diablo na inferno zabity :)) po jakichś 2 godzinach próby, wreszcie się udalo :D


Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:00, Paweuu napisał:

diablo na inferno zabity :)) po jakichś 2 godzinach próby, wreszcie się udalo :D

No człowieku :D ZG Man a teraz powiedz mi łaskawie ile DPSu masz i ile lifea bo Monka równiez mam już na inferno w prawdzie męczę 1 akt i rzeźnika jednak kiedyś mam zamiar nim zabić The Prime Evil na Inferno. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:07, Pietro87 napisał:

Bo jest w Torchlight 2 xD


Ale było w D2 i działało świetnie. To akurat funkcja, która, moim zdaniem, naprawdę by się tu przydała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 19:42, KrzysztofMarek napisał:

a być moze i z Diablo 4, o ile takowe kiedyś będzie.

D3 jest definitywnym końcem tej serii. Planują wydać dodatek/dodatki i tyle. Zamieć sama to potwierdziła.
Swego czasu był tu link do ich posta ale został on zalany stronami i "spamem" aż mi się nie chce cofać co najmniej 100 stron ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:15, Ring5 napisał:

Ale było w D2 i działało świetnie.

Nie do końca :P
Switch pod "W" się pojawił dopiero w dodatku ;-), kto wie może to samo dodadzą w dodatku D3 ;-)

Dnia 06.06.2012 o 21:15, Ring5 napisał:

To akurat funkcja, która, moim zdaniem, naprawdę by się tu przydała...

W D3 ogólnie też nie jest źle bo masz np mf itemy w backpacku i wystarcyz, że umiejętni, sprytnie i szybko będziesz klikał PPM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się