Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Diablo 3 nie jest końcem serii tylko końcem opowieści o kamieniach dusz i piekielnych braciach. Uniwersum jest na tyle bogate, że mogą tam osadzić wiele kolejnych gier ;] Coś jak Bioware i Mass Effect - trylogia to historia Sheparda, ale gry w tym świecie dalej będą się ukazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


dps 21k, 700 na hit , 500 resow , 9k armora - jeśli trzeba pomóc chętnie pomoge, mój battle.tag to kopytko#2870 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był lekki żart, bo trash moby nie biją mnie za bóg wie ile, ale w większość wypadków dostaje hity za jakieś 2/3 HP. Cokolwiek mocniejszego oneshotuje.

Gram DH, ~25k HP, i (w coopie) nie ginę bardzo rzadko. SS + Prep + trap + stanie 2/3 ekranu dalej, i jest git ;). Solo jest już gorzej, bo zawsze trafiają mi się przerąbane skille na elitkach (Invu minion + Reflect + Teleport + Haste, funz!).

Właśnie wysolowałem Rzeźnika, za ~10tym podejściem. Boże. Największym utrudnieniem w tej walce był ActionBar (ciężko odpalać SS na skille jak nie widać animacji :<). Co za idiota postanowił zrobić go takim gigantycznym i nie dał możliwości ustawienia skali / przeźroczystości... Chyba, że jestem ślepy i można to zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:23, piecia997 napisał:

Diablo 3 nie jest końcem serii tylko końcem opowieści o kamieniach dusz i piekielnych
braciach. Uniwersum jest na tyle bogate, że mogą tam osadzić wiele kolejnych gier ;]
Coś jak Bioware i Mass Effect - trylogia to historia Sheparda, ale gry w tym świecie
dalej będą się ukazywać.

Dokładnie... Zapomniałem tego dodać, że świat Sanktuarium nie opiera się tylko na tych demonac/wydarzeniach jakie teraz znamy.
Kto wie co dostaniemy w przyszłości. Chciałbym jakąś grę opartą na historii wydarzeniach potężnego klanu magów Vizjerei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol o malo nie spadłem z krzesła jak wyleciało pomarańczowe ;D to juz drugi legendarny, a co ciekawsze wylecial w III akcie na normie ;D nic specjalnego (pięść maga) ale jak dla mojego czarka na 31 lvl w sam raz.
co ciekawsze wcześniej grałem mnichem i tez na normie dostałem legendarny przedmiot własnie dla mnicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja też się pochwalę swoimi legendarami

1. kusza jednoręczna na 60 lvl ponad 400 dps bonusy do siły i inteligencji poszła na AH za 25k

2.Pas na 5 lvl +2 do sily coś do zasięgu podnoszenia złota i zręczności sprzedana za 3k

ja to mam szczęście...

Ps.Gratulacje dla Paweuu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:23, piecia997 napisał:

Diablo 3 nie jest końcem serii tylko końcem opowieści o kamieniach dusz i piekielnych
braciach. Uniwersum jest na tyle bogate, że mogą tam osadzić wiele kolejnych gier ;]
Coś jak Bioware i Mass Effect - trylogia to historia Sheparda, ale gry w tym świecie
dalej będą się ukazywać.

To prawda, bo nawet w książkach mieliśmy też różne pomniejsze demony, jak i pozytywne postacie, które nie wystąpiły w samej grze (np. nekromanta Zayl i jego towarzysz - gadająca czaszka). Z samej gry też nie rozwiązali wątki z Adrią, którą gdzieś zniknęła. Nie wiadomo też, gdzie spadł ten kamień dusz. Być może w dodatku będzie jakaś pogoń za znalezieniem tego kamienia lub jego fragmentów. Z lokacji to brakuje np. tych dżunglowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w co-opie rzeźnik szedł bardzo dobrze.
Na dwa podejścia [robione jedno po drugim] w pierwszym zaliczyłem jeden zgon [wciągnął mnie do siebie dodatkowo na płonącą podłogę, Diamond Skin niestety miałem jeszcze na CD i nie zdążyłem się wyratować] a drugie już poszło "pro-elo" xD [zero zgonów dodatkowo elegancki finisz w momencie gdy kończył się czas i zapaliła by się cała podłoga :)]


Powiem ci tak - jeśli umiesz ogarniać swoją role i wiesz co robić, to ok poradzisz sobie nawet będąc pure dpsem [czyli dziadowskie hp ale dmg wyczesany w kosmos] ale jak widzę ludzi co stoją, stoją jak ostatnie pały i liczą na cud to tracę wiarę w umiejętność samodzielnego myślenia.
A w D3 nie brakuje osłów [bogu dzięki znajomych z Friend Listy mam ogarniętych, swoją drogą pozdro dla ekipy z która ostatnio rzeźnika i skeleton kinga robiłem :)]] które sa chyba przekonane, że ta gra polega na staniu w miejscu i "szczelaniu czarami".
Jak widzę DH czy Wizza co stoi calutka walkę jak słup to mi ręce opadają.
Owszem ja tez czasem stoję w miejscu, ale jak mi na to sytuacja pozwala [i wtedy z reguły robię nuke na potęgę czym mogę, disi, meteor, blizzard...]
ale nie jak na mnie prze stado mobów czy boss.
Dlatego nie otwieram gry na publiczny i nie grywam z randomami =) [szkoda nerwów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:30, Mordant napisał:

Właśnie wysolowałem Rzeźnika, za ~10tym podejściem. Boże. Największym utrudnieniem w
tej walce był ActionBar (ciężko odpalać SS na skille jak nie widać animacji :<). Co

Za bardzo się go boisz. Butchera to możesz kitować prawie w melee range, wtedy widzisz kiedy chce użyć haka. Zresztą, wystarczy, żę masz dość hp żeby przeżyć jego aoe i masz wszystkie SS jakie tylko chcesz nawet jak zawsze Cię złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 20:03, Pietro87 napisał:

Oni ze swoim gozu dmg 50k czy ja ze swoim 30 i defensywa dzięki której nie "ginę jak
szmata" ?

Oni, bo ty nadal będziesz ginąć jak szmata jak dojdziesz dalej, bo mobki walą jeszcze mocniej (Fallen popierdołowka wali za 50k mojego DH w A3), a wszystkie dostają niezłego boosta do healtha, więc przy elitach będziesz musiał się trzy razy więcej napracować. Może patch to zmieni, ale póki co robienie tankowego ranged to nieporozumienie, jeszcze bardziej, że itemek z 150 dex/int będzie Cię kosztować 500k, ale z vitem i resist all już będzie kosztować 5mln. Jak masz szczęście do dropów, to śmiało, ale glass cannon to na razie jedyny sposób na progress bez siedzenia na butcher runach przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś w nocy świetny legendarny drop (berdysz 170dps, wymagany lvl 25). Zebrałem i tylko myślę, byle nie zerwało połączenia, bo jeszcze serwer nie zapisze i wtem... uświadomiłem se że to sen. Ale nadal myślę sobie "szybko do najbliższego checkpointa! może mi zachowa w rzeczywistości" :D

Drop rate i ogólnie jakość dropów mnie po prostu rozwala w tej grze. Na psychikę już siada. Ponad 60h gry i tylko jedna (prawdopodobnie najtańsza - 20k AH) legendarka. I jak to jest z setowymi przedmiotami? To global drop, czy tylko z bosów, czy tylko na inferno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 09:55, Astropath napisał:

jak to jest z setowymi przedmiotami? To global drop, czy tylko z bosów, czy tylko na
inferno?

Z 4 legendarych, 3 dropnęły mi z beczek lub przeszukiwalnych trucheł. Czwarty dropnął mi na farmie Mahdy w Inferno (Bul Khatos ring z 20+ res all, poszedł za 2mln). Z setowych znalazłem tylko ostrze dla WD (i to na moim WD) z zwykłego moba, ale z 500dps... 800k od jakiegoś niedoinformawego kolesia na AH i za te pieniądze masz ~700-800 dps one hander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś w 1 akcie Inferno ( jama tego pająka i dalej )?...
To jest jakiś bullsht, nie ma jak tego przejść samemu, pająki walą za 15k i zapieprzają jak [m], a przy dołączaniu do randomowych ludzi giną 10 razy przy pierwszej lepszej elitce, niektórzy w mieście siedzą itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 10:27, davis87 napisał:

A to moje legendarne przedmioty ale ogolnie slabe:) wszytskie zdobylem szmanem na normalu
2 i koszmarze 2

Wait, wat? Te gatki...

http://eu.battle.net/d3/en/item/hammer-jammers

+1 dla grania na english > polski. Nazwa jeszcze przejdzie, ale bez znajomości angielskiego, opis nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Set wypadł mi gdzieś z elity w akcie drugim, w tej gigantycznej oazie. Nazywał się bodajże Shenlong''s Crushing Tide czy coś takiego. Sprzedałem za 500k, a miała jakieś 500 dpsu. Fakt, miała dość przydatne staty dla monka.

Co do legendarnych, do tej pory wypadł mi tylko Doombringer (1 ręczny miecz, wypadł mi z... stojaka na bronie. lol). Oprócz tego plan na set "Demon''s Carapace". I to tyle, a gram już samym DH ponad 100 godzin.
Wydaje mi się, że właściwie wszystko może wypaść z wszystkiego przy odpowiednio dużym MF.

Jeśli chodzi o Inferno, to próbowałem już grać tak, żeby mieć dps i przeżywalność. Kończyło się to tym, że wreszcie udawało się dojść do momentu w którym potrafiłem wytrzymać więcej niż 1 hit, ale robiłem taki dps, że nawet nasz tank barbarian robił lepszy, co sprawiało, że bardziej przeszkadzałem niż pomagałem. Więc stwierdziłem, że skoro i tak będę padał w sekundę, to mogę przynajmniej przez tą chwilę mieć duży dps a nawet zabić moby zanim mnie dorwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 10:57, davis87 napisał:

tzn?:)


Swoisty easter Egg związany z MC Hammer''em i U Can''t Touch This

są to spodnie MC hammer''a i nie można ich dotknąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2012 o 11:03, gracz_155 napisał:

są to spodnie MC hammer''a i nie można ich dotknąć :-)

aha aha nie znam wiec nie wiedzialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się