Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Podobne odczucia na moim DH, cała walka to łatwizna, prócz tych plam. U mnie tykały one po ~16k z 20k max hp, więc o ile przeżyłem jedną z Smoke Screen + pot, drugą ze SS i 4k hp, trzecia mnie zabijała, i żadna ilość skilla na to nie pomaga (no, może idealne użycie SS na pół sekundy przed pojawieniem się nowej plamy). Ale widzę, żeś w party, ile resów poszło? :P

Rakanoth i Izual to leszcze dla ranged, tylko Diablo Ci teraz zostało jako coś wymagającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 06:12, Nivrax napisał:

Ale widzę, żeś w party, ile resów poszło? :P

Na udane podejście? 0. Ogólnie? To uczciwe 61 podejść i jakieś 80 deadów... dobrze że zarobki mam w milionach bo zabawa z Azmodanem kosztowała mnie majątek XD Zresztą zawczasu to sobie szybko wbiłem 5 stacków i chciałem go zabić... ale nie ma tak fajnie, nie obeszło się bez kilku godzin męki i tony zmian w buildzie specjalnie pod niego. No cóż, czyszczenie końcowych bossów Inferno to jednak ciężka praca. Początkowo zresztą próbowałem samemu ale furia gdy ginąłem od plamy gdy on miał z 5-10% hp sprawiła że poprosiłem na /general o wsparcie XD Też nie było łatwo ale w końcu utłukliśmy tą bestię XD

Dnia 09.06.2012 o 06:12, Nivrax napisał:

Rakanoth i Izual to leszcze dla ranged, tylko Diablo Ci teraz zostało jako coś wymagającego.

I ELITY. Co tam Diablo, to właśnie Elit się boję najbardziej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 06:53, ziptofaf napisał:

> Ale widzę, żeś w party, ile resów poszło? :P
Na udane podejście? 0. Ogólnie? To uczciwe 61 podejść i jakieś 80 deadów... dobrze że
zarobki mam w milionach bo zabawa z Azmodanem kosztowała mnie majątek XD Zresztą zawczasu
to sobie szybko wbiłem 5 stacków i chciałem go zabić... ale nie ma tak fajnie, nie obeszło

Mi się to udało, na ostatniej minucie Valora, i do tego tak naprawdę obaj padliśmy na raz (ja od plamy, on od Nether Tentacle). Dzięki Ci Celestio, że po ubiciu go, gra się nie resetuje.

Elit szczególnie trudnych jeszcze nie spotkałem w Akcie IV, fakt, niewidzialne mini-diablo mogą dać popalić, a Big Red i upadłe anioły mają tą zafajdaną szarżę bez przygotowania, ale odpowiednia ilość miejsca i można kitować poza ich zasięgiem. Wszystko jest lepsze od Soul Reaperów z trójki. No i jedyne ranged mobki to ''granadierzy'' i coś takie rzadkie co strzela błyskawicami po mostach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2012 o 23:31, Cykada85 napisał:

Szybkosc ataku 1.79


To szybkość ogólna postaci czy tylko Twojej broni? Jeśli byłaby to szybkosć ogólna, to byłbym uspokojony, bo zawsze mi się wydawało, że Zombie Bears działają dobrze tylko wtedy, kiedy ma się dużo IAS w ekwipunku.

Dnia 08.06.2012 o 23:31, Cykada85 napisał:

Skille Pasywne : Vision Quest, Spiritual Attunement, Spirit Vessel.


Takie połączenie się sprawdza? Gdzieś czytałem, że bonus z SA nie łączy się z VQ i teoretycznie fuzja tych pasywek jest nieopłacalna - nie wiem tylko, czy to nie był przypadkiem jakiś bug, może już go naprawiono.

Dnia 08.06.2012 o 23:31, Cykada85 napisał:

Na elitach...


Tak, wiem mniej więcej jak to działa, sam gram podobnie. GoD ma tutaj tylko jedną wadę, bo trudniej jest utrzymać 4xCD przy niskim bazowym CD tego skilla, ale spowolnienie i tak jest niesamowicie opłacalne przy kite''owaniu.
Myślałem tylko, że może wpadłeś na jakiś ciekawszy pomysł z połączeniem pasywek, tyle ;)

Podsumowując, jeśli w Twoim wypadku ten build się sprawdza (a chyba się serio sprawdza, bo ostatnio Braveheart niesamowicie Cię chwalił po tym jak razem graliście), to przy upgrade eq skupię się przede wszytskim na regeneracji many, a nie na IAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 10:40, tosz napisał:

czy Staff of Herding można zdobyć na każdym poziomie trudności ?

Zarówno plany na podstawkę jak i materiały, jak najbardziej. Ale plany na upgrade musisz kupić osobno w każdym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 11:01, Nivrax napisał:

Zarówno plany na podstawkę jak i materiały, jak najbardziej. Ale plany na upgrade musisz
kupić osobno w każdym poziomie trudności.


czyli co to działa jak krowi level ? będzie można tylko 4 razy skoźystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Nie rozumiem. Robisz laskę normal, upgradujesz 3 razy do wersji Inferno, używasz w nieskonczoność jako klucza do dowolnego poz. trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 10:14, Mohair napisał:

To szybkość ogólna postaci czy tylko Twojej broni? Jeśli byłaby to szybkosć ogólna?


Tak to szybkosc ogolna, mojej broni jest chyba 1.40 o ile pamietam. Do Zombie Bears trzeba miec szybka bron.

Dnia 09.06.2012 o 10:14, Mohair napisał:

Takie połączenie się sprawdza? Gdzieś czytałem, że bonus z SA nie łączy się z VQ i teoretycznie
fuzja tych pasywek jest nieopłacalna - nie wiem tylko, czy to nie był przypadkiem jakiś
bug, może już go naprawiono.


Hmm dziwne skoro te skille dzialaja na innej zasadzie zupelnie wiec w czym maja sie laczyc. Jeden daje regen +300 jak 4 skille sa w cd, a drugi daje +20% do many i 1% regeneracji, ten drugi jest mi bardziej potrzebny przy normalnych mobach kiedy Big Bad Voodoo nie jest uzywane przez co VQ nie moze sie zalaczyc. A jesli chodzi o ten 1% regeneracji to ciezko stwierdzic czy dziala on razem z +300, generalnie dla mnie bez wiekszej roznicy ;)

Dnia 09.06.2012 o 10:14, Mohair napisał:

Tak, wiem mniej więcej jak to działa, sam gram podobnie. GoD ma tutaj tylko jedną wadę,
bo trudniej jest utrzymać 4xCD przy niskim bazowym CD tego skilla, ale spowolnienie i
tak jest niesamowicie opłacalne przy kite''owaniu.
Myślałem tylko, że może wpadłeś na jakiś ciekawszy pomysł z połączeniem pasywek, tyle
;)


Ja GoD uzywalem tylko wtedy kiedy mialem build z Red Orbami czyli z pasywnym skillem Gruesome Feast, niestety spowolnienie na Inferno a szczegolnie w Akcie 2 nie bardzo dzialalo na elity, przechodzili sobie jak chcieli. Mozesz sprobowac zamiast tego Fear, z runa co daje bonus do Pancerza lub do Szybkosci Ruchu, ja tak gralem przez jakis czas wlasnie zamiast GoD, poki nie nabralem troche gearu i moglem wymienic jeden defenzywny skill na cos innego.

Dnia 09.06.2012 o 10:14, Mohair napisał:

Podsumowując, jeśli w Twoim wypadku ten build się sprawdza (a chyba się serio sprawdza,
bo ostatnio Braveheart niesamowicie Cię chwalił po tym jak razem graliście), to
przy upgrade eq skupię się przede wszytskim na regeneracji many, a nie na IAS :)


No ja mam do many 2 zielone itemy z kompletu Zunimassa''s i do tego zolta bron ktora tez daje troche, poki co daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - mogę normalnie obok mojej wersji ENG doinstalowac wersję PL ?
Tzn w odrębnym folderze jako drugą pełna instalację ?
Chciałem sobie przetestować te nasze rodzime duby, ester eggsy itp pierdoły, ale nie chce się wyzbywać oryginalnej wersji językowej bo dalej zamierzam na niej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 13:53, Pietro87 napisał:

Chciałem sobie przetestować te nasze rodzime duby, ester eggsy itp pierdoły, ale nie
chce się wyzbywać oryginalnej wersji językowej bo dalej zamierzam na niej grać.


W opcjach gry wybierz język polski. Dociągnie Ci się jakieś 2,5 GB. Później w opcjach będziesz mógł zmieniać język gry pomiędzy ENG i PL. Zmiana języka wtedy trwa chwilkę, choć wymaga uruchomienia od nowa gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2012 o 15:23, maniekk napisał:

- grałeś już w Diablo 3?
- nie, czekam na cracka...
Hehe...


Bo zeby im dzialal to ktos musial by serwer postawic tak jak prywatne serwery w grach MMO :) Dobrze im tak ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 16:59, Malevyn napisał:

skoro w mmo sie da to czemu nie tu


Bo to nie takie latwe. Poza tym zrobic serwer gdzie bedzie grala spora liczba ludzi bo to MMO, a zrobic serwer dla DIablo tylko po to zeby moby sie ruszaly i reagowaly na gracza, chyba nikomu sie nie chce, nie wiem. Moze w przypadku Diablo jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 16:59, Malevyn napisał:

skoro w mmo sie da to czemu nie tu

Bo trochę to trwało. Do tego Diablo3 nie jest takim MMO jak WoW, więc opłacalność stawiania takich serverów będzie na pewno dużo mniejsza. A ja czekam i czekam na moje diablo. Nigdzie tego szatana nie mogę dostać : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 17:04, ZnalazlemNemo napisał:

> skoro w mmo sie da to czemu nie tu
Bo trochę to trwało. Do tego Diablo3 nie jest takim MMO jak WoW, więc opłacalność stawiania
takich serverów będzie na pewno dużo mniejsza. A ja czekam i czekam na moje diablo. Nigdzie
tego szatana nie mogę dostać : <


Sprawdź salony Sferis ;) po wielkim wykupieniu, tylko oni mieli zwykłe plus kolekcjonerki, ale czy jeszcze coś jest to nie dam gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się