Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 22:38, Arande napisał:

Przedstawiam Wam moje niebywałe szczęście do dropów, zwłaszcza biżuterii. Dzisiaj ten
pierścień, jeden pierścień, który właśnie noszę, ze 132 inta i atk speedem, podobny amulet
wczoraj (też noszę ^^), a parę dni temu amulet z 200 dexa, atk speedem i bonus dmg.
Ponadto już kilkanaście zacnych craftów w cenach od 500k do 5kk. :D Nie wiem, jak innym,
ale mi kowalstwo się opłaca. ^^

No ładnie ładnie :D.
Całkiem zacny K**a ring. Przydałby mi się taki na monku :D
I co sprzedałaś ten pierścionek czy to był amulet co tak się ze mną spierałaś na skype ze 1kk wyciągniesz za niego ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 23:45, maniekk napisał:

Też masz wrażenie, że po wprowadzeniu RMAH, Blizzard będzie mógł zamknąć zwykły AH? W
sumie teraz i tak masz tylko dwie drogi: albo farmisz, albo AH.

Nie no zwykłego AH raczej nie zamknie... po co .. ? :> przecież jakby to zrobił to by niezłe coś czuje flamey były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 04:07, Redjevel napisał:

Nie wiem czy już ktoś podał informację o tym...
http://www.youtube.com/watch?v=spMS3Hhk1FA&
I czy zostało to naprawione?


Nie zostało, bardzo fajny bug. Inna sprawa że jakkolwiek to śmieszne itp to tak naprawdę nic nie zmienia, po prostu możesz anulować aukcję w dowolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie przedmioty potrzebne do stworzenia pasterskiego kostura, idę do kwatermistrza gorella i co tam nie ma opcji na stworzenie kosturu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 09:47, tosz napisał:

mam wszystkie przedmioty potrzebne do stworzenia pasterskiego kostura, idę do kwatermistrza
gorella i co tam nie ma opcji na stworzenie kosturu


A schemat masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 10:00, tosz napisał:

mam


A nauczyłeś kowala ? Klikasz PPM na schemat jak masz otwarte okienko craftu z kowalem i kostur powinien się pojawić do zrobienia :) Jak to nie działa to już nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 10:02, Kermit napisał:

A nauczyłeś kowala ? Klikasz PPM na schemat jak masz otwarte okienko craftu z kowalem
i kostur powinien się pojawić do zrobienia :) Jak to nie działa to już nie mam pomysłów.

ok zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, porąbało mi się. :D Wkręciłam sobie, że ma as, a potem tak spojrzałam na niego, jak wystawiałam... I mina mi zrzedła... oO

@Ziptofaf
Elitki-lizacze niszczą moją psychikę, podobnie elitki-jeżoludzie. Posiedzę jeszcze dzisiaj na Mahdzie, sprzedam parę itemów, kupię parę itemów i mogę iść. Jeszcze ubiorę mojego templara, bo taki ciotek z niego, że pada w dwie sekundy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 03:20, Braveheart napisał:

Nie no zwykłego AH raczej nie zamknie... po co .. ? :> przecież jakby to zrobił to
by niezłe coś czuje flamey były.


Nahh .. pewnie nie wyłączą, bo biznes jakoś musi się kręcić, po co byłby gold w grze skoro nie można by było za niego nic kupić? :D

PS. Wrzuć wczorajszy screen z Isildur''em, plox :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ludzie niedokładnie obadali wszystko co ma być w RMAH.
GAH nigdy nie zostanie zamknięty z prostej przyczyny - w RMAH można będzie sprzedawać in game gold za realną kasę.
Co za tym idzie - ceny w GAH skoczą kilku lub nawet kilkunastokrotnie a mechanizm imho działać będzie tak :
Cwaniaki które na exploitach się już wykręciły na adekwatny poziom do farmienia inferno, tak jak my farmimy kosz czy hell, będą sprzedawać najlepszy loot za kasę w RMAH a te nieco gorsze lub całkiem średniawe za kosmiczne ilości golda w GAH i potem owy tak zarabiany gold znów spyla na RMAH za ojro lub dolary - koło się zamyka, leżaca juz i tak plackiem ekonomia kompletnie umiera a gra zostaje typowym p2w.

Jak komuś się wydaje, że ja tu snuję jakieś niewiarygodne scenariusze to odpowiem tylko - poczekamy zobaczymy :)

Swoją drogą gdybym ja chciał na D3 zarobić kasę robił bym to w/w metodą na mur beton [z prostej przyczyny - dają forsę niemal za darmo, to się bierze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 11:53, Pietro87 napisał:

/ cięcie


Ja myślę, że gold będzie tani jak barszcz z prostej przyczyny, że będzie go od groma na rynku. Już teraz na allegro 100k chodzi po 2.50, a milion golda po 20 złotych. Jak zaczną sprzedawać na masową skalę to konkurencja wymusi obniżenie cen.

Pay to play, pay to win?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 03:20, Braveheart napisał:

Nie no zwykłego AH raczej nie zamknie... po co .. ? :> przecież jakby to zrobił to
by niezłe coś czuje flamey były.


Hehe, bo nie byłoby tam nic wartościowego? Wszystko co miałoby wartość w prawdziwej walucie, po zabraniu 15% znajdzie się na RMAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, nie mówicie tylko, że w przypadku tytułu w którym liczy się tylko sprzęt i bieganie w kółko po tych samych lokacjach oczekiwaliście czegoś innego. Ekonomia w grze tego typu nie ma prawa istnieć, ponieważ nikt nie może stracić tego co raz kupił, przedmioty nie są przypisywane do postaci / konta a Blizzard już zaciera łapki - coś mi się wydaje, że nawet specjalnie nie będą ścigać ludzi korzystających z botów.

Im więcej sprzętu sprzedawanego za twardą walutę tym większy zysk dla nich. Może nawet sami zaczną wystawiać idealne przedmioty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 21:47, ww3pl napisał:

/.../


Zaczynam się powoli zastanawiać, czy Ty przypadkiem nie sprzedajesz hurtowo tych guest passów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 11:53, Pietro87 napisał:

Cwaniaki które na exploitach się już wykręciły na adekwatny poziom do farmienia inferno,
tak jak my farmimy kosz czy hell, będą sprzedawać najlepszy loot za kasę w RMAH a te
nieco gorsze lub całkiem średniawe za kosmiczne ilości golda w GAH i potem owy tak zarabiany
gold znów spyla na RMAH za ojro lub dolary - koło się zamyka, leżaca juz i tak plackiem
ekonomia kompletnie umiera a gra zostaje typowym p2w.


Nie rozumiem, w czym Ci przeszkadza, że ktośtam będzie mógł kupować przedmioty/golda za prawdziwą kasę i w ten sposób grać. Przecież Tobie to nie przeszkodzi grać w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najprzyjemniejszy. Przecież Ty niczego nie przegrasz dlatego, że ktoś będzie kupować itemy za prawdziwą kasę.
Poza tym, Ty swoje co lepsze dropy będziesz mógł równie dobrze wystawiać za ogromne ilości golda i za tak zarobione ogromne ilości golda kupować gear dla siebie. Dla Ciebie nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr, czemu to nie mógł być DEX zamiast STR :(.

Swoją drogą ktoś chętny na A2 (od Krew i piasek)? Samemu zbyt nudno co chwilę ginąć :P.

20120611143558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem na początku, ale potem sobie pomyślałem, że najlepsze itemy będą dostępne wyłącznie za prawdziwą kasę. Niby można wymienić gold na kasę, ale i tak rmah spowoduje pewien rozłam w ekonomii gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 15:34, Garadon napisał:

Też tak myślałem na początku, ale potem sobie pomyślałem, że najlepsze itemy będą dostępne
wyłącznie za prawdziwą kasę. Niby można wymienić gold na kasę, ale i tak rmah spowoduje
pewien rozłam w ekonomii gry.


Wątpię. Jest sporo ludzi, którzy nawet nie zdają sobie sprawy, ile ich itemy są warte, takich, którym nie będzie się chciało wystawiać przedmiotów za prawdziwą kasę (np. ja), albo takich, którzy na cały pomysł RMAH się boczą i nie zamierzają go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się