Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2012 o 23:31, gracz_155 napisał:

Jak już jestem przy pasterskim kosturze schemat na "piekielny pasterski kostur" się kupuje
czy coś go dropi ?


Dropi go Izual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 23:31, gracz_155 napisał:

Jak już jestem przy pasterskim kosturze schemat na "piekielny pasterski kostur" się kupuje
czy coś go dropi ?


Kupuje. Od jednego z handlarzy na III-IV akcie, piekielny będzie na poziomie trudności piekło.

@ Feno
Tylko pierwszy poziom kostura dropi z Izuala. Pozostałe się normalnie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 19:25, Conficker napisał:

No dobra, gadacie o tych pay to winach etc, ale gdzie w tej grze jest ten win, bo nie
rozumiem? Jak w tej grze można wygrać lub przegrać? Póki nawet nie ma PvP, więc nie ma
mowy tutaj o jakich kolwiek zwycięstwach i przegranych... cd contentu PvE bo tylko taki
aktualnie jest dostępny mogę śmiało powiedzieć, że można i nawet z słabym gearem przejśc
inferno, nawet z słabym gearem farmić na inferno i nawet ze słabym gearem normalnie grać.

Weź człowieku nie prowokuj... bo w tym momencie się ośmieszasz i stajesz się obiektem pośmiewiska...
"Ze słabym gearem przejść Inferno..."
Dałeś do pieca nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 06:13, Braveheart napisał:

"Ze słabym gearem przejść Inferno..."
Dałeś do pieca nie ma co :)


Nie no nie chciałem tutaj nikogo prowokować. Nieco się poprostu zirytowałem, kiedy widzę jednak jak monkowie sobie jakoś radzą farmić to inferno- A3, nie wiem może mają jakieś eq z kosmosu ale pod inspectem wcale tak nie wyglądało. A cd mojego grania na inferno, to osobiście fakt, gram wizzem i nie grałem barbem/monkiem więc nie wiem jak to jest lecz domyślam się że byćmoże podobnie jak u mnie, czyli 30khp 150 resow i jakiś ultra kite, chociaż nie wiem jak melee można kitować no ale to już może moje niedopowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby Krip ukończył Inf Barbem:
Prawie perfekcyjny Stormshield (~20mln)
20% String of Ears
650+ resist all przed buffem podbijającym do 1k+
50k hp
1k+ loh
http://www.youtube.com/watch?v=biTiSCJKOzY

Gear który ma jest spokojnie warty 50+mln golda, może więcej teraz, a zabija tak powoli, że chyba wolę bardziej patrzeć jak farba wysycha.

Dla przykładu, DH którym ja gram, nie wydałem na żaden slot więcej niż 1mln (większość <500k), 40k unbuffed, 172% mf/70% gf i farmię bez problemu koniki w MLP land.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zobaczyć Kongora, 2h barba. Wczoraj położył Beliala w full dps gearze. :) Nie wiem, jak wygląda jego całkowity progres jako dps, bo z 1h + shield zabił już Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio na inferno położyłem Beliala z 3 DH z tego jeden miał dmg ok120k i do tego dowaliłem od siebie bufa +30% dmg to szybko pocisneliśmy bossa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 11:27, Gacol08 napisał:

Coś warty ten maximus ? Na AH różne ceny są i nie wiem którymi się sugerować.

Wątpię, strasznie niskie dmg (jak na broń dwuręczna), atrybuty również nie zachwycają, sugeruj się raczej cenami z niższych przedziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 11:27, Gacol08 napisał:

Coś warty ten maximus ? Na AH różne ceny są i nie wiem którymi się sugerować.

Tymi najniższymi jeżeli chcesz sprzedać ten szmelc za więcej niż Ci da Charsi/salvage. 550dps 2h gdy za grosze możesz kupić 1k+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dość, że wydali grę bez żadnych beta testów najważniejszego poziomu trudności, to jeszcze z błędami kompletnie rujnującymi i tak już zrąbaną ekonomię. Pogratulować.
Ja tylko mam nadzieję, że partacze, którzy robili D3 trzymają się z daleka od MoP, bo jak nie to mit o wielkim Blizzard może się skończyć równie szybko, jak sen Bioware o robieniu epickich gier cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala jak próbują to zatuszować.

''We haven''t deployed any hot fixes this evening.''

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5745447044

Co ciekawe, Koreański CM przynajmniej ma jaja by potwierdzić, że dupe istnieje. http://tw.battle.net/d3/zh/forum/topic/697956329 (wystarczy skopiować do google translatora, zadziwiające jak pięknie to tłumaczy, może oprócz tego kawałka z ''back problems'' ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 12:00, GanD napisał:

Czyli nie dość, że wydali grę bez żadnych beta testów najważniejszego poziomu trudności,
to jeszcze z błędami kompletnie rujnującymi i tak już zrąbaną ekonomię. Pogratulować.

Przeca to ściema... jest totalna a ty to połknąłeś jak pelikan żabę... ^^
Komuś ten "Gold dupe" działa ? / zadziałał..
"Dajta ludziska no jakiś filmik na YT jak wy to robita" jakby to Zmłomek z "Cars" powiedział :)
Kłamstwa, prowokację, kłamstwa, prowokacje i jeszcze raz prowokacje połączone ze ściemą.

Pozdrawiam.

EDIT:
Wklejam do tego całego Google Tłumacza i jakos nie bardzo to chce przetłumaczyć:
BTW:
W Diablo II tez niby było pełno filmów na YT jak kopiować itemy i wszystkie okazały się niezłą ściemą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 13:49, Braveheart napisał:

Wklejam do tego całego Google Tłumacza i jakos nie bardzo to chce przetłumaczyć:


Mi przetłumaczyło

Przede wszystkim, jesteśmy głęboko wdzięczni za cierpliwość czekając na zespół ds. rozwoju w tym czasie konserwacji w celu przywrócenia usługi jako całości.

W dniu 10 czerwca nasz zespół znalazł jakiś błąd na składowanych przedmiotów w bazie danych, błędy te stanowią bardzo niewielką część elementów nie może być normalny obrót lub sprzedaży. Ten błąd spowodował wszystko mniej niż 0,01% elementy zostały skopiowane, większość graczy i nie jest narażony na ten problem, ale baza danych przed usunięcie tych zduplikowanych przedmiotów, nie jest w stanie utrzymać stabilny. Dlatego też przeprowadziliśmy utrzymanie serwera i wykonać niezbędne czynności, aby rozwiązać ten problem. Zespół programistów pracuje obecnie, aby serwer mógł wznowić usługi jak najszybciej.

Wszystkie oryginalne elementy i ich reprodukcje zostaną usunięte z bazy danych, obserwacji, powiemy dokładny czas konserwacji ukończone, ale obecnie szacowane usługi odzyskiwania serwera jakiś czas w godzinach popołudniowych 11 czerwca 8 pm (Tajwan czasu).

Mamy również zauważyć, że część zawodników podczas krótkiego okresu gry po przerwie i cierpiał z powrotem problemów. Kwestia ta kontynuacja będzie dalsze instrukcje.

Uwaga: w celu przywrócenia usługi przesunięty na 20:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 16:03, GanD napisał:

Brak balansu na Inferno to też pewnie ściema, no no. W ogóle D3 to produkt idealny...

Różnica między 1 a 2 aktem na inferno jest zbyt duża. Nawet sami to przyznali i zamierzają w najbliższym patchu to zmniejszyć. Teraz na razie jedynie grając w drużynie już obrażenia mobów nie są podnoszone, jedynie hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się