Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

>Na dobre pokonany zostal tylko Pan Nienawisci, Mefisto. TYLKO jego kamien

Dnia 06.02.2006 o 21:04, buras napisał:

duszy zostal zniszczony w piekielnej kuzni. Kamienie Diablo i Baal-a nie zostaly strzaskane


Muszę Cię zmartwić. Oprócz kamienia duszy Mefista zniszczony został także kamień Diablo. Dowiadujemy się tego z filmu-epilogu, którym blizzard raczy nas po ukończeniu podstawki.

-------------
Także z naszego kochanego rodzeństwa został tylko Baal, bo w sumie nie wiadomo co stało się z jego kamieniem duszy...kto wie, może użył go do splugawienia Kamienia Świata i od tego momentu ten ostatni pełnił rolę kamienia Baala, wiążąc się z nim na stałe. W takiej sytuacji interwencja Tyraela rozwiązała by sprawę. Pamiętajmy, że pozostaje jeszcze dwoje pomniejszych demonów - rodzeństwo Duriela i Andariel (nie pamiętam imion).
Moim zdaniem jednak, jeśli gra w ogóle wyjdzie, podobnie jak w przypadku Hellfire''a (tam był Na-Krul), tak i tu pojawi się jakiś mega-hiper-zły demon, który spróbuje za jednym zamachem zapanować nad Płonącymi Piekłami i wybić regimenty Najwyższych Niebios, które pod presją napierających sił zła i z powodu topniejącej w zastraszającym tempie liczebności, musiały przejść do defensywy i rozpocząć walkę partyzancką (albo coś w tym guście:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... kurcze zaraz zapodam filmik ... seryjnie nie pamietam tego. Mniejsza o podstawy fabularne. Cokolwiek blizz wymysli, na pewno nie bedzie to shit. Mam tylko mala nadzieje ze klimat odziedziczy po jedynce ... Oczywiscie we wspolczesnym wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatu jedyneczki niestety mieć nie będzie- nie miało go juz Diablo 2, tym bardziej trójeczka. Ja tam osobiście wole, żeby diablo 3 miało swój własny, niepowtarzalny klimat. Diablo 1 było wspaniałe, Diablo 2 bardzo dobre. A Diablo 3 samo o sobie zdecyduje ;) ( o ile faktycznie Blizzard ma zamiar pracować właśnie nad tym). Chociaż teraz, kiedy WoW przynosi tak duże zyski, Blizzard może spokojnie robić kolejną cześcią( czego sobie życze i Wam też :)). Być może będzie do StarCraft 2, na co też bym się wcale nie obraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 18:41, palpatine napisał:

Być może będzie do StarCraft
2, na co też bym się wcale nie obraził :P


W Starcrafta nie grałem, więc zdecydowanie wolałbym Diablo 3 niż Starcraft 2. Ja też mam nadzieję, że D3 będzie miało własny, niepowtarzalny kliamt i trochę ożywi nieco skostniałych graczy Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 18:45, Abi Dalzim napisał:

W Starcrafta nie grałem, więc zdecydowanie wolałbym Diablo 3 niż Starcraft 2. Ja też mam nadzieję,
że D3 będzie miało własny, niepowtarzalny kliamt i trochę ożywi nieco skostniałych graczy Diablo.


Wiesz jak mi się nudziło D2 to w Starcrafta miło się grało. Jeśli nie masz SC to lepiej leć do sklepu i zakup go w tej antologii, naprawde warto!!!!!!! świetna gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 19:01, Modest-Vermin napisał:

Wiesz jak mi się nudziło D2 to w Starcrafta miło się grało. Jeśli nie masz SC to lepiej leć
do sklepu i zakup go w tej antologii, naprawde warto!!!!!!! świetna gra ;)


Nawet nie miałbym czasu pograć. Nie dość, że w ogóle mam mało czasu na granie, to jeszcze niedawno kupiłem Heroes III w NXK, Disciples II z Biedronki i Dooma 3 :) Tak więc do SC chyba nie dojdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ... chociaz w sumie racja. Nie mozna zyc wspominkami non stop. Mam nadzieje, ze to bedzie gra, ktora z godnoscia zastapi wielka, ale wiekowa juz dwojeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to będzie z fabuła ? Jak myślicie, przecież Diabla już ożywić nie mogą. Cała trójca nie żyje. Może Tyrael będzie upadłym aniołem a grę nazwą "Diablo III - Upadek Tyraela" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze cos sie z glownym bohaterem stanie - np jakies zlo bedzie w jego ciele albo sam sie w nie zamieni. W sumie, jak dla mnie, diablo 3 jakie byloby takie bedzie, z checia pewnie pogram, ale nie "strawie" jesli bedzie FPP lub w stylu GTA3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 19:22, Vaxinar napisał:

Ciekawe jak to będzie z fabuła ? Jak myślicie, przecież Diabla już ożywić nie mogą. Cała trójca
nie żyje. Może Tyrael będzie upadłym aniołem a grę nazwą "Diablo III - Upadek Tyraela" :D


Bill Gates bedzie głownym złym, armia graczy ruszy, zeby zniszczyc kod źródłowy Windowsa, pomagac im bedzie archanioł Linnux i koło gospodyń wiejskich z Oborników Śląskich. Muzyke do gry skomponuje Scooter. Do głównego wątku muzycznego "How much is the Soul Stone" zostanie nakręcony teledysk. Gra będzie dozwolona od 1.5 promila w wydychanym powietrzu. Wydawcą będzie CD Projektant- firma zajmująca sie eksportem korników do krajów trzeciego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 19:46, Artaz napisał:

Moze cos sie z glownym bohaterem stanie - np jakies zlo bedzie w jego ciele albo sam sie w
nie zamieni. W sumie, jak dla mnie, diablo 3 jakie byloby takie bedzie, z checia pewnie pogram,
ale nie "strawie" jesli bedzie FPP lub w stylu GTA3.

Diablo 3 napewno nie bedzie w stylu FPP lub w stylu GTA3 ponieważ by zniszczyło to rozgrywke i zabawe, ale napewno będzie trójwymiar wprowadzony co może ulepszyć gre w sensie, że będzie ładniejsza lecz będzie miała taka gra większe wymagania. Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:00, matizek12 napisał:

Ech te plotki.Wchodzę na CBN i co widzę???Jakiś user wydaje:diablo III już za miesiąc!Nie no,
te plotki i pogłoski :)

hehe, u mnie to samo :]
PS: matizek12, jak chcesz se ze mną pograć na battlu to się nie pytaj tylko wchodź :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś serwisie to znalazłem :
Redaktorzy serwisu Gaming Steve mają, jak sami określają, cenne informacje na temat owianego nadal mgiełką tajemnicy Diablo 3. Po ostatnim ogłoszeniu przez Blizzarda poszukiwań osób chętnych do pracy z “zespołem odpowiedzialnym za Diablo 1 i Diablo 2” nad “nowym projektem na PC” na nowo pojawiły się plotki o możliwej produkcji kolejnej części kultowego RPG''a.

Wedle informacji serwisu Diablo 3 rzeczywiście powstaje. Co więcej, powstaje od przynajmniej czterech lat i jest ciągle ulepszane, bowiem w pewnym momencie, kiedy już prace zbliżały się do końca, uznano produkt za zbyt mało satysfakcjonujący. Fabuła ma opowiadać o walce dobra ze złem w dosłownym wcieleniu – akcja rozgrywa się w Niebie, które usiłuje przejąć Piekło. Wyobraźcie sobie więc jasność niebios przenikającą się z ciemnościami otchłani w wykonaniu Blizzarda... Sama rozgrywka stylem będzie przypominać poprzednie odsłony serii, a więc miłośnicy gatunku role-playing powinni być zadowoleni. Świat będzie jednak dużo większy, a do użycia dostaniemy niezliczoną liczbę broni i ekwipunku.

Podsumowując, powyższe donosy nie są oficjalne, jednak informacja o poszukiwaniu ludzi chętnych do pracy nie była najprawdopodobniej przypadkiem. Blizzard znany jest z tego, że wypuszcza grę w momencie, kiedy uważa ją za w pełni dopracowaną – przykładem tu może być produkowany od lat Starcraft: Ghost. Skoro jednak sam producent zaczyna mówić nieśmiało o Diablo 3, być może zbliża się powoli ku jego ukończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 21:41, RadeXMaster napisał:

Na jakimś serwisie to znalazłem :

/.../
Heh, te informacje też niedawno znalazłem w necie :] ale to że zbierają pracowników odpowiedzialnych za diablo i diablo II jest już jakimś tropem :) ach, takie niby małe informacje a cieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>producent zaczyna mówić nieśmiało o Diablo 3, być może zbliża się powoli ku jego ukończeniu.

Skoro kończą, to po co im nowi pracownicy? Trochę się kupy nie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 19:54, wdowiakm napisał:

Diablo 3 napewno nie bedzie w stylu FPP lub w stylu GTA3 ponieważ by zniszczyło to rozgrywke
i zabawe, ale napewno będzie trójwymiar wprowadzony co może ulepszyć gre w sensie, że będzie
ładniejsza lecz będzie miała taka gra większe wymagania. Pożyjemy zobaczymy


Ja też mam taką nadzieję, ale jest ona coraz miejsza patrząc jak wychodzą teraz gnioty, które mają być niby drugimi częściami jakiś wielkich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się