Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2012 o 13:49, Braveheart napisał:

W Diablo II tez niby było pełno filmów na YT jak kopiować itemy i wszystkie okazały się
niezłą ściemą.

Hah, nie rób z siebie pośmiewiska. Diablo 2, dupowanie itemów było na potęgę, i tylko miałeś nadzieję, że ten uniq co tanio kupiłeś nie zniknie przy następnej fali. Sam Uber Diablo był odpowiedzią na masowo kopiowane SoJe.

W WoWie mogłeś kupić epickie gemy w setkach, zanim można je w takich ilościach w ogóle zdobyć, a na AH pojawia się nagle wysyp mountów, na które trzeba pracować parę miesięcy w dużej grupie, i to po 1/10 rynkowej ceny. Latające ciała układające się w napis strony sprzedającej gold - zwidzenie. Przecież hacków nie ma, pełen legit.

Ale można się tego spodziewać po kimś, kto szuka jak shackować grę online przez wyszukiwanie w youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki, idźcie może grać w coś innego. ;) Skoro tak bardzo Wam się nie podobają problemy w tej grze, to może zamiast pluć jadem, idźcie poszukać gry, w której nie ma błędów? Na pewno będziecie mieć zajęcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 16:43, Arande napisał:

No to chłopaki, idźcie może grać w coś innego. ;) Skoro tak bardzo Wam się nie podobają
problemy w tej grze, to może zamiast pluć jadem, idźcie poszukać gry, w której nie ma
błędów? Na pewno będziecie mieć zajęcie. :)


Ja nic nie mam do błędów ale nie lubię faktu że już po raz drugi będzie trzeba kompletnie zmieniać ekwipunek po najbliższym patchu. A to, jak wiadomo, są koszta idące w dziesiątki milionów sztuk złota (a wreszcie mogę farmić bossów III i IV aktu).

1) Zmiany w Force Armor
2) Zmniejszenie wartości Attack Speeda (jeśli utną z 2-3% na wszystkich itach to ok, żaden problem...Ale znając Blizza to pewnie wyrżną z 5-10 i mi damage spadnie o 15000 XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale hej, znerfią też najbardziej upierdliwe elitki. :) Damy radę jakoś. :P

A co do III aktu, to próbuję trochę farmić dwa pierwsze rozdziały. Leci dużo k***w, ale na szczęście poleciały też dwie fajne bronie, więc nie było tak źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 16:49, Arande napisał:

Ale hej, znerfią też najbardziej upierdliwe elitki. :) Damy radę jakoś. :P

Tak naprawdę to nie wiemy czy je znerfią. Wiemy że chcą zmniejszyć skok między I a II aktem i ogólnie zrobić to płynniejsze. Ale wcale nie jest pewne że końcówka III i IV będą choć trochę łatwiejsze. Choć nie powiem, miło by było gdybym wreszcie mógł na powrót używać choćby takich umiejętności jak Diamond Skin czy Prismatic Armor które straciły dla mnie sens po pierwszym akcie bo np. mob w III bił mnie po 13-23k.I nawet nie opłaca mi się tego włączać, lepiej cały czas teleportem wiać jak najdalej.

Dnia 12.06.2012 o 16:49, Arande napisał:

A co do III aktu, to próbuję trochę farmić dwa pierwsze rozdziały. Leci dużo k***w, ale
na szczęście poleciały też dwie fajne bronie, więc nie było tak źle. :D


Ja zrobiłem pierwsze 4 zadania po czym uznałem że mam gdzieś ten akt i poprosiłem o waypoint w okolice ostatniego bossa. By po 3 godzinach męki i nieludzkich przekleństw wreszcie utłuc Azmodana i zacząć robić IV...który jest prostszy bo nie ma żadnych żab które liżą za 22k ani tylu pancernych bestii które od czasu do czasu nagle zaczynają szarżę i zabijają w sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech poprawią ten drop, bo czego nie zabije to i tak kupa dropi ;/. No i mam nadzieję, że znerfią te elitki bo grając z ekipą na 3 akcie to jest jakaś rzeź zresztą na drugim też nieciekawie się wtedy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, tak to załatwiłeś! Bo się właśnie zastanawiałam, czy to ja jestem jakaś nie teges, że z tymi żabuchami sobie nie radzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:06, Arande napisał:

Aaaa, tak to załatwiłeś! Bo się właśnie zastanawiałam, czy to ja jestem jakaś nie teges,
że z tymi żabuchami sobie nie radzę. :D


Na elitarne żabki (bo te zwykłe to jeszcze idzie zabić) jest tylko jedna skuteczna metoda - ciągniesz je za sobą teleportem do wyludnionego korytarza żeby cię tam zabiły i omijasz potem to miejsce szerokim łukiem. Ewentualnie, jeśli mi się naprawdę nudziło, to dało radę to zabijać mając takie combo: Diamond Skin + Force Armor + Teleport + Frost Nova + Blizzard + Magic Missile z runą Seeker + ekwipunek z bonusowym movement speedem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda z tym AH...

Licytowałem topór, patrze teraz i informacja że wygrałem. Ale w ukończonych ani topora ani siana ....

Z ciekawości sprawdziłem czy może ten sam topór jest wystawiony i co sie okazuje ? Jest wystawiony cholera ...

jak mam w takim razie odzyskać mój szuwajs :/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mała różnica pomiędzy graniem i zdawaniem sobie sprawy z niedopatrzeń a lizaniu wiadomo czego i zakładania klapek na oczy.

@Szymon
To jest ten nieistniejący exploit, którym możesz wycofać przedmiot przed czasem zakończenia. Musiałem mieć jakieś prochy dosypane w herbatce, bo wydawało mi się, że sam zrepiklowałem ten sposób. W chwili obecnej, nie chcesz na nic licytować, buyout albo zapomnij (teraz albo kasa przyjdzie do Ciebie za 36h, albo i topor i kasa jest u tego kolesia, napisz ticket).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:31, Nivrax napisał:

Jest mała różnica pomiędzy graniem i zdawaniem sobie sprawy z niedopatrzeń a lizaniu
wiadomo czego i zakładania klapek na oczy.


Nie bądź dupkiem. :)
Doskonale zdaję sobie sprawę z tych błędów, które są w grze i uważam, że to żenujące, że pojawiły się w grze Blizzarda, ale równie żenujące jest plucie jadem na lewo i prawo tu na forum. O wiele lepiej by było, gdybyście napisali z tym maila do Blizza, więcej by było z tego pożytku, niż z szerzenia negatywnej atmosfery tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:31, Nivrax napisał:

To jest ten nieistniejący exploit, którym możesz wycofać przedmiot przed czasem zakończenia.
Musiałem mieć jakieś prochy dosypane w herbatce, bo wydawało mi się, że sam zrepiklowałem
ten sposób. W chwili obecnej, nie chcesz na nic licytować, buyout albo zapomnij (teraz
albo kasa przyjdzie do Ciebie za 36h, albo i topor i kasa jest u tego kolesia, napisz
ticket).


A więc tak to działa...to że da się wycofywać aukcje to już zauważyłem ale nie dostrzegłem możliwości zduplikowania w ten sposób itemków...czyli co, na 5 sekund przed końcem aukcji wycofujemy ją gdy ludzie używają bid i mamy i item, i kasę? XD

Nice ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:45, Nemoris napisał:

Polecam nie którym zluzować pośladki bo ledwo miesiąc od wydania gry minął a wy oczekujecie
że wszystko będzie działać w 100% ;)

Nie idealna, a grywalna, bo na chwilę obecną jest za dużo błędów... Ta jest jak dla mnie jest nadal w fazie bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:54, Hummer napisał:

Nie idealna, a grywalna, bo na chwilę obecną jest za dużo błędów... Ta jest jak dla mnie
jest nadal w fazie bety.


Nie jest grywalna? A to dlaczego ja gram i jakoś nie widzę by była niegrywalna? Stopień trudności Inferno faktycznie momentami jest przesadzony w szczególności przeskok z 1 na 2 akt ale na mniejszych stopniach trudności da się grać poza tym Blizzard zapowiedział, że poprawi ten stopień trudności. A jak "nie da się grać" to po co się męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 17:54, Hummer napisał:

> Polecam nie którym zluzować pośladki bo ledwo miesiąc od wydania gry minął a wy
oczekujecie
> że wszystko będzie działać w 100% ;)
Nie idealna, a grywalna, bo na chwilę obecną jest za dużo błędów... Ta jest jak dla mnie
jest nadal w fazie bety.


Nie grywalna :O? Kiedy?Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście do full wersji.
III Akt.
Dps. 130, ledwo idę przed siebie.
Loot beznadziejny.
Męczę się z kowalstwem.
Jedno wejście na AH i wielkie WTF?! Za kasę, którą wydawałem na szkolenie mogłem mieć itemy kilka razy lepsze niż dropią czy też mogę wykonać. Efekt odwiedzin AH dopiero w tym momencie? DPS 3x do przodu, życie 2x. Farmienie na wyższych poziomach trudności ma większy sens czy nadal najlepiej wydawać kasę w AH? Kurcze, w Diablo II sam sobie mogłem farmić itemy i to całkiem ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:28, destro177 napisał:

Jedno wejście na AH i wielkie WTF?! Za kasę, którą wydawałem na szkolenie mogłem mieć
itemy kilka razy lepsze niż dropią czy też mogę wykonać. Efekt odwiedzin AH dopiero w
tym momencie? DPS 3x do przodu, życie 2x. Farmienie na wyższych poziomach trudności ma
większy sens czy nadal najlepiej wydawać kasę w AH?

Farmisz ale wszystko co znajdziesz to do vendora albo na AH bo szanse na to że akurat będzie to przedmiot dla twojej postaci...są niewielkie XD

Co do kowalstwa - w praktyce nie ma co go na razie rozwijać. Jak się wbije 60 i na inferno wydropi ci jakiś ładny przedmiot warty na AH z milion sztuk złota (albo nawet jakiś legendarny na lvl 30+, też bardzo drogo często idą) to możesz za jednym zamachem go wylevelować. Ale nawet na max. poziomie to jest dość hazardowe - niektórzy w tym temacie chwalą się że zarabiają na tym krocie, ja z kolei straciłem z 2 miliony xD


>Kurcze, w Diablo II sam sobie mogłem farmić itemy i to całkiem ładne.
Tutaj też możesz ^^ Tylko większość i tak pójdzie na AH bo nie dla ciebie a za uzyskane kwoty zdobywasz gear pasujący do twojej postaci i stylu gry.


@ Nemoris
Poprawiony na inferno i dla osób które mają 60 level i 5 stacków Nephalem Buffa bo każda elita to będzie gwarantowany rare. A nie na niższych poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:35, Nemoris napisał:

Spokojnie,drop chance zostanie poprawiony w następnym patchu.

Nie, tylko na 60. Jeżeli nie wyeliminują całkowicie kosztów low-level kowala, jest on bezużyteczny i lepiej kupować z AH. Przynajmniej do czasu, aż nikt nie będze robił nowych postaci i nie będzie nic wystawione do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się