Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2012 o 06:26, ziptofaf napisał:

O, otworzyli wreszcie nowe AH ^_^ Tylko te ceny z kosmosu nie napawają optymizmem ^_^
Ciekawe za ile opchnę (taaaak, 250 Euro za broń....JASNE) 20 milionów złota XD

Ehh, a ja bez dostepu do konta na razie. Czy gold -> $ jest w ogóle włączone, były z tym jakieś problemy w USA. I czy w Polsce można wybrać PayPal jako cel przekazu pieniędzy? Z tego co wyczytałem, domyślne Blizz Balance to totalne gówno, z którego nie można ani wyjąć środków, ani nawet kupić czegokolwiek w sklepie Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

1.) Można przez PayPal, ja tak mam bo nie chciało mi się z tokenem bawić.
2.) Gold, gemy i przepisy dla kowala/jubilera chwilowo wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak tam stan serwerów Diablo 3 na dzisiaj? Da sie już "normalnie" grać? Bo się przymierzam do zakupu, a nie chcę przechodzić przez bóle i męki jak premierowcy ;)

Ewentualnie - czy dalej istnieją jakieś naprawdę paskudne, krytyczne błędy powodujące niemożność grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 08:28, Leos8 napisał:

Ewentualnie - czy dalej istnieją jakieś naprawdę paskudne, krytyczne błędy powodujące
niemożność grania?

Tak, wybranie melee jako swoją klasę, i 75% zdolności nie działajacych w Inferno przez wymuszony playstyle tank/kite. Oprócz tego, wszystko działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 08:28, Leos8 napisał:

Panowie, jak tam stan serwerów Diablo 3 na dzisiaj? Da sie już "normalnie" grać? Bo się
przymierzam do zakupu, a nie chcę przechodzić przez bóle i męki jak premierowcy ;)

Da się, od dawna nie miałem jakichś realnych problemów z serwerami.

Dnia 15.06.2012 o 08:28, Leos8 napisał:

Ewentualnie - czy dalej istnieją jakieś naprawdę paskudne, krytyczne błędy powodujące
niemożność grania?

Tak, nazywa się Real Money Auction House gdzie możesz trzepać $$ i dzisiaj wszedł w życie. Jedni twierdzą że nic to nie zmieni, inni (w tym i ja) uważają że o w miarę szybkim robieniu Inferno to możesz już zapomnieć bo ceny ekwipunku na "normalnym" AH podskoczą z bardzo wysokich do astronomicznie wysokich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale ten rmah i całe to saldo bnet jest zabawne - możesz kupować, sprzedawać nabijać kase blizowi, a sam z tej kasy możesz - tylko kupić inny item na ah.
W regulaminie mimo że jest napisane że można kase wydać na inne usługi bliza to zaraz jest klauzula :
Uwaga: Aktualnie Saldo Battle.net nie może być wykorzystane do zakupów w sklepie internetowym Blizzard.
Czyli z tego co rozumiem to gromadzimy tylko kase dla samego gromadzenia i dla zysku blizarda.
W przypadku paypala chyba tylko jest możliwość zobaczenia tych środków, ale
1. na dzieńdobry tracimy chyba 1 e za item prowizji dla bliza
2. 15% środków przy przekazaniu na pay pal idzie dla pay pala
Mam nadzieję, że dobrze to zrozumiałem
Osobiście nie mam na celu zarabiać itd. ale z wcześniejszych komunikatów rozumiałem, że będę mógł użyć sklepu bliza i wydać tą kase chodź by na jakąś gre itd. a tak to kupa do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 08:37, ziptofaf napisał:

Inferno to możesz już zapomnieć bo ceny ekwipunku na "normalnym" AH podskoczą z bardzo
wysokich do astronomicznie wysokich ;)

DH is new mf soso. Wystarczy jakiś rozsądny dex+mf i można z niebieszczakami farmić ;p

@scott
To to o czym mówiłem. PayPal, albo zamykasz się w kółku Blizzbalance -> RMAH -> BB -> RMAH, z czego z każdym obrotem idzię do nich po euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2012 o 08:40, Nivrax napisał:

@scott
To to o czym mówiłem. PayPal, albo zamykasz się w kółku Blizzbalance -> RMAH ->
BB -> RMAH, z czego z każdym obrotem idzię do nich po euro.

Dzięki za info - czyli ten blizzbalance jest o kant dupy ..... w sumie to po wuj to dali bo trzeba być masochistą aby z tego korzystać - chyba, że ktoś będzie to traktował jak gold - waluta tylko do obrotu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 08:39, scott napisał:

W przypadku paypala chyba tylko jest możliwość zobaczenia tych środków, ale
1. na dzieńdobry tracimy chyba 1 e za item prowizji dla bliza
2. 15% środków przy przekazaniu na pay pal idzie dla pay pala

Co akurat mi nie przeszkadza, w końcu mówimy o kupce pikseli i cyferek, nawet jeśli stracę 40% to i tak wyjdę na swoje. Choć na razie kiepsko idzie, ledwo 3 Euro weszło (a po odjęciu wszelkich kosztów tylko 1.7 Euro) xD

Dnia 15.06.2012 o 08:39, scott napisał:

Mam nadzieję, że dobrze to zrozumiałem
Osobiście nie mam na celu zarabiać itd. ale z wcześniejszych komunikatów rozumiałem,
że będę mógł użyć sklepu bliza i wydać tą kase chodź by na jakąś gre itd. a tak to kupa
do kwadratu.

Korzystaj z wersji paypalowej i tyle. Wtedy rzeczywiście coś idzie na tym zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2012 o 08:37, ziptofaf napisał:

Tak, nazywa się Real Money Auction House gdzie możesz trzepać $$ i dzisiaj wszedł w życie.
Jedni twierdzą że nic to nie zmieni, inni (w tym i ja) uważają że o w miarę szybkim robieniu
Inferno to możesz już zapomnieć bo ceny ekwipunku na "normalnym" AH podskoczą z bardzo
wysokich do astronomicznie wysokich ;)


Czyli zwykłe złoto nie jest juz opcją, gdyż słyszałem, że rzadkie przedmioty dropią o wiele rzadziej niż w D2. W zwykłym AH ceny pójdą w górę, więc sensowną opcją będzie RMAH? I co, uczciwe farmienie pójdzie się rypać w takim wypadku? ;/
Więc z porządnym sprzętem trzeba się pożegnać, gdyż wydropić się go praktycznie nie da i trzeba korzystać z AH, tylko, że z gówno wartym goldem AH jest bezwartościowe i pozostaje RMAH.
Świetnie...
Chyba, że się mylę.
Nie, on Diablo 3 właśnie mnie odrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, skąd pojawiają się dobre itemki na RMAH? Gra jest ''zbalansowana'' na zasadzie, trafi Ci się dobry drop, ale nie dla Ciebie, dajesz do AH, za kasę kupujesz ten dla Ciebie. W takiej wersji możesz nawet nie korzystać z PP i Blizzbalance jako ulepszoną wersję golda traktować, chociaż ja wolę coś, co pozwoli mi wynieść pieniążki przy pozytywnym balansie konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielony w takim sprawach jestem, więc muszę zdać się na opinie innych. Niestety, jakoś jestem przeciwny całemu interesowi, wolę jak GOLD w grze jest przydatnym i jest JEDYNĄ walutą, dzięki której można kupować itemy.
Pomyślę, ale dziękuję za szybkie odpowiedzi ;)

PS. Profilaktycznie - czy PayPal przy podpinaniu go do konta na BN wymaga karty kredytowej? Często się z tym spotkałem, że musiałem nr. kary kredytować podawać (której nie mam), ze środkami na koncie PayPal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 09:34, tosz napisał:

czy grając łowcą demonów można już dawać tarczę templariuszowi ? wcześniej były z tym
jakieś problemy


Można. Ten bug naprawiono bardzo szybko, chyba z 2-3 tygodnie temu już.

@ Leos8
Farmić się da, co do żółtych itemów to ja mogę spokojnie wyfarmić sobie po 7-8 na godzinę + tonę niebieskich. Tylko że i tak najlepszy gear już teraz kosztuje po 40 milionów złota a te ceny raczej nie spadną ^_^ Co nie oznacza że sprzęt tej klasy jest niezbędny do zrobienia Inferno, da się za o wiele mniejsze sumy zdobyć dobry gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 03:52, zawcia napisał:

@Braveheart

A po co dopłacać? Koledze coś takiego wypadło, a nim dojdziesz do etapu że będziesz potrzebował
broni z 1,2k dpsu to minie chwila czasu. A to że będziesz potrzebował to wcale nie znaczy
że musisz kupić na aukcji...

Przecież wszędzie i zawsze jest ta sama śpiewka że nic nie trzeba i że nikt nic nie musi bo zawsze jest wybór... ;-)

Swoją drogą.

Zaczęło się.......
Kup "żonie" pierścionek za 3 "ojro" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 16:47, ziptofaf napisał:

1) Zmiany w Force Armor

Tym razem co takiego ?

@Arande
"Nie rozumiem, w czym Ci przeszkadza, że ktośtam będzie mógł kupować przedmioty/golda za prawdziwą kasę i w ten sposób grać. Przecież Tobie to nie przeszkodzi grać w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najprzyjemniejszy. Przecież Ty niczego nie przegrasz dlatego, że ktoś będzie kupować itemy za prawdziwą kasę.
Poza tym, Ty swoje co lepsze dropy będziesz mógł równie dobrze wystawiać za ogromne ilości golda i za tak zarobione ogromne ilości golda kupować gear dla siebie. Dla Ciebie nic się nie zmieni."


Widzę optymizm pełną parą.... :). Chciałbym mieć tyle wiary co Ty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA. [edit padł]

Dnia 15.06.2012 o 08:37, ziptofaf napisał:

Tak, nazywa się Real Money Auction House gdzie możesz trzepać $$ i dzisiaj wszedł w życie.
Jedni twierdzą że nic to nie zmieni, inni (w tym i ja) uważają że o w miarę szybkim robieniu
Inferno to możesz już zapomnieć bo ceny ekwipunku na "normalnym" AH podskoczą z bardzo
wysokich do astronomicznie wysokich ;)

Podzielam to zdanie i pewnie nie tylko ja.
Będą podziały... z resztą jak wszędzie. "Arystokraci" w co dysponować będą dziesiątkami/setkami milionów co się dorobili już na Inferno będą mieli z górki. Płacić za item np 200kk Golda.. Przecież to ceny podobne do tych rodem sprzed denominacji WTF. ;/
Zwykły człowieczek to teraz sobie będzie mógł maksymalnie do 1 aktu inferno dojechać dale już będzie miał niczym Syzyf.
Jak patrzę na ceny niektórych przedmiotów to aż nie daję wiary w "co ja pacze"
225 Euro za miecz... to jakaś kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 10:41, Braveheart napisał:

Widzę optymizm pełną parą.... :). Chciałbym mieć tyle wiary co Ty.


Nie tyle optymizm, co logika. No i co nieco wiem o tym, jak gra pietro87, więc dla niego naprawdę niewiele się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 09:39, Leos8 napisał:

PS. Profilaktycznie - czy PayPal przy podpinaniu go do konta na BN wymaga karty kredytowej?
Często się z tym spotkałem, że musiałem nr. kary kredytować podawać (której nie mam),
ze środkami na koncie PayPal;/

Niestety, tak, wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okay. Tak więc w najbliższym czasie, tj. po wypłacie, dołączę do grona graczy Diablo 3.
PS. Wybacz błędy jak "kary kredytować", piszę w pośpiechu ;p
Dziękuję wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się