Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2012 o 10:49, Braveheart napisał:

Zwykły człowieczek to teraz sobie będzie mógł maksymalnie do 1 aktu inferno dojechać
dale już będzie miał niczym Syzyf.

I nagle teorie spiskowe o tym że Blizz specjalnie wypuścił za mało pudełek nabierają sensu - do tej pory dało się tylko nafarmić na goldzie, nie było też innej metody zdobywania przedmiotów. A teraz mamy RMAH i ludzie którzy kupią D3 nie będą mieli szczególnego wyboru jeśli chcą mieć dobry gear. Choć kto wie, normalne AH też ma się dobrze i absurdalne ceny na RMAH to bardziej hype gimnazjalistów aniżeli realna sytuacja rynkowa.

Dnia 15.06.2012 o 10:49, Braveheart napisał:

Jak patrzę na ceny niektórych przedmiotów to aż nie daję wiary w "co ja pacze"
225 Euro za miecz... to jakaś kpina


A w międzyczasie u mnie na mailu:
Congratulations on your successful auction in Diablo III!
Item name 1 Spite Talons
Your proceeds €4.25

Nawet nie pamiętam co to było, bodajże całkiem niezłe butki ze 150 inta i 40 vitality.

Itki za 5-6 Euro (plus odjęcie kosztów rzecz jasna) schodzą całkiem szybko xD Z tego co widziałem zresztą to aukcje po 200 stówy to może i istnieją ale...nikt tego nie kupuje. Jak się przyglądałem cenom itp to najdroższe z napisem "sold" było w okolicach 80, średnio z kolei poniżej 10. Z kolei z zasłyszanych historii znajomych (czy wierzyć - nie wiem) to maxem było bodaj €45.

A i przy okazji - co jest dziwnego w posiadaniu "dziesiątek milionów golda"? :D Jakbym podliczył wartość mojego ekwipunku w tej chwili to spokojnie dojadę pod 15-25 milionów golda, drugie tyle mam w gotówce (prawdę mówiąc mógłbym sobie kupić jakąś broń z 1100 dps-a ale...wolę po prostu to opchnąć na RMAH...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 12:04, gracz_155 napisał:

Jak podpiąć pay pal''a pod battle neta bez karty kredytowej, kiedy próbuje dodać poprzez
"nową metodę płatności żąda kredytówki.


Odpowiedź jest prosta - nie da się.
Musisz mieć podpięta do PP kartę [aczkolwiek nie musi to być kredytowa - może być zwykła debetowa byle współpracowała z systemem : na 100% działają z PP karty MasterCard imienne wypukłe z Alior Banku i Karty Imienne Wypukłe Visa z Millenium Banku - posiadam, do pp przypięte obie, działają od lat bez zarzutów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecne ceny w RMAH to tylko wina hypeu i chęc "szukania frajerów" oraz windowania rynku.
Ale to sie imho oszołomom nie uda.
Skończymy zapewne ze średnimi cenami 5-20 euro za porządne wartościowe rare i średniawe legendy i maks cenami około 100 euro za naprawdę unikatowe potężne looty [np legendy z 3 socketami i wysokimi statami z 4 aktu inferno czy rare z 6-7 porządnymi wysokimi bonusami, a i tu wątpię, żeby ludzie często sprzedawali coś za wysokie ceny, bo tu prowizja już może zaboleć jak ktoś korzysta z PP]


P.S.
Można korzystać z PayPala posiadając fizyczny authenticator ?
Czy muszę sobie na siłę kupić smartfona i mieć mobilny ? [nie chce mi się gibać z wirtualnymi pulpitami i odpalaniem authenticatora na windzie... już odżałował bym dla wygody te 9 ojro na fizyczny, ale informacja jest tak podana jak by to ni bata nie działało z PP... to jak to w końcu jest ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 11:58, ziptofaf napisał:

Choć kto wie, normalne AH też ma się dobrze i absurdalne
ceny na RMAH to bardziej hype gimnazjalistów aniżeli realna sytuacja rynkowa.


Nah, to są ceny inspirowane tym, co dzieje się na rmah amerykańskim. ;)

Mam nadzieję, że potrwa to jeszcze trochę, bo mam problem z dodaniem mojej karty na PayPalu. -.- Mam Visę z PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 12:43, Arande napisał:

Mam nadzieję, że potrwa to jeszcze trochę, bo mam problem z dodaniem mojej karty na PayPalu.
-.- Mam Visę z PKO BP.

Zapomnij, walczyłem z tym parę dni, po prostu debetówki z PKO nie działają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 12:04, gracz_155 napisał:

Jak podpiąć pay pal''a pod battle neta bez karty kredytowej, kiedy próbuje dodać poprzez
"nową metodę płatności żąda kredytówki.


da się, ja dziś podpiełem paypala pod konto bnet, nie majac karty kredytowej
ustawienia - moje opcje płatności - dodaj metodę płatności
u mnie zadziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PKO BP i Pekao SA blokują autoryzacje PayPala.
Wystarczyło zadzwonić do obsługi technicznej PP z miejsca by ci podali, że te dwa banki nigdy z nimi nie współpracowały i nie zamierzają [mimo tego, że przy zakładaniu konta w obu będą ci w obsłudze klienta wpierać, że ich karta z PP zadziała na 500%, banda niekompetentnych oszustów ot co.]
Cały pic z oboma bankami polega na ich dziwnej polityce autoryzacji transakcji i podawaniu kodów CVC/CVV/CVC2/CVV2 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kij z nimi, poradziłam sobie, używając angielskiego konta.

...a w poniedziałek idę zlikwidować konto w PKO, mam ich dość. :) Już nie pierwszy raz, jak mam jakieś trudności z ich powodu.

A teraz mi nie działają alerty komórkowe. Idę się pociąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:58, Gacol08 napisał:

Widze, że wszscy chcą zarobić na diablo tylko mi się nie chce w to bawić ;p


to nie zabawa!:) sposob na zarobek nie może być zabawa :P a że sprzedawanie itemo w diablo się bardzo opłaca, ja juz się przekonałem - udało się sprzedać nie najlepszy item setowy za 50 euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:58, Gacol08 napisał:

Widze, że wszscy chcą zarobić na diablo tylko mi się nie chce w to bawić ;p


Mi tez nie, bo nie wierze w zarobek na czyms takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:58, Gacol08 napisał:

Widze, że wszscy chcą zarobić na diablo tylko mi się nie chce w to bawić ;p

Ja też nie zamierzam nawet zaglądać na RMAH.

Gram sobie na spokojnie, a właściwie z dreszczykiem ;), bo zrobiłem sobie nową postać HC. Tym razem to jest mniszka, którą zamierzam co najmniej zabić Diaboła na normalu. Porzednia postać HC, barb - padł na 30 poziomie w drodze do Azmodana.

HC to jest zupełnie inny rodzaj zabawy. Diablo 3 ma o wiele mniejszą grywalność niż część 1 czy 2. W sumie teraz nie wiem, czy bym kupił w dniu premiery, wiedząc jak to wszystko wygląda i jak pogrywa sobie Blizzard.

No, nic to, w Diablo 3 będę grał aż nie pojawi się na horyzoncie inna gra, która mnie mocno zainteresuje. Wtedy Diabełka odstawię bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w temacie :)
Przestałem już grać w Diablo 3, ale z wprowadzeniem real money auction house może na jakiś czas wrócę, dlatego mam pytanie:
jak oceniacie możliwości RMAH, czy w grze bez solidnego, utrzymującego graczy przy grze endgame (progressowanie inferno raczej takim dla mnie nie jest) popyt na coraz lepsze itemy będzie wystarczająco duży żeby zapewnić możliwość zarobienia kilku euro casualom grającym od czasu do czasu w inferno, czy kupowane będą rzeczywiście tylko najlepsze itemy, farmione przez zapaleńców (ew. Chińczyków w pracy) w full magic find secie całymi dniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w sumie podobnie nic nie będę kupować na RMAH. Diablo 3 kupiłem bo koledzy namawiali, że fajnie będzie znowu razem w coś pomucić, a się okazało, iż gra zniechęca do grania z kimś-inferno ;p. Ale poczekam jeszcze na tego patcha 1.03 jak po nim się wiele nie zmieni, a okaże się, że tylko za real hajs będzie można coś więcej osiągnąć to oleje ten tytuł i całego blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blizzard zamiast rmah apowinien sie wziąć za patchowanie i dodanie jakiegoś end gameowanego contentu ktory potrzymal by ludzi przy grze na dluzej. a do rmaha nie zamierzam sie nawet zbliżać zanim ceny sie w miare nie ustabilizują, bo to sie teraz dzieje to szaleństwo. ludzie kupują śmieci za 250, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich kasa ;)
Starczy poszperać i odrobić prace domową aby dowiedzieć się, że można lepiej i taniej a czy się komuś chce tracić czas?
Coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się