Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2012 o 15:10, gracz_155 napisał:

po prostu kocham tego blizzarda, przed wszystkimi patchami 40 fps w 4 osobowym party
na max ustawieniach

teraz 15-25 w singlu na low

kompa złego nie mam, a ten sam problem.. nie wiem co oni robią w tych patchach...


tak odnośnie rmah, jestem kompletnie zawiedziony tym jak sobie blizzard pogrywa, gra jest totalnie niedopracowana, a ci wrzucaja rmah, ktory szczerze mowiac moglby jeszcze poczekac, aż ponaprawiają te błędy.
osobiście jak już uda mi się te piiiii.... aukcje uruchomić to sprzedaje wszystko co mam, zbieram 60 euro i usuwam grę z dysku i nie wracam, teraz żałuje, że kupiłem grę przed premierą, to już nie to samo co wcześniejsze części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:24, Onybic napisał:

[...] zbieram 60 euro i usuwam grę z dysku [...]


Popieram, zrobiłem dokładnie to samo, bieganie po tych samych lokacjach użerając się z błędami i monotonią rozgrywki zdecydowanie nie bawi. Powrócę pewnie, jak Blizzard ulepi w zaciszu jakiś dodatek. Byle by tym razem nie trwało to dekadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:24, Onybic napisał:

tak odnośnie rmah, jestem kompletnie zawiedziony tym jak sobie blizzard pogrywa, gra
jest totalnie niedopracowana, a ci wrzucaja rmah, ktory szczerze mowiac moglby jeszcze
poczekac, aż ponaprawiają te błędy.
osobiście jak już uda mi się te piiiii.... aukcje uruchomić to sprzedaje wszystko co
mam, zbieram 60 euro i usuwam grę z dysku i nie wracam, teraz żałuje, że kupiłem grę
przed premierą, to już nie to samo co wcześniejsze części...


Miałem zamiar zrobić tak samo ale nie da się podpiąć pay pala bez kredytówki, to po kiego wała pay pal jak kredytówkę do battle netu mogę podpiąć bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:35, gracz_155 napisał:

Miałem zamiar zrobić tak samo ale nie da się podpiąć pay pala bez kredytówki, to po kiego
wała pay pal jak kredytówkę do battle netu mogę podpiąć bez niego


tyle, że nie można z battle.netu wypłacić kasy gdzie indziej :) ta kasa wisieć będzie tam do usranej śmierci, że tak brzydko powiem..

ogólnie blizzard znalazł świetny sposób na zdzieranie kasy z ludzi ;E

a mi nie działają głupie smsy, żeby dodać sobie paypala... i gdzie tu logika po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli będę chciał kupić przedmiot np za 3 euro i moją metodą płatności będzie karta kredytowa na której są tylko złotówki? Zostanie to jakoś przeliczone o aktualny kurs waluty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 13:58, Gacol08 napisał:

Widze, że wszscy chcą zarobić na diablo tylko mi się nie chce w to bawić ;p

Człowieku sam nie jesteś. Mam chęć grać w Diablo III a nie "RMAH III"
Blizzard pracodawca z każdą chwilą zyskuje nowych "pracowników"

Spoiler

graczy ;-)


Powstaje swego rodzaju paradoks gracza/nooba/pr0 [nazwij to jak chcesz]
Będziesz noob bo nie będziesz miał itemów :D które w 90% będzie można kupić za pieniądz.
Z drugiej jednak strony będziesz "pr0" bo będziesz miał wypas itemki ale of kors nie za darmo ;-)
Teraz nikt nie będzie lame xD bo niby co w tym złego, że sobie coś kupiłem za 10ojro. Przeca ponoć wszyscy kupują.
Taka chyba kiedyś reklama banku u nas była: "Wszyscy biorą/kupują, to i ja biorę/kupuję" :D
Wcześniej w takim np D2 jeżeli chciałeś coś sobie kupić to miało się dwa wyjścia. Allegro albo strony, typowo diablowe sklepy gdzie można było kupić runy, itemy, zestawy, słowa runiczne oraz całe wyexpione postacie już ubrane :). Blizz nic z tego nie miał więc wymyślił RMAH. Coś czuję, że z DIII będą ciągnąć więcej niż z WoW :D.
Ciekaw jestem kiedy podadzą jakieś staty ile to oni na tych 15% z każdej zakończonej aukcji wyciągnęli np w przeciągu pierwszego miesiąca :). Ciekaw jestem, czy w ogóle się "pochwalą" ale pewnie i tak za jakiś czas zobaczymy bilans.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 17:28, Braveheart napisał:

Ciekaw jestem kiedy podadzą jakieś staty ile to oni na tych 15% z każdej zakończonej
aukcji wyciągnęli np w przeciągu pierwszego miesiąca :)


Pewnie nigdy. Nie sądzę żeby się chwalili, bo to będzie "tajemnica handlowa" jak bardzo rżną graczy.

Rada dla tych, którym RMAH się nie podoba i nie chcą korzystać - przenoście się na Hardcore, tu jest tylko AH za golda :)
A i wrażenia 10 razy silniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:10, Abi_Dalzim napisał:

A i wrażenia 10 razy silniejsze :D

taa szczególnie jak serwer zalaguje i tracisz postać :D albo giniesz spod ziemi (wczoraj miałem taki błąd na normalu, że respiłem się i umierałem, poteleportowałem się troche i mobek wyskoczył spod ziemi..) fun fun fun ;D

najbardziej to mi szkoda kasy jaką wydałem na grę... może uda się jakoś odrobić na tym rmah chociaż połowę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 15:10, gracz_155 napisał:

po prostu kocham tego blizzarda, przed wszystkimi patchami 40 fps w 4 osobowym party
na max ustawieniach

teraz 15-25 w singlu na low

Nie pamiętam, który patch to zepsuł, ale od któregoś mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:10, Abi_Dalzim napisał:

Pewnie nigdy. Nie sądzę żeby się chwalili, bo to będzie "tajemnica handlowa" jak bardzo
rżną graczy.


Myślę, że częściowo te dane mimo wszystko ujrzą światło dzienne - przecież Activision musi publikować raporty finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:24, Nivrax napisał:

Pamietacie tą kuszę 1200dps którą linkowałem, i która niby za 40-50$ miała iść?
||
\/

Ja pitolę, i ludzie płacą za to !?
Jak tylko wrócę do domu w najbliższym tygodniu zaczynam polować na itemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:24, Nivrax napisał:

Pamietacie tą kuszę 1200dps którą linkowałem, i która niby za 40-50$ miała iść?
||
\/

Jak zarobiłem pierwszy milion? A, takie tam, trochę nad Diablo 3 posiedziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:33, Darkstar181 napisał:

Jak tylko wrócę do domu w najbliższym tygodniu zaczynam polować na itemy :P

I co zrobisz z kasą? Bo (ponoć) tej kasy nie można wypłacić ani kupić za nią innych produktów Blizza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:44, Abi_Dalzim napisał:

I co zrobisz z kasą? Bo (ponoć) tej kasy nie można wypłacić ani kupić za nią innych produktów
Blizza...

Jeśli ma przyłaczonego PayPal-a to może wypłacić i pławić się w kasie do woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:43, KofeinowyPablo napisał:

Jak zarobiłem pierwszy milion? A, takie tam, trochę nad Diablo 3 posiedziałem....


Dokładnie. :D

Fajna sprawa nawet... Nic się nie traci a tylko można zyskać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się