Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

PKO BP i Peako SA - ich karty debetowe nie działają z PayPalem, wystarczy rzucić zapytanie na ich infolinię techniczną z miejsca wyjaśnią wam czemu te dwa poronione banki się z nimi gryzą [pokrótce chodzi o nietypowa autoryzację kodami cvc/cvv jaką owe banki stosują a jaka jest sprzeczna z tym jak tych kodów używa pp].
To tak czysto informacyjnie dla kolejnych dopytujących "czemu mi pp nie działa jak mam kartę w pko/pekao".

Od siebie mogę jeszcze tylko dodać, że mam dwa odrębne rachunki w dwóch różnych bankach, zarówno karta jak i rachunek bankowy z Aliora jak i Millenium działa z systemem PayPal bez zarzutów [aczkolwiek z dwóch banków jak już któryś miał bym polecić to Alior, Millenium..mam bo mam, było mi potrzebne, przydaje się nadal ale do jednego konkretnego celu, na podstawowe konto ten bank się nie nadaje, zbyt wysokie opłaty, zbyt niski poziom jakości oferowanych usług] - karty w Alior : Debetowa Wypukła Imienna Master Card, w Millenium Debetowa Wypukła Imienna Visa [to też informacyjnie jak by ktoś chciał sobie założyć konto i wyrobić odpowiednią kartę a nie bardzo wiedział by o co poprosić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie
wczoraj skończyłem w coopie I akt dzisiaj chcialem pograc ale w w grach publicznych ostatnie zadanie mam z I aktu (śladem Sabatu od worham). Natomiast solo moge grac w II akcie, zabiłem

Spoiler

Mahde

wyszedłem z gry a tu w spisie nadal zadanie z I aktu. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć że niestety Diablo 3 uległo. Co prawda nie pojawił się crack ale emulator serwera.
Dobrze że chociaż przez miesiąc się trzymało, choć nie wiadomo jak ze skutecznością takiego wirtualnego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jest jakis bank internetowy co mialby karte internetowa i podali by mi jej numer i ja zarejestrowalbym w paypal jako kredytowa/debetowa?
i konto mial darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 15:42, tosz napisał:

znalazłem 15 stronę dziennika czarnej skały, co z tym zrobić ?


Aż sobie z ciekawości poszukałem co to takiego i trafiłem na taki wpis: http://diablo.wikia.com/wiki/Black_Rock_Ledger Wygląda na to, że poza nawiązaniem do Lost w tej chwili nie ma to zastosowania, ale nigdy nic nie wiadomo (są tam spekulacje o sekretnym poziomie). Lepiej schowaj jakby nagle zrobiło się potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 18:54, davis87 napisał:

a jest jakis bank internetowy co mialby karte internetowa i podali by mi jej numer i
ja zarejestrowalbym w paypal jako kredytowa/debetowa?
i konto mial darmowe

Może ten? Kupowałem w kilku sklepach za granicą i nie było żadnych problemów. Nie wiem jak z PP, bo nie używam, ale nie powinno być problemów.
http://prepaid.bzwbk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 18:54, davis87 napisał:

a jest jakis bank internetowy co mialby karte internetowa i podali by mi jej numer i
ja zarejestrowalbym w paypal jako kredytowa/debetowa?
i konto mial darmowe


http://prepaid.bzwbk.pl/


Sam mam k. internetową w tym banku, która jest powiązana z pp i nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz krótko opisać jak taka karta działa? Nigdy nie miałem do czynienia ani z kontami bankowymi ani z kartami.
Tą kartę zamawiasz przez sieć i przychodzi pocztą czy istnieje tylko "wirtualnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się