Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2012 o 19:15, Kopiec napisał:

Uległo? Dobry żart. Przecież tam nie działa 90% gry.

Dużo więcej xD
Po przejrzeniu forów
Gra działa do dojścia do katedry dalej już brama jest zamknięta
kapliczki, studnie nie działają
Przy grze barbarem wydają same legendary i po 3k golda
savów, check pointów nie ma
questy też nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 14:11, vegost napisał:

Poszło. Miłej gry.


Ok mail doszedł. Dziękuję :)

Takie pytanie do ogółu: Czy jak kupuję kopię z UK, to bez problemu ściągam Polską wersję i gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 20:32, zerohunter napisał:

Skąd wiesz aż tyle?

xD

z forów jak napisałem m.in z największego polskiego forum
i komentarzy pod wstawkami na stronach warezowych/torrentowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:39, maniekk napisał:

Takie pytanie do ogółu: Czy jak kupuję kopię z UK, to bez problemu ściągam Polską wersję
i gram?


Ponoć Blizzard nałożył restrykcję co do wersji/kluczy rosyjskich... Ale do reszty wersji chyba jest tak jak zawsze czyli multilanguage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik: chciałem uruchomić Diablo III i ... znikły mi wszystkie ikony z pulpitu, tzn. z góry pulpitu ...
co się mogło stać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:39, maniekk napisał:

Takie pytanie do ogółu: Czy jak kupuję kopię z UK, to bez problemu ściągam Polską wersję
i gram?

Tak, jest to identyczna wersja. Nie trzeba nawet od nowa całego klienta ściągać, język można w menu zmienić. Gra tylko dociągnie wtedy jakieś 2gb plików związanych z wersją językową. Jedynie ruskie klucze mają ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 19:22, ray757 napisał:

Możesz krótko opisać jak taka karta działa? Nigdy nie miałem do czynienia ani z kontami
bankowymi ani z kartami.
Tą kartę zamawiasz przez sieć i przychodzi pocztą czy istnieje tylko "wirtualnie"?


1). Wszystkie informacje o które pytasz są dostępne na stronie którą ci podałem, ale tak w skrócie :

1). Tą kartę zamawiasz w sieci na stronie banku. Możesz ją mieć w 2 wersjach :
a). karta wirtualna (taką mam) - nie masz żadnego "plastiku" - wszystkie informacje (nr rachunku karty, nr karty, itd) sobie drukujesz (i jak chcesz to możesz sobie ją posklejać), a kod CCV dostajesz na telefon smsem i zapisujesz go sobie. Co bardzo istotne : bank tylko raz wyśle ci ten numer i jak go zgubisz, lub skasujesz smsa z nim to jesteś ugotowany. Karta internetowa funkcjonuje w systemie jako pełnoprawna Visa i możesz nią płacić w sklepach internetowych. Jest ona ważna przez 2 lata. Roczna opłata za nią to 1zł.
b). normalny plastik, który możesz zamówić w banku. (patrz podpunkt a do reszty informacji).

W obu przypadkach taką kartą nie możesz płacić w "realnych" sklepach - tylko internetowych. Z takiej karty nie wypłacisz pieniędzy - możesz nią tylko płacić i przelewać na nią pieniądze. Dla mnie takie rozwiązanie jest super wygodne, bo na koncie karty mam zawsze około 200zł, więc gdyby nawet ktoś mi zrobił włam to wyczyści mi tylko konto karty, a nie konto bankowe, na które "idzie" moja wypłata. A jak potrzebuję doładować konto to zwyczajnie robię przelew, lub zlecam doładowanie konta swojemu bankowi. W przypadku przelewu kasę na koncie karty mam w 30 minut, w przypadku zlecenia przelewu po max. kilku godzinach. (Mowa oczywiście o dniach roboczych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie, pewnie głupie, ale tak jak mówiłem, w ogóle się na tym nie znam.
Czy na taką kartę mogę wpłacać pieniądze po prostu przez przelew pocztowy? Tak samo jak płace np. na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 09:20, Abi_Dalzim napisał:

> znalazłem 15 stronę dziennika czarnej skały, co z tym zrobić ?
Możesz dać screena?

To jest takie coś: Patrz screeny.
Ja już tego mam aż 3 różne strony. Nie wiem ile jest dokładnie :)

Pozdrawiam.

20120617123317

20120617123333

20120617123349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 15:42, tosz napisał:

znalazłem 15 stronę dziennika czarnej skały, co z tym zrobić ?

Tych stron do znalezienia jest więcej. Jakiś czas temu też interesowałem się tematem i buszowałem po forach blizza, ale nikt wtedy za bardzo jeszcze nie wiedział co z tymi fantami się robi. Doszukano się w nich tylko jakichś nawiązań do Lostów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tym autnethikatorem

sciagnalem ta aplikacje na laptopa bo tam sobie gram i teraz chcialem wejsc na kompa pc i tam trzeba ten autenthicator wiec sciagnalem i nadalo mi nowego ale nie moge wejsc na konto poniewaz mam juz nadane z laptopa i nie wiem co teraz zrobic....

pytanie jak mam wgrac tego z laptopa NA GLOWNEGO PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 12:34, ChrisBgnr napisał:

Doszukano się w nich tylko jakichś nawiązań do Lostów...

Bo są. W grę nie grałem, ale czytając to, co Braveheart wrzucił tutaj, to ten dziennik to historia załogi Black Rock z LOSTów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 12:46, davis87 napisał:

mam problem z tym autnethikatorem

sciagnalem ta aplikacje na laptopa bo tam sobie gram i teraz chcialem wejsc na kompa
pc i tam trzeba ten autenthicator wiec sciagnalem i nadalo mi nowego ale nie moge wejsc
na konto poniewaz mam juz nadane z laptopa i nie wiem co teraz zrobic....

pytanie jak mam wgrac tego z laptopa NA GLOWNEGO PC


Każdy authenticator ma swój numer seryjny i kod przywracania, sprawdż na laptopie jaki masz nr i kod i przepisz to na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 11:19, gitarka napisał:

Można w jakiś sposób połączyć konto BN z paypal nie podając żadnych numerów kart?


Nie można. PayPal opiera się na korzystaniu z Twojej karty kredytowej, nie da się tego obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 13:42, Mohair napisał:

Nie można. PayPal opiera się na korzystaniu z Twojej karty kredytowej, nie da się tego
obejść.

można posiadając dużą sumie na pay pal''u niektórym działa to z 100zł innym dopiero z 200 lub 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się