Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2012 o 12:19, Pietro87 napisał:

Równie dobre jeśli za to blizz da komuś bana to powinni rozdawać bany za posiadanie np
myszki razer naga hex gdzie masz dodatkowe przyciski pod które możesz przypisać np skróty
z paska zdolności.

To jest zupełnie co innego. Jednym kliknięciem wykonujesz szereg czynności, to jest makro. Całkiem prawdopobne, że za to rozdają banany. Nie po to wyelinowali weapon swap (powód: ludzie zmieniali broń na tą z mf przed killem) by teraz jednym kliknięciem robić sobie pełen gear swap w tym samym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Nie ma to co wymagania przedmiotów ;) Nie spełniam ani poziomu przedmiotu, ani wymaganego poziomu na założenie, a i tak i tak go noszę ;)

20120630133858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij offhand. Chyba jakiś bug jest z tym.
Edit: Mam na myśli, że jak zdejmiesz offhand, to poprawnie wyświetli się zmiana dps na broni, później ofc załóż z powrotem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 13:55, davis87 napisał:

sorki za jeszcze raz ale tamten screen zle zrobilem

Masz Sharpshootera jako pasyw? Dwuręczne kusze dają +50% CritDmg, jednoręczne +10%CritChance, jeżeli masz Archery. Bonus z tego pierwsze rośnie wraz z szansa na kryta, drugie maleje.

Porównuj zawsze itemy bez Sharpsootera i z w pełni naładowanym (100% crit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko nic nie zmienialem i rozne wartosc pokazuje nawet jak sciagnalem kolczan ...porostu jest bug

swoja droga ciekawe ile razy moglo byc cos takiego wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni migotliwa od subtelnej esencji? Zauważyłem że ta druga pojawia się na koszmarze i jak tworze te materiały to raz z niebieskiego wyskakuje jedna a raz druga... od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zauważyłeś, od poziomu trudności.
Na każdym poziomie trudności wypadają inne craft matsy. Te z wyższych poziomów używane są do tworzenia najlepszych przedmiotów lv 60-63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 10:18, davis87 napisał:

no wlasnie jak szukac:)?

A tą wiedzą to się nie podzielę ^_^ Już i tak sporo osób wie o tej metodzie i trzeba się ostro naszukać żeby znaleźć odpowiednie przedmioty (czasem to mam farta i od razu po 5-6 itków odkupię, z 2-6kk zysku na czysto... ale czasem 40 minut szukania i nie trafię na ani jeden).

Powiem tylko jedno - nie chodzi o broń. Ta ma łatwe do zauważenia statystyki, bez żadnych ukrytych ficzerów które mogą sprawić że żółty przedmiot z ilvl 58-61 idzie za 3 mln.

Warto też siedzieć na /trade - w swoim czasie upolowałem tam świetny offhand dla maga za 70k. A warty był z 10x tyle...

Prawdę mówiąc dobrze opisał to mój znajomy - takie granie w Diablo 3 to bardziej Auction House Tycoon a nie hack'n'slash ;) I nie zalicza się do najbardziej fascynujących rzeczy pod słońcem.

Dnia 30.06.2012 o 10:18, davis87 napisał:

i czy latwiej sprzedac przedmioty na rmah w ameryce czy w europie? jesli w ameryce czy
oplaca sie zrbic migracje na ameryke?

Obecnie mamy już dość zawalone RMAH, więcej osób wie co robi i rozumie ile dany przedmiot rzeczywiście jest warty... Więc mimo iż na US idzie zarobić nieco więcej to konieczność zrobienia tam nowej postaci, po czym wbicia jakichś 2kk budżetu (żeby można było sobie pozwolić na rozsądne zakupy i w razie czego mieć zapas na jakieś super okazje a nie po ledwie kilka przedmiotów i czekać z 15 godzin aż się sprzedadzą) nieco utrudnia zabawę w innym kraju.

W praktyce jeśli teraz chcesz eksperymentować z cenami to musiałbyś obecnie zainteresować się właśnie RMAH. Moim rekordem (stosunek gold/$$) było kupienie itu za 40k golda i sprzedanie go za 12 Euro. Tym niemniej obecnie WSZYSTKO co ma jakąkolwiek realną wartość leci na RMAH i bardziej prawdopodobny jest przelicznik z 4-5 Euro by potem sprzedać ten sam przedmiot za 10-15. Co oznacza że przynajmniej kilka itemów musiałbyś sprzedać normalnie na RMAH ale zarobioną kasę wrzucić na Battle.net Balance (nie tracisz 15% które zabierze ci PayPal) tak żeby mieć budżet na dalsze manipulacje rynkiem. W tym przypadku za rozsądne minimum żeby zacząć zarabiać to uważałbym jakieś 10-15$. Z jednym ale - D3 nie ma endgame''u ani niczego co utrzyma graczy na dłużej. Z kolei po ostatnich patchach drop wzrósł, ceny z kolei zrobiły się bardzo skoczne. Więc na duże zyski bym się nie nastawiał, nie po tych wszystkich nerfach aktów i buffach dropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że migracja na serwer US i tak nic nie da, bo dom aukcyjny i będziemy mieli zablokowany ze względu na podany kraj zamieszkania w ustawieniach konta Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z lepszych niebieskich robie tą subtelną, a z gorszych tą wcześneijszą tak? Bo teraz na koszmarze z w sumie podobnych niebieskich itemów wyszło co innego.

I jeszcze takie pytanko - wiadomo coś o dodatku i chodzi mi tu o oficjalny news Blizza? Próbuję coś szukać w necie, ale znajduje na polskich stronach same spekulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 20:35, Vaksinar napisał:

Czyli z lepszych niebieskich robie tą subtelną, a z gorszych tą wcześneijszą tak? Bo
teraz na koszmarze z w sumie podobnych niebieskich itemów wyszło co innego.


Nie matsy są bodajże losowe, zależne od poziomu przedmiotu jaki rozbijasz.

Dnia 30.06.2012 o 20:35, Vaksinar napisał:

I jeszcze takie pytanko - wiadomo coś o dodatku i chodzi mi tu o oficjalny news Blizza?
Próbuję coś szukać w necie, ale znajduje na polskich stronach same spekulacje...



Nope, info jest tylko że będzie jak wyjdzie a wyjdzie jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 21:31, Pietro87 napisał:

Nie matsy są bodajże losowe, zależne od poziomu przedmiotu jaki rozbijasz.

Już rozumiem. :D

Dnia 30.06.2012 o 21:31, Pietro87 napisał:

Nope, info jest tylko że będzie jak wyjdzie a wyjdzie jak będzie :)

Czyli jest oficjalne info że będzie... A to dobra wiadomość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2012 o 21:32, Vaksinar napisał:

Czyli jest oficjalne info że będzie... A to dobra wiadomość. :D


Tak, już przed premierą D3 twórcy zapowiedzieli, że planują do gry najmniej bodajże dwa duże dodatki.
Spekulacje na temat pierwszego mówia o powrocie Baala [mam nadzieje, że dobrze to pisze.. bo tych "balów" to jest kilku, zależnie od uniwersum inne nazewnictwo, vide Baal-Bhall-Bhaal... czorty jedne xD, w razie literówki to nie linczować mnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 21:42, Pietro87 napisał:

Spekulacje na temat pierwszego mówia o powrocie Baala


Ja bym w ogóle życzył sobie powrotu duetu Baala i Mefisto.
Biorąc pod uwagę wygląd bossów, których już znamy (Diablo, Rzeźnik, król Szkieletów) jestem bardzo ciekawy jak wyglądałaby ta dwójka. :)
Jeśli idzie o akty to dziękuję bogom że nie ma czegoś na wzór dżungli III aktu z DII. Za to może jakieś piekło w dodatku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem :) po co Blizz zrobił ten cały Dom Aukcjny....bo niemal każdy kupiec normalnie w grze sprzedaje nam swoje dobra i jak mu sprzedajemy....nielegalnie :D bo w swoim dialogu co chwile mówi "Chętnie z tobą pohandluje ale pod warunkiem nie powiesz skąd masz ten towar jasne ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najwięcej o dodatku mówi... Chytry Shen :) W końcu poszukiwania klejnotu Dirgesta i samego demona się jeszcze nie zakończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się