Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2012 o 00:17, Daros_93 napisał:

Grałem w niego przez 3 lata i definitywnie skończyłem 26 czerwca [...]


Szybko zdałeś sobie z tego sprawę, nie ma co. Biorąc pod uwagę, że generalnie oba dodatki wydane po TBC zapowiadały totalny regres zarówno w PvE jak i PvP.

Dnia 15.07.2012 o 00:17, Daros_93 napisał:

SC2 i D3 nie kupiłem [...]


D3 to gra kierowana do zakochanych w gatunku, którzy z radością spędzają setki godzin szukając kolejnych przedmiotów, podobnie sytuacja przedstawia się z WoW, gdzie praktycznie nie liczy się nic poza czasem jaki możesz poświęcić na grę. W przypadku obu tytułów poziom rozgrywki jest dostosowany do ogółu graczy, co widać dokładnie w zmianach na jakie decyduje się Blizzard. Generalnie szału na tym polu nie ma ;)

W SC2 pograj, walni GM i potem krzycz jaka ta gra infantylna czy kierowana do casuali. Powodzenia.

Dnia 15.07.2012 o 00:17, Daros_93 napisał:

Dla mnie bli$$ to banda chciwych na kasę leni.


Pewnie, zrozum tylko, że jak na giganta przystało dostosowuje produkt do odbiorcy, stąd stan w jakim teraz znajduje się WoW czy D3. Nie ma co płakać, olej sprawę i idź z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 02:28, Shinigami napisał:

Pewnie, zrozum tylko, że jak na giganta przystało dostosowuje produkt do odbiorcy, stąd
stan w jakim teraz znajduje się WoW czy D3. Nie ma co płakać, olej sprawę i idź z duchem
czasu.

I właśnie dzięki temu dostosowywaniu WoW zaczął nagle tracić graczy i raczej MoP tego nie uratuje, wręcz przeciwnie. Podobnie Diablo III, które już za pół roku pewnie będzie zapomnianą grą z martwym AH i coopem, w obecnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 18:56, matiz123 napisał:

Muszę przyznać, że Whirlwind Barbarian wymiata. :D /.../

No...... do Hella taaa :D potem już nie jest tak kolorowo. Dobre to na farmę 3 akt np jest. Frenzy [Amok] i tak wciąż ROX!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim buildem farmię 2 akt inferno i większych problemów nie mam - http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#ahUikP!aYg!YZZYcb. Zbieram jak najwięcej elit, odpalam WotB i się kręcę, a wszystko pada. :D Jeśli zdarza mi się zginąć, to tylko dlatego, że trafię na wredną paczkę z jailerem i na przykład frozen i nightmarish, a WotB jest akurat na cooldownie, więc nie mam jak się z jailera uwolnić. W sumie to muszę przetestować runę wydłużającą czas trwania WotB - może będzie się lepiej spisywać.
No i na pewno przydałoby się więcej crit chance, crit dmg i loh - mam tego odpowiednio 24,5% (z okrzykiem 27,5, a z okrzykiem i WotB 37,5), chyba coś koło 200% i mniej więcej 800 (nie mam teraz gry włączonej, więc nie sprawdzę dokładnych wartości :P). Ale ogólnie nie narzekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 12:31, matiz123 napisał:

Ja z takim buildem farmię 2 akt inferno i większych problemów nie mam - http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#ahUikP!aYg!YZZYcb.
Zbieram jak najwięcej elit, odpalam WotB i się kręcę, a wszystko pada. :D /.../

W sumie fakt, poprawka. Zapomniałem już, że Inferno to jakie teraz mamy to nie to samo Inferno co eeee "kiedyś" ? :D Hmmm nawet ciekawy build. Z dwoma typami Boo zasuwasz. hmmm. Sam mam barbę. Fakt marne 60h z tego co pamiętam i 60 lvl. Tak go jakoś swego czasu zrobiłem i nie mogę go skończyć. :) Jednak miast Grzmotnięcia i tak wolałbym na Amoku latać z runą Triumf albo Maniak :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 13:05, Braveheart napisał:

W sumie fakt, poprawka. Zapomniałem już, że Inferno to jakie teraz mamy to nie to samo
Inferno co eeee "kiedyś" ? :D

No tak, przed patchem to nie było sensu myśleć o takim buildzie. :D Ale to w sumie dobrze, że teraz nie ma czegoś takiego jak "jedyny słuszny build dla barbarzyńcy" opierający się na jak największej przeżywalności.

Dnia 15.07.2012 o 13:05, Braveheart napisał:

Jednak miast Grzmotnięcia i tak wolałbym na Amoku latać z runą Triumf albo Maniak :)

Akurat w tym przypadku Amok nie ma sensu. Amok jest świetny wtedy, gdy właśnie ta umiejętność jest głównym źródłem obrażeń. A w moim przypadku Whirlwind generuje mniej więcej 75-85% obrażeń (10-15% daje Sprint i resztą będzie z Grzmotnięcia). Grzmotnięcie jest tutaj przede wszystkim po to, żeby sobie szybko dużo furii nabić (jak wejdzie kryt, to nawet 27 punktów można dostać), a do tego zadania jest to najlepsza umiejętność. :)
W tym buildzie jest naprawdę rewelacyjna synergia. Dzięki wysokiej szansie na trafienie krytyczne Bitewny szał generuje mnóstwo furii, dzięki czemu można ciągle używać Sprintu (a tornada, które pojawiają się za mną, znów dają furię, jeśli gonią mnie przeciwnicy, a to dzieje się prawie ciągle :P), co ułatwia szybkie przeszukanie lokacji, żeby zebrać wszystkie elity w jednym miejscu. Poza tym te tornada ze Sprintu zadają nawet niemałe obrażenia - "biali" przeciwnicy względnie szybko padają, "kolorowi" mogą stracić nawet 10-20% życia, zanim obiegnę lokację. No i jak się wszystkich zbierze w kupę, to się odpala Gniew berserkera, a potem bez przerwy Tornado i Sprint. :D Dzięki runie z Gniewu, wysokiej szansie na kryt i Awanturnikowi w pasywkach, obraźenia są jeszcze większe, furia praktycznie się nie kończy, a życie regeneruje się poprzez Life on hit i fakt, że wrogowie szybko padają, także Health globe''y są powszechnie dostępne. :)
Na pewno minusem tego biuldu jest bardzo duża wrażliwość na CC - jeśli Gniew berserkera jest na cooldownie, to Jailer staje się koszmarem. Dlatego też zastanawiam się, czy nie zamienić Awanturnika na Molocha. Poza tym obrażenia podczas walki z jednym przeciwnikiem są niższe. Aczkolwiek w przypadku Beliala nie wygląda to źle, bo te tornada ze Sprintu go biją, więc walka wygląda tak, że ładuję furię na maksa, odpalam Sprint, a potem "jeżdżę wzdłuż Beliala" Tornadem i trochę życia mu spada. :)
Co do ewentualnych zmian, to muszę spróbować Gniewu berserkera z runą, która daje dodatkową sekundę działania za wygenerowane 25 furii. Sądzę, że z tym będzie się dało wydłużyć czas trwania umiejętności do 40-50 sekund, jak nie więcej. :P Poza tym może Awanturnika zamienię na wspomnianego Molocha (żeby zredukować działanie CC) albo Wrogość, która też świetnie uzupełnia build. No i muszę znaleźć porządny topór lub buławę, bo chodzę aktualnie ze sztyletem, przez co Mistrz broni daje mi 15% obrażeń zamiast 10% szansy na trafienie krytyczne. :D A wtedy miałbym 37,5% szansy z Bitewnym szałem i 47,5% z Bitewnym szałem i Gniewem berserkera, a to już trochę jest. :P W sumie to chyba spróbuję porzucić tarczę na rzecz drugiej broni - powinno być znacznie lepiej, jeśli moja przeżywalność nie spadnie zbyt mocno. No i przydałyby mi się też buty z Movement speedem, bo takowych niestety nie posiadam. :D
Heh, ale się rozpisałem. :P

Dnia 15.07.2012 o 13:05, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.

Ja również pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj bratu przyszło Diablo 3 ale on jest za granicą, wróci za kilka dni i powiedział że jedną klasę sobie mogę wybrać i grać.

Krótko i na temat, jaką polecacie? I opiszcie krótko jak chcecie, z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:20, Slappy napisał:

Krótko i na temat, jaką polecacie? I opiszcie krótko jak chcecie, z góry dzięki za pomoc
;)

Ja np zbytnio nie wyobrażam sobie dłuższej gry kimś innym, niż Łowczynią Demonów. To taki miks assy i amazonki, który sprawdza się naprawdę fajnie. Do dyspozycji ma łuki i kusze, co pozwala trzymać moby na dystans. Krótko mówiąc - serdecznie polecam.

Bo np taki wizz czy Mniszka wynudziły mnie niemiłosiernie (Monk mniej, ale i tak mi się odechciało :<), choć to zależy od gustu. Tym bardziej, że w samo Diablo III już od jakiegoś czasu nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:26, Renzov napisał:

Ja np zbytnio nie wyobrażam sobie dłuższej gry kimś innym, niż Łowczynią Demonów. To
taki miks assy i amazonki, który sprawdza się naprawdę fajnie. Do dyspozycji ma łuki
i kusze, co pozwala trzymać moby na dystans. Krótko mówiąc - serdecznie polecam.

Witaj.

Jednostrzałowca ....
Z tyloma co DH grałem w publicach jedni lepsi inni gorsi. Jeszcze inni to istni tancerze byli co nawet fajnie i efektownie to wyglądało. {Koleś na serio potrafił nim "operować"} ale i tak jak coś szło nie tak to pasek mu schodził niemiłosiernie szybko.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja każdemu i w każdej grze polecam grać tym co się "czuje". Nie widzę sensu sugerowania się tym co ktoś napisze, bo każdy inaczej odbiera klasy.

DH jest uważany aktualnie za postać najbardziej OP i easy mode.

Ale tak naprawdę nie ważne kto i co uważa, bo każda postać jest na swój sposób fajna, każdą można pograć i każdą można skończyć inferno, więc wybierz co chcesz i baw się dobrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2012 o 23:16, zawcia napisał:

DH jest uważany aktualnie za postać najbardziej OP i easy mode.



Poważnie ? Dla mnie ta klasa to największy zasysacz w co-opie [z iloma dh bym nie grał zarówno z pro gearem za gold jak i gearem za realną kasę a i takich mam w fl, to zawsze jak ktoś da ciała to z reguły łowca, praktycznie nikogo oprócz dh nie wskrzeszam w co-opie]

Ale to w sumie dobrze, że tak sobie wszyscy myślą xD
Przynajmniej mój wiz na nerfach ma cisze i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najprzyjemniej gra się DH, gdyż (według mnie) właśnie tą postacią najbardziej muszę żonglować umiejętnościami (pułapka/odskok/strzał/pułapka/strzał/odskok...) choć wymaga sporo taktyki i myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wizz przebija wszystko.
Strasznie ciężko zabić wizza na początku gry przez to ma strasznie łatwo do infermo. Normal wystarczy ~100 dpsa, żeby przejść normal z kupą itemami. Koszmar z nimi też nie jest jakiś specjalnie trudny. Wizz ma mocne skille. W DH łatwiej zrobić dużego DPSa, ale raczej nie widzę przyszłości tej postaci na Hardcore, bo 90% graczy to papiery.
To jest moja opinia na temat łatwości gry.
Zwykły tryb:
Wizz
DH
Monk, Barb,
WD
Hardcore
Barb,
Wizz,
Monk,
DH
WD

Na hardcore DH ma już moim zdaniem istotny problem, bo nie ma jak farmić. Wizzem można tanim buildem nawet z niebieskimi itemami cisnąć III akt infermo.

Problemem jest moim zdaniem PvP jeżeli taki DH na hita ma 300K dmg, to nawet z dużymi resami jest ciężko przeżyć hita. I to jest główna przyczyna nerfów DH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 22:01, Selv napisał:

W tej grze nie ma tanka ani zlodzieja.
Kazda postać z itemami może tankować czy też dpsować.


niby tak ale nie powiesz mi ze wizardem bierzesz wszystko na klatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest jakiś dzień dobroci w Blizzardzie? Prawie każda paczka gubi przynajmniej jeden żółty przedmiot z ilvl 63 (co prawda większość jest beznadziejna, no ale lepsze to niż nic :P), a teraz znalazłem jeszcze takie cudo. :]

20120717122045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 12:21, matiz123 napisał:

Dzisiaj jest jakiś dzień dobroci w Blizzardzie? Prawie każda paczka gubi przynajmniej
jeden żółty przedmiot z ilvl 63 (co prawda większość jest beznadziejna, no ale lepsze
to niż nic :P), a teraz znalazłem jeszcze takie cudo. :]


Używałbym ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 12:21, matiz123 napisał:

Dzisiaj jest jakiś dzień dobroci w Blizzardzie? Prawie każda paczka gubi przynajmniej
jeden żółty przedmiot z ilvl 63 (co prawda większość jest beznadziejna, no ale lepsze
to niż nic :P), a teraz znalazłem jeszcze takie cudo. :]

O, to tu podziało się moje szczęście, mi dzisiaj na pierwszym akcie Inferno padały same przedmioty na 51-55 lvl, gdzie zawsze przeważały 59-60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się