Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2012 o 18:26, matiz123 napisał:

> endgame zrobił w taki sposób, że nie chce mi się w niego grać nawet z god-mode :D
A Tobie chce się grać w jakąkolwiek grę z god-mode? Bo dla mnie takie coś jest bez sensu
i zabija całą zabawę i to w każdym tytule.


IDDQD... kto wie z jakiej gry to kod ? Z pewnością każdy szanujący się gracz. ;-P
Bez tego kodu przejście omawianej gry było dla mnie po prostu niemożliwe. Tam to był dopiero poziom trudności... Wychylasz się zza węgła, o jaki wielki byczek z rakietni... [BOOM]... nie żyję. ;-)
I o dziwo z god mode grało się w tą grę bardzo przyjemnie i absolutnie nic mi się nie nudziło. Wchodzisz do pomieszczenia, a tam pełno mobków z fireballami i rozwałka z miniguna albo strzał z BFG (skrót od Big Fu#$^n'' Gun ;-D). A jak amunicja się kończyła do IDKFA. To się nazywało przyjemność z grania dla samego grania. :-) Dziś już takich gier nie robią. Jeszcze Diablo 2 miało dla mnie tę właściwość do pewnego stopnia.
A Flashback, a Another World ? ... Dobra, nostalgia google off. ;-D

Wracając do Diablo 3, muszę przyznać że teleport z fracture stanowił w zasadzie nieodłączny element każdego mojego wizardowskiego buildu (po prostu tę runę lubiłem najbardziej), ale Archon już jednak nie zawsze. Niemniej kilka razy się nim bawiłem i kurde nigdy nie mogłem samemu na ten bug trafić. ;-) Kiepskie timingi. ;-P
W każdym razie gdyby nie AH, to w zasadzie nic specjalnego by z tego nie wynikało (ot, kolejny fail Blizzarda w tej grze), a tak to mamy kolejny MEGA fail Blizzarda w tej grze.
Naprawdę nie poznaję tej firmy. Jeszcze z pół roku temu za tak świetny support w WoWie byłem gotów zapuścić futro i brać na klatę wszystkich hejterów Blizzarda... bez healera. :-)

I jestem przekonany, że żadnych banów za to nie będzie... za dużo by na tym stracili, a przecież $.$ jest najważniejsza. ;-) Zresztą sami są sobie winni tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Może mi ktoś powiedzieć skąd moge wyczaić tekstur packa do Diablo 3, by wyglądało bardziej "Mrocznie", widziałem takie filmiki na YT. No i moje pytanie, czy jest to uznawane, przesz Blizzarda, czy może być uznane za Cheat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2012 o 21:47, Dann napisał:

IDDQD... kto wie z jakiej gry to kod ? Z pewnością każdy szanujący się gracz. ;-P
Bez tego kodu przejście omawianej gry było dla mnie po prostu niemożliwe. Tam to był
dopiero poziom trudności... Wychylasz się zza węgła, o jaki wielki byczek z rakietni...
[BOOM]... nie żyję. ;-)
I o dziwo z god mode grało się w tą grę bardzo przyjemnie i absolutnie nic mi się nie
nudziło. Wchodzisz do pomieszczenia, a tam pełno mobków z fireballami i rozwałka z miniguna
albo strzał z BFG (skrót od Big Fu#$^n'' Gun ;-D). A jak amunicja się kończyła do IDKFA.
To się nazywało przyjemność z grania dla samego grania. :-) Dziś już takich gier nie
robią. Jeszcze Diablo 2 miało dla mnie tę właściwość do pewnego stopnia.
A Flashback, a Another World ? ... Dobra, nostalgia google off. ;-D


Mi tez "kody" zabijały zawsze jakikolwiek sens grania w gry.
Chyba jedyne gry gdzie lubiłem sobie zapodać god-mode to seria gta/saints row jak już miałem całą skończoną to we free roamie dla zwykłej bezmózgiej sieki w rytm fajnej muzy przyjemnie odpalało się GM.

Dnia 23.07.2012 o 21:47, Dann napisał:

Wracając do Diablo 3, muszę przyznać że teleport z fracture stanowił w zasadzie nieodłączny
element każdego mojego wizardowskiego buildu (po prostu tę runę lubiłem najbardziej),
ale Archon już jednak nie zawsze. Niemniej kilka razy się nim bawiłem i kurde nigdy nie
mogłem samemu na ten bug trafić. ;-) Kiepskie timingi. ;-P
W każdym razie gdyby nie AH, to w zasadzie nic specjalnego by z tego nie wynikało (ot,
kolejny fail Blizzarda w tej grze), a tak to mamy kolejny MEGA fail Blizzarda w tej grze.


Nie chodzi o AH tylko RMAH gdzie można sprzedać niezłe przedmioty za 20-50 euro sztuka. Jak chodzi o realną gotówkę to niektórym to robi różnicę.

Dnia 23.07.2012 o 21:47, Dann napisał:

I jestem przekonany, że żadnych banów za to nie będzie... za dużo by na tym stracili,
a przecież $.$ jest najważniejsza. ;-) Zresztą sami są sobie winni tej gry.



Bany za exploitowanie energy armora były to i za to polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:05, Night_Elf napisał:

Cześć,

Może mi ktoś powiedzieć skąd moge wyczaić tekstur packa do Diablo 3, by wyglądało bardziej
"Mrocznie", widziałem takie filmiki na YT. No i moje pytanie, czy jest to uznawane, przesz
Blizzarda, czy może być uznane za Cheat?



http://www.darkd3.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:07, Pietro87 napisał:

Mi tez "kody" zabijały zawsze jakikolwiek sens grania w gry.
Chyba jedyne gry gdzie lubiłem sobie zapodać god-mode to seria gta/saints row jak już
miałem całą skończoną to we free roamie dla zwykłej bezmózgiej sieki w rytm fajnej muzy
przyjemnie odpalało się GM.


Kiedyś gry robiono tak, że teoretycznie i praktycznie były nie do przejścia w całości, niczym tetris. :-) Wspomniany tu przeze mnie Doom 2: Hell on Earth był tego dobrym przykładem. Do dziś pamiętam pewne pomieszczenie, gdzie jak wchodzisz otwierają się dwie wnęki z dwoma najgorszymi skur... w całej grze: Gigantyczny pająk z minigunem i owy byczek z bazuką. Jedyne co można było zrobić, to liczyć na to że nawzajem się powybijają. :-)
A przecież nie grało się w to to ani dla fabuły, ani dla achievementów, ani dla kasy ani dla niczego konkretnego. Po prostu aby zabić czas, zrelaksować się. God mode wręcz pomagał w osiąganiu tych celów. Ja w każdym razie bez kodów daleko nie zachodziłem. :-)

Dnia 23.07.2012 o 22:07, Pietro87 napisał:

Nie chodzi o AH tylko RMAH gdzie można sprzedać niezłe przedmioty za 20-50 euro sztuka.
Jak chodzi o realną gotówkę to niektórym to robi różnicę.


Można było je również wystawiać na GAH za np. XX / XXX milionów golda sztuka, systematycznie aż do całkowitego rozkładu ekonomii w grze, kiedy złoto stało się praktycznie bezwartościowe. Skoro ten bug istnieje np. od premiery (a możemy spokojnie tak założyć), to pomyślmy jaka fala żółci zalała rynek (również ten in-game) w ciągu tego czasu z tego tytułu. Przy tym farmienie chestów lub goblinów to pikuś. :-)

Dnia 23.07.2012 o 22:07, Pietro87 napisał:

Bany za exploitowanie energy armora były to i za to polecą.


Jakoś chyba specjalnie głośno o tych banach nie było, ale u Blizza ostatnio wszystko jest możliwe.
Ja w każdym razie podpisuję się pod wypowiedzią Pana Szybkiego565:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=77931&pid=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2012 o 22:44, Dann napisał:

Kiedyś gry robiono tak, że teoretycznie i praktycznie były nie do przejścia w całości,


Młody jesteś =P
Ninja Gaiden czy Castelvania to było dopiero coś !
Zwłaszcza Ninja Gaiden [oraz jego genialny remake na xboxa] - to jest dla mnie kwintesencja przegiętego poziomu trudności w grach xD

Dnia 23.07.2012 o 22:44, Dann napisał:

Można było je również wystawiać na GAH za np. XX / XXX milionów golda sztuka, systematycznie
aż do całkowitego rozkładu ekonomii w grze, kiedy złoto stało się praktycznie bezwartościowe.


Ano, zalew inferno itemów był od początku podejrzany, pierw exploitowali na energy armor, potem na archonta jak widać.

Dnia 23.07.2012 o 22:44, Dann napisał:

Ja w każdym razie podpisuję się pod wypowiedzią Pana Szybkiego565:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=77931&pid=12


A ja się nie podpisuję tak do końca.
Bo jak ktoś posiada uczciwość to zgłasza bugi - mimo grania wizem byłem jednym z pierwszych zgłaszających połamaną mechanikę działania energy armora pozwalająca na jego exploiting. Owszem korzystałem z buildu pod taki trik, ale buga zgłosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:52, Pietro87 napisał:

Młody jesteś =P


Każdy mi to mówi, a ja po prostu dbam o formę: chudy, brzydki, pryszczaty i garbaty. ;-P

Dnia 23.07.2012 o 22:52, Pietro87 napisał:

Ninja Gaiden czy Castelvania to było dopiero coś !
Zwłaszcza Ninja Gaiden [oraz jego genialny remake na xboxa] - to jest dla mnie kwintesencja
przegiętego poziomu trudności w grach xD


Akurat te tytuły nic mi nie mówią, stety lub niestety. Ja akurat jeśli idzie o gry, to ze starego commandorka 64 itp. od razu na PC się przesiadłem... jeszcze z czarno-zółtym monitorem ale zawsze. ;-)
Niemniej poziom Nightmare w Doomie 2 dostatecznie odcisnął się na mojej psychice ;-P (między innymi).
Apropo psychiki, przypomniała mi się klasyka trudności na YT. Na pewno wszyscy to znają. Ja chwilami nie byłem w stanie wytrzymać ze śmiechu. :-D
http://www.youtube.com/watch?v=in6RZzdGki8

I przepraszam za offtop.

Dnia 23.07.2012 o 22:52, Pietro87 napisał:

... itemów był od początku podejrzany, pierw exploitowali na energy armor,
potem na archonta jak widać.


Kombinowanie z mechaniką gry to jedno, a tego typu rzeczy to po prostu fail programistów. Czasem pewne rozwiązania mogą na pierwszy rzut oka nie wydać się aż tak oczywiste, ale tutaj usprawiedliwienia nie widzę żadnego. :-(

Dnia 23.07.2012 o 22:52, Pietro87 napisał:

A ja się nie podpisuję tak do końca.
Bo jak ktoś posiada uczciwość to zgłasza bugi - mimo grania wizem byłem jednym z pierwszych
zgłaszających połamaną mechanikę działania energy armora pozwalająca na jego exploiting.
Owszem korzystałem z buildu pod taki trik, ale buga zgłosiłem.


Nie mówię, że jest to w porządku: wykorzystywać sfailowaną mechanikę gry do własnych celów miast grać fair. Ale kiedy np. odkryjemy coś nawet totalnie OP, co zarazem wynika bezpośrednio z samej gry, a nie z jej celowego hackowania, to dlaczego mielibyśmy ponosić odpowiedzialność za granie w dany sposób ? De facto za czyjeś błędy i fuszerkę.
Zgłosić owszem można, a w zasadzie zapytać czy to rzeczywiście tak miało być, podzielić się spostrzeżeniami.
Z tą uczciwością, to IMO też nie do końca tak. Ja rozumiem, widzimy bug w grze, zgłaszamy. Ale kiedy wszystko podlega pod mechanikę gry (vide Force armor + low hp / fast regen + DS), to dlaczego mielibyśmy poczuwać się do obowiązku wręcz moralnego zgłaszania czegokolwiek, skoro wszystko jest zgodnie z przepisami ?
Jw., zgłosić można jeśli coś nam się nie podoba, ale w ten sposób to można i z pół gry zgłaszać. Ja np. zastanawiałem się nad zgłoszeniem kwestii attack speed i zaklęć channelowanych u wizarda, bo nie uważam za normalną tak drasytcznej różnicy między szybkością znikania AP u 1h i 2h przy w zasadzie porównywalnych obrażeniach. Ale kurcze, ja tego nie wymyślałem, może tak ma być ?
A patentu z Energy armorem ani nie zgłaszałem, ani nie wykorzystywałem.

W każdym razie powtórzę raz jeszcze: gdyby nie AH, nie byłoby takiego halo. Naprawdę co im strzeliło do głów zeby dodawać coś takiego do Diablo... zapewne WoW. Tyle że WoW to zupełnie inna gra.


PS. Moim szczytem uczciwości było zgłaszanie zbugowanych roślinek w Elwynn Forest. ;-D Dostałem za to pochwałę od samego GMa. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 17:37, Pietro87 napisał:

Sprawdziłem tego buga, pograłem tak może ja wiem z 30min i niemiłosierna nuuuudaaaa o.0
Jasne kumam ultra farma wiadomo o co chodzi.
Jedyne zastosowanie tego buga to chyba tylko do wbicia bez trudu aczików na hardkorze.

Swoją drogą jestem ciekaw czy tez dostanę jakiegoś bana-osta za ten "haniebny czyn"..
a podczas gry dropnał mi omfg 1 hand sword całe 250 dmg =P


U mnie za to caly friend list korzystal z buga ile mogl, wszyscy nagle same Wizardy, strasznie sie zawiodlem na Bllizardzie w tym momencie, generalnie odechcialo mi sie w D3 grac. Nawet teraz jest pozna pora a nikt offline nie poszedl, kazdy probuje wyluskac ile moze poki tego nie naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powinien teraz zrobić blizzard. Fakt, bug już nie działa ale ?? Co z tymi ludźmi, którzy od początku gry nachapali się najlepszych items ?? Jakie my, uczciwi gracze mamy teraz szanse - nie wspominając o PvP kiedy już wyjdzie ?? Przez to nie gram juz w diablo bo i tak nie mam zadnych szans z tymi nachapanymi kolesiami !!! Stąd też tyle GZ itemków na AH. Sam przegrałem ponad 300h i nic wartego więcej niż 1kk nie poleciało !!!! Dodam, że 150h farmy inferno 1/2akt. KONIEC Z DIABLO ! KONIEC Z BLIZZARDEM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 10:18, Chester-LP napisał:

Nie wiem co powinien teraz zrobić blizzard. Fakt, bug już nie działa ale ?? Co z tymi
ludźmi, którzy od początku gry nachapali się najlepszych items ?? Jakie my, uczciwi gracze
mamy teraz szanse - nie wspominając o PvP kiedy już wyjdzie ?? Przez to nie gram juz
w diablo bo i tak nie mam zadnych szans z tymi nachapanymi kolesiami !!! Stąd też tyle
GZ itemków na AH. Sam przegrałem ponad 300h i nic wartego więcej niż 1kk nie poleciało
!!!! Dodam, że 150h farmy inferno 1/2akt. KONIEC Z DIABLO ! KONIEC Z BLIZZARDEM !!!!


Ambitny byleś, ja odpuścilem po 100h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 03:54, Cykada85 napisał:

U mnie za to caly friend list korzystal z buga ile mogl, wszyscy nagle same Wizardy,
strasznie sie zawiodlem na Bllizardzie w tym momencie, generalnie odechcialo mi sie w
D3 grac. Nawet teraz jest pozna pora a nikt offline nie poszedl, kazdy probuje wyluskac
ile moze poki tego nie naprawia.



No nie każdy bo ja nie korzystałem a tez masz mnie w FL =P
Ale moi też byli głównie na bugu.. przynajmniej się wyjaśniło jak większość lameriady z 12-16k dpsu i strasznie badziewnym gearem dało radę skończyć inferno.
Poczekamy na fixa ciekawe co panowie zaprezentują =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 10:18, Chester-LP napisał:

!!!! Dodam, że 150h farmy inferno 1/2akt. KONIEC Z DIABLO ! KONIEC Z BLIZZARDEM !!!!

To musiałeś mieć niesamowitego pecha, bo ja grając w Path of Exile ciągle widzę jak ktoś chwali się, że zarobił na diablo3 i teraz czeka na PoE:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że teraz o tym się dowiedziałem. 100h gry, ceny po milionach, irytacja, wścieklizna itd. itp.
Wreszcie mogę z czystym sumieniem stwierdzić że to była tylko strata kasy :P. A właściwie części, bo 80zł bym za nią dał bez problemu. Ale nie 180...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawili Wizarda to teraz Barb ma buga hahaha, God Mode, kumpel ma 8 k zycia per hit, dobrze ze zarobilem na tej grze wiecej niz za nia dalem, wiec bez zalu sobie ja daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 23:53, Cykada85 napisał:

Naprawili Wizarda to teraz Barb ma buga hahaha, God Mode, kumpel ma 8 k zycia per hit,
dobrze ze zarobilem na tej grze wiecej niz za nia dalem, wiec bez zalu sobie ja daruje.


Diablo 3, płatna, rozszerzona beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebna jest karta debetowa podlaczona do konta paypal zeby moc podlaczyc je do konta bnet i przesylac pieniadze ? bo niestety nie mam karty ktora mozna placic przez internet, bank nie ma takiej uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 00:16, Malevyn napisał:

potrzebna jest karta debetowa podlaczona do konta paypal zeby moc podlaczyc je do konta
bnet i przesylac pieniadze ? bo niestety nie mam karty ktora mozna placic przez internet,
bank nie ma takiej uslugi.


Karta kredytowa albo Debetowa zeby polaczyc B.net konto z Pay/palem jest potrzebna, tez mialem z tym problem, myslalem ze przypisanie banku do pay/pala wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 09:58, Servakus napisał:

Czy w którymś patch''u bedzie dostępny tryb PvP ??

Teoretycznie tak. Ale... Prawdopodobnie do tego czasu gra będzie już martwa, ew. będzie dogorywała, bo nikt nie będzie chciał walczyć z graczami, którzy dorobili się swoich wypasionych przedmiotów na bugach, exploitach i farmieniu na masową skalę. A Blizzard nie kwapi się, żeby to nawet skomentować, a co dopiero jakkolwiek rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem. Do czasu PvP gra będzie już martwa. A grać i chwalić będą ją Ci, którzy farmią botami i innymi expolitami. Ja podziękuję. Tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się