Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2012 o 20:26, matiz123 napisał:

> legendary wypadaja z mobkow a nie elit wszystkie ktore zdobylem a bylo ich kolo
20-30
> wypadaly z mobkow i to samo zauwazyli moj brat i inni znajomi wiec jesli chcecie
legendary
> to musicie zabijac zwykle mobki i tu krzysztof ma racje!!!
To dlaczego mi wszystkie legendarne przedmioty zdobyte w 1.0.5 (a było ich chyba 5 albo
4) wypadły z elit? :( Oczywiście mobki też biję, żeby nie było wątpliwości.


Legendar może wypaść ze wszystkiego od elity/zwykłegi trashu po beczki skrzynki czy inne małe śmieci do klikania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... Udało mi się wydropić schemat dla złotnika - nie wiem czy to dzięki patchowi czy po prostu łuk szczęścia:P

Pograłem w chwilę na nowym patchu i stwierdzam ,że jest dobrze. Poziom siły potworów daje nam możliwość dostosowania inferno pod swoją postać. Podobno z dropem też jest dobrze(póki co, zauważyłem, że więcej kasy leci, legendy standardowo mi nie wypadają...). Miło też, że pojawiły się nowe kapliczki :P

Każdy patch coraz więcej rzeczy wprowadza. Czekamy na aktualizację 1.0.6 a najlepiej na 1.1(PvP) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 11:36, tosz napisał:

znalazł już ktoś jakiś klucz ? ba ja nijak nie mogę

No pewnie, ja już 4 razy byłem u uber bossów. :P Co prawda raz kluczyki wyłożył znajomy, także sam zebrałem trzy zestawy. Niestety jeszcze nie udało mi się zdobyć żadnej części pierścienia. :( Ale jeśli farmi się na MP4, a ubery ubija na MP3, to trzeba się uzbroić w cierpliwość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2012 o 20:26, matiz123 napisał:

To dlaczego mi wszystkie legendarne przedmioty zdobyte w 1.0.5 (a było ich chyba 5 albo
4) wypadły z elit? :( Oczywiście mobki też biję, żeby nie było wątpliwości.


tak musze potwierdzic po patchu legendy tez wypadaja z elit sam doswiadczylem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 11:39, matiz123 napisał:

> znalazł już ktoś jakiś klucz ? ba ja nijak nie mogę
No pewnie, ja już 4 razy byłem u uber bossów. :P Co prawda raz kluczyki wyłożył znajomy,
także sam zebrałem trzy zestawy. Niestety jeszcze nie udało mi się zdobyć żadnej części
pierścienia. :( Ale jeśli farmi się na MP4, a ubery ubija na MP3, to trzeba się uzbroić
w cierpliwość. :)

mam siłę potworów ustawioną na 5 może to jest problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze na testowym wypadały ze 100% dropem na mp6.
Na oficjalnym patchu też mi jeden na mp6 wyleciał [aczkolwiek parcia ani na ubbery ani na klucze nie mam, jak podczas normalnej farmy na mp4-5 jaki wpadnie to git, jak nie to trudno] więc jest szansa, że dalej działa taki trik.

Tylko przy 5 nv.
Generalnie zasada miała działać tak 1mp = 10% szansy na drop.
MP10 = 100% drop.

Ale na testowym sprawdzaliśmy rożne ilości mfu i wbitych nv i o ile sam mf nie grał praktycznie żadnej roli to chyba mechanika dodatkowego itemu za nv jakoś stymuluje drop klucza bo na mp6 jak grałem po PTR na dobre 45-50 runów zawsze miałem klucz [tylko zawsze bite na 5 stackach nv]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mój brat sobie pyka w Diablo 3 :D bo przynajmniej mniej spędza czasu przy nielubianym przemnie facebooku.

Ale grać w tą grę dla największego ilośći golda za sprzedawanie Legendarnych itemków to już lekka przesada jakby za real kasę by wystawiał to było by bardziej sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 18:41, tkoeman napisał:

Jak wygląda walka z tymi uber bossami? Da się to zrobić solo? I jaki mp najlepiej ustawic
na nie jak normalnie gram na mp3?


1). Wygląda tak sobie. Pierwszy raz wlazłem na ubery na MP3 dostałem "magdę" i "kościeja". Pokonałem ich za pierwszym razem. Żaden problem. Oczywiście najpierw nabiłem 5 nefalemów - dropnęło mi "kręgosłup" do pierścienia. Za drugim razem też postanowiłem wejść na MP3 i to był niestety błąd - dostałem "gnoma" i "rakanota". Kwasowy śluz gnoma załatwił mnie jednym uderzeniem - zabrał mi całe hp - 57k. 6 razy próbowałem i nie dałem rady. Poprosiłem kolegę, który gra barbem aby mi pomógł. Uberrki padły za pierwszym podejściem. Niestety nie dostałem kolejnej części do pierścienia. Gram czarownikiem - 155k dm z szelmą, hp obecnie 56k, resy 800 (używam kruchej potęgi).
2). Tak więc jeżeli nie grasz barbem, ani mnichem to na początek wejdż na MP1. No chyba, że idziecie w grupie - wtedy o MP powinien zdecydować barb i monk. I jeżeli gracie w teamie - niech każdy z was ma infer. machinę - wtedy nie będzie losowania uberów - otworzycie 3 portale do każdych uberów.
3). Otwarte portale to :
a). z lewej strony od wejścia - "magda i kościej".
b). środkowy portal - "gnom i rakanot".
c). z prawej strony od wejścia - "kuleczka i kartan".

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2012 o 18:46, Pablo1989 napisał:

Ale grać w tą grę dla największego ilośći golda za sprzedawanie Legendarnych itemków
to już lekka przesada jakby za real kasę by wystawiał to było by bardziej sensowne.



A broni ci kto sprzedawać gear/gold za realną kasę ?
Sam dorobiłem na D3 w przeciągu 4 mcy więcej niż średnia krajowa w tym roku...

Teraz jest ciężej wywalić coś na rmah ale dalej da się wykrzesać niezły grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z diablo a konkretniej...musiałem przeinstalować system i początki były burzliwe.

Informacje o koncie Battle.net
Wprowadź swoje dane w poniższych polach, by zresetować zapomniane hasło lub przywrócić dostęp do konta zablokowanego ze względów bezpieczeństwa.


Zresetowałem hasło, otrzymałem już nowe hasło, mogę się zalogować na konto z nowym hasłem ale ciągle wywala mi błąd, że konto ciągle jest zablokowane i potrzebny jest reset hasła...co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 23:45, Baczka napisał:

Mam problemy z diablo a konkretniej...musiałem przeinstalować system i początki były
burzliwe.

Informacje o koncie Battle.net
Wprowadź swoje dane w poniższych polach, by zresetować zapomniane hasło lub przywrócić
dostęp do konta zablokowanego ze względów bezpieczeństwa.


Zresetowałem hasło, otrzymałem już nowe hasło, mogę się zalogować na konto z nowym hasłem
ale ciągle wywala mi błąd, że konto ciągle jest zablokowane i potrzebny jest reset hasła...co
z tym zrobić?


e względu na podejrzaną działalność użytkownika to konto zostało zablokowane. Na adres e-mail przypisany do tego konta została wysłana wiadomość zawierająca szczegółowe informacje na temat rozwiązania tego problemu. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.


No teraz nawet już na to zmienione sie nie mogę zalogować, po prostu fajnie wręcz wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 07:51, tosz napisał:

od kilku dni ganiam za kluczami i żadnego jeszcze nie znalazłem, jak ty je znajdujesz
? ( oprócz 5 nefalemów )


AKT 1 i 2 - MP6 - co 2 raz wyskakuje klucz.
AKT 3 - MP5 - co 3 raz wyskakuje klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się