Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dzięki za szybką odpowiedź;)
Najgorsze jest to, ze jak próbuje się na gmaila zalogować, to mi wyskakuje informacja, ze zablokowano konto ze względu na podejrzaną działaność. Co, jak można się domyślić, wyprowadziło mnie lekko z równowagi. Napiszę do supportu zaraz i ufam, że szybko sprawę rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 14:42, Ichibanboshi-kun napisał:

Rozumiem, że to spam jest i próbuje ktoś mi się na konto włamać? - na które swoją drogą
się zalogować nie mogę, bo faktycznie jakieś problemy byly i chyba ktoś mi zmienił imię,
bo przy próbie resetu gnidy mi mówią, ze mail nie zgadza się z imieniem, cholera jasna.
Tym bardziej, że to przyszło na wp, gdzie konto mam na gmailu


na każdej stronie i w kazdej grze pisza to do porzygu, a ludzie dalej serio traktuja taki spam... support zna Twoje dane i tajne pytanie, nigdy o nie nie poprosi. tak jest w kazdej grze mmo. tyle. koniec tematu.

Dnia 01.11.2012 o 14:42, Ichibanboshi-kun napisał:

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.


ha ha ha, to juz powinno dac Ci do myslenia, prymitywna proba wymuszenia.

ja ostatnio "poprawilem" dane na prawidzwe na battlenecie - supprot poprosil o skan kluczy i dane z dokumentu tozsamosci. ciezko zeby jakis zlodziej kont swiecil skanem mojego dowodu w przypadku wlamu ;)

ps: masz konto na serverze US ? bo link spreparowany jest pod US, czyli jak jestes w EU to od razu widać ze syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się zdobyć 3 część do pierścienia i sobie go zrobiłem. Taki wyszedł :


Na gry publiczne i na MP3 do 4 będzie ok.

Edit : A później poleci do szamana.

20121101165611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko, wiesz dlaczego to tutaj napisałem? Bo tutaj dostanę pewną odpowiedź. Nie ważne, że wszystko wskazuje na to, że to spam - polski adres nawet był w tym mailu - po to jest gram, aby się upewnić, a napisałem dopiero po tym, jak się okazało, że faktycznie mam problemy z kontem.
Swoją droga już wszystko działa ;)

ps cos już się nie wypowiadasz w temacie o DSie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 16:56, KrzysztofT napisał:

Wreszcie udało mi się zdobyć 3 część do pierścienia i sobie go zrobiłem.


ile portali poszło i na jakim mp ? bo ja jeszcze na uberach nie bylem, zbieram klucze poki co, szukajac dropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 17:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoko loko, wiesz dlaczego to tutaj napisałem? Bo tutaj dostanę pewną odpowiedź.


pewna odpowiedz gwrantuje tylko ticket/telefon do supprotu. na forach jest masa "specjalistow", ale trzymanie sie podstawowych zasad (supprot nigdy nie prosi o dane) i masz z glowy 99% maili z wymuszeniem ;)

Dnia 01.11.2012 o 17:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Swoją droga już wszystko działa ;)


i git

Dnia 01.11.2012 o 17:17, Ichibanboshi-kun napisał:

ps cos już się nie wypowiadasz w temacie o DSie :(


chyba tylko Gyakuten Kenji 2 po angielsku może przywrócić we mnie zapał do DS :( tak to po raz kolejny przechodze cała serie... z braku czasu nawet nie wiem co ostatnio wychodzilo. jest cos wartego uwagi ? teraz wszedzie mowia o wii u (czy jakos tak) a na 3dsa nie widze nic ciekawego aby go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 17:27, EmperorKaligula napisał:

> Wreszcie udało mi się zdobyć 3 część do pierścienia i sobie go zrobiłem.

ile portali poszło i na jakim mp ? bo ja jeszcze na uberach nie bylem, zbieram klucze
poki co, szukajac dropu.


Graliśmy z kolegami na MP8. W każdym portalu dostaliśmy jedną część pierścienia.
Solo grałem na MP3 i dostałem powykręcany kręgosłup i język diabła. Ostatnio natomiast wlazłem solo na MP1 (miałem tylko 2 machiny) i dostałem również kręgosłup i język diabła. Gdybym miał wtedy 3 maszyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładowałem konto kasą na battlenecie i teraz mogę się logować przez tokena, jak to zmienić aby logować się po staremu hasło i login ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:11, destro177 napisał:

Kupiłem sobie dwa pierścienie unikatowe i mogę założyć tylko jeden. WTF? Durne ograniczenie.


Jak kupiłeś dwa identyczne to tak właśnie jest....
Nie można nosić dwóch ringów identycznych w przypadku legend/setowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HoTS Blizz planuje wprowadzić wsparcie dla klanów (tag klanowy), mozliwe, że w Diablo też wreszcie coś w tym kierunku się będzie dziać. Generalnie jestem zainteresowany mocno PvP. Jeśli ktoś jest również zainteresowany graniem z jednymi z najlepszych i przygotowaniami do PvP, można się ze mną skontaktować - orginalman@wp.pl. Nie będę reklamował swojej gildii, nie podaję maila społecznościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 12:15, tosz napisał:

czy ktoś wie kiedy będzie PvP ?


Będzie jak wyjdzie... a wyjdzie jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 08:49, tosz napisał:

co drastycznie podnosi obrażenia barbarzyńcy oczywiście oprócz siły ?


Szansa na trafienie krytyczne + obrażenia od trafień krytycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 09:33, KrzysztofT napisał:

> co drastycznie podnosi obrażenia barbarzyńcy oczywiście oprócz siły ?

Szansa na trafienie krytyczne + obrażenia od trafień krytycznych.

a jest coś ciekawego dla barba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw nieśmiertelnego króla + bul-katosy [dwa 1 handery też na setowym bonie] + blackthorn.
Z króla : hełm+klata+ręce+buty+pas [5x zestaw bon], bul-katosy x2 [set bon], blackthorn spodnie + krzyż [tylko z cc czyli spory wydatek].
Do kompletu karwasze np lacuni dla move spd lub silnorekie dla dobrych statów [res, cc, str/wit], na palce jęczący żywiciel + litania niepokonanych [z cc lub as zależy co trzeba podbudować]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nijak nie mogę zdobyć schematu infernalnej machiny, kluczy mam już po kilka każdego rodzaju, jest jakiś sposób na ten schemat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 12:18, tosz napisał:

nijak nie mogę zdobyć schematu infernalnej machiny, kluczy mam już po kilka każdego rodzaju,
jest jakiś sposób na ten schemat ?


Aby zdobyć schemat z klucznika na 4 akcie, podobnie jak przy zdobywaniu kluczy musisz mieć nabite 5 nefalemów. Bez tego nawet na MP10 nie dostaniesz schematu. I im większy MP tym większa szansa na schemat. Na MP4 powinieneś dostać schemat bardzo szybko (za 2-3 podejściem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 12:18, tosz napisał:

nijak nie mogę zdobyć schematu infernalnej machiny, kluczy mam już po kilka każdego rodzaju,
jest jakiś sposób na ten schemat ?


mi na mp3 wypadł dopiero za 8 razem... może też masz pecha ? :)

klucznik jest w filarach swiatla poziom 1. polecam wyczyscic przed 2 poziomy ogrodow nadzieji (bedziesz mial 4-5 nefalemow, brakujacy wbijesz na filarach) a potem juz tylko szukanie klucznika - jest losowo umieszczony na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się