Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Jak Ci się Diablo znudziło, to radzę się zapoznać z Path of Exile, którego otwarta beta zacznie się za 11 minut. :P Mi ta gra bardzo się podoba, ma parę fajnych rozwiązań. No i jest darmowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do Diablo po długim czasie. Wbiłem 60 poziom i 3 mistrzowski. Gram wizardem i odświeżam sobie grę (grałem tuż po premierze, ale znudziło mi się i nie tykałem się Diablo aż do teraz).

Prosze o jakieś porady dotyczące buildu. Nastawiony jestem na czysty DPS, ale przyda mi się coś poprawiającego przeżywalność - dość często padam, a robię teraz a2 inferno. Itemów nawet nie będę pokazywał, bo są "z dupy" wyciągnięte - nie wszystkie affixy przemyślane pod coś.

Proszę więc o jakiś build skilli i porady, na jakie affixy zwracać uwagę przy kupnie itemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ani trochę [ale nie tak jak większości stereotypowych graczy, tzn nie porównuję tej gry w żaden sposób do diablo 3, generalnie ja nie porównuję gier w zasadzie prawie wcale, każda traktuję jako osobny twór, nie leży mi zwyczajnie, podobnie jak RAW... oprócz D3 z h&s''ów przytuliłem tylko Torchlighta 2 i Krater, reszta jakoś mi strasznie nie pasowała w ubiegłym roku]

Ostatnio katuję Sleeping Dogs [po świetnym XCOMie], kolejna pozycja to będzie prawdopodobnie Dishonored [chyba, że znajdę coś podobnego do XCOMa w co jeszcze nie grałem, więc szanse bliskie zeru =P] - no chyba, ze jakimś cudem Dead State zostanie wydany zaraz, teraz =P [co tez ma szanse bliską zeru bo premiera to bodajże listopad 2013]

Jednym słowem - znów dobrnę do punktu w którym siądę przed kompem w wolny dzień i pomyśle "nie mam w co grać"...

P.S.
Chyba trzeba się będzie z jakimś mmo przeprosić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też tych gier nie porównuję, a przynajmniej nie podejmuję się odpowiadania na pytanie "która jest lepsza?". Mi się obie podobają, każdą lubie za nieco inne rzeczy. Spędziłem w Dialbo III ze wuchtę godzin (i zapewne jeszcze trochę do tego dorzucę w przyszłości) i z PoE pewnie będzie podobnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:37, Pietro87 napisał:

Sprzedawaj furie póki jest coś warta :)
Mogę powiedzieć [o ile kojarzysz nasza rozmowę kiedyś o triumwiracie] a nie mówiłem =P

Chyba nie kojarzę :P czy też nie pamiętam.

Dnia 23.01.2013 o 19:37, Pietro87 napisał:

P.S.
Tak tak, żyję, może do gry nie wbijam [bo mnie kurczaki strasznie znudziła, syndrom wypalenia...]
ale jestem na bieżąco.

Spoko, spoko. Po 21 dniach nieobecności dziś cie widziałem. Co do syndromu wypalenia.... Też tak czasem mam. Ostatnio jakoś mniej farmie jednak jakoś farmie i pnę się dalej jakoś. Normalnie pewnie miałbym z 85+ paragon a tak tylko 74 xD

Dnia 23.01.2013 o 19:37, Pietro87 napisał:

P.S.2.
Drama trochę na wyrost, ale coś jest na rzeczy [niebiescy się odżegnali ostatnio, że
fixują tylko bony na ringach, ale kij ich tam wie, imho trium dostanie w tym patchu "7"
w dupsko.
Każdy kto ma powinien przekminic czy nie warto się tego pozbyć póki jest sporo warte.

Ogólnie to dzięki za pamięć.
Tego nerfa ma nie być a swoją Furie i tak mam zamiar spylić....[bo na set Czantodo chcę przeskoczyć.]
Pomyśl ilu ludzi kupiło podobne itemy na RMAH oraz za ciężki szmal. Ten nerf by spowodował duży spadek w DPSie. Już widzę jaki mega flamewar na forach Blizza by powstał jakby to była potwierdzona informacja [a jakby była to wydaje mi się, że ciężko by było cokolwiek spylić].

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2013 o 01:27, Braveheart napisał:

Ogólnie to dzięki za pamięć.
Tego nerfa ma nie być a swoją Furie i tak mam zamiar spylić....[bo na set Czantodo chcę
przeskoczyć.]
Pomyśl ilu ludzi kupiło podobne itemy na RMAH oraz za ciężki szmal. Ten nerf by spowodował
duży spadek w DPSie. Już widzę jaki mega flamewar na forach Blizza by powstał jakby to
była potwierdzona informacja [a jakby była to wydaje mi się, że ciężko by było cokolwiek
spylić].



Dlatego ja bym się wyzbywał teraz jak dalej są warte spora kasę.
A skoro i tak chcesz na chan przejść to sprzedawaj póki czas - ten nerf będzie na 100%.
Nie teraz to ciut później. Od patcha "6" mówiłem, że ta kuriozalna sytuacja z czarnymi wepami się nie utrzyma.
Btw już wolę taki nerf niż mieli by kolejny raz rozdupiac procki i masę krytyczną =)
Zwłaszcza, że z czarnego wepa sam nie korzystam [ale to z innych względów - wand mam z dropu, mam na nim zacny kryt + ls, jak zmienię to na podobny tylko dmg wyższe i +int albo +as jak się uda]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 11:46, Dark_elves napisał:

Ile mogę dostać za takie rękawice?

A w Domu Aukcyjnym ciężko sprawdzić ? :D
Tak popatrzyłem. Nie są jakieś mega zacne. Szkoda że AS nie mają. Jednak ICD i CC całkiem całkiem.
Podobne widziałem na "Kup teraz" za 3kk golda ale osobiście strzelam w przedział 1kk golda, przy dobrych wiatrach do 2kk, ale to naprawdę musiały to być bardzo dobre wiatry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szału nie ma.
Gdyby tam był jeszcze albo AS lub AR to inna bajka [bo cc porządne a cd zacne wręcz]
Gdyby były oba to kosztowały by krocie =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila. To chyba próba wyłudzenia hasła, zwłaszcza, że nie na tego maila mam konto do D3 :)

Po kliknięciu w link Firefox wywala tablicę, że to strona wyłudzająca dane i zgłoszona jako oszukańcza. Ale tylko z poziomu maila wywala taki komunikat jak na zdjęciu. Już z poziomu forum przenosi na stronę BN.

Greetings! #######@op.pl

We have already noted that you are trying to sell your personal World of Warcraft Diablo III account (s).
Terms of Use

It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment''s employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership. You must complete the steps below to secure the account and your computer.

STEP 1: ACCOUNT #######@op.pl INVESTIGATION
We now provide a secure website for you to verify that you have taken the appropriate steps to secure the account, your computer, and your email address. Please go to this site and follow the instructions:
http://www.blizzard.com/support/article/securitywebform

STEP 2: VERIFY YOUR SUBMISSION WAS RECEIVED
We will contact you with further instructions once we have received and processed your submission. If you do not receive a reply within 48 hours of submitting this form, please resend it from the address listed above.

Please be aware that if unauthorized access to this account, it may lead to further action against the account.

Fare Thee Well,

Game Master Dunarthra
Customer Services
Blizzard Entertainment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba? Na pewno :) Spójrz na adres strony blizza tam - nie masz https tylko http - tak, to jest strona która chce zajumać Ci konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 10:23, Abi_Dalzim napisał:

Zdjęcie:

Ja jak grałem w Diablo w okresie maj-czerwiec to co chwila coś takiego przychodziło, jakoś z raz na tydzień. Do grudnia miałem przerwę to nic nie przychodziło. Zacząłem znowu i spam wrócił, to chyba jakoś z czatem jest związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 10:19, Abi_Dalzim napisał:

Dostałem takiego maila. To chyba próba wyłudzenia hasła, zwłaszcza, że nie na tego maila


Tak, ja takie maile dostaje co drugi dzień, nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 01:32, Pietro87 napisał:

/cut/

Dlatego ja bym się wyzbywał teraz jak dalej są warte spora kasę.
A skoro i tak chcesz na chan przejść to sprzedawaj póki czas - ten nerf będzie na 100%.
Nie teraz to ciut później. Od patcha "6" mówiłem, że ta kuriozalna sytuacja z czarnymi
wepami się nie utrzyma.
Btw już wolę taki nerf niż mieli by kolejny raz rozdupiac procki i masę krytyczną =)
Zwłaszcza, że z czarnego wepa sam nie korzystam [ale to z innych względów - wand mam
z dropu, mam na nim zacny kryt + ls, jak zmienię to na podobny tylko dmg wyższe i +int
albo +as jak się uda]


http://diablo3.pl/newsy/diablo3-pl/czarne-bronie-bez-nerfow-znajdowanie-przedmiotow-vs-ah/

A teraz przeproś i idź spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2013 o 12:52, KrzysztofT napisał:



A teraz idź i naucz się czytać ze zrozumieniem :

"Jeśli i kiedy weźmiemy pod uwagę strojenie affixu MinMaxObrażeń (czy będzie to bug fix, czy inny rodzaj zmiany) z pewnością damy wam znać wcześniej, ostrzegając tak klarownie, jak tylko się da. Na nic się jeszcze nie zdecydowaliśmy, ani nawet nie rozmawialiśmy o potencjalnych rozwiązaniach. Tak też pomimo tego, że podziwiam was za kucie teorii i rozumiem, dlaczego chcecie gdybać, nie jestem w stanie rozjaśnić tematu bardziej, niż tak, jak już to zrobiłem. Cokolwiek więcej byłoby spekulacją, a mi, ani żadnemu innemu Menadżerowi Społeczności taka rola nie przystoi."

Ale skoro nie specjalnie umiesz to tak prosto łopatologicznie - patcha jeszcze nie ma, jest ptr.
Co będzie w dniu w którym wyjdzie - to się okaże.
Ale do kogo ta mowa.. do podrzędnego trolla co to go dawno pożegnali perm-banem na oficjalnym forum :)
Stawiam, ze prędzej czy później i na gramie się takiego doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 14:37, Pietro87 napisał:

/cut/
A teraz idź i naucz się czytać ze zrozumieniem :

"Jeśli i kiedy weźmiemy pod uwagę strojenie affixu MinMaxObrażeń (czy będzie to bug
fix, czy inny rodzaj zmiany) z pewnością damy wam znać wcześniej, ostrzegając tak klarownie,
jak tylko się da. Na nic się jeszcze nie zdecydowaliśmy, ani nawet nie rozmawialiśmy
o potencjalnych rozwiązaniach. Tak też pomimo tego, że podziwiam was za kucie teorii
i rozumiem, dlaczego chcecie gdybać, nie jestem w stanie rozjaśnić tematu bardziej, niż
tak, jak już to zrobiłem. Cokolwiek więcej byłoby spekulacją, a mi, ani żadnemu innemu
Menadżerowi Społeczności taka rola nie przystoi."


Ale skoro nie specjalnie umiesz to tak prosto łopatologicznie - patcha jeszcze nie ma,
jest ptr.
Co będzie w dniu w którym wyjdzie - to się okaże.
Ale do kogo ta mowa.. do podrzędnego trolla co to go dawno pożegnali perm-banem na oficjalnym
forum :)
Stawiam, ze prędzej czy później i na gramie się takiego doczekasz.


1). Przeczytaj dokładnie wszystko co masz tam podane i może zrozumiesz.
2). Ban został cofnięty i to parę ładnych miesięcy temu - ale co ja będę to pisał trollowi takiemu jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 12:52, KrzysztofT napisał:

A teraz przeproś i idź spać.

Degrad -1 za brak szacunku dla rozmówcy.

Przy okazji - tnij cytaty, o ile nie jest to absolutnie niezbędne w Twoim poście nie powinien się znaleźć cytat cytatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zmiana siły potworów wpływa na tempo przyrostu doświadczenia, czy tylko na szansę znalezienia przedmiotów i ilość pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się