Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2013 o 12:50, Maurycy_69 napisał:

no fajne ale gdzie jest jakaś opcja do pobrania?


Fajnie by było jak byś przeczytał co gość tam napisał, wtedy byś wiedział czemu nie ma "linków do pobrania"...

I''m no designer but I thought it would be fun to shuffle stuff around and see how a new D3 bnet (once you logged in) could look... I tried to go off of Diablo 2''s Bnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dalej scina a dopiero co kupilem nowy komputer ktory jest w stanie udzwignac bf3 na ultra w fullhd.
sadzilem ze scina mi bo stary komputer ale jak widac to bez roznicy czy jeden czy drugi.
po raz kolejny zawodze sie na blizzie z tym calym d3
to nic wiecej jak beta za ktora placilismy gruba kase, tak jak w przypadku WarZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 13:17, Malevyn napisał:

mi dalej scina a dopiero co kupilem nowy komputer ktory jest w stanie udzwignac bf3 na
ultra w fullhd.
sadzilem ze scina mi bo stary komputer ale jak widac to bez roznicy czy jeden czy drugi.
po raz kolejny zawodze sie na blizzie z tym calym d3
to nic wiecej jak beta za ktora placilismy gruba kase, tak jak w przypadku WarZ.

No mi tez scina ciagle. Jak kupilem gre działalo normalne. Potem po patchach zaczely sie problemy i teraz juz se dalem spokoj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 13:17, Malevyn napisał:

po raz kolejny zawodze sie na blizzie z tym calym d3
to nic wiecej jak beta za ktora placilismy gruba kase, tak jak w przypadku WarZ.

Ja gram na laptopie, na max ustawieniach graficznych i 1920x1080 i nie mam problemow ze "ścinaniem". Jedynie zaraz po premierze mialem slaby ping moze przez miesiac. Takze moze masz problemy z łączem albo sie blizz na Ciebie uwziął ;)
(Moja dziewczyna tez gra na lapku tyle ze nie w full hd i tez bez problemow na max ustawieniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać, ze grywam na 2 kompach z czego bardziej interesował by kogokolwiek z przycinkami ten słabszy E8400, GTX 260, 3.25GB Ram ddr2, Win7 Ulti.
Gra działa i działała zawsze płynnie, bez problemów. Pełne 60 klatek, potrafiło jedynie czasem się trochę urżnąć na 25-30 w multi przy jakimś ogromnym spamie.

Generalnie też trzeba przywyknąć, że diablo 3 ma kulawy asset loading.
Dlatego zaraz po odpaleniu gry pierwsze użycie jakiegokolwiek skilla powoduje pewien frame-stutter.
Efekt przechodzi przeważnie po około 15 minutach jak się wypstrykamy ze wszytkich skilli a gra załaduje do pamięci wszelkie niezbędne dane.
Efekt może powrócić w multi, minie po tym jak nasi koledzy z teamu wypstrykaja trochę swoich skilli i gra załaduje te dane do pamięci.

Ot urok h&s''ów.
Titan Quest też cierpiał na podobne przypadłości, Sacred 2 tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam pochwale się :P

Godziny farmy wynagrodzone czymś więcej niż tylko itemami za max 20kk
Oto źródło rodem z mocą rodem z otchłani.
. http://s12.postimage.org/43hro5l7h/crom_chantodo_s.jpg

Takich itemów moim zdaniem nie ma sensu sellować na AH bo przy wielkich kwotach ten ich śmieszny podatek 15% to spore krojonko
Na pewnym forum już jest oferta pół miliarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 13:43, Braveheart napisał:

Na pewnym forum już jest oferta pół miliarda :)


nawet na oficjalnym forum mozna tak handlowac. widzialem za mempo z critem za 1.1 kkk jak licytowali ;) w przypadku takich kwot podatek robi roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 500 baniek jakieś 135 euro na dziś.
Jak odliczyć złodziejski podatek i tak na rękę zostaje 94, co daje na nasze polskie złote ~390zł.
Dojdziesz do miliarda to zarobisz 2x tyle czyli prawie 8 stówek =P

Teraz z perspektywy czasu żałuje, że tyle golda spyliłem na rmah zamiast trochę więcej zainwestować w upgrade postaci [przeleciała mi przez to cacy rózga, 998dpsu, 90% cd, 12ap, 7%as, sox i 2.9% ssania - obczaiłem ją wtedy na kup teraz za bodajże 250 baniek a dzień wcześniej 350 sprzedałem].
Jak teraz odzyskam co mi ludzie zalegają to zostawiam na jakiś drobny upek =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 20:52, Braveheart napisał:

Dla leniwych co nie chcę im się czytać oficjalnych for.
Jutro wchodzi nowy Patch oznaczony 1.0.7.

Pozdrawiam


omg... a na oficjalnej stronie d3 na bnecie ani slowa... konczy sie event w WoTa zaczyna sie farma w Diabolo numer Czy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijcie do wiadomości, że patch 1,07 do Diablo 3 nie pojawi się przed premierą nowego Starcrafta. Obecnie to co się dzieje na "testowym" to jedno wielkie guano. Podczas PVP mamy niewidzialne postacie (taki słodki bug) przeciwników, szaman ma niewidzialny zwierzyniec i całe stado mniejszych błędów o których możecie przeczytać na BN. Skoro Blizz nie poprawił tych błędów na testowym to i nie wyda patcha w takim stanie w jakim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 09:25, Dymolion napisał:

Jutro będzie 1.07 :P


Jeżeli Blizzard nie poprawi tego co jest obecnie na testowym, czyli niewidzialnych przeciwników w PVP, to ten patch będzie gwoździem do trumny Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:21, KrzysztofT napisał:

Jeżeli Blizzard nie poprawi tego co jest obecnie na testowym, czyli niewidzialnych przeciwników
w PVP, to ten patch będzie gwoździem do trumny Diablo.


duele o pietruche ? who cares...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:26, EmperorKaligula napisał:

> Jeżeli Blizzard nie poprawi tego co jest obecnie na testowym, czyli niewidzialnych
przeciwników
> w PVP, to ten patch będzie gwoździem do trumny Diablo.

duele o pietruche ? who cares...


Skoro już to wprowadzają, to wypada aby przynajmniej było widać przeciwników - nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersję próbną D3. Pokonałem "Króla Szkieletów" czy jak on się zwał i jakoś mnie nie zachęciła gra by przejść całą. Czy z czasem gra się rozkręca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:33, popcorn napisał:

Grałem w wersję próbną D3. Pokonałem "Króla Szkieletów" czy jak on się zwał i jakoś mnie
nie zachęciła gra by przejść całą. Czy z czasem gra się rozkręca?


Jest więcej kolorów, a i skille wchodzą fajniejsze. I to tyle, fabuła w sumie mogłaby się skończyć w tym miejscu i wiele by nie straciła. No i klimat też znika momentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się