Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2013 o 17:18, Ring5 napisał:

Przepraszam, ale czemu nieaktualna? O_o Ja w Krypcie znalazłem sporo fajnych rzeczy (i
jeden przedmiot legendarny). Poza tym ciężko trochę nabić NV będąc na Nightmare/Hell
;)


Farma na nightmare/hell ?
To istnieje jakaś farma na tych poziomach ? On się chyba o normalne inferno pytał.
Night/hell to raczej tylko na HC grając self found.

Poziomy norm/night/hell są tylko do wbicia poziomu 60... względnie po wbiciu 60 do szukania homunkulusa i sygnetów leoryka xD

Teraz farma solo się mało opłaca, dodatkowo bardzo słabo opłaca się klepanie samej krypty na inferno bo nie wbijesz tak tyle pargon expa ile możesz wbić normalnie czyszcząc akt1 na 5xnv.

Kwestia profitów i wydajności. Dla mnie zabawa w samą kryptę odeszła do lamusa wraz ze zmianą mechaniki bonusowego expa z % na mnożnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 17:26, Kirabaxior napisał:

W broni LS.



Ehhh...

Cięzko powiedzieć. Każda część ekwipunku ma przypisane ''możliwe'' statystyki. Np. W broni masz maksimum +3% szans na trafienie krytyczne, a w naramiennikach 6% i tak dalej

Zamieniamy CC na LS i mamy :

Cięzko powiedzieć. Każda część ekwipunku ma przypisane ''możliwe'' statystyki. Np. W broni masz maksimum +3% kradzieży życia, a w naramiennikach 6% i tak dalej


P.S.
Bronie losują 3% dla 1h i 6% dla 2h, naramienniki - dalej niestety nie losują ani CC ani LS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 17:27, Pietro87 napisał:

Farma na nightmare/hell ?


A niby czemu nie? AH jest przesycony przedmiotami na 60 poziom, natomiast jak rzuciłem okiem, czy jest coś ciekawego dla niższych poziomów, to kiepsko, panie, kiepściutko. A ja po drodze robię sobie trochę farmy głównie po to, by mieć gotowy ekwipunek dla Crusadera :) Będzie sobie grzecznie leżał w skrzynce i czekał na premierę dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak tak bardzo Cie rajcuje poprawianie każdego słowa to prosze bardzo, ale nie wiem po co :P W broni LS 3% a w naramiennikach wpisz sobie cokolwiek i bedzie git, ja bede zadowolony a i twój e-penis będzie zadowolony.
Nie jestem proelomistrzem w D3, bo zwyczajnie nie mam kiedy w niego grać, pisałem już to x razy że jestem każualem, a pisząc "głupoty" najprościej liczę na nakierowanie mnie, a nie wytykanie błędów i pokazywanie jakim się jest znawcą :)

Dla mnie EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 19:39, Kirabaxior napisał:

Jezu, jak tak bardzo Cie rajcuje poprawianie każdego słowa to prosze bardzo, ale nie
wiem po co :P W broni LS 3% a w naramiennikach wpisz sobie cokolwiek i bedzie git, ja
bede zadowolony a i twój e-penis będzie zadowolony.


Kultura niska jak te bakterii z actimela...

Dnia 24.08.2013 o 19:39, Kirabaxior napisał:

Nie jestem proelomistrzem w D3, bo zwyczajnie nie mam kiedy w niego grać, pisałem już
to x razy że jestem każualem, a pisząc "głupoty" najprościej liczę na nakierowanie mnie,
a nie wytykanie błędów i pokazywanie jakim się jest znawcą :)


To ci napisałem gdzie piszesz głupoty - zamiast zwyczajnie to przyjąć do wiadomości to tworzysz kolejne głupoty odwracając kota piczką. W niczym nie trzeba być pro-elo, wystarczy pisząc komuś odpowiedź minimum chęci do zweryfikowania co się pisze. Ale wiadomo - lepiej być pro-polskim do bólu i głosić "racje najmojszą" nawet mimo tego, ze się głosi kompletny bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy wyprzedają teraz gear i liczą na dodatek strzelają sobie w kolano [zwłaszcza ci co wysprzedają end-game]
Bo po item loot patchu przez pierwszy miesiąc-dwa każda nowa legenda będzie warta krocie [tak jak było ze starym legend patchem gdzie byle klata ik kosztowała 70-90kk a teraz ciężko jakakolwiek sprzedać mimo, ze to dalej end-game klata dla barby] i wielkie G sobie kupią.
A ci co sobie zatrzymają gear wystartują w nowym patchu tak, ze będą mogli pewnie luzem farmić wyższe mp na inferno i to oni obłowią się na tych naiwnych.

Sama mantykora warta jakieś 700-900 baniek. Ma dobry dmg od broni [44%] więc nadaje się pod rubin w drugim sockecie. Główny powód dla którego ktoś może dopłacić do niej.
Bo gdyby miała 30-5% to nikt by tego nie kupił za 900 baniek [bo za 650-700 ma z takim samym dmg ale 85-90cd i 11 as]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 12:10, Pietro87 napisał:

Wszyscy którzy wyprzedają teraz gear i liczą na dodatek strzelają sobie w kolano [zwłaszcza
ci co wysprzedają end-game] (...)
Bo gdyby miała 30-5% to nikt by tego nie kupił za 900 baniek [bo za 650-700 ma z takim
samym dmg ale 85-90cd i 11 as]

Tak więc mówisz nie opłaca się tego sprzedawać? Trochę kuszą mnie te pieniądze, bo 800m to ja na oczy nigdy nie widziałem. Po patchu to pewnie nie będzie warte nawet miliona tak jak z moim poprzednim eq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem, że już na Hell można znaleźć Elite''y nie do przejścia :D Właśnie trafiłem na Vile Swarm z kombinacją Plagued, Jailer, Frozen. I nie ma bata, nie mam jak się nawet do nich zbliżyć. Najpierw dostaję Jailera, więc nie mogę się ruszyć. Potem wokół mnie pojawiają się kostki lodu, które eksplodują, zanim skończy się Jailer, a w między czasie podlatuje do mnie cała zgraja, rzucając na glebę Plagued... I pozamiatane... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia biegania (Vault of the Assassin do NV5, potem Path to the Oasis) w poszukiwaniu Leoric''s Signet... I "fszystkie" cztery Legendarki. A pierścienia ani widu, ani słychu :( Na razie przerwa i Avatar, pewnie wieczorem jeszcze kilka rundek zrobię. Zawziąłem się i postanowiłem, że nie kupię pierścienia, tylko muszę go znaleźć :D

20130825191729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam nieco odbiegając od głównego tematu, że na PS3 gra się sprawdza całkiem nieźle. Nie pomyślałbym, że poczuję tyle frajdy z siekania pomiotu na padzie, a jednak... Na PS4 będzie to dobry zapychacz czasu podejrzewam. Zwłaszcza, że na obecnej generacji grafika trochę denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 23:23, Renzov napisał:

Powiem wam nieco odbiegając od głównego tematu, że na PS3 gra się sprawdza całkiem nieźle.


Nie miałem okazji grać, ale dla mnie ogromnym plusem jest fakt, że można grać w cztery osoby na jednej konsoli (a przynajmniej tak słyszałem). Jak już zakręcę się przy tym, by kupić PS4 (czyli pewnie na początku przyszłego roku), będę musiał poważnie się zastanowić nad kupnem Diabełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 08:01, Ring5 napisał:

Nie miałem okazji grać, ale dla mnie ogromnym plusem jest fakt, że można grać w cztery osoby na jednej konsoli (a przynajmniej tak słyszałem).

Tak, sam grałem z dwoma innymi zapaleńcami i sprawdzało się to nieźle. Przeszkadzał jedynie brak czasu na jakąkolwiek zabawę drzewkiem umiejętności i ekwipunkiem, ale zdanie swoje już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już gra jest na konsoli?
Ale fakt, z tego co widziałem D3 na konsoli też mi się bardzo podobało. Uproszczeń jako takich nie widziałem, sterowanie przyjemne, a drzewko umiejętności warto poznać jak się gra samemu.
Btw, gdy ktoś dołącza do gry z miejsca, to jak postacie są przyzdielane? Od 1 lvla, czy dostosowywuje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 10:26, Kirabaxior napisał:

Już gra jest na konsoli?

Jeszcze nie. Ja grałem na gamescomie.

Dnia 26.08.2013 o 10:26, Kirabaxior napisał:

Btw, gdy ktoś dołącza do gry z miejsca, to jak postacie są przyzdielane? Od 1 lvla, czy
dostosowywuje się?

W ichniej wersji a priori mieliśmy build dostosowany (jakiś najprostszy, bo to pierwszy akt był), jak z lvl niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na więcej info. Blizz mógłby zrobić jakąś zniżkę na konsolę, dla posiadaczy wersji PC. Wiem wiem, gra nie jest i tak droga, ale w tym okresie wychodzą też inne gry.
Anyway, czekam na więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie głupie pytanie, ale czy komuś dziś Diabełek lagował (i nadal laguje) jak cholera? Aktualnie biegam Monkiem z gearem na infinte Tempest Rush, ale skill co chwilę przestaje mi działać i załącza się na nowo, zżerając błyskawicznie Spirit. Myślałem na początku, że może coś nie halo z myszką jest, więc próbowałem korzystać z przycisku na touchpadzie, ale jest dokładnie to samo, więc to nie wina myszki. Ma ktoś podobne problemy z graniem dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz problem.. i każdy innym tempest rush monk :)
Taka profesja, kiedyś z ziomkiem [Braveheart z gramu] tez tak biegaliśmy to go rubberbandowało dosyć ostro [on właśnie monkiem pod TR grał jak wbijał pargony 1-100]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 21:51, Pietro87 napisał:

Ty masz problem.. i każdy innym tempest rush monk :)


Ale widzisz, nie byłoby w tym zapewne nic dziwnego, gdyby nie fakt, że większość wczorajszego dnia spędziłem biegając po Akcie 2 Normalu korzystając z Infinite TR (wymaga 10 Spirit, ja mam Spirit Regen na poziomie 11 z hakiem) i takich problemów nie miałem. Prawy klik i do przodu. A dziś jak mucha w smole...

I najgorsze jest to, że to nie koniec, bo choć znowu w ciągu dzisiejszych 6 runów (nie miałem za bardzo czasu na więcej) wypadło sporo Legendary, to pierścienia nadal nie widać :(

20130826222506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się