Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ogólnie śmiech. Faktycznie udało się uwzględnić reklamacje Diablo 3 na ps3 za pomocą wyciągu z konta, lecz Szanowna Pani za ladą, uznała, że jeżeli płyta jest "uszkodzona", ale "na razie" działa to szczerze wątpi, aby zostało to rozpatrzone na moją korzyść. Ja więc jej tłumacze, że jako konsument decydujący się na zakup płyty nowej w folii oczekuje, że zawartość będzie w stanie nienaruszonym, ma działać technicznie, ale również wizualnie ma wyglądać odpowiednio. Źle wytłoczony egzemplarz, który działa nie podlega reklamacji? W sumie z jednej strony to logiczne - działa to działa, nie ma co robić problemu - mimo wszystko jednak w pewnym momencie gra może zaciąć bądź coś w tym rodzaju i wtedy co? Pani powiedziała, że sprawdzenie będzie wyglądało na zasadzie, że jakiś chłop wsadzi płytkę do napędu i jak będzie działać to nici z reklamacji. I jeszcze na koniec dodała ciekawy zwrot, że nie zaleca mi reklamacji, bo: A: przez pierwsze 2 tyg mają mi dać dopiero znać na czym stoją, więc równie dobrze mogą ją potrzymać miesiąc czy ile tam sobie chcą; a najlepsze na koniec - B: że jeżeli mi tego nie uwzględnią (święcie przekonana już o wyroku) to prawdopodobnie będą chcieli, abym poniósł jakieś koszty (zapewne związane z wysyłką do producenta i oczywiście ich cennego czasu). Wracając do początku wypowiedzi - śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Nie mogą trzymać nie wiadomo jak długo ;) to nie gwarancja, tutaj masz określone ramy czasowe. Generalnie jeśli w ciągu 14 dni nie dadzą Tobie odpowiedzi, to uważa się, że Twoje roszczenie za prawomocne. Czyli, jeśli chciałeś wymianę, a oni dali znać 15, że nie wymienią, to i tak muszą ;)

Tylko o ile pamiętam jeśli wyślą wcześniej list, a odbierzesz po terminie, to racja jest po ich stronie.
Jednak trzeba być dobrej myśli. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem diabolo na jakiś czas i nachodzi mnie chętka na powrót. Słyszałem coś o jakimś self found...? Próbowałem znaleźć patch notes ale kiepsko mi to wyszło, a launcher D3 wywala Service Temporarly Unavaible.
Od maja weszły jakieś ciekawe zmiany?

Zauważyłem, że nie można jednocześnie uruchomić launchera WoWa i D3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 20:23, Ring5 napisał:

No i mamy koniec Auction House w Diablo 3... http://us.battle.net/d3/en/blog/10974978/

Mam tylko nadzieję, że Loot 2.0 rzeczywiście coś w grze zmieni in plus.

Yay w końcu zrobią coś z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mają zamiar wprowadzić zamiast AH. System z D2 się nie sprawdzi (brak możliwości nazywania swoich gier (chyba, że dodatek lub patch taką opcję doda)).
Swoją drogą 18 marca 2014 to wtorek. Czyżby data premiery dodatku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli "nachapaliśmy się kasy na nieudolnie skopiowanym i wdrożonym modelu Valve i teraz możemy w końcu wypuścić Diablo III v1.0, przy okazji dzięki lamusy z PC za te wszystkie bugi, jakie pomogliście wyeliminować".

Ale może w końcu przejście Diablo III będzie jakąś przyjemnością, z co najmniej jednym pasującym nam legendarnym lootem na każdy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:03, Mercuror napisał:

Czyli "nachapaliśmy się kasy na nieudolnie skopiowanym i wdrożonym modelu Valve i teraz
możemy w końcu wypuścić Diablo III v1.0, przy okazji dzięki lamusy z PC za te wszystkie
bugi, jakie pomogliście wyeliminować".

Skoro to usuwają to znaczy że niewiele na tym zarobili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:16, ZubenPL napisał:

Skoro to usuwają to znaczy że niewiele na tym zarobili. :)

Po prostu zyski im zaczęły spadać, wraz z ilością aktywnych graczy na PC ;) Uwierz mi, sam zrobiłem kilkanaście ładnych euro na tym domu aukcyjnym (co wcale nie zwiększa moich wrażeń z grania), a prawie w ogóle z tego nie korzystałem. Masa ludzi przecież masowo łapała okazje w AH i opychała za grosze w RMAH, robiąc ładne kokosy. A każda transakcja to 1 euro + bodajże 10% ze sprzedaży, więc spokojnie kilka milionów Blizzard na tym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:18, Mercuror napisał:

Po prostu zyski im zaczęły spadać, wraz z ilością aktywnych graczy na PC ;) Uwierz mi,
sam zrobiłem kilkanaście ładnych euro na tym domu aukcyjnym (co wcale nie zwiększa moich
wrażeń z grania), a prawie w ogóle z tego nie korzystałem. Masa ludzi przecież masowo
łapała okazje w AH i opychała za grosze w RMAH, robiąc ładne kokosy. A każda transakcja
to 1 euro + bodajże 10% ze sprzedaży, więc spokojnie kilka milionów Blizzard na tym zrobił.

Kilka a nawet kilkadziesiąt milionów na tym zarobili ale i tak jest to niewielka kwota w porównaniu z zyskami że sprzedaży samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem na PS3 i wcale nie żałuję :) szkoda ze AH zamykają lecz trza grać dalej heh ,
Wiele ludzi zakupiło grę na konsole , lecz że tak powiem drop mógłby być lepszy heh ./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 11:48, HISZPANNSON napisał:

Wiele ludzi zakupiło grę na konsole , lecz że tak powiem drop mógłby być lepszy heh
./

To teraz wyobraź sobie, że na pecetach sytuacja jest o wiele gorsza, dobry żółty przedmiot to w zasadzie niespotykana rzadkość, a jak wyleci legendarny, to ma staty gorsze od niejednego zółtego.

Najgorsza jest w tym wszystkim społeczność, jak się na to skarżyłem chociażby w tym temacie, to dostałem opieprz, że jestem gorszy i nie umiem farmić i ogólnie lama ze mnie, czego oczekiwałem i w ogóle dlaczego ja chcę mieć frajdę z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tego AH nie było a loot byłby lepszy to jeszcze bym się w D3 zagrywał. A tak czekam na lepsze czasy już od paru miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 13:24, Mercuror napisał:

To teraz wyobraź sobie, że na pecetach sytuacja jest o wiele gorsza, dobry żółty przedmiot
to w zasadzie niespotykana rzadkość, a jak wyleci legendarny, to ma staty gorsze od niejednego
zółtego.


Ale to tak na każdym poziomie? Bo gram na konsoli i żółte padają co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 13:58, maniekk napisał:

Ale to tak na każdym poziomie? Bo gram na konsoli i żółte padają co chwilę.


Powiedzmy, że na normalu żółte przedmioty dają radę. Potem już jedziesz albo na itemach z AH albo z craftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 13:24, Mercuror napisał:

Najgorsza jest w tym wszystkim społeczność

A co powiesz o tych, którzy każdą próbę naprawienia czegokolwiek przez Blizzarda i tak negują i odwracają kota ogonem podając argumenty typu, że ''nachapali się już'', albo ''pecetowcy dostali betę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się