Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Właśnie pograłem moim 24 poziomowym łowczą, różnica w dropie kolosalna każdy żółty przedmiot jaki wypada jest znacznie lepszy od tego co mamy obecnie na sobie.
@Isildur
Musisz je skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 11:47, ZubenPL napisał:

Musisz je skopiować.


Kopiowałem wczoraj :D
Przed chwilą też to zrobiłem, ale po 30 minutach wywaliło z gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 12:02, Pietro87 napisał:

Z dobrego serwera je kopiujesz ? Nie kopiujesz czasem z serwera US ? Bo postacie masz
na serwerze EU.


Kopiuje z EU ;)
Wczoraj kopiowałem i działało, dzisiaj wbijam do gry postaci brak musiałem ponownie kopiować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 17:46, Jeggred napisał:


To było do przewidzenia, że w okolicach daty wyłączenia AH będzie premiera dodatku. I widzę, że cena w euro jak zwykle ambitna jeśli chodzi o blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle, ten sam przelicznik 1 dolar=1 euro. Tutaj zaskoczenia brak. Ciekawe kiedy będzie można składać pre-ordery na fizyczną kolekcjonerkę. Na Amazonie póki co brak takowej, ale pewnie i tak poczekam, aż będzie można też ją zamówić z polskich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,
ma ktoś ochotę zagrać w najbliższym czasie? Dopiero co kupiłem diablo zachęcony zapowiedziamy Reaper of Souls. Z diablo mam zerowe doświadczenie (poza II, natomiast w wowa gram od jakiś 1,5 tysiąca godzin) i chętnie bym pograł z kimś bardziej doświadczonym :)
Dulak#2589

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie 2 pytanka bo bardzo dawno nie grałem...

#1 "Klient wersji beta (Reaper of Souls) - Aplikacja Battle.net – wersja beta"

Czy to znaczy, że mam dostęp do zamkniętej bety dodatku, czy to tylko wejście na ten serwer testowy ?
Mam tą aplikację i zainstalowane DIII i przy wyborze regionu mam tylko PST: Diablo III do zainstalowania... wiem, że oba wykorzystują tego samego klienta czy jakoś tak :P

#2 Gdzie teraz najlepiej farmić golda ? Mam wciąż dobry sprzęt na GF, którego chcę wykorzystać do końca zanim dom aukcyjny padnie aby zakupić jakiś potężny sprzęt dla mojego DH i odpowiednik na MF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 22:21, MisticGohan_MODED napisał:

Czy to znaczy, że mam dostęp do zamkniętej bety dodatku, czy to tylko wejście na ten
serwer testowy ?
Mam tą aplikację i zainstalowane DIII i przy wyborze regionu mam tylko PST: Diablo III
do zainstalowania... wiem, że oba wykorzystują tego samego klienta czy jakoś tak :P



Jeśli nie dostałeś klucza do bety dodatku to masz dostęp jedynie do serwera PST i możesz testować patcha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu testowac jak ludzie koncza V akt nawet w 2,5 godziny. 40 euro za powiedzmy 3 h zabawy? Zart i kpina, myslalem ze wroce do D3 ale wole sobie zalatwic klucz do bety, zagrac za darmo, spedzic nad tym poranek i zapomniec. Myslalem ze wiekszej porazki nie zrobia ale jednak Blizzard potrafi zaskakiwac...tylko ze nie tak jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:38, Cykada85 napisał:

Co tu testowac jak ludzie koncza V akt nawet w 2,5 godziny. 40 euro za powiedzmy 3 h
zabawy? Zart i kpina, myslalem ze wroce do D3 ale wole sobie zalatwic klucz do bety,
zagrac za darmo, spedzic nad tym poranek i zapomniec. Myslalem ze wiekszej porazki nie
zrobia ale jednak Blizzard potrafi zaskakiwac...tylko ze nie tak jak kiedys.

To bardzo głębokie co napisałeś. Myślałem, że gruntu mi braknie. :>

@Pietro87
Ja sam stary też czasa nie mam wcale. Teraz znow jakies 2 tygodnie byłem offline. Nie mówiąc o ogarnięciu RoS.

Spoiler

Fajne jaja były. Jak wiesz mnie trochu nie było. Gdy pojawiłem sie w grze z miejsca Daredowi napisałem, ażeby zdechł WD na HC :D wtedy on z miejsca mnie witał i nie dawał wiary, że to ja. To samo Laziuk. Baran po tej śmiesznej akcji jaka miałą miejsce w Maju wywalił mnie ze znajomyhch. [Najwidoczniej przez te 5 miechow mu przeszlo.] Bo dobrze nie wlazłem na TS to już przez Dareda się pytał czego nie akceptuje jego zapro. Podali pasy do tego TS. Wjeżdżać tam trochę nie chciałem [wiesz o co chodzi ;-)] ale upaliłem się jak szczur i zrobiłem wjazd na pełnej. Pogadałem z Laziukiem Dredem... rozmowa jak to rozmowa. Co u Was.. co słychać jak wam leci. Stare teksty i moja specyficzna "bajera".Ponoć niezłe tam akcje były . Drago nie miał nic przeciwko Stał się Temporary Clan Adminem. Co się dowiedziałem to sie dowiedziałem bardzo fajnych rzeczy nawet wręcz ciekawych. Oczywiście na TS dostałem bana gdy tylko Qla looknął w logach, że Braveheart pojawił się. Dałem baranowi znak a ten nie zdradzając towarzysza broni z "B&B" zaczął siać borutę do Qli i za co z jakiej paki i takie tam [wiesz jaki on jest znasz go :D]. Zaraz powstał wątek na forum czy coś. Z miejsca zrobili zebranko. Na domiar zlego wypowiadały sie tez mordy które nawet ze mną zdania nie zamieniły. Kilku w obornie stanęło po tym wszystkim co sie stało Ma zajedwabistość sama mnie zaskakuje. Ten śmieszny ban został zdjęty [jak by nie można było resetu routera zrobić]. Nie mam zadnych ikonek, jestem wiecznym visitorem. Mam to gdzieś. Myśleli, że skoro się pojawilem to od razu chce być bękartem. Baran & Yaki nie są maja te inne ikony. Wszystkiego jeszcze nie wiem ale swego czasu się tam działo. Jump vs Baran i takie tam.
W mega srkócie:
Niektóre chłopaki stęskniki się za mną i to ostro niczym wasabii. Czyżbym miał aż taką charyzmę ? :D Może coś w tym jest. Bo po paru chwilach na kanale z Laziukiem Baranem, Drago, Yakim, Daredem: stwierdzili, że dobrze, że się pojawiłem, że "wrociłem" nie ma takiej nudy, że wróciła im dawna beka dawne teksty i kontrolowana bajera.
Masz dostęp do forum to możesz wszystko wyylokać. Ja niedługo tam wjazd robie jako Jack Sparrow. Niech szykują się do abordażu te leniwe szczury z zęzy xD. Beka jest potężna bo baran walnął tekstem "Gra o Tron". I tak będzie. Będzie zabawa.



Jednak fajny już nie jesteś :P. Bo tak czytam i czytam i chyba "koszmar minionego Diablo" wroci ?? Laddery i Non-Laddery to już nieunikniona rzecz. Trochę mi to się nie podoba no ale cóż. Z premierą dodatku to żeśmy mniej wiecej dobrze obstawili +/- dwa lata po premierze podstawki.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt Diablo pogromcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:38, Cykada85 napisał:

Co tu testowac jak ludzie koncza V akt nawet w 2,5 godziny. 40 euro za powiedzmy 3 h
zabawy? Zart i kpina, myslalem ze wroce do D3 ale wole sobie zalatwic klucz do bety,
zagrac za darmo, spedzic nad tym poranek i zapomniec. Myslalem ze wiekszej porazki nie
zrobia ale jednak Blizzard potrafi zaskakiwac...tylko ze nie tak jak kiedys.

Podstawowa wersja niektórym zajmowała 5 godzin :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest imho biedny, przynajmniej na razie [co prawda ja dostępu do bety nie mam,a le brat dostał to widziałem u niego to co chciałem zobaczyć].
W zasadzie najciekawsze bzdety czyli nowy pargon, loot 2.0 i bajery klanowe wejdą niedługo w patchu co siedzi na PTSie.
Sam niestety nie mam czasu grac, prawie w nic. Ot ostatnio urwałem się na chwile wolnego, to pograłem w nowy zakup - State of Decay [co opisałem tez na GSie jako moje wrażenia], bo masa znajomków mi ten tytuł zachwalała [i faktycznie okazał się spoko].
Teraz święta, to może skręcę trochę czasu i wpadnę pograć, chociaż w sumie do nowego patcha nie bardzo widzę "sens" [brutalnie powiem, ze chyba wolał bym poszpilac sobie w nowy dodatek do Xcoma tudzież odświeżyć Skyrima, D3 chwilowo stoi w miejscu w niemalże "polu zastoju" z KOTORa :) Jak zastój minie i patch z PTS wejdzie live, to będzie przynajmniej jakiś tymczasowy motywator żeby poszpilać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 12:48, ZubenPL napisał:

Podstawowa wersja niektórym zajmowała 5 godzin :).


No mi zajela wiecej, ale podstawka tez nie blyszczy. No trudno, mi to nie odpowiada wiec podziekuje, reszcie zycze milej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 15:53, Cykada85 napisał:

> Podstawowa wersja niektórym zajmowała 5 godzin :).

No mi zajela wiecej, ale podstawka tez nie blyszczy. No trudno, mi to nie odpowiada wiec
podziekuje, reszcie zycze milej zabawy.


boze a ja bralem annual passa na d3. i wiekszosc tego czasu nie gralem nawet w wowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się