Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Po co jakieś nerfy skoro kolesie to już poniżej minuty rozkminiają a nie mają jakiegoś hiper-duper lepszego sprzętu niż to co obecnie nafarmili w "podstawce" [a konkretniej w AH :) ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dnia 19.01.2014 o 21:12, Pietro87 napisał:

Obsługa wyszukiwarki na YT jak widzę zanikła XD ?

No zanikła XD i to ostro.... dałem go z miejsca po tym jak go wylukałem nie patrząc zbytnio na inne filmiki. Ostatnimi czasy bardzo mało sypiam. "Niedługo zacznę farmić ściany" jak to Dreed mówił :P

Dnia 19.01.2014 o 21:12, Pietro87 napisał:


Ciekawie, ciekawie, bardzo ciekawie :) ale jedno mnie trapi. Mianowicie: "granie w w liczby"............

Spoiler

[przegrzanie neuronów]

Nawet już nie chce mi się rozwijać myśli... ale wiesz co mi pogłowie świta right :P[wybacz napisze jak coś później] 5:30 dochodzi .. idę w wuj do trumny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 21:32, Shinigami napisał:

Wtedy też nerfy były zupełnie niepotrzebne, a jednak ;D

Gra wciąż jest w fazie bety. Niech testują jak najwięcej. Co do nerfów.... nie kracz już bo by mnie to nawet nie zdziwiło choć mogli by pokazać raz faksa na te wszystkie płacze i żale mówiąc stanowcze NIE! dzieciaku, idź graj i zabijaj, zabijaj i zabijaj bo na tym polega idea HnSów. Oczywiście było by to niepoprawnie politycznie jak i niepoprawnie [.....] coś tam! :3 Wiesz o co mi chodzi :P


EDIT:

@Pietro87


http://www.youtube.com/watch?v=LTUedWfvQR0 a to widziałeś ?.. pewnie tak. Teraz już wiemy gdzie te wszysktkie nasze gobliny uciekają w podstawce ;-)

PS: Tak mi się przed snem przypomniało. :P
PS2: Teraz już naprawdę idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Oszustwo!

Z adresu podpisanego jako Blizzard Entertainment icchen2004@gmail.com, rozsyłany jest mail zatytułowany "Blizzard Entertainment - Account Investigation Notification" W wiadomości jest napisane: "It has come to our attention that you are trying to sell your personal World of Warcraft account Diablo III (s). As you may not be aware of, this conflicts with the USLA and Terms of Agreement. If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment''s employees. If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership." Poza tym zawiera link do resetowania hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto posiada choć trochę oleju w głowie, wie, że Blizzard nie wysyła maili z konta pocztowego założonego na jednej z darmowych poczt e-mail. Wystarczy spojrzeć na adres nadawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard już udostępnił możliwość ściągnięcia patcha 2.0.1. Po uruchomieniu launchera od Diablo 3, widnieje komunikat o pobieraniu danych najnowszej aktualizacji.

I byłoby wszystko cacy, tylko że coś mi tego nie pobiera. Raz, że pisze mi że trzeba zassać 14 GB danych(na stronie Blizza informują tylko o 6 GB), a dwa, to właśnie to że mi nic nie ściąga. Ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie tego ich newsa dokładnie i ze zrozumieniem sie kłania :

Począwszy od tego tygodnia, program startowy Diablo III oraz aplikacja Battle.net rozpoczną pobieranie zawartości „przyszłej aktualizacji”. Jest to pierwszy etap przygotowań do premiery dodatku Reaper of Souls, zaplanowanej na 25 marca, jak również do wprowadzenia aktualizacji 2.0.1, którą udostępnimy w najbliższych tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 12:19, LastOrder napisał:

Ilu maksymalnie graczy mozna grać przy jednej konsoli?


Klasycznie, cztery osoby. Zresztą wersja PC jest pod tym względem podobna, z tym, że nie da się grać z ekipą przy jednym monitorze.

http://www.co-optimus.com/game/2896/playstation-3/diablo-3.html - tak na przyszłość, ta strona się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 19:03, Malevyn napisał:

nie idzie sie zalogowac ?

Wczoraj (24.01.2014) pograłem nieco. Dzisiaj (25.01.2014) od rana mam "Błąd 3006". Niby łaczę się z serwerem, weryfikacja pozytywna, tylko pobieranie postaci kończy się właśnie tak: "Błąd 3006".
Ach, jak jak kocham te Blizzardy, Steamy i podobne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 10:59, Isildur napisał:

Mam dokładnie ten sam problem xD

Ogólnie jednak jest pewien postęp. Teraz już mam "Błąd 3005". Czyli lista błędów powinna się wyczerpać już pod koniec przyszłego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 00:46, Malevyn napisał:

w jaki sposob mozna sie dostac do zamknietej bety ros ?


Nie dostaniesz się już.
Ale musisz mieć na koncie battle.net zaznaczone, że chcesz brać udział w beta testach a Blizzard sam wybiera osoby. Jeśli będziesz miał większe szczęście niż w lotto to się dostaniesz :P
Poza tym do premiery zostały dwa miesiące więc wątpię by jeszcze komuś dawali dostęp do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów w weekend wziąłem się za testowanie wersji demonstracyjnej i nawet mnie wciągnęło, a że cena już przystępna, to skończyłem z pełna wersją. Póki co przeszedłem 2 akty, to chyba wystarczy by wrzucić zbiór pierwszych wrażeń. ;p

Na plus:
- tempo i płynność rozgrywki, moja magiczka kosi potworki jak kombajn zboże xD
- główna postać czynnie uczestniczy w rozmowach, nie jest tylko kukiełką wysłuchującą monologów
- przystępność, gra jest znacznie łatwiejsza od poprzedniej cześć
- towarzysze maja swoją historię i czasem nawet się odzywają
- rysowane portrety postaci
- Leah jest śliczna
- to co zawsze u Blizzarda - przerywniki filmowe

Na minus:
- Belial - po wszystkich komentarzach i uwypuklaniu jego przebiegłości spodziewałem się lepszych tekstów niż standardowe "aaargh, umrzyj!", trochę wdzięku czy sarkazmu bardziej by pasowało
- rozmowy z towarzyszami się powtarzają
- nie wyspałem się :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
sądzę że kogoś zaglądającego do tego wątku może zainteresować taka informacja

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=79408&pid=18

Dotyczy ona pomocy istniejącym i nowo powstającym klanom, gildiom i grupom w organizacji na scenie (www. ts, itp.). Ze względów regulaminowych nie wklejam jej bezczelnie w tym wątku. Jesli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kliknięcia i zapoznania się z treścią posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 17:20, KrzysztofMarek napisał:

Ktoś może wie, do czego przydaje się "dzwonek Wirtha"? Kupiłem go sobie, mam "przypisany
do konta", ale kompletnie nie wiem, co z nim zrobić.


To element potrzebny do stworzenia laski, która da Ci dostęp do kucykowego poziomu.

Potrzebne są:

Spoiler


Czarny Grzyb – do znalezienia w pierwszym poziomie Katedry z Aktu 1.
Piszczel Leoryka – do znalezienia w Przejściu Leoryka (Leoric’s Manor) w Akcie 1.
Dzwonek Wirta – w Akcie 2, sprzedaje go vendor Squirt za 100,000 złota.
Płynna Tęcza – pojawia się w Tajemniczej Jaskini w środku Tajemniczej Skrzyni na Oazie – Akt 2.
Bełkotliwy Klejnot – wypada w Akcie 3 z Chiltary w Pieczarze Mrozu. Potwór ten pojawia się losowo, więc jeśli go nie znajdziecie za pierwszym razem, wyjdźcie i wejdźcie do gry ponownie.
Schemat: Pasterski Kostur - wypada z Izuala w 4 akcie gry

Dodatkowo 50.000 złota za stworzenie kostura na poziomie normal (potem można go ulepszać, co oczywiście sporo kosztuje).

Ze wszystkim biegniesz do kowala w IV akcie (jak dobrze pamiętam), a potem w pierwszym akcie szukasz martwej krowy i dalej sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się