Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2014 o 15:26, Evertsen_Dante napisał:

Widzę, że ktoś tu jeszcze nie robił acziwa "Koło bez fortuny" :)


Trudny, ale wykonalny. Mi całkiem szybko poszło z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę szczęścia. Ja nie mogłem długo znaleźć Pieczary Mrozu. Po 52 resetach mapy w końcu znalazłem jaskinię, ale musiałem prawie 40 kolejnych podejść robić, żeby wyskoczył w niej boss, posiadający fragment do laski.

Niestety, Oaza i Pieczara Mrozu wymagają dużo szczęścia, zaraz potem jest zabawa z aczikiem Koło Bez Fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jaka jest kara za śmierć w D3 na konsolach??? Gram na trudnym, i jedyne co tracę to miksturki, nawet przedmioty wytrzymałości nie tracą. Odradzać się można w tym samym miejscu. Bezsens. Nawet w takim LEGO za śmierć się traciło monetki. W zasadzie nie wiem czy jest sens dalej w to grać. O wiele lepiej bawiłem się w co-opie przy Władcy pierścieni : Wojna na północy. Tam przynajmniej gra czegoś wymagała- śmierć oznaczała przechodzenie całego (czasem dość trudnego) etapu od nowa. Gra dawała emocje i śmierć bolała. Była ważna gra kooperacja graczy- synchronizacja ataków, jeden zdychał, drugi ratował, do tego masa sprzętu i statystyki. A w takim D3 na konsole? Umarłem? I co z tego i tak za 5 sekund się odrodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 12:21, Minsc_i_Boo napisał:

Umarłem? I co z tego i tak za 5 sekund się odrodzę.


Team Deadmatch, tak zwyczajnie. Prawda jest taka, że czasy dotkliwego karania graczy, czy to za głupią śmierć stratą doświadczenia, czy za nieprzemyślany build postaci trudnościami w rozgrywce na wyższych poziomach, już w produkcjach Blizzarda nie powrócą. Teraz ma być łatwo i przyjemnie, bez stresu, reasumując dla możliwe największej grupy odbiorców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś szybko i łopatologicznie wyjaśnić mi co nowego daje ten patch 2.1? Czytam te zmiany, ale przez długą przerwę w diablo nie ogarniam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 11:55, Nightdew napisał:

Mógłby ktoś szybko i łopatologicznie wyjaśnić mi co nowego daje ten patch 2.1? Czytam
te zmiany, ale przez długą przerwę w diablo nie ogarniam o co chodzi.

Łopatologicznie to się za bardzo chyba nie da bo trochę tych zmian doszło. Każdej klasie dostało się po czymś zarówno na + jak i -. Zmiany chociażby kosmetyczne, nowe skrzynie którą by wpierw otworzyć i zdobyć all to musisz ubić odpowiednią ilość potworów w danym czasie coś ala event "Słój dusz". Połączenie paragonów. Teraz tylko wystarczy zrobić daną klasę, wbić 60 czy 70 podstawowych lvli a paragony które się natłukło wcześniej są już na stałe przypisane do postaci. Ja na ten przykład mam już 253 paragon a trza bić kolejny. Miałem 4 setki i jeden na 98 ;]. Możliwość chociażby już tutaj tworzenia klanów.... Nowe materiały na nowe crafty. Jest tego troszku jeszcze. Trzeba po prostu poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 10:23, Taschenmesser napisał:

Czy mając preorder RoS na gramie dostane postać do HotS i skrzydła Imperiusa dodwane
do zamówień przedpremierowych?

O HoTS nic nie wiem ale wiem, że na bank skrzydła dostanie każdy kto zamówił pre ordera czy jakies tam inne pre coś tam czy jak to się tam zowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ah wciąż jest czy już wywalili? Jak z cenami itemków? Może znowu bym coś pograł i przekroczył wreszcie ten 50 lev paragona na monku bo widzę, że zmiany dosyć fajne a pasowałoby też pomału przygotować się do dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:10, Nightdew napisał:

A ah wciąż jest czy już wywalili?


AH zamknięty zostanie 18 marca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 10:23, Taschenmesser napisał:

Czy mając preorder RoS na gramie dostane postać do HotS i skrzydła Imperiusa dodwane
do zamówień przedpremierowych?


Jeżeli zamówiliście Reaper of Souls w wersji pudełkowej w innym sklepie i chcecie otrzymać dodatki za zamówienie przedpremierowe, przypiszcie klucz gry do swojego konta Battle.net do 31 marca 2014
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/13032539/

Proponuję przypiąć tę informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE

Jeżeli zamówiliście Reaper of Souls w wersji pudełkowej w innym sklepie i chcecie otrzymać dodatki za zamówienie przedpremierowe, przypiszcie klucz gry do swojego konta Battle.net do 31 marca 2014
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/13032539/


Autor pomysłu: Runners_High - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=15165

EDIT:

Dotyczy to również jeśli ktoś kupi sam klucz ;]

Proszę odpiąć 31.03 2014 roku gdyż informacja będzie już nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem i zagrałem na chwilę, ale mój Witch Doctor jeszcze sprzed czasów "przedparagońskich" ledwo daje radę poprzez zmiany w statystykach (nowo dropujące przedmioty miały je nieco inaczej rozłożone). Ten nowy launcher dla D3, SC2, Hearthstone i WoWa całkiem niezły, chociaż mogliby dodać komunikację z ludźmi na real id także poza grami.

Całkiem niezły pomysł z tym bonusem dla wszystkich, którzy zarejestrują grę przed końcem marca. Niezadowoleni będą tylko ci, którzy zamówione pudełkowe kopie otrzymają trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, kompletnie zniszczyli mojego Whirlwind Barbariana. I tak byłem raczej niechętnie nastawiony do kupna dodatku, ale teraz to już przesadzili. :P Cóż, wracam do odliczania czasu do wyjścia kolejnego mini-dodatku do Path of Exile z nowymi ligami i zapewne masą innych ciekawych rzeczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się