Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Panowie co szybciej da mi szansę zagrania w D3 w tym momencie. Przekonfigurowanie plików czy reinstalka i zainstalowanie gry z nowym luncherem? Tak czekam i czekam aż w końcu odpalę odmienione D3 i się doczekać nie mogę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:16, Isildur napisał:

AH zamknięty zostanie 18 marca :P

Przy tym patchu co odpieprzył blizz lepiej jednak żeby nie został usuniety xp
Brak wymiany za gold,a trade za itemki NA CZAS... to jakiś chory żart.

_|_ blizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loot 2.0 jak w becie był marny tak marny pozostał.

Generalnie [dla tych co w bete nie zagrali lub jeszcze nowego patcha nie sprawdzili] panowie z Blizza jak dziec w piaskownicy postawili sobie takie cele :

Damy na itemach wysoki main stat i side stat [czyli tutaj wit jest dla każdej klasy side statem] i nazwiemy to przełomowym loot 2.0 gozu omfg rotflmao cud malina.
Nie ważne, ąle do wora randomowych innych afixów wrzuciliśmy masę bezużytecznego crapu [+ XX expa za moba rolluje się chyba wszędzie], wywalmy jeszcze w 90% itemów gwarantowane szansy na roll cc/cd a co tam.

Efekt jest taki, że sytuacje połowicznie uratuje tu zaklinaczka [i fartowne dropy, bo szansa na roll cc/cd jest mizerna ale jest].

Plusy - kto miał gear pod mp10 przed patchem ten może spokojnie sobie farmic obecnie tr 3-5 [w RoSie na 70tym lv już tak swobodnie mu nie będzie szło, ale do tego czasu każdy wyfarmi coś co u zaklinaczki względnie odpicuje]

Jest lepiej niż było, bo przynajmniej jest ens grac, ale zachwytów i ochów, achów rozpływania się nad geniuszem systemu to ja osobiście nie zapowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 01:18, Kirabaxior napisał:

A możesz po ludzku? Nie zrozumiałem 70%


Niektórzy już zostali doszczętnie wypaczeni Kamieniem Dusz i efekt tak wyglada, gadasz jak jaskiniowiec. Swoją drogą, to i tak pikuś względem tych, co udzielają się na forum Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wiedziałem że się stanie. Diablo 3 ma żywcem implementowane rzeczy z WoWa. Pamiętam jak przy premierze D3 mówiłem że ciekaw jestem dlaczego tak mało rzeczy z WoW''a zastosowali.. ten patch naprawił tą moją ciekawość.

Mi sie patch podoba ale niestety pingi są wysokie, dużo loadingów oraz jednak wiele rzeczy jeszcze do naprawienia. Pewnie to lepiej będzie wyglądało po premierze dodatku bo nie lubię jak są jakieś funkcje ale perfidnie widać że są zablokowane bo nie ma się dodatku, tym bardziej jak dodatku jeszcze nie ma. A właściwie to już jest ;P tylko że nie aktywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na wersji PL, nie używam polskich skrótów bo ich nie znam i poznawać nie zamierzam.
Btw - skoro 70% nie zrozumiałeś to i tak ci do niczego te informacje nie są widać potrzebne :)

P.S.
Kilka linijek to zwykła ironia [jak ciąg głupich nadużywanych skrótów typu "gozu, rotflmao"]

@Essau

J/W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Ale bania. Farmiłem na pełnej tą wyexpolitowaną skrzynkę. Nie spodziewałem się, że to będzie taka katastrofa na starcie. Właśnie przed sekundą informowali że zamykają serwery. Pewnie walną jakiegoś hotfixa by tego tak nie rolowało albo by te moby nie dawały takiego expa bo to jakieś chore było :D. Run ktory trwał eeee? niecałą minutę [dosłownie, często krócej niż kapliczka] mógł dać nawet na solo 57 baniek expa [od biedy].... na śmieszmyn TRIV jak biegałem. Nie wchodziłem na forum Blizza ale pwenie tam jest taka fala płaczu i hejtu za ten expolit, że zgroza :D. Ale nie powiem parę ciężkich miliardów expa się natłukło nie wisilając się wcale. Kto skorzystał ten skorzystał kto nie ten nie i ma pecha i nie pecha :P [wszystko na raz]

Witajcie w sferach... witajcie w udręce niedzielni farmerzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 01:18, Kirabaxior napisał:

A możesz po ludzku? Nie zrozumiałem 70%

Podejrzewam, że nawet na polsku byś nie zrozumiał.....Najlepiej olać grę w czasach patcha 1.0.4 [może pięć] nie interesować się zupełnie niczym przez cały okres, potem wejść na forum/fora pytając oczekując prostych jednoznacznych odpowiedzi.

Seria Diablo to gra przez sieć głównie by grać z inymi. A językiem urzędowym, że się tak wyrażę jest ENG oraz skróty w ENG Jak i cały słowniczek BNu. Nawet Niemcy to wiedzą.... XD. Piszesz mi "EF" to ja wiem, że to Echoing Fury" [Rezonująca furia] proste jak budowa korbacza dla Krzyżowca.
Olejta ludzie tą PL wersję bo to IMO dno dna. Nie bądźcie typowymi polakami co to wszystko muszą mieć po polsku bo jak nie to "zagubią się w zagubieniu". Odkąd goblin rzucił mi niebieskie "Mocne Zioło" [tak mam takie zioło dla zaklinaczki] powiedziałem sobie. W końcu mogę to zmienić bo w eng wersji brzmi to uwaga "Potent Herb" .

Oby wasze sakwy jak to mówi śmieszny DH "były wciąż pełne". Oraz Horadrim który "pogoniony" xD przez Tyraela odnalazł Was Nefalemów w dniu premiery dodatku XDD,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystkie exploity z PTR i z bety dalej są obecne.
Kilku nie da się naprawić. Bo nie da się np zmniejszyć expa za zadanie z żoną kowala na TR6. Nie da się z prostej przyczyny, bo ludzie znajda gear do lekkiej farmy tegoż TR6 w RoSie i będą oczekiwać odpowiednich ilości EXPa za zadania. A sam quest można farmić do usranej śmierci nawet teraz z gearem z przed patcha [sprawdziłem sobie ile mi zajmie odpowiednim DPS buildem, średnio do 2-3 minut i 9 baniek expa za quest + exp za ubicie moba].
Takich questów jest kilka, kwestia lekkiego podkręcenia gearu, żeby to robić w ~1min i masz na minutę 9baniek, to daje w opcji dla masochisty na godzinę ~540 milionów :)

Ja się tylko pytam... po co...bo dla mnie to nie jest sens farmy w H&S [zwłaszcza teraz, jak wszystko jest acc bound i w końcu można połowicznie grać dla dropu (który jest ciulowy, ale o tym pisałem wyżej)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 11:58, Pietro87 napisał:

Takich questów jest kilka, kwestia lekkiego podkręcenia gearu, żeby to robić w ~1min
i masz na minutę 9baniek, to daje w opcji dla masochisty na godzinę ~540 milionów :)

Patent z żoną sprawdzałem ze znajomkami w pt. Szło całkiem całkiem ale dałem sobie spokój bo to jest na serio raczej tylko i wyłącznie dla sadomaso. Mój rekord to 400 baniek ++ w przeciągu 30 minut solo na TR IV.
Nie spałem tej nocy i dziś na bank kolejna poleci. Rano były jakieś niby info o shutting downach ale nic z tym nie zrobiono... Przez jakiś czas po porstu nie moża było do gry dołączyć i grało się w menu.
Czy to z nerfią czy nie. A IMO przydałoby się bo to jakiś obłęd jest co się teraz dzieje. Na tą chwilę policzyłem, że lepiej mi wyjdzie farma solo aniżeli w full pt. Why ? a no bo to wszystko liczone jest w sekundach... które są stratne na zasadzie: czekania aż łaskawy kowalski zaakceptuje zapro... kolejne sekundy: na to kiedy zrobi skok w bok na banner. kolejne sekundy: na to czy jest gotowy, czy ma odpowiednie skille. czy się wyprzedał bla bla bla. Grając sam nie czekam na nikogo ani sam nie musze zaproszeń wysyłać przez co zyskuje cenne sekundy do całych 3600 sekund by potem policzyć ile wpadło w godzine.

Popadłem dziś w całkowity obłęd! :D Nawet nie tykam dziś palenia bo usne a farma będzie stygnąć.

FARMA JEDZIEMY PIETRO!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi... Pietro użył typowego ''nerdowego'' języka, a w Diablo gram nie często, ale regularnie bo wciąz mi się podoba. I GD kś mówi, ffs że jakiś tam cc/cd działa z change to mój mózg paruje i whoy mnie strzela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam te zmiany jeszcze raz i czy dobrze rozumiem, że teraz (w sensie że po zamknięciu AH) jedynym sposobem na zdobycie konkretnego legendarnego przedmiotu jest wydropienie go? Bardzo mi się to nie podoba. To wygląda jak podejście w stylu "nie chcecie, żebyśmy mogli dłużej zarabiać na AH? Ok, w takim razie zapomnijcie o handlu w grze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2014 o 12:38, matiz123 napisał:

To wygląda jak podejście w stylu "nie
chcecie, żebyśmy mogli dłużej zarabiać na AH? Ok, w takim razie zapomnijcie o handlu
w grze".

Nie. AH zniszczył balans. Przez niego grało się tylko po to by zarobić krocie, a potem kupić item który w większości przypadków i tak nie powinien tyle kosztować. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Teraz będzie się grało jak w D2 - dropisz itema i się nim jarasz, a gdy chcesz go komuś przekazać to zawsze wychodzi wyrzucenie na ziemię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 12:48, Kirabaxior napisał:

Nie. AH zniszczył balans. Przez niego grało się tylko po to by zarobić krocie, a potem
kupić item który w większości przypadków i tak nie powinien tyle kosztować

No a teraz będzie lepiej? Chcę mieć konkretny przedmiot legendarny i co mogę zrobić? Muszę liczyć na to, że mi on wypadnie z mobków, co przecież może się w ogóle nie zdarzyć. Przy obecności AH (albo po prostu dowolnej formy handlu) mam pewność, że prędzej czy później przedmiot kupię.

Dnia 27.02.2014 o 12:48, Kirabaxior napisał:

Teraz będzie się grało jak w D2 - dropisz itema i się nim jarasz,
a gdy chcesz go komuś przekazać to zawsze wychodzi wyrzucenie na ziemię :P

No właśnie chyba nie. Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że przedmiotów Bound to Account nie da się wyrzucić na ziemię.
Ja zdecydowanie wolę AH (który w zasadzie mi nie przeszkadzał zbytnio) niż brak jakiegokolwiek handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 12:56, matiz123 napisał:

No właśnie chyba nie. Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że przedmiotów Bound to Account
nie da się wyrzucić na ziemię.
Ja zdecydowanie wolę AH (który w zasadzie mi nie przeszkadzał zbytnio) niż brak jakiegokolwiek
handlu.

Ja też lubiłem... do pewnego czasu.Potem grałem tylko po to by kupić ten item, a wg. blizzarda ''to się nie zgadzało z ideą gry'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był AH ludzie narzekali, zabierają go ludzie narzekają. Nie nadążam, czego Wy chcecie? Grać czy mieć wszystko podane na tacy?
Pograłem wczoraj godzinkę by przetestować patcha, i wypadł mi fajny mieczyk legendarny...
Właśnie o to chodzi by chodzić i zabijać potwory i szukać przedmiotów a nie iść na łatwiznę i kupić...
Bardzo mi się podoba to, że przedmioty legendarne są przypisane do konta.
Jaki ma sens gra, gdzie idzie kupić gotowy super hiper najlepszy zestaw w domu aukcyjnym? Kupisz i co? To nie sztuka mieć super hiper mega wypasiony zestaw i zabijać moby na najwyższym poziomie trudności od strzała. Sztuką jest uzbierać taki sprzęt samodzielnie, włożyć w to trochę serca i czasu. Ja od wczoraj już kilka rzeczy wymieniłem w swojej czarownicy bo wypadło coś dużo lepszego...

A handel będzie nadal, tak jak to było w Diablo II jedyną różnica będzie to, że nie będzie można handlować legendarnymi przedmiotami, bo z tego co zauważyłem są one przypisane do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AH jeszcze nie zniknęło, więc jak ktoś chce kupować legendarne itemki nadal może tylko trzeba pamiętać, że dostaw już nie będzie. I z tego co widzę to oprócz golda pojawi się nowa waluta w grze plus kilka rzeczy z RoS już jest w grze np. księgi lore o Krzyżowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się