Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mam taki dziwny problem.
Po uruchomieniu dzisiaj Diablo 3, dziwne rzeczy dzieją mi się z kursorem. jakby znika. Ruszając myszką to widać że podświetla mi ikony czy postacie, i na chwilę szczałka kursora miga. To tak jakby kursor działał ale w tle. To samo stało mi się ze Starcraftem 2. Wszystko inne działa normalnie. Miał ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem szukać maila do Ciebie, który miałem aby prosić Cię o Twój battletag- jakbyś chciał pograć ale nie znalazłem więc piszę tutaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 20:39, jamjestzdzisiek napisał:

Mam taki dziwny problem.
Po uruchomieniu dzisiaj Diablo 3, dziwne rzeczy dzieją mi się z kursorem. jakby znika.
Ruszając myszką to widać że podświetla mi ikony czy postacie, i na chwilę szczałka kursora
miga. To tak jakby kursor działał ale w tle. To samo stało mi się ze Starcraftem 2. Wszystko
inne działa normalnie. Miał ktoś podobnie?


Mam dokładnie to samo, kursor myszki potrafi znaleźć się w innym miejscu niż był. Nie wiem o co chodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, mój pierwszy pomarańczowy item. Pewnie i tak za jakiś czas wymienię na lepszy żółty, ale zawsze coś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:24, Kadaj napisał:

Lol, mój pierwszy pomarańczowy item. Pewnie i tak za jakiś czas wymienię na lepszy żółty,
ale zawsze coś. :D


Mi dzisiaj wyleciało już kilka xD
Ale co przed chwilą mi poleciało to aż jestem w szoku, bo podnosi mi to staty znacznie xD

20140303212841

20140303212855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:32, Kadaj napisał:

Gram na normalu, daleko od 60 levela. xD

Mogę jeszcze pokazać w skrzyni co mam, gram od piątku w sumie tą postacią i połowa skrzynki to są właśnie legendy, trzymam je dla innych postaci xD

Podoba mi się ta aktualizacja w końcu nie jestem zależny od AH, ten cały ekwipunek sam zdobyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:38, Isildur napisał:

Podoba mi się ta aktualizacja w końcu nie jestem zależny od AH, ten cały ekwipunek sam
zdobyłem :)

Taa, godzina gry i mi się damage prawie potroił. ; >
Do tego levele lecą jak szalone, może się jednak doczołgam do 60, a jeszcze niedawno nie było szans. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:52, Kadaj napisał:

> Podoba mi się ta aktualizacja w końcu nie jestem zależny od AH, ten cały ekwipunek
sam
> zdobyłem :)
Taa, godzina gry i mi się damage prawie potroił. ; >
Do tego levele lecą jak szalone, może się jednak doczołgam do 60, a jeszcze niedawno
nie było szans. ^^

60 level to nie problem to się wbija naprawdę szybko. Jeszcze dodali widzę buffa na 50% expa ;] Może by wbił dziś 335 paragon hmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:57, Braveheart napisał:

60 level to nie problem to się wbija naprawdę szybko.

Teraz już nie, przed patchem gdzieś tak od 45 szło baaardzo powoli. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:06, Vaksinar napisał:

Próbowałem szukać maila do Ciebie, który miałem aby prosić Cię o Twój battletag- jakbyś
chciał pograć ale nie znalazłem więc piszę tutaj... :)

Gram zawsze sam. Z jednej strony - jestem Samotnym Bohaterem Zbawiającym Świat, a z drugiej, zespołowo to jestem kompletna noga, nawet nie znam żargonu i jak czasem widzę te odzywki na ekranie, to nie wiem, o co chodzi. W zespole stanowiłbym tylko balast dla innego (innych) gracza. Ja nawet nie wiem, jak można było się wymieniać przedmiotami w Diablo. W Diablo II do końca grałem maczugą dla druida, bo nic lepszego dla paladyna nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:38, Isildur napisał:

>/.../ Mogę jeszcze pokazać w skrzyni co mam, gram od piątku w sumie tą postacią i połowa skrzynki
to są właśnie legendy, trzymam je dla innych postaci xD

Podoba mi się ta aktualizacja w końcu nie jestem zależny od AH, ten cały ekwipunek sam
zdobyłem :)

Wszystko to prawda, ale... ale w ten sposób uniemożliwiasz kowalowi zrobienie dla siebie legendarnych przedmiotów. Niektóre składniki można odzyskać tylko z legendarnych przedmiotów. A tych zawsze jest trochę mało. Ja na razie inwestuję w kamienie, tylko do najlepszych jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 14:08, Isildur napisał:

WAŻNE

Jeżeli zamówiliście Reaper of Souls w wersji pudełkowej w innym sklepie i /.../

Chciałem nawet zamówić w sklepie gram, ale nijak mi się to nie udało. Zrezygnowałem po siódmej próbie, chociaż dwa razy dotarłem do momentu, w którym tylko kliknąć "zamów". Ale jak klikałem, wywalało mnie do Internet Explorera, który radził przejść do strony głownej. Jeśli z poziomu forum kliknę na sklep, to mam od razu to samo.Mogę powiedzieć, że w sklepie to mogę sobie pooglądać towar, jak w realu przez szybę. Dobrze, że Wiedźmina 3 udało mi się zamówić wcześnie, zanim w sklepie zrobił się taki bałagan,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 21:57, Braveheart napisał:

60 level to nie problem to się wbija naprawdę szybko. Jeszcze dodali widzę buffa na 50%
expa ;] Może by wbił dziś 335 paragon hmmmmmm.


Ten buff ma ponoć trwać do 25 marca więc zdążysz wbić i 1000 paragon, z twoim sleńczeniem całą noc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie mogę się zalogować w sklepie, chciałem zamówić dodatek do Diablo 3 ale niestety jestem cały czas wylogowany xD

A co do legend to przebiorę sobie i ostawię tylko te lepsze a resztę przerobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 22:28, Isildur napisał:

Ten buff ma ponoć trwać do 25 marca więc zdążysz wbić i 1000 paragon, z twoim sleńczeniem
całą noc xD

Na tą chwie mma 330 i uwierz mimo iż to leci w miare jeszcze dobrym tempem to już mam prawie po 800 baniek na paragon. By siedzieć całą noc też trzeba mieć ekipę na farmienie Torment 6. Zgrana ekipa z mniej więcej takim samym dpsem musi być również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 22:30, Isildur napisał:

Ja w ogóle nie mogę się zalogować w sklepie, chciałem zamówić dodatek do Diablo 3 ale
niestety jestem cały czas wylogowany xD

Zalogować się możesz, ale najpier w Googlach znajdź sklep i wejdź na stronę. Ja tak zrobiłem dawno temu i tylko dlatego mam dostep do sklepu, bo z forum do sklepu nie da rady. Dostęp mocno ograniczony - do strony głównej, dalej, to kwestia plam na słońcu i położenia Jowisza wzgledem Plutona. Mam WinXP.
Koryguję: ta droga też już odcięta, przed chwilą sprawdzałem. Ja wchodzę, bo kiedyś dołaczyłem sklep do ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?
Mam poziom 60, ten przedmiot, który podświetliłem wymaga 60 lvl więc dlaczego nie mogę go używać? oO

20140304130111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się