Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Według GOL-a patch 2.0.1 zajmuje około 400 MB, tymczasem launcher ściąga mi aż 5 GB aktualizacji. Nie grałem od stycznia, ale w międzyczasie nie wyszedł chyba żaden inny patch? Skąd więc tak duży rozmiar tej łatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:24, Gumisiek2 napisał:

Według GOL-a patch 2.0.1 zajmuje około 400 MB, tymczasem launcher ściąga mi aż 5 GB aktualizacji.
Nie grałem od stycznia, ale w międzyczasie nie wyszedł chyba żaden inny patch? Skąd więc
tak duży rozmiar tej łatki?

Razem z patchem pobierany jest też Reaper of Souls innej możliwości upgradu nie ma. Po premierze wystarczy wpisać klucz i można od razu grać. Tak samo działało to w przypadku dodatku do Starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:02, Isildur napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?
Mam poziom 60, ten przedmiot, który podświetliłem wymaga 60 lvl więc dlaczego nie mogę
go używać? oO

To bug jest.... Nie tylko Ty tak masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:44, Braveheart napisał:

To bug jest.... Nie tylko Ty tak masz....


Gdybym wiedział, że to bug to wczoraj fajnych spodenek bym nie przerabiał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:45, Isildur napisał:

> To bug jest.... Nie tylko Ty tak masz....

Gdybym wiedział, że to bug to wczoraj fajnych spodenek bym nie przerabiał ;/

Zdążysz wycraftować nowe/lepsze. Ja to jest i tak happy, że dali boosta do tych craftów. Szczególnie się cieszę z tego, że Archonckie klaty, Rękawice, Naramienniki oraz Brzytwokolce [to sie chyba po polsku tak nazywało] dostały jeszcze boosta. Miałem dobrą klatę z zestawu Iny... posiedziałem chwile i wyszła mi lepsza 300 dexa + ponad 200 vit i 6%.. posiedzę dłużej i może rolnie się z all resami bądź pod trutkę bo gram Monkiem pod unity więc dlamnie 50 na trucizny to tak jak bym miał 50 na wszystko :''). Polecam Ci kupić plany, to tanie rzeczy są a rolnąć się mogą. Zarzucam screen. Nie ma jakiejś mega rewelacji ale wszystko było na plus względem dawnej klaty. To samo z Naramiennikami =)

20140304141012

20140304141255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za dwa pod rząd.
Jak już mówię bo boostach to też wypada wspomnieć o Hellfire Ringach które też nieźle rolują.
Na pierwszym obrazku mój Hellfire który został wycrafcony oho ho już nie pamiętam kiedy. Jeszcze patch eeee 1.0.7 ? :D. Poza tym tamte Hell ringi jak i reszta craftu miały to do siebie, że mogły wyrolować niepotrzebną statystykę. Tu masz chociażby głupiego inta...
Przeszedłem się raz na Ubery w 2.0.1 na TrV i wyszło to co załączam na drugim. Nie jest jakiś mega rewelacyjny bo nie ma ani CC, CD czy AS ale i tak daje radę :)

20140304141911

20140304142125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendy widzę lecą częściej niż jeszcze jakiś czas temu. Uległem i zacząłem monka od nowa. Do króla szkieletów grałem na wysokim, do Wortham dotarłem na ekspercie. Z Króla wypadła buława, z grubasa w katedrze napierśnik. Trafiłem na zagajnik i ze Starca wypadły dwa pierścienie. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem. Dziwi mnie jeszcze to, że aktualizacja pobierała się przez stary launcher Diablo III, przerwałem ją z powodu wyjścia na uczelnię, natomiast po powrocie i włączeniu najnowszego Diabełka najpierw zainstalował mi się program Battle.netu, a dopiero później dociągany jest patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:20, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../gram Monkiem /.../
Jak grasz Mnichem, to poszukaj czegoś takiego
P.S.
Dlaczego obraz mi nie wyszedł, nie wiem.

Mówisz Czeski Film ? :D... niestety nie wiem dalej czego mam szukać :P

PS:
Strasznie mnie zainteresował Twój post.... Why?

Bo w tej grze widziałem już wszystko i przez wszystko przebrnąłem. [No może za wyjątkiem HC bo to całkowita strata czasu "Everybody Dies"] Między mną a Tobą jest różnica co najmniej w miliardach lat świetlnych. Nie wiem czy proponujesz mi abym szukał danego przedmiotu, czy jakiejś lokacji, może składnika ?, schemat na craft ?

Na temat Monka i Czarodzieja wiem praktycznie wszystko. Jeśli chodzi o inne klasy postaci. Też służę pomocą jeśli będę w stanie :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA @KrzysztofMarek

Nie wiem dlaczego dopiero teraz załadowało mi obrazek który załączyłeś w swoim poście. Teraz widzę, że to Kryształowa Pięść. Przed patchem była totalnym crapem [śmieciem]. Teraz.... jak dla mnie jest tylko crapem i w ogóle jest crapem Żeby ta piącha jeszcze soket miała.... to mooooooooże coś tam coś tam ale i tak bez rewelki.. Dla kogoś takiego jak Ty na bank się przyda bo te "nowe" legendy teraz potrafią rorować po 500 statusu.

Ja osobiście biegam [patrz na załączony obrazek] i uwierz, że jakbyśmy byli razem w party i bym Ci to zlinkował to byś dostał co najmniej z 30k dpsu + jak nie więcej. Na obecną chwilę nie ma szans bym wydropił lepszą broń rare [żółtą] czy legendę w tej grze by mi podniosła obrażenia... No chyba, że bym długo siedział na AH. Jedyne co mi zostaje to czekać do dodatku. Farmić Paragony i zbierać kapitał w postaci golda :)

20140304173615

20140304173622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 17:37, Braveheart napisał:

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA @KrzysztofMarek

Nie wiem dlaczego dopiero teraz załadowało mi obrazek który załączyłeś w swoim poście.
Teraz widzę, że to Kryształowa Pięść. Przed patchem była totalnym crapem [śmieciem].
Teraz.... jak dla mnie jest tylko crapem i w ogóle jest crapem /.../

Też nie wiem, dlaczego mi dopiero teraz obrazek się pokazał. Przedtem nie chciał...
W diablo IIII grałem jak wyszło, przeszedłem całe na poziomie normalnym i połowę na trudniejszym i mnie znudziło. Dopiero ostatnio zacząłem grać, trochę z nudów, a trochę dlatego, że nie mogłem znależć tej Tajemniczej Jaskini. Chyba z 15 razy przechodziłem całą Oazę, i nic. A potem, nagle dwa razy pod rząd Tajemnicza Jaskinia była. Dla mnie, jest najlepszą bronią, jaka dotychczas miałem. Teraz skończyłem na poziomie normalnym cała grę i zabieram się do podwyższenia poziomu trudności, ale dopiero pojutrze - jutro Blizzard prowadzi jakieś prace techniczne.
Z domu aukcyjnego nie korzystam - inwestuję w klejnoty (ale gdzie mi tam do Twoich) i zbieram gotówkę.
Też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 19:04, KrzysztofMarek napisał:

/.../ jutro Blizzard prowadzi jakieś prace techniczne.


Może naprawi te bugi z tymi przedmiotami, że nie mogę założyć oraz z problemem z przechodzeniem przez zwłoki xD

A co do tej Tajemniczej jaskini na Oazie to jest coś nie tak, znalazłem ją dwa razy i ani razu nie trafiłem na tęczę potrzebną do tego kostura xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 19:30, Isildur napisał:

> /.../ > A co do tej Tajemniczej jaskini na Oazie to jest coś nie tak, znalazłem ją dwa razy i
ani razu nie trafiłem na tęczę potrzebną do tego kostura xD

Dziwne. Ja znalazłem od razu i mam dwie tęcze. Chętnie bym komuś oddał dwa grzyby, jedną tęczę i jeden podręcznik dla kowala, bo też miałem dwa jednakowe. Tylko, o ile wiem, nie ma takiej mozliwości. Jeśli wiesz jak to zrobić, to napisz, tylko musiałbys mi to wyjaśnić "jak chłop krowie na rowie", bo, jak juz pisałem, nie mam nawet pojęcia jak dostać się do Domu Aukcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha hotfix na stanach już jest łata 2.0.2 już siedzi

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/52562-patch-2-0-2-hotfixes-updated-3-4


Najlepsze jest to, że info o nerfie skrzyni oraz ilości expa z questa u kowala [zabij Mire] czy Kasim w A2 jest zakopane głęboko głęboko :D... W takim razie dziś do 3:00 jak nic farma. 370 paragon musi wskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reduced the frequency of chest spawns in areas that were previously a little too generous.*

Padłem...
Mają skurczybyki poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 20:37, Braveheart napisał:

/.../W takim razie dziś do 3:00 jak
nic farma. 370 paragon musi wskoczyć.

Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się wcześniej sam położył.
Ja dzisiaj zirytowałem się tym, że w sklepie gram już jest jakaś poprawa i mógłbym najprawdopodobniej zamówić dodatek do Diablo III, ale tylko w wersji kolekcjonerskiej, wiec zamówiłem zwykłą w Wirtusie. Dostawa nie wcześniej niż 24, ale za to płatność przy odbiorze, więc przyslą. Wstrzymałbym się do czasu, aż poznam te poprawki, ale mleko już się rozlało, więc jedyne, co mogę zrobić, to sobie ponarzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się