Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2014 o 12:56, Gumisiek2 napisał:

Czy Mięsny Jeż został usunięty z gry? W changelogu tego nie ma, ale w Zawilgoconej Piwnicy
zamiast niego znajduje się tylko grupka ożywieńców.


jest dalej, potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 12:56, Gumisiek2 napisał:

Czy Mięsny Jeż został usunięty z gry? W changelogu tego nie ma, ale w Zawilgoconej Piwnicy
zamiast niego znajduje się tylko grupka ożywieńców.


Jest nadal, ale czasami możesz trafić na inne potwory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak to jest przy pre-order w gram tzn koło której będą wysyłane z mailem, o potwierdzenie i opłacenie dodatku Diablo III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest robione automatycznie, więc można już potwierdzać od północy. Mail do tego żaden nie jest potrzebny, zwyczajnie wystarczy wejść w "moje zamówienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 12:10, Isildur napisał:

/.../ > Ja begam na Udręce I i nie jest tak tragicznie czuje, że jakbym włączył Udrękę II też
nie byłoby większego problemu ;)

Szczerze? Pomiędzy poziomem "normalnym", a "ekspertem" nie widzę większej różnicy - przy moich ustawieniach i sprzęcie (leczenie, o ile zapamiętałem, mam 7777 punktów na sekundę). Prawdopodobnie podniesienie poziomu na trudniejszy też nie sprawiłoby kłopotu. Ale, zastanawiam się, po co mi to? Ile to dni zostało do dodatku? 9? No to co mam się przemęczać ;-)
P.S.
Jeśli mam miejsce, będę chomikował - przerobić zawsze zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 21:59, KrzysztofMarek napisał:

Ale, zastanawiam się, po co mi to? Ile to dni zostało do dodatku? 9? No to co mam się przemęczać ;-)

Paragon, duuuh!
Poza tym, co to za przyjemność z grania jak nie dość, że ginąc się nie da i się wszystko na strzała ma...

Swoją drogą, było gdzieś mówione jak będzie wyglądać premiera? W sensie, od której faktycznie będzie można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 23:29, Mordant napisał:

Poza tym, co to za przyjemność z grania jak nie dość, że ginąc się nie da i się wszystko
na strzała ma...

Dla mnie to największa frajda w tej grze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 23:29, Mordant napisał:

Swoją drogą, było gdzieś mówione jak będzie wyglądać premiera? W sensie, od której faktycznie
będzie można grać.


Od północy tj. wybije godzina 00:00 25 marca i o ile serwery nie padną to od tej godziny pograsz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe, czy tym razem Blizzard podoła i nic nie padnie pierwszego dnia. W końcu to dodatek, więc zainteresowanie będzie mniejsze niż przy podstawce. Może przynajmniej tym razem właściwie się przygotowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż tak źle to chyba nie będzie, ale nie zapominajmy, że długo nie pogramy bo w środę jak zawsze przerwa techniczna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 01:28, Isildur napisał:

Nie no aż tak źle to chyba nie będzie, ale nie zapominajmy, że długo nie pogramy bo w
środę jak zawsze przerwa techniczna xD

Akurat w trakcie przerwy technicznej będzie te parę godzinek na sen :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 01:28, Isildur napisał:

Nie no aż tak źle to chyba nie będzie, ale nie zapominajmy, że długo nie pogramy bo w
środę jak zawsze przerwa techniczna xD

Cóż, mi pozostanie pewnie poczekanie na dzień premiery, bo zamówiłem fizyczną kolekcjonerkę z gramu. No ale już wtedy (mam nadzieję) wszystko im będzie działać jak powinno ;) Na pierwszy ogień pójdzie dobicie 70 Witch Doctorem, a potem pewnie przyjdzie kolej na Crusadera, który może się stać moją drugą postacią. Póki co jego skille zdają się prezentować całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar wymaksować swoją czarownicę a następnie albo biorę się za krzyżowca albo dobije resztę postaci do 70 lvl, a krzyżowca zostawię sobie na deser xD

Ja w sumie będę mógł zagrać zaraz po północy o ile kluczyk dostane wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrezygnuje z zakupu na gram.pl z powodu braku możliwości gry podczas premiery. Odbiór osobisty w pkt sferis jest w czwartki i piątki (taka informacja pojawia się podczas zamawiania) więc trzy dni do tyłu. Nawet gdybym zamawiał do domu to pewnie dopiero wieczorem we wtorek. Prawdopodobnie kupię na battlenecie, po zamianie na dolary wychodzi ze 130 zł a przynajmniej gra jest odrazu na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 12:37, Nightdew napisał:

Chyba zrezygnuje z zakupu na gram.pl z powodu braku możliwości gry podczas premiery.
Odbiór osobisty w pkt sferis jest w czwartki i piątki (taka informacja pojawia się podczas
zamawiania) więc trzy dni do tyłu. Nawet gdybym zamawiał do domu to pewnie dopiero wieczorem
we wtorek. Prawdopodobnie kupię na battlenecie, po zamianie na dolary wychodzi ze 130
zł a przynajmniej gra jest odrazu na koncie.


O, a to skończyła się już promocja? Dosłownie parę dni temu na BN dodatek do Diablo był przeceniony o 50% i kosztował 20 ojro - czyli ~85zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 13:04, zawcia napisał:

O, a to skończyła się już promocja? Dosłownie parę dni temu na BN dodatek do Diablo był
przeceniony o 50% i kosztował 20 ojro - czyli ~85zł.


Nie dodatek a podstawka :P
Gdyby to był dodatek to sam bym kupił na BN :P

Proszę: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/13236743/specjalna-promocja-diablo-iii-za-p%C3%B3%C5%82-ceny-11-03-2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś oficjalna premiera RoS jak D3? Zastanawiam się czy kupić. Tylko chyba jesli kupie, to podstawke
bo kolekcjonerka od Rosa nie jest jakaś Epicka.

Wszystko też zależy od sytuacji.

Spoiler

Niestety kobiety nie przepadają za konkurencją typu D3.


Poprzednio D3 wygrało ze wszystkim. Teraz jednak wiem, że nie jest aż tak epickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się